GBK ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

משרד בינלאומי. פירמה בינלאומית מהמובילות בישראל עם סניפים בספרד וגרמניה המתמחה בתחומים הבאים: נדל"ן בדגש על ליווי יזמי נדל"ן ועסקאות נדל"ן בארץ וחו"ל, ליטיגציה מסחרית, משפט ימי ואוירי, ליווי מיזמי סטארטאפ וחברות היי טק והוצל"פ גביה. הקמה של קרנות השקעה פרטיות וציבוריות לנדל"ן והשקעות, שירותי נאמנות בינלאומיים

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1967
תחום: משרד בינלאומי. פירמה בינלאומית מהמובילות בישראל עם סניפים בספרד וגרמניה המתמחה בתחומים הבאים: נדל"ן בדגש על ליווי יזמי נדל"ן ועסקאות נדל"ן בארץ וחו"ל, ליטיגציה מסחרית, משפט ימי ואוירי, ליווי מיזמי סטארטאפ וחברות היי טק והוצל"פ גביה. הקמה של קרנות השקעה פרטיות וציבוריות לנדל"ן והשקעות, שירותי נאמנות בינלאומיים
כתובת: סניף חיפה
רח' נתנזון 1, קומה 3, חיפה
סניף רמת גן
רח' תובל 40, מגדל ספיר, קומה 9, רמת גן
טלפון: 04-8640989
פקס: 04-8640980
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gbk-law.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דניאל בכר

  עו"ד דניאל בכר

  שותף מנהל

  GBK ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על דניאל בכר

  דניאל בכר
 • גיא קלינבוים

  עו"ד גיא קלינבוים

  שותף מנהל

  GBK ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על גיא קלינבוים

  גיא קלינבוים

  שותפים
  דניאל בכר
  גיא קלינבוים
  עורכי הדין
  מיטל תורג'מן כהן
  ברנרד אלפסי*
  אילה דאר רביע
  עמית סבן
  רמאח חוואלד
  קרן אדמוני**
  לוטה הילגזרס***


  * מחזיק גם ברישיון עריכת דין במדינת ניו יורק וקולורדו, ארה"ב
  ** מחזיקה גם ברישיון עריכת דין במדינת פלורידה, ארה"ב
  *** רישיון עריכת דין בספרד ובגרמניה בלבד
אייקון אודות

אודות GBK ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

משרד גלזר בכר קלינבוים ושות' (GBK), הינו אחד ממשרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחומי הליטיגציה והמשפט המסחרי, עם מגוון רחב של תחומי התמחות, ביניהם: נדל"ן, הייטק, קרנות השקעה ושוק ההון עם התמחות מיוחדת במשפט ימי ואווירי. ייחודיותו של המשרד באה לידי ביטוי בתפיסה היזמית והעסקית של העומדים בראשו, עורכי הדין דניאל בכר וגיא קלינבוים, אשר עזבו תפקידי ניהול ופיקוד בהייטק ובצה”ל ובחרו בקריירה משפטית, על מנת להניב ערך ללקוחותיהם בזכות ידע וניסיון מעולמות אחרים. החשיבה היזמית והעסקית העומדות בבסיס שירותיו של המשרד, מאפשרת למשרד להעניק שירות טוב יותר ללקוחותיו, והופכות אותו למשרד אחר ויצירתי במיוחד בנוף משרדי עורכי הדין בישראל.

50 שנה של חשיבה יזמית פורצת דרך

משרד GBK נוסד לפני כ-50 שנה, ובמרוצת השנים הצליח לצבור רזומה וניסיון רב ששמו אותו עם הזמן בשורה הראשונה של משרדי הבוטיק בישראל. המשרד ניכר בשירות המקצועי והמענה המקיף והכולל שהוא מעניק, המותאמים לצרכים ולדרישות של כל לקוח ולקוח. אחד המאפיינים הבולטים של המשרד, הוא החשיבה היזמית פורצת הדרך שלו, שסייעה לא פעם ללקוחותיו להגיע להצלחות עסקיות גדולות ומשמעותיות יותר, בזכות מציאת פתרונות יצירתיים שהניבו להם ערך והישגים עסקיים יוצאי דופן. מה שמבדיל את צוות עורכי הדין של המשרד לעומת המשרדים האחרים, הוא השילוב בין ייעוץ וליווי משפטי מקצועי ברמה גבוהה מאוד, לצד הבנה עסקית עמוקה ויסודית של הצרכים של העסקים והארגונים אותם הוא מייצג. המשרד מעניק ייעוץ משפטי שלוקח בחשבון את הזירה העסקית בה פועלים לקוחותיו ואת האינטרסים שלהם, וכל זה במטרה לסייע להם להגשים את מטרותיהם ואת שאיפותיהם העסקיות בצורה מקצועית וטובה יותר. המשרד מעניק שירות בעל ערך מוסף רב ללקוח – ליווי משפטי קלאסי לצד איתור הזדמנויות כלכליות אשר יפתחו וירחיבו את פעילותם העסקית. בנוסף, משרד GBK מקיים פעילות בינלאומית ענפה במדינות יעד מרכזיות, כמו: ארה”ב, גרמניה, ספרד, יוון, קפריסין, גאורגיה ועוד, עבור חברות, קרנות בינלאומיות ויזמים ישראלים.

תחומי ההתמחות

נדל"ן - המשרד נחשב לאחד הדומיננטיים בישראל בתחום הנדל"ן, והוא בעל מספר שיתופי פעולה עסקיים עם עורכי דין ממדינות ארה”ב ואירופה, המעניקים מכפיל כוח וניסיון בכל הנוגע לכל הסוגיות המשפטיות בהשקעות נדל”ן בחו”ל. לצוות המשרד ידע ומומחיות ארוכי שנים במתן ייעוץ משפטי ליזמי נדל"ן וקבלנים. הבנתו המעמיקה את עולמות היזמות והבנייה מזווית הראיה של היזם או הקבלן, לצד ייצור הסכמים משפטיים מבוססי חשיבה יזמית ועסקית, הם אלה שהופכים את המשרד לאחד המובילים בתחום הנדל"ן בישראל, ומאפשרים לו להעניק את הערך המוסף ללקוחותיו. בין היתר מלווה המשרד את הקמתן של קרנות נדל"ן בארץ ובחו"ל, בתי השקעות בגיוסי כספים הקשורים לפרויקטי נדל"ן בחו"ל, ועוד.
ליטיגציה מסחרית – המשרד מייצג חברות ותאגידים פרטיים לצד רשויות מקומיות וגופים ממשלתיים גדולים, דוגמת מנהל מקרקעי ישראל. הליווי המשפטי שמעניק המשרד, כולל את ייצוג לקוחותיו בסכסוכים וחוזים בין בעלי מניות, סוגיות מתחום דיני העבודה, ליווי עסקאות השקעה, הקמת חברות, מיזוגים ורכישות ועוד. שילוב הכוחות בין המקצועיות המשפטית הגבוהה, לחשיבה היזמית העסקית, הצליח במקרים רבים להניב טיעונים משכנעים ולניצחון בתיקי ליטיגציה אותם ניהל המשרד בערכאות המשפטיות השונות.
משפט ימי ואווירי – משרדנו הוא אחד ממשרדי הבוטיק המובילים בתחום המשפט הימי והאווירי והוא מייצג, בין השאר, חברות ספנות, משלחים בינלאומיים עמילי מכס, יבואנים ויצואנים. הליווי המשפטי המקיף והמקצועי כולל מגוון רחב ומקיף של סוגיות והיבטים משפטיים מורכבים הקשורים לתחום זה, לרבות: בעסקאות לרכישה ומכירה של אוניות וכלי טיס, ייצוג בתביעות, יעוץ שוטף לעסקאות יבוא ויצוא, ניסוח הסכמים מסחריים, כגון: הסכמי קונפרנס והסכמי מיזמים, ליווי משפטי בכל הסוגיות הנוגעות לשילוח וביטוח ימי ואווירי, לרבות בנושאי פיצוי ושיפוי, ייעוץ שוטף בנושאי חכירה ומטעני דלקים, תביעות נזיקין עקב תאונות ימיות ואוויריות שנגרמו לגוף או לנפש או נזקים שנגרמו לכלי שיט וטיס ועוד. המשרד הצליח לרכוש במהלך השנים ניסיון וידע רב בשילוב של חשיבה יזמית, ששמו אותו בחוד החנית של משרדי הבוטיק בישראל שעוסקים בתחום ייחודי זה.
הייטק – המשרד מעניק ליווי משפטי לחברות הייטק וסטארטאפים החל מהשלבים הראשוניים של הכנת הסכם המייסדים, הקמת החברה, כתיבת תכנית עסקית, עריכת הסכמי השקעה, וכלה בליווי וייעוץ שוטף לכל אורך חיי החברה, שכולל עריכת הסכמים מסחריים מגוונים, כגון: הסמכי סודיות, שיתופי פעולה, הפצה, רישוי, שיתופי פעולה ועוד. בניגוד לתפיסה המסורתית הדוגלת במציאת פתרון שיספק את ההגנה המשפטית הטובה ביותר האפשרית, אך מאידך פוגעת בחופש העסקי הלגיטימי, המשרד מגיע עם גישה עסקית רעננה ויצירתית. גישה זו כוללת את מתן ההגנה המשפטית האופטימלית ביותר, לצד ייצור דרגות החופש הגבוהות ביותר לקיום עסקים ופיתוח עסקי. המשרד אף הקים חממה משפטית ליזמי הייטק, קרנות הון סיכון וסטארטאפים שבה חברים למעלה מ-250 סטארטאפים שזוכים לייעוץ משפטי בהיקפים כאלה ואחרים. ייעודה של החממה הוא לנהל ולשתף ידע משפטי בין היזמים תוך ייצור שיתופי פעולה עסקיים.
קרנות השקעה ושוק ההון – GBK מעניק כבר מספר עשורים, ייעוץ משפטי בכל הנוגע לתכנון, הקמה ולניהול היום- יומי של קרנות השקעה פרטיות, לרבות ייעוץ לגבי מבנה הניהול המתאים ביותר עבורן. GBK מתמחה בייצוג קרנות השקעה בינלאומיות, כגון: קרנות נדל"ן בינלאומיות, קרנות גידור, קרנות חוב וקרנות הון, קרנות P2P, קרנות חוץ ועוד.
כחלק מהליווי המשפטי, המשרד מתאים את המבנה המשפטי עבור הקרן, מנסח עבורה את מסמכי הקמת השותפות הסכמי השקעה, הסכמי מיזוג ורכישה, הסכמי שיתופי פעולה ועוד, וכן מסייע לקרנות ולשותפיה, לערוך בדיקות נאותות להשקעות אותם הן מבצעות, במטרה להגן על המשקיעים.
במסגרת ייצוג קרנות ההשקעה ובמטרה להעניק ללקוחות את השירות המקיף והטוב ביותר, המשרד מקים חשבונות נאמנות עבור המשקיעים, במטרה לעשות שימוש בכספם בצורה מתואמת ומבוקרת.
בנוסף המשרד מתמחה בהכנה, הטמעה ויישום של תוכניות ציות ורגולציה, אשר מותאמות לכל לקוח ולקוח, בהתאם לדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות באותו תחום ומדינה. המחלקה מסייעת בישום נהלי ציות ורגולציה מורכבים, גם במקרה בו יש צורך לעדכן את התוכניות הקיימות בעקבות רגולציה שהשתנתה או בעקבות שינויים שנעשו בתאגיד. משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם גופים רגולטורים וגורמים שונים, לרבות, משרדי עורכי דין ברחבי העולם, כאשר מדובר בסוגיות בינלאומיות, המערבות נהלים, מדיניות ורגולציה זרה, במטרה להעניק את השירות המשפטי העדכני והמקצועי ביותר עבור לקוחותינו. עורכי הדין במשרדנו מעניקים ייעוץ משפטי בכל הנוגע להנפקות בבורסה לניירות ערך בת"א, ייעוץ אשר כולל: הכנה וכתיבת תשקיפים, רישום למסחר, תשקיפי מדף וכל מסמך אחר אשר דרוש במסגרת ההנפקה. עורכי הדין במשרדנו, עובדים בתיאום ובשיתוף פעולה עם הבורסה לניירות ערך בת"א, חברות דירוג, גופים מוסדיים, וגופים רגולטורים אחרים. הניסון המעמיק והידע הרב שמשרדנו רכש בהליכי הרגולציה השונים הנדרשים להנפקות, ובליווי של הנפקות מורכבות מסוגים שונים ודרישות שונות, מעניק לו יתרון רב וזווית ראיה רחבה שמאפשרת לנו לתת שירות איכותי, מקיף ומדויק שמתחשב בצרכים של כל לקוח ולקוח.

השותפים

עו"ד דניאל בכר, שותף מנהל – נוטריון מומחה בתחומי הנדל"ן, משפט ימי ואווירי וההייטק. מכהן כסגן יו״ר פורום קניין ומקרקעין בלשכת עורכי הדין‏, יו״ר ועדת קנין רוחני - מסחרי בלשכת עורכי הדין, ‏יו״ר ועדת מיסוי מוניציפלי בלשכת עורכי הדין וכיו״ר פורום משפט ימי ואוירי ומשלחים בינלאומים. בהשכלתו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.
עו"ד גיא קלינבוים, שותף מנהל - מתמחה בליווי יזמי נדל"ן בינלאומיים וקרנות השקעה. כמו כן, משמש כנאמן להשקעות נדל"ן בינלאומיות ועסקאות מסחריות עם חשבונות נאמנות ברחבי העולם. בהשכלתו בעל תואר שני במשפטים משולב מאוניברסיטת Berkeley of California ואוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

  למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024