MnG התחדשות עירונית

MnG התחדשות עירונית
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

כתובת: רח' לישנסקי 4, ראשל"צ
טלפון: 03-5222554
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.Mng-group.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר מרקוביץ'

  עופר מרקוביץ'

  בעלים ומנכ"ל משותף

  MnG התחדשות עירונית

 • רן גבר

  רן גבר

  בעלים ומנכ"ל משותף

  MnG התחדשות עירונית

 • ירון זיו

  ירון זיו

  סמנכ"ל התחדשות עירונית

  MnG התחדשות עירונית

אייקון אודות

אודות MnG התחדשות עירונית

קבוצת MnG הינה יזמית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית, בדגש על פרויקטים מסוג פינוי בינוי. החברה הוקמה בשנת 2015 ונחשבת למטאור בתחום, כאשר בזמן קצר יחסית צברה מוניטין מרשים ונבחרה ליזום עשרות פרויקטים משמעותיים, מתוכם ב-5 פרויקטים כבר אישרה החברה תוכנית בניין עיר וזאת בנוסף לפרויקט בעיר בת ים שנמצא לקראת תום הבנייה ואכלוס.
כאנשי הייטק ויחידות מיוחדות, בעלי החברה מביאים את עולם הערכים עליהם גדלו של אמינות, שקיפות, אחריות, יושרה ומקצועיות לעולם היזמות והנדל"ן, ללא פשרות. כקבוצה המתמחה בייזום של מתחמי התחדשות עירונית, שמה MnG את בעלי הדירות במרכז ומלווה אותם באופן צמוד ובזמינות מלאה לאורך כל התהליך, החל משלבי בדיקות ההיתכנות, דרך תכנון התב"ע והרישוי ועד ביצוע הפרויקט וקבלת המפתח. איתנותה הפיננסית של החברה מאפשרת לה להשקיע משאבים מעבר למקובל בתחום בהובלת תהליכי העבודה בכל פרויקט, מורכב ככל שיהיה. קבוצת MnG יוזמת ומלווה עשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ לרבות בנס ציונה, יהוד, ראשון לציון, אור יהודה, חולון, בת ים, ירושלים, רמת גן, קרית ים ועוד.

כשההייטק ועולם הנדל"ן נפגשים

בראש החברה עומד צמד המייסדים רן גבר ועופר מרקוביץ'. השניים, מהנדסים ומנהלים בכירים לשעבר בחברת הייטק בולטת, בעלי ניסיון של למעלה מעשור בתחום יזמות הנדל״ן בארץ, בארה״ב ובאירופה, לרבות הקמה וניהול של מגוון חברות המנהלות פרויקטים יזמיים גדולים. לאחר שצברו ניסיון עשיר בעולמות העסקים והנדל"ן, כמו גם לימודי תואר שני במנהל עסקים, החליטו השניים למסד את פעילותם העסקית והקימו את קבוצת MnG המתמקדת כאמור בפרויקטי התחדשות עירונית משמעותיים מסוג פינוי בינוי. החיבור בין יוצאי תפקידים בכירים בהייטק, לבין עולם הנדל"ן, יצר חיבור חדשני ומרתק, שיש שיגדירו כיוצא דופן בשוק הנדל"ן המקומי. כך, שיטות העבודה של החברה, אופן התפעול לאורך חיי הפרויקטים, ניהול לוחות הזמנים ואפילו אופן הקשר עם בעלי הדירות, מתבססים על שילוב בין טכנולוגיות מתקדמות לניסיון הניהולי המטריציוני של ראשי החברה. יכולות וערכי ליבה ייחודיים אלו מבדילים את החברה מהמתחרים, והם אלו שהפכו אותה בתוך זמן קצר לחברה מובילה ובולטת המדורגת גבוה בתחום ההתחדשות העירונית, עם מספר רב של פרויקטים במקביל (כולל מספר פרויקטים אסטרטגיים בליבה של תוכנית המטרו והרכבת הקלה).

הלקוח מעל הכל

חברת MnG מדברת, חיה ונושמת התחדשות עירונית. כתוצאה מכך, מעבר לפן המקצועי, ישנו המרכיב האנושי והפסיכולוגי שמקבל משקל גדול בחברה אשר מבינה כי הצלחתו של פרויקט הוא קודם כל בבניית מערכת יחסים עמוקה של אמון, שקיפות ושיתוף פעולה הדוק בין היזם לבין בעלי הדירות. זו הדרך היחידה להוציא לפועל פרויקט גדול הכולל עשרות (ולעיתים מאות) משפחות עם דעות וחששות אינדיבידואלים אליהם יש להתייחס באמפטיה, רצינות, מקצועיות וסבלנות. על כן, לבעלי הדירות ישנה זמינות מלאה ומספרי הטלפון האישיים של בעלי ומנהליה הבכירים של החברה. כמו כן, לכל פרויקט מוצמד מנהל פרויקטים מקצועי אשר מכיר את הפרויקט על בוריו, במטרה לתת מענה מהיר ויעיל לכלל הצרכים העולים מהשטח ולקדם את הפרויקט באופן המיטבי לאורך השלבים השונים.

הכל תחת קורת גג אחת

חברת MnG מציעה ללקוחותיה את חבילת השירות המקיפה והכוללנית ביותר, המאפשרת להם לממש ולמקסם את מלוא זכויותיהם במסגרת ההתחדשות העירונית, שדרוג איכות חייהם והשבחת נכסיהם. על מגוון שירותי החברה לבעלי הדירות נמנים: ביצוע בדיקות היתכנות פרטניות לכל פרויקט, תהליך חברתי ומקצועי לרתימת כלל המתחם למיזם אחיד ומאוחד הכולל גם סקרים חברתיים ומתן דגש על הצורך והרצון של בעלי הדירות, תכנון אדריכלי והנדסי מיטבי לאישור תוכנית בניין עיר וקידום רישוי לצורך קבלת היתרי בנייה ולאחר מכן ליווי בעלי הדירות בפינוי ומציאת דירה חלופית, ביצוע הבינוי, הפיקוח והחזרת הבעלים לדירותיהם החדשות ולשביעות רצונם המלאה.

סוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

לצד עובדי ומנהלי החברה, מלווים את החברה מיטב אנשי המקצוע בארץ מהמשרדים המובילים והגדולים: עורכי-דין, רואי חשבון, כלכלנים, אדריכלים, מעצבים, מהנדסים, מפקחים, קבלני ביצוע ועוד. החברה מקפידה לבצע את כלל הפרויקטים שלה בהתאם לתקינה המחמירה ביותר, וללא פשרות. כל פרויקט מקבל את מלוא תשומת הלב של החברה, דבר המוביל לסיומם המוצלח והמהיר של הפרויקטים השונים, בסופם זוכים הדיירים בשדרוג איכות חיים ללא היכר.

פרויקטים נבחרים

מתחם הטייסים, נס ציונה – פרויקט במסגרתו יפונו 15 מבנים ישנים הכוללים 220 דירות, ובמקומם ייבנו כ- 700 דירות חדשות, ובכלל זאת שטחים פתוחים נרחבים, גינות ציבוריות.
מתחם דהומיי, ירושלים – פרויקט בו יפונו 80 יחידות דיור, ובמקומן ייבנו כ-250 דירות חדשות ושטחי מסחר, בשילוב שטחים ירוקים, שטחי ציבור וגנים.
מתחם יהדות קנדה, אור יהודה - פרויקט במסגרתו יפונו כ-140 יחידות דיור ובמקומן תיבנה שכונה איכותית אשר תכלול כ- 500 דירות חדשות ומסחר.
מתחם מרגולין, נס ציונה – פרויקט במסגרתו יפונו 264 יחידות דיור ישנות ולחילופין ייבנו כ-20 בניינים חדשים בני כ-850 דירות חדשות.
מתחם העליה הראשונה, ר"ג - פרויקט במסגרתו יפונו 54 יחידות דיור ישנות ובמקומן יקומו מגדל מפואר ומבנה מרקמי לצד שטחים פתוחים וציבוריים.
מתחם קוגל, חולון – פרויקט במסגרתו יפונו כ-20 בנייני רכבת ותיקים לטובת מגדלים מודרניים, שטחי מסחר, מבני ציבור ושטחים פתוחים לרווחת דרי הסביבה.
מתחם דניאל, בת ים – פרויקט במסגרתו פונו בעלי הדירות ואשר נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים, של 60 יח"ד בשני בנייני מגורים יוקרתיים בני 10 קומות.

בנוסף אולי יעניין אותך