SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בליטיגציה מסחרית

SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: משרד עורכי דין המתמחה בליטיגציה מסחרית
כתובת: דרך מנחם בגין 52 (מגדל סונול, קומה 22), תיבה 31, תל אביב 6713701
טלפון: 03-6557070
פקס: 03-6557080
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.sbfr.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אופיר צברי

  עו"ד אופיר צברי

  שותף

  SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין

  עוד על אופיר צברי

  אופיר צברי
 • דיבון פרקש

  עו"ד דיבון פרקש

  שותף

  SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין

  עוד על דיבון פרקש

  דיבון פרקש
 • עמרי אנדורן

  עו"ד עמרי אנדורן

  שותף

  SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין

  עוד על עמרי אנדורן

  עמרי אנדורן
 • שירה מרקוביץ בוקעי

  עו"ד שירה מרקוביץ בוקעי

  שותפה

  SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין

  עוד על שירה מרקוביץ בוקעי

  שירה מרקוביץ בוקעי
אייקון אודות

אודות SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין

משרד צברי-פרקש ושות', עורכי דין, הינו משרד בוטיק, המתמחה בליטיגציה מסחרית, מהמובילים במשק הישראלי.

המשרד מייצג לקוחות בסכסוכים מורכבים ומגוונים, בהיקפים גדולים, בתחומי התאגידים (ולרבות דיני עמותות), שוק ההון וני"ע, השותפויות, הבנקאות, הנדל"ן, הדלק והאנרגיה, הליכי חדלות פירעון, קניין רוחני, תובענות ייצוגיות ונגזרות, משפט פרטי-בינלאומי, לשון הרע, דיני הגנת הפרטיות, ביטוח אחריות מקצועית ואחריות דירקטורים, ייעוץ לנושאי משרה, צוואות ועיזבונות, ועוד.

בכלל זה, המשרד ניהל ומנהל, סכסוכי שליטה בחברות (פרטיות וציבוריות) מהגדולים והמתוקשרים במשק; הליכים הקשורים להגנה על בעלי מניות מיעוט בחברות; המשרד ייצג ומייצג בתביעות גדולות ועקרוניות כנגד מוסדות בנקאיים ובטיפולו הסדרי חוב רחבי היקף; בנוסף, המשרד מייעץ ללקוחותיו בסוגיות משפטיות מורכבות הקשורות בשוק ההון, ומייצג בסכסוכים משפטיים בתחום זה - הן גופים מוסדיים והן משקיעים פרטיים. המשרד מדורג מדי שנה במדריך הדירוג של 100 Dun’s בתחום הליטיגציה המסחרית, כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל (וממשרדי הבוטיק היחידים שמדורגים בטיר הראשון בדירוג זה); וכן בדירוגים נוספים ובין היתר בדירוג Legal 500 בתחום יישוב סכסוכים, ליטיגציה ובוררות מקומית; BDI (משרד עילית בתחום הליטיגציה המסחרית) וכן מדורג המשרד כאחד מתוך מאה משרדי עורכי הדין הטובים בישראל על פי סקר גלובס ו-Statista.

משרד צברי-פרקש ושות', עורכי דין מתאפיין בלחימה חסרת פשרות בעבור לקוחותיו, בחשיבה אסטרטגית ויצירתית מחוץ לקופסה, ובהתאמת הפתרונות המשפטיים באופן ייחודי לכל לקוח. מעבר למקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, המשרד מקפיד על הענקת שירות אישי ללקוחותיו תוך מחויבות מוחלטת וזמינות גבוהה עבורם.

משרד צברי-פרקש ושות' מטפל בכל צדדיו והיבטיו של המשבר או הסכסוך, גם מחוץ לכותלי בית המשפט ולרבות בהיבטים מסחריים ותקשורתיים, על מנת להשיג בעבור לקוחותיו את התוצאות הטובות ביותר. במסגרת ניהול הסכסוכים המשרד מקפיד על ירידה לפרטים וניתוח מעמיק ויסודי של הסוגיות שבטיפולו, על נקיטת יוזמה אקטיבית מתמדת, על כתיבה רהוטה ואיכותנית, הכל כחלק מן המערך הכולל של המצוינות המקצועית בה המשרד מוכר.

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות ובדגש על בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון, וכן בהליכי בוררות ויישוב סכסוכים בדרכים חלופיות. סכסוכים אחרים מתנהלים על ידי המשרד "מאחורי הקלעים", מתוך מלאכת מחשבת ואינם מגיעים לבירור בפני הערכאות, אלא מסתיימים לשביעות רצון הלקוח וטובתו, לאחר ייעוץ וייצוג צמוד, קפדני וממוקד מטרה.

הסגל המשפטי של משרד צברי-פרקש ושות', המונה כיום ארבעה-עשר עורכי דין ו"פול" של ארבעה מתמחים וטרום מתמחים, מהווה את מקור גאוותו. הפרסונל האיכותי, המקצועי והמגובש של המשרד הינו כח עולה בתחומו ומציב את המשרד בחוד החנית המשפטית בישראל. צוות זה ידוע הן ביצירתיות שלו והן ומבלי לגרוע, באופן החשיבה המשפטי והעסקי הסדור שלו, זאת תוך הקפדה על יסודיות והעמקה בחומר, בנתונים ובדין ובכך מוביל למקצועיות משפטית ללא פשרות, המהווה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד. 

בין לקוחות משרד צברי-פרקש ושות'

לקוחות רבים מהצמרת העסקית בארץ ובחו"ל ובהם חברות מובילות, ציבוריות ופרטיות ואנשי עסקים בולטים במשק, הנהנים משירותים משפטיים מקצועיים תוך שימת דגש על קידום צרכיהם העסקיים. בין הלקוחות גם עורכי דין ורואי חשבון הזקוקים לייעוץ וייצוג אישי וכן לקוחות בינלאומיים הזקוקים לייעוץ וייצוג צמוד של ענייניהם בישראל. 

השותפים

עו"ד אופיר צברי - עו"ד צברי בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה, ונחשב למומחה בעל שם בתחום הליטיגציה המסחרית. שמו של עו"ד צברי הולך לפניו בין היתר בקרב קהילת עורכי הדין, אשר בכיריה ממליצים על עו"ד צברי פעם אחר פעם.

עו"ד צברי למד בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב, התמחה במשרדו של ד"ר י. וינרוט ז"ל ולאחר מכן עבד כעורך דין וכשותף במשרד ברקמן-וקסלר ושות'. בשנת 1998 הקים עו"ד צברי משרד בראשותו, ולמן שנת 2015, הקים יחד עם עו"ד דיבון פרקש את משרד צברי-פרקש ושות'. עו"ד צברי מייעץ באופן אישי ושוטף לבכירים במשק בכלל הסוגיות המשפטיות הנוגעות לפעילותם, בעל ניסיון רב וידע נרחב בכל תחומי המשפט המסחרי, ומייעץ ומייצג בתיקים ובסכסוכים המורכבים, הקשים והמאתגרים ביותר במשק, הן "מאחורי הקלעים" והן בבתי המשפט, ועושה כן בהצלחה מרובה. עו"ד צברי מונה כבורר וכמגשר בהליכים אלטרנטיביים בסכסוכים מורכבים בין גופים מובילים במשק ומונה בעבר כדירקטור בחברות ציבוריות ופרטיות. 

עו"ד דיבון פרקש - עו"ד פרקש, בוגר תואר ראשון ושני במשפטים (התמחות במשפט מסחרי), שניהם בהצטיינות, באוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיו, עבד דיבון כמתמחה של כב' השופטת (כתוארה אז) הילה גרסטל, היה חבר במערכת כתב העת המשפטי "עיוני משפט" של אוניברסיטת תל אביב ולקח חלק בפעילות הקליניקה לזכויות בהליך הפלילי בהובלת פרופ' קנת מן והשופט איתי הרמלין.
טרם שהצטרף לעו"ד צברי, עו"ד פרקש עבד מספר שנים במחלקת הליטיגציה במשרדו של עו"ד רוני ברקמן, תחילה כמתמחה ואחר כך כעורך דין, וטיפל בתיקים מורכבים בעלי פרופיל גבוה וחשיפה תקשורתית רחבה.
עו"ד פרקש מתמחה בתחומי הליטיגציה המסחרית, דיני תאגידים ולרבות סכסוכי שליטה בחברות, פירוק שותפויות, משפט פרטי-בינלאומי, דיני הגנת הפרטיות, לשון הרע, דיני העמותות, תובענות ייצוגיות ונגזרות, בנקאות ושוק ההון, נדל”ן ודיני ירושה ועיזבונות, ומוכר בתחומים אלה בשל מצוינותו המקצועית. עו"ד פרקש מוזמן להרצות על תחומי עיסוקו בלשכת עורכי הדין. על לקוחותיו נמנים לקוחות מקומיים ובינלאומיים ובהם חברות ציבוריות, פרטיות ויחידים. 

עו"ד עמרי אנדורן - עו"ד אנדורן, בוגר תואר ראשון משולב במשפטים (.LL.B) ובמנהל עסקים (.B.A), מהאוניברסיטה העברית בירושלים. עו"ד אנדורן החל לעבוד במשרד צברי-פרקש ושות' בשנת 2015 לאחר התמחות ועבודה כעורך דין במשרד מיתר ושות'. עו"ד אנדורן מתמחה בליטיגציה אזרחית ומסחרית בדגש על דיני חברות, דיני חוזים, מקרקעין, ליווי חברות, נדל"ן, תובענות ייצוגיות ונגזרות, דיני עמותות, בנקאות ושוק ההון. עו"ד אנדורן מלווה באופן שוטף ואישי לקוחות בנושאים מגוונים בתחום האזרחי והמסחרי ובין היתר מייצג בסכסוכים בין בעלי שליטה בחברות, עסקאות נדל"ן מורכבות, עסקאות יהלומים, תובענות בנושאים חוזיים וסכסוכים בעמותות. במסגרת עבודתו מייצג עו"ד אנדורן בהליכים המתקיימים בבתי המשפט, בוררויות ובגישורים. עו"ד אנדורן מקצוען ומשפטן המצטיין במתן שירות אישי ללקוחותיו ובחשיבה הוליסטית ומחוץ לקופסא. 

עו"ד שירה מרקוביץ-בוקעי - עו"ד מרקוביץ-בוקעי, בוגרת תואר ראשון במשפטים (.LL.B) מאוניברסיטת בר-אילן. עו"ד מרקוביץ-בוקעי החלה לעבוד במשרד צברי-פרקש ושות' בשנת 2015 לאחר התמחות ועבודה כעורכת דין במשרד גלוזמן ושות'. עו"ד מרקוביץ-בוקעי מתמחה בליטיגציה אזרחית ומסחרית, ומייצגת בקשת רחבה של תיקים וסכסוכים מורכבים, בין היתר בתחום החברות, החוזים, המקרקעין, משפט בינלאומי-פרטי, סימני מסחר, מכרזים וסכסוכים הקשורים בענף הבנייה והקבלנות ועוד. במסגרת עבודתה מטפלת עו"ד מרקוביץ-בוקעי בלקוחות בינלאומיים ומייצגת בהליכים המתקיימים בבתי המשפט, בבוררויות ובגישורים. עו"ד מרקוביץ-בוקעי הינה משפטנית מהשורה הראשונה ומעניקה שירות אישי ומסור ללקוחותיה. עו"ד מרקוביץ-בוקעי דוברת גם אנגלית וצרפתית.

תרומה לקהילה

משרד צברי-פרקש ושות' מעניק שירותי ייעוץ משפטי פרו בונו בתיקים עקרוניים ותורם דרך קבע מלגות לסטודנטים ולארגונים ומוסדות אשר תורמים לחברה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת SF - צברי-פרקש ושות', עורכי דין

 • עו

  עו"ד אופיר צברי בריאיון מיוחד למערכת DUN'S 100

  עו"ד אופיר צברי בריאיון מיוחד למערכת DUN'S 100

 • האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

  האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

  מה יקרה כאשר רוצח שכיר יגיש תביעה כנגד מי ששכר את שירותיו, לשלם לו את תמורת שירותיו על פי החוזה שביניהם? מה יקרה כאשר נערת ליווי תתבע את מי שסירסר בשירותיה, לשלם לה כספים שהתקבלו עבור שירותיה אותם הוא נמנע מלשלם לה?

  האם מ'עילה בת עוולה' תצמח זכות תביעה?

 • מה קורה כשבעל דין נפטר?

  מה קורה כשבעל דין נפטר?

  מה קורה בסיטואציה בה במהלך ניהולם של הליכים משפטיים נפטר בעל דין? היות שמוות הוא מופע שכיח ופטירת בעל דין הינה סיטואציה יומיומית, ניתן היה לצפות, כי במקרה זה יחולו כללים ברורים, אשר יסדירו בצורה מיטבית, או לפחות סבירה, את המשך ניהול ההליך המשפטי על אף פטירתו של בעל הדין.

  מה קורה כשבעל דין נפטר?

 • "הפרה הקדושה" של חיסיון הליכי הגישור

  סוד ידוע הוא, שהליך הגישור, נחשב כהליך רצוי וחשוב ביותר על ידי מערכת המשפט הישראלית וזו מעניקה לו הגנות שונות ומגוונות, שנדמה שרק גוברות ומתרחבות לאורך השנים.

  "הפרה הקדושה" של חיסיון הליכי הגישור

 • מה עושים כאשר בית המשפט מציע ללכת לפוליגרף?

  מה עושים כאשר בית המשפט מציע ללכת לפוליגרף?

  בימים האחרונים פורסם בתקשורת, כי קצין המשטרה שנטען שאנס לכאורה שופטת, עבר בדיקת פוליגרף, ולפיה, הוא לא ביצע את המעשה.

  מה עושים כאשר בית המשפט מציע ללכת לפוליגרף?

בנוסף אולי יעניין אותך

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב