ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

נדל"ן למגורים, מסחר ומלונאות

ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: ICR – לשעבר מנרב פרויקטים בע"מ, הוקמה בשנת 1988, החל משנת 2020 החברה בבעלות קבוצת ישראל קנדה וקבוצת ראם
תחום: נדל"ן למגורים, מסחר ומלונאות
כתובת: שדרות שאול המלך 35, תל אביב
טלפון: שיווק 5003*, 074-7668201
פקס: 074-7668240
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://icrr.co.il/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מורדי שבת

  מורדי שבת

  מנכ"ל

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • מיכל כהנא לוי

  מיכל כהנא לוי

  משנה למנכ"ל

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • רונית כהן ניסן

  רונית כהן ניסן

  סמנכ"לית כספים

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • דקלה פרסיקו

  דקלה פרסיקו

  סמנכ"לית תכנון

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • עידית פראתי

  עידית פראתי

  סמנכ"לית שיווק

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • נועם שניידר

  נועם שניידר

  סמנכ"ל הנדסה

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • קובי אילוז

  קובי אילוז

  סמנכ"ל התחדשות עירונית

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • משה חליווה

  משה חליווה

  סמנכ"ל מכירות

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

בעלים

  ברק רוזן בעלים ויו"ר משותף, ישראל קנדה
  אסי טוכמאייר בעלים, ישראל קנדה
  רז עודד בעלים ויו"ר משותף, ראם פרויקטים
  אבי חורמרו בעלים, ראם פרויקטים
  משפחת נקש בעלים, ראם פרויקטים
אייקון אודות

אודות ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

חברת ICR, בבעלות קבוצת ישראל קנדה וקבוצת ראם – מתמחה בבנייה למגורים, לרבות: פרויקטים של התחדשות עירונית, מתחמי יוקרה באזורי ביקוש והקמת שכונות מגורים ברחבי המדינה. כמו כן, החברה עוסקת בבניית שטחי מסחר ומלונאות.

היכולות הגבוהות של ICR בשילוב האיתנות הפיננסית, המוניטין והניסיון של שתי ענקיות הנדל"ן: ישראל קנדה וראם מגורים, הופכים את ICR לאחת השחקניות המרכזיות בענף הנדל"ן הישראלי, ולחברה הידועה בחדשנותה, בערכיה, בחשיבה השונה שלה וביכולתה לבנות מותגים הזוכים לביקוש גבוה.

בשנה וחצי האחרונות שילשה החברה את שוויה, זכתה במכרזים גדולים והרחיבה משמעותית את היקף פעילותה.

ICR דוגלת בחדשנות ונעזרת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובשיטות הבנייה המתוחכמות והחדשות ביותר כדי ליצור שכונות מסוג חדש, בהן יוכלו הדיירים לנהל חיים יעילים ונוחים יותר. ככלל, רואה עצמה החברה כמי שלא בונה בניינים אלא קהילות מודרניות, הנהנות מן התשתיות המתקדמות ביותר ומחוויית מגורים איכותית.

בכל אחד מהפרויקטים של החברה, הוקדשה חשיבה עמוקה על מיקום הפרויקט, האזורים המשותפים, תכנון הדירות ובניית הקהילה. כל פרויקט מספר סיפור המביא חווית מגורים ייחודית ואותנטית.

היכולות המקצועיות של מחלקת ההתחדשות העירונית ושל מחלקת התכנון של החברה, בשילוב ניסיונה הרב של החברה - בייזום וקידום פרויקטים של התחדשות עירונית – מאפשרים ל-ICR לקדם כל פרויקט מול הרשויות ולפעול ביעילות ובמקצועיות מול כל גורמי התכנון, הרישוי והביצוע הנדרשים, תוך קיצור משמעותי של לוחות הזמנים. כיום מובילה החברה כ-50 פרויקטים הן בתחום היזמות והן בתחום ההתחדשות עירונית, הכוללים מעל ל-14,500 יח"ד בשלבי ביצוע שונים.

קבוצת ישראל קנדה

הקבוצה, בבעלות ברק רוזן ואסי טוכמאייר, הינה בית להשקעות בנדל"ן המתמחה בייזום, ביצוע והשבחת נכסים בארץ ובעולם, המעצבת את המרקם העירוני באזורי ביקוש בארץ ובעולם זה עשרים שנה, תוך בחירת קרקעות ונכסים בעלי מיקומים אסטרטגיים. שורה ארוכה של הישגים ארכיטקטוניים הטביעו חותם משמעותי בעולם ומיצבו את הקבוצה בחוד החנית של תחום השקעות הנדל"ן המניבות.

קבוצת ראם

הקבוצה כוללת את ג'ורדאש ישראל ואת ORC. ג'ורדאש ישראל הינה קבוצת החזקות ולה חברות בתחומי המלונאות והתיירות, הנדל"ן, התעופה, הספנות, התעשייה והחקלאות. פורטפוליו הנכסים של הקבוצה כולל את רשת מלונות סטאי ואורכידאה, ארקיע, נמל אילת ועוד. ORC מתמחה בייזום פרויקטי נדל"ן ובנכסים מניבים בישראל ובעולם, ומחזיקה ומנהלת נכסים, בהם עתודות קרקע להשבחה באזורי ביקוש ובנכסי מסחר, תעשיה, משרדים, מלונות וחניונים בישראל, באירופה ובארה"ב.

פרויקטים בשיווק

פארק צפון
פרויקט הדגל של החברה הינו קומפלקס מגורים אלגנטי ומוקפד הממוקם בין תל אביב המרגשת לרמת שרון הפסטורלית והמשפחתית, בסמוך לשכונת נווה גן היוקרתית. הפרויקט, אשר מוקף ב-282 דונם של פארק ירוק, כולל את הקמתן של 1205 יח"ד ומתוכנן בשני שלבים. שלב א', המבוצע בשיתוף עם חברת צמח המרמן ומתוכנן ע"י אד' קיקה ברא"ז, כולל 548 יח"ד ושטחי מסחר. הפרויקט בבניה על ידי חברת צמח המרמן.
EVE
שלב ב' בפרויקט המוצלח והמבוקש פארק צפון. על פיסת קרקע מהמבוקשות בארץ, בין תל אביב לרמת השרון EVE תוכנן ועוצב כקומפלקס מגורים חדשני ומלא סטייל, הכולל 401 יח"ד עם 5 בניינים בני 11-14 קומות ו-2 בנייני בוטיק בני 6 קומות ושדרת מסחר איכותית בחזית המתחם. שכונת מגורים יוצאת דופן בנוף המקומי, עם חיי קהילה עשירים ומגוון גדול של אפשרויות בילוי, שטחים ציבוריים מטופחים, גינות מוריקות, חנויות לייפסטייל, מסעדות ובתי קפה במפלס הרחוב. שלב ב' של הפרויקט מבוצע בשיתוף חברת קלוד נחמיאס, בתכנון האדריכל רפאל דה לה פונטיין ועיצוב הפנים של רואי דוד.
שכונת הגפן
פרויקט התחדשות עירונית בשכונת נווה ישראל, הממוקמת בחלקה הדרומי של הרצליה בסמוך לקיבוץ גליל ים. במסגרת הפרויקט תבנינה 400 יח"ד בשמונה בניינים בני 6-14 קומות לצד כ-1,000 מ"ר של שטחי מסחר, שטחים פתוחים מרוצפים ומגוננים בין הבניינים ופיאצה עירונית מרוצפת ומגוננת לרווחת התושבים. שני שלבי הפרויקט קיבלו היתר, והבנייה בעיצומה ע"י חברת תדהר.
Herzelia B
פרויקט בוטיק אקסקלוסיבי, הכולל סדרה מוגבלת של 54 דירות בעלות מפרט עשיר ויוקרתי. הפרויקט, הממוקם בשכונת הרצליה ב' היוקרתית, ברחוב המסילה בהרצליה, נהנה מגישה נוחה ומהירה לאיילון, לצומת כפר שמריהו ולהרצליה פיתוח. הפרויקט בבנייה מתקדמת ע"י חברת הנקו.
מגדלי Ocean Park
2 מגדלי מגורים, הממוקמים בסמוך לחוף הים בשכונת פארק הים בנתניה. מתנשאים לגובה של 31 קומות וכוללים 117 יח"ד. תוכננו ונבנו בהתבסס על עקרונות ה-WELLNESS תוך שימוש בחומרי בניה ירוקים, הקפדה על כיווני אוויר ודגש על אזורי פנאי ולייף סטייל לדיירים. שני המגדלים, בבנייה מתקדמת ע"י סיוון ביצוע.
YAM
2 המגדלי יוקרה המתנשאים לגובה 30 קומות, וממוקמים על קו החוף המרהיב של בת ים. הפרויקט בבניה מתקדמת ע"י חברת תדהר.
פסטורל
הפרויקט ממוקם בדרום-מערב ירושלים, סמוך לעין כרם ולקריית היובל, במיקום אידיאלי: על צלע ההר בין הרחובות הנטקה-ברזיל וצופה לנוף המרהיב והפסטורלי של עין כרם. בפרויקט יבנו 4 מגדלים עם 425 יח"ד ב-23 קומות המחוברות באמצעות 7 קומות מסד תחתונות. פרויקט פסטורל נמצא בסמיכות לפארקים רחבי ידיים, בקרבה רבה למוסדות חינוך מובילים, לתחנת הרכבת הקלה ולצירים מובילים. קריית יובל הצומחת והמתחדשת ונופי עין כרם המרהיבים ביופיים, כל אלו הופכים את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד. הפרויקט מתוכנן על ידי משרד האדריכלים איגרא ועיצוב הפנים של דנה אוברזון.
AIR גבעתיים
קומפלקס מגורים בהשראת האורבניות של מנהטן הממוקם ברחוב ההסתדרות ובסמוך לרחוב המאבק בגבעתיים, במרחק נגיעה מהלב הפועם של תל אביב. הפרויקט כולל 333 יח"ד המתפרשות על 3 מגדלים. התכנון מעניק פתרון מתאים לכל סוגי הדיירים, עם טעימה מכל העולמות כמו חדר כושר פרטי, עמדות עבודה שיתופיות, מתחם ילדים, ספריית אטריום מרשימה, חדר קולנוע ו-Rooftop ניו יורקי בקומה הרביעית הכולל פינות ישיבה ואירוח וכל מה שיאפשר את החיים האורבניים שמגיעים לכם.

פרויקטים בתכנון - יזמות

הירקון 33-37, תל אביב - 78 יח"ד, 260 חדרי מלון, שטחי מסחר ומבנה ציבור, בסמוך לקו חופה של תל אביב.
הרברט סמואל, תל אביב - 21,000 מ"ר למגורים, מסחר ומלונאות בסמוך לקו חופה של תל אביב.
דרך שלמה, תל אביב – בניין הכולל 47 יח"ד ו-480 מטר מסחר בסמוך לשכונת שפירא בתל אביב.
הגבעה הצרפתית, ירושלים - 3 מגדלים הכוללים 500 יח"ד, מסחר ותעסוקה.
פנינת אילון – מגדל בן למעלה מ-60 קומות שיפעל במודל של עירוב שימושים ויכלול 25 קומות מגורים, קומות משרדים וקומות מסחר.
תל השומר – בניין בן 12 קומות המכיל 58 יח"ד.

פרויקטים נבחרים בתכנון - התחדשות עירונית

מתחם רוטשילד בבת ים - פרויקט בשותפות עם מצלאווי הכולל 5 מגדלים ו-560 יח"ד, 1,600 מ"ר שטחי מסחר ו-10,000 מ"ר מלונאות. הפרויקט ממוקם כ-50 מ"ר מחוף הים.
אדמית בגבעתיים - מגדל מגורים בן 30 קומות הכולל 118 יח"ד.
קטמונים בירושלים - 2 מגדלי מגורים בני 30 קומות, הכוללים 440 יח"ד ו-1,230 מ"ר שטחי מסחר.
דיזינגוף בנתניה - מגדל מגורים בן 30 קומות הכולל 191 יח"ד.
רש"י ברמת גן - 2 מגדלי מגורים בני 20-30 קומות, הכוללים 200 יח"ד ו-800 מ"ר שטחי מסחר.
מתחם מעונות שרה בהרצליה - מתחם של כ-20 בניינים בני 9-15 קומות, הכוללים 645 יח"ד, 1,250 מ"ר שטחי מסחר ושטחים ציבוריים לרווחת הדיירים.
ברודצקי בתל אביב – 4 מגדלי מגורים הכוללים 166 יח"ד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • צלם: גל אלי

  כיצד בודקים איתנות פיננסית של יזם במסגרת מכרז יזמים .

  כיצד בודקים איתנות פיננסית של יזם במסגרת מכרז יזמים .

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית