SoCity - סו-סיטי

יזמות ובניה, התחדשות עירונית

SoCity - סו-סיטי
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2018
תחום: יזמות ובניה, התחדשות עירונית
כתובת: רח' המלאכה 8, פארק אפק, ראש העין
טלפון: 03-9030490
אתר החברה: http://socity.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שרון נבו

  שרון נבו

  מייסדת ושותפה

  SoCity - סו-סיטי

 • אלון דורי

  אלון דורי

  מייסד ושותף

  SoCity - סו-סיטי

אייקון אודות

אודות SoCity - סו-סיטי

חברת SoCity הינה חברת יזמות נדל"ן מובילה העוסקת בייזום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית באזור המרכז. החברה פעילה בתל אביב, הרצליה, בת ים, רמת גן ועוד. החברה נוסדה ומנוהלת על ידי שרון נבו ואלון דורי, הפועלים במשותף ובהצלחה בענף הנדל"ן מזה כ-20 שנה.
חזון החברה הוא להשביח ולחדש את פני האזורים בהם היא בונה, תוך דיאלוג ותקשורת ישירה ובגובה העיניים עם לקוחותיה. תפיסת עולמה של SoCity מבוססת על יצירת חיבורים: בין העיר לקהילה, בין עבר לעתיד, ובין אוהבי העיר לבית האידיאלי עבורם. כל אלה באים לידיי ביטוי בשם החברה, המשלב בין המילים society ל-city.

SoCity היא זרוע ההתחדשות העירונית של קבוצת "לוקי בנייה", שנוסדה על ידי ישראל נבו ופועלת בענף הנדל"ן משנת 1980. לקבוצה מוניטין וניסיון רב בייזום, תכנון וביצוע של עשרות פרויקטים של מגורים, מסחר ומבני ציבור ברחבי הארץ.

מקצוענות - משלב התכנון ועד למסירת הדירה

היכולות המקצועיות, לצד הידע הרב הקיים בחברה מבטיחים את ביצוע הפרויקטים תוך מתן דגש על איכות התכנון, הבנייה והביצוע, והכל בלוחות זמנים נדרשים. המקצוענות לאורך התהליכים מאפשרת ל-SoCity לספק לרוכשים ולבעלי דירות קיימים מוצר סופי איכותי, בהתאם לציפיותיהם. הקשר והיחס האישיים עם בעלי הדירות לאורך הדרך הם מאבני היסוד של החברה ומבדילים אותה מחברות אחרות בתחום.

שירות מקצועי, תמיד ברגישות ובגובה העיניים 

התחדשות עירונית היא תהליך מאתגר ורגיש עבור דיירים ובעלי דירות, המצריך אורך רוח והרבה אופטימיות. לכן, החברה מאמינה בתקשורת ישירה ושקופה של מנהליה עם בעלי הדירות, והכל תמיד ברגישות, בגובה העיניים ועם יחס חם. SoCity רואה בדיירים שותפים מלאים לכל התהליך - מראשיתו ועד למסירת הדירות. החברה שמה דגש גם על הסכמה רחבה בקרב בעלי הדירות ומציאת פתרונות יצירתיים לאתגרים הרבים שבדרך. כל אלה תורמים ליכולתה של החברה לפעול בהצלחה מרובה, תוך שביעות רצון גבוהה מצד לקוחותיה.

הנהלת החברה

שרון נבו, מייסדת ושותפה
אחראית על ייזום פרויקטים חדשים, ניהול התכנון, המו"מ המשפטי, הביצוע, השיווק והקשר עם דיירים ולקוחות. מתמחה בעבודה מול הרשויות מקומיות ומול הדיירים. עורכת דין, בוגרת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.
אלון דורי, מייסד ושותף
אחראי על הניהול הכלכלי של הפרויקטים. בעל התמחות מעמיקה וניסיון עשיר בליווי פיננסי, מיסוי וניהול תקציבים של פרויקטים בענף הנדל"ן. רואה חשבון, ובעבר מנהל במחלקת הנדל"ן של חברת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג.
הנהלת החברה, ואיתה צוות עובדות ועובדים ותיקים ומנוסים, יוצרים שלם הגדול מסכום חלקיו.

איתנות פיננסית ושקט נפשי

בהיותה חלק מקבוצת "לוקי בנייה", SoCity נהנית מגב כלכלי חזק, איתנות פיננסית ויכולת כלכלית מוכחת לקדם ולהשלים פרויקטים. החברה עובדת עם גופי מימון מובילים, בהם בנקים, המלווים את הפרויקטים תוך מתן כל הערבויות המעניקות שקט נפשי עד להשלמת הפרויקטים.

פרויקטים נבחרים

סוקולוב 23, תל אביב - הריסה ובנייה מחדש של 17 דירות חדשות בתמהיל מגוון של 5-3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. כולן בתכנון מוקפד, עם שימוש בחומרי גמר איכותיים ומפרט עשיר. הפרויקט לקראת היתר בנייה.
סוקולוב 14, תל אביב - הריסה ובניית בניין בן שבע קומות ובו 17 דירות חדשות של 6-2 חדרים, דירות גן ודירות פנטהאוז. הפרויקט לקראת היתר בנייה.
יפה נוף, תל אביב - הריסה ובניית בניין בן שבע קומות, ובו 24 דירות חדשות במפרט יוקרתי, עם חנייה תת-קרקעית. נמצא בשלבי תכנון.
חתם סופר 5, תל אביב - הריסה ובנייה מחדש של 15 דירות חדשות במפרט יוקרתי. נמצא בשלבי תכנון.
שטריקר, תל אביב - מגרש הנמצא בבעלות החברה, ובו מתוכנן בניין סופר יוקרתי, עם דירות ענק בשטח של כ-150 מ"ר, כולל דירת גן ודירת גג.
הירדן 14-16, רמת-גן - הריסה ובנייה מחדש של בניין בן תשע קומות ובו 43 דירות חדשות בתמהיל מגוון של 5-3 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוז ופנטהאוז. כולן בתכנון מוקפד, עם שימוש בחומרי גמר איכותיים ומפרט עשיר. נמצא בשלבי תכנון.
יגאל אלון 10, הרצליה - הריסה ובנייה של בניין בן שמונה קומות ובו 35 דירות חדשות בתמהיל רחב של 6-3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרויקט לקראת היתר בנייה.
בלפור, בת ים - הריסה ובנייה של 80 דירות חדשות בתמהיל מגוון, ברחוב מרכזי ומתחדש, הקרוב לרכבת הקלה. דיירי כל הדירות ייהנו ממרפסות, חלקן עם נוף לים. נמצא בשלבי תכנון מול העירייה.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך