ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

נדל"ן למגורים, מסחר ומלונאות

ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: ICR – לשעבר מנרב פרויקטים בע"מ, הוקמה בשנת 1988, החל משנת 2020 החברה בבעלות קבוצת ישראל קנדה וקבוצת ראם
תחום: נדל"ן למגורים, מסחר ומלונאות
כתובת: שדרות שאול המלך 35, תל אביב
טלפון: שיווק 5003*, 074-7668200
פקס: 074-7668240
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://icrr.co.il/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מורדי שבת

  מורדי שבת

  מנכ"ל

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • רונית כהן ניסן

  רונית כהן ניסן

  סמנכ"לית כספים

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • מוטי רונס

  מוטי רונס

  סמנכ"ל פיתוח עסקי

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • מיכל כהנא לוי

  מיכל כהנא לוי

  סמנכ"לית ויועמ"ש

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • צחי גולדברג

  צחי גולדברג

  סמנכ"ל התחדשות עירונית

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • דקלה פרסיקו

  דקלה פרסיקו

  סמנכ"לית תכנון

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • עידית פראתי

  עידית פראתי

  סמנכ"לית שיווק

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

 • נועם שניידר

  נועם שניידר

  סמנכ"ל הנדסה

  ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

בעלים

  ברק רוזן בעלים ויו"ר משותף, ישראל קנדה
  אסי טוכמאייר בעלים, ישראל קנדה
  רז עודד בעלים ויו"ר משותף, ראם פרויקטים
  אבי חורמרו בעלים, ראם פרויקטים
  משפחת נקש בעלים, ראם פרויקטים
אייקון אודות

אודות ICR - איי סי אר ישראל קנדה ראם החזקות בע"מ

חברת ICR מהווה כיום שחקן משמעותי בענף הנדל״ן בישראל - בזכות ניהול פורץ דרך, חשיבה שונה ובניית מותגים בעלי ביקוש גבוה. הניסיון, המוניטין והפורטפוליו של שתי הקבוצות המובילות - "ישראל קנדה" ו"ראם מגורים", בשילוב יכולות הקבוצה הופך את ICR לאחת מקבוצות הנדל"ן החזקות והמשפיעות ביותר בישראל.

ICR משלבת מעוף, חדשנות ויכולות מכירה עם איתנות פיננסית ושדרת ניהול מנוסה שאין שניה לה בשוק הנדל"ן הישראלי. חוזקותיה מאפשרות לחברה ליזום, לנהל ולהוביל פרויקטים מורכבים ומגוונים ברחבי הארץ, תוך חשיבה חדשנית ותפיסות ייחודיות.

ICR מתמחה בבניית מתחמי יוקרה באזורי ביקוש, לצד בניית שכונות מגורים ברחבי המדינה, תוך עיצוב תפיסת מגורים חדשה ועיצוב חוויית חיים קהילתית חמה. בנוסף, החברה מתמקדת במסחר מקומי ויצירת חוויית שירות טכנולוגית לכל לקוחותיה - מה שהופך אותה לחוד החנית בתחום יזמות הנדל"ן בישראל.
מיום היווסדה, תחת ההנהגה החדשה, מוכיחה החברה חשיבה מחוץ לקופסא המייצרת פיתרון ייחודי לכל פרויקט - מבחינה אדריכלית, שיווקית ואנושית.

קבוצת ישראל קנדה

הקבוצה, בבעלות ברק רוזן ואסי טוכמאייר, הינה בית להשקעות בנדל"ן המתמחה בייזום, ביצוע והשבחת נכסים בארץ ובעולם, המעצבת את המרקם העירוני באזורי ביקוש בארץ ובעולם זה עשרים שנה, תוך בחירת קרקעות ונכסים בעלי מיקומים אסטרטגיים. שורה ארוכה של הישגים ארכיטקטוניים הטביעו חותם משמעותי בעולם ומיצבו את הקבוצה בחוד החנית של תחום השקעות הנדל"ן המניבות.

קבוצת ראם

הקבוצה כוללת את ג'ורדאש ישראל ואת ORC. ג'ורדאש ישראל הינה קבוצת החזקות ולה חברות בתחומי המלונאות והתיירות, הנדל"ן, התעופה, הספנות, התעשייה והחקלאות. פורטופוליו הנכסים של הקבוצה כולל את רשת מלונות סטאי ואורכידאה, ארקיע, נמל אילת ועוד. ORC מתמחה בייזום פרויקטי נדל"ן ובנכסים מניבים בישראל ובעולם, ומחזיקה ומנהלת נכסים, בהם עתודות קרקע להשבחה באזורי ביקוש ובנכסי מסחר, תעשיה, משרדים, מלונות וחניונים בישראל, באירופה ובארה"ב.

אבני היסוד של ICR

חדשנות Innovation

ICR מאמינה בחדשנות ומיישמת טכנולוגיות ושיטות בניה מתקדמות ליצירת שכונות מסוג חדש, תוך מינוף חדשנות, הן בתוך הבית והן במרחב הציבורי.

קהילה Community

ICR מקימה קהילות מודרניות, ועתידה לבנות את התשתיות החדשניות והמתקדמות ביותר בתחום הקהילה, בכדי ליצור חווית מגורים המהווה הזמנה להתחבר לערכים ולשורשים של ישראל היפה.

אמינות Reliability

החדשנות והאנרגיה של חברה צעירה ודינמית, בשילוב הבסיס האיתן של החברות הגדולות בענף היזמות בישראל, ישראל קנדה וראם מגורים, יוצרים את הערך המוסף עבור לקוחות החברה, הנובע מגב כלכלי איתן, אמינות, ואיכות ללא פשרות.

פרויקטים נבחרים

פארק צפון - פרויקט הדגל של החברה הינו קומפלקס מגורים אלגנטי ומוקפד הממוקם בין תל אביב המרגשת לרמת שרון הפסטורלית והמשפחתית, בסמוך לשכונת נווה גן היוקרתית. הפרויקט, אשר מוקף ב-270 דונם של פארק ירוק, כולל את הקמתן של 1205 יח"ד ומתוכנן בשני שלבים. שלב א', המבוצע בשיתוף עם חברת צמח המרמן ומתוכנן ע"י אד' קיקה ברא"ז, כולל 10 בנייני מגורים, סה"כ 378 יח"ד ושטחי מסחר. שלב ב' כולל כ-35 בנייני מגורים, סה"כ 827 יח"ד ושטחי מסחר.
שכונת "הגפן" - שכונת מגורים הכוללת 8 בניינים ו-400 יח"ד וכן שטחי מסחר בהיקף של 1,500 מ"ר אותה מקימה החברה בסמוך לגליל ים בהרצליה. כל הדירות נמכרו בשלב א' ושלב ב' נמצא בשיווק. הפרויקט בבניה ע"י חברת תדהר, הקבלן המבצע של הפרויקט.
Herzelia B - פרויקט בוטיק אקסקלוסיבי, הכולל סדרה מוגבלת של 54 דירות בעלות מפרט עשיר ויוקרתי, כאשר כל דירה נתפרת במיוחד למידותיו של הרוכש. הפרויקט, הממוקם בשכונת הרצליה ב' היוקרתית, ברחוב המסילה בהרצליה, נהנה מגישה נוחה ומהירה לאיילון, לצומת כפר שמריהו ולהרצליה פיתוח.
נתניה – מגדלי Ocean Park – שני מגדלי מגורים, המתנשאים לגובה של 31 קומות וכוללים 117 יח"ד. תוכננו ונבנו בהתבסס על עקרונות ה-WELLNESS תוך שימוש בחומרי בניה ירוקים, הקפדה על כיווני אוויר ודגש על אזורי פנאי ולייף סטייל לדיירים.
המגדל הראשון שווק במלואו, התקבל היתר בניה מלא ועבודות הדיפון והחפירה החלו ע"י סיוון ביצוע הקבלן המבצע של הפרויקט. המגדל השני בשיווק, יוקם על מגרש 1009 בסמוך לחוף הים בשכונת פארק הים.
פרויקט YAM – זוג מגדלי יוקרה המתנשאים לגובה 30 קומות, וממוקמים על קו החוף המרהיב של בת ים. הפרויקט שווק כמעט במלואו והוא בבניה ע"י חברת תדהר, הקבלן המבצע של הפרויקט.

פרויקטים בתכנון

הירקון 33-37, תל אביב - 78 יח"ד, חדרי מלון ושטחי מסחר ומבנה ציבור, בקו הראשון לים.
הרברט סמואל, תל אביב - 21,000 מ"ר למגורים, מסחר ומלונאות בקו הראשון לים.
דרך שלמה, תל אביב - 47 יח"ד וכ-500 מטר מסחר בפלורנטין.
ברוש הגבעה, ירושלים - 500 יח"ד בגבעה הצרפתית.
תל השומר - 58 יח"ד.
מתחם הנטקה בירושלים - 4 מגדלי מגורים בני 25 קומות, הכוללים 410 יח"ד וכ-1,000 מ"ר שטחי מסחר.

התחדשות עירונית

מתחם רוטשילד בבת ים - פרויקט בשותפות עם מצלאווי, 560 יח"ד, 1600 מ"ר שטחי מסחר ו-10,000 מ"ר מלונאות. הפרויקט ממוקם כ-50 מ"ר מחוף הים.
ההסתדרות בגבעתיים - 3 מגדלי מגורים בני 25 קומות, הכוללים 333 יח"ד.
אדמית בגבעתיים - מגדל מגורים בן 30 קומות הכולל 118 יח"ד.
קטמונים בירושלים - 2 מגדלי מגורים בני 30 קומות, הכוללים 425 יח"ד ו800 מ"ר שטחי מסחר.
דיזינגוף בנתניה - מגדל מגורים בן 30 קומות הכולל 180 יח"ד.
רש"י ברמת גן - שני מגדלי מגורים בני 20-30 216 יח"ד קומות ו-800 מ"ר שטחי מסחר.
מתחם מעונות שרה בהרצליה - מתחם של כ-20 בניינים בני 9-15 קומות הכוללים 620 יח"ד, 235 מ"ר שטחי מסחר ושטחים ציבוריים לרווחת הדיירים
ברודצקי בתל אביב - 2 בנייני מגורים בני 6 קומות הכוללים כ-90 יח"ד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה