iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים

ניהול תכנון ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית

iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1999
תחום: ניהול תכנון ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית
כתובת: צפון: שד' ההסתדרות 88, חיפה
מרכז: שד' אריאל שרון 8, אור יהודה
דרום: רח' הגורן 6, עומר
טלפון: 04-8202680
פקס: 04-8202683
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.istern.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איציק שטרן

  איציק שטרן

  מנכ"ל

  iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים

 • ירון הופל

  ירון הופל

  מנכ"ל חטיבת הבינוי

  iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים

 • סרגי ציפורן

  סרגי ציפורן

  מנכ"ל חטיבת תשתיות

  iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים

מנהלים ובעלי תפקידים

  אדי רוזן סמנכ"ל חטיבת התשתיות
  גיא ברנובסקי סמנכ"ל חטיבת הבינוי
  יורם מרקוביץ מנהל איזור המרכז
  מקסים גולדין סמנכ"ל תכנון ופיתוח עסקי בחטיבת התשתיות
  רחל בנדו מנהלת משאבי אנוש ולוגיסטיקה
  שולה יוספוביץ מנהלת תחום בקרה ומכרזים
  אור ישורון מנהל כספים
  ליאת חיים ראש צוות תכנון
  נועה לביא ראש צוות תכנון
אייקון אודות

אודות iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים

חברת iSTERN (וקסמן, גוברין, שטרן בשמה הקודם) עוסקת בניהול, תיאום ופיקוח על תכנון וביצוע פרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית וכיום היא אחת מהחברות הגדולות והמוערכות בתחום זה בישראל.

החברה הוקמה בשנת 1999 ע"י דן וקסמן (ז"ל), יגאל גוברין ואיציק שטרן ומעסיקה כ-150 עובדים אשר עוסקים בניהול התכנון, ניהול הביצוע ופיקוח על פרויקטים בכל רחבי הארץ ובשנה אחרונה גם בחו״ל. משרדי החברה פרוסים בצפון בחיפה, במרכז - בפתח תקוה ובירושלים ובדרום בעומר.

לקוחות החברה

משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות
חברת נתיבי ישראל, רכבת ישראל, חוצה ישראל, חברת ערים, נתיבי איילון, חברת נמלי ישראל, נת"ע, רשות מקרקעי ישראל, משרד האוצר, משרד השיכון, משרד המסחר והתעשייה, משרד הביטחון, משרד הדתות, נמל חיפה, חברת יפה נוף, חברת מקורות, חברת מוריה, החברה למשק וכלכלה של המרכז לשלטון מקומי, עיריות, רשויות מקומיות וחברות עירוניות.

חברות ציבוריות
אפריקה ישראל, שיכון ובינוי נדל"ן, ביג מרכזים מסחריים, גזית גלוב ישראל, קבוצת עזריאלי, שפיר, קבוצת מליסרון, קבוצת ברונפמן, איקאה ישראל, החברה לפיתוח קיסריה ועוד.

חברות ייזום פרטיות
חברות ייזום רבות, עמותות וקבוצות רכישה. לחברה ניסיון רב שנים הבא לידי ביטוי בהשלמת מאות פרויקטים. אנו שותפים להצלחות של לקוחותינו וגאים בפרויקטים שנוהלו ומנוהלים ע"י החברה בתחומים הפעילות השונים.

פעילות ושירותי החברה

מאז הקמתה ועד היום, החברה מובילה ושותפה בהצלחת מאות רבות של פרויקטים בהיקפים גדולים, אשר הובילו אותה להתפתחות מתמדת. הצלחתה של iSTERN נובעת מניסיון רב שנים בניהול תכנון ופיקוח על ביצוע של פרויקטים מגוונים ושירות לקוחות מקצועי ע"י צוות של שחקני נשמה, מנהלים ותיקים ומנוסים וצוותים צעירים ומקצועיים, "אנשים של אנשים".

החברה פועלת בשתי חטיבות – בינוי ותשתיות

פעילות חטיבת התשתיות
ניהול תכנון ופיקוח על ביצוע בניית גשרים ומחלפים, סלילת כבישים, פיתוח תשתיות לשכונות מגורים ואזורי תעשיה, מסילות ותחנות רכבת. בנוסף, החברה מבצעת פעילות ניהול ופיקוח על אחזקת כבישים בכל כבישי הדרום.

פעילות חטיבת הבינוי

בנייה למגורים
ניהול תכנון ובנייה של שכונות מגורים רבות, במאות רבות של פרויקטים שהושלמו בהצלחה, בהיקפי ביצוע כוללים של עשרות אלפי יחידות דיור.

בניה למסחר, תעשייה משרדים ומבני ציבור
ניהול תכנון והקמת מבנים מסחריים, כולל פרויקטים של השבחה והרחבה של מבנים מסחריים קיימים, מבני משרדים, מפעלי תעשייה, ואולמות תצוגה, ובכלל זה ביצוע עבודות התאמה פנימיות.

מכלול השירותים

החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת. החל משלבי התכנון הראשוני, בחירה ומינוי המתכננים ובעלי המקצוע, התכנון על כל שלביו, ניהול התהליך הסטטוטורי ככל שנידרש מול כלל הגופים הרלוונטיים לרבות נושאי הפקעות וכד', ניהול המכרזים לרבות מו"מ ותיאום ציפיות חוזי מול קבלנים, ניהול ופיקוח בשלב הביצוע, בקרת איכות מקיפה, ניהול תהליך המסירה ותיעוד עד השלמת הפרויקט כולל ליווי לאחר ביצוע.

חזון

אנו פועלים יום יום לממש את החזון אשר גיבשנו: "iSTERN שואפת להיות נבחרת מובילה ולהטביע חותמת של איכות בתחום ניהול הפרויקטים ההנדסיים בכל רחבי הארץ".

איכות, מקצועיות ויושרה בבסיס העשייה

הבטחה ובקרת האיכות מהווים נדבך משמעותי בפרויקטים של החברה. החברה מוסמכת ופועלת תחת תקן ניהול איכות ISO 9001:2015 לחברה מערכות בקרת איכות ממוחשבת מתקדמת. זאת בנוסף לבקרים העורכים בדיקות איכות בכל אתרי הפעילות ומשתמשים בכלים המתקדמים ביותר בכדי לוודא ביצוע בסטנדרט הגבוה ביותר ובלוחות הזמנים הנדרשים בהקשבה ודיאלוג מכבד עם לקוחותינו.

 

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • קרן קיימת לישראל

 • משרד התמ"ת

 • נתיבי ישראל

 • נתע - הרכבת הקלה של ישראל

 • מקורות

אייקון מאמרים

מאמרים מאת iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים

בנוסף אולי יעניין אותך