קטן - בר-טל - טלמור - משרד עורכי דין ומגשרים

משפט מנהלי, דיני עבודה, משפט אזרחי - מסחרי וליטיגציה מורכבת

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1990
תחום: משפט מנהלי, דיני עבודה, משפט אזרחי - מסחרי וליטיגציה מורכבת
כתובת: רח' שוהם 11, פתח תקווה
טלפון: 03-5671671
פקס: 03-5671677
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.clbt-law.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שעיה קטן

  עו"ד שעיה קטן

  שותף

  קטן - בר-טל - טלמור - משרד עורכי דין ומגשרים

  עוד על שעיה קטן

  שעיה קטן
 • גלעד יצחק בר-טל

  עו"ד גלעד יצחק בר-טל

  שותף

  קטן - בר-טל - טלמור - משרד עורכי דין ומגשרים

 • חן טלמור

  עו"ד חן טלמור

  שותף

  קטן - בר-טל - טלמור - משרד עורכי דין ומגשרים

  עוד על חן טלמור

  חן טלמור
אייקון אודות

אודות קטן - בר-טל - טלמור - משרד עורכי דין ומגשרים

קטן - בר-טל - טלמור הוא משרד בוטיק המציע ללקוחותיו העסקיים מעטפת משפטית חכמה ומותאמת לצרכיהם.

ההתמחות של המשרד בתחומי דיני עבודה, משפט מנהלי, ליטיגציה מסחרית ויישוב סכסוכים עסקיים, מאפשרת לו להציע תחת קורת גג אחת את הפתרונות המשפטיים הדרושים לעסק – בענייני חוזים, מכרזים, ספקים, גבייה, יחסי עובד מעסיק, מול הבנקים, מול גופים רגולטורים ורשויות ועוד.

לשותפי המשרד מוניטין שנצבר עקב נכונותם לטפל בסוגיות משפטיות מורכבות וחלוציות שיצרו הלכות ותקדימים, מחברותם בוועדות מקצועיות בתחום המשפט, ומהיותם מרצים מבוקשים המכשירים עורכי דין אחרים בדרכיהם.

תחומי פעילות עיקריים

משפט מנהלי

עו"ד גלעד יצחק בר-טל מוביל את מחלקת ליטיגציה מנהלית. הוא מתמחה בעריכה וליווי של מכרזים, עתירות לבית המשפט העליון (בג"צ) ולבתי המשפט לעניינים מנהליים, סיוע בהליכי חקיקה בפני ועדות הכנסת, וניהול מאבקים מול משרד הבריאות ומשרד החינוך.
כמו כן, אנו מעניקים ליווי למפלגות, לאישי ציבור ולפוליטיקאים ברמה הארצית והמוניציפלית. בנוסף, אנו מכינים לקוחות לקראת וועדות חקירה, מעניקים להם ייעוץ משפטי ומייצגים אותן בחקירות אלו.   

בתיקים מנהליים רבים אנו בוחרים לייצר במקביל לאפיק המנהלי ערוצים נוספים היוצרים פתח להדברות או להפעלת לחץ לגיטימי על הצד השני.
מניסיוננו, אסטרטגיה רב-זרועית זו מביאה לתוצאות מהירות ויעילות יותר. אנו מאמינים כי עורך דין מנהלי טוב נמדד ביכולות שלו להשיג הישגים נגד המערכת מבלי להכנס להליכים מולה, ובמקרים רבים מצליחים להשיג נצחונות ללקוחותינו מבלי להגיע לבית המשפט.

על לקוחותינו נמנים רופאים ומנהלי מחלקות, ראשי ערים, מועמדים וחברי מועצות מקומיות, כמו גם עמותות וגופים מסחריים. כמו כן, משרדנו ייצג את המתמחים בתביעה נגד לשכת עורכי הדין.

ניהול מאבקים משפטיים

המשרד מתמחה בניהול מאבקים משפטיים-מנהליים ושירותיו נשכרים על ידי חברות וארגונים המעסיקים באופן שוטף משרדי עורכי דין, כאשר הם מתמודדים עם משבר העלול לפגוע מהותית בפעילות החברה ודורש פעולה מהירה והתנהלות מעבר לתגובה משפטית.

משרד קטן - בר-טל - טלמור עמד בחזית המאבק לביטולן של מספר החלטות של משרד הבריאות שמשמעותן היא ביטול חופש הבחירה של נשים בנוגע לגופן, בנוגע לאופן בו ירצו ללדת ולגבי הזמן והדרך שבה יבחרו לבצע טיפולי פוריות.

אסטרטגיה זו של המשרד סייעה גם לצמצם סיכון לחייהם של תלמידים בעלי אלרגיה מסכנת חיים, ולשמר את זכויותיהם וחופש העיסוק של בעלי עסקים ומתנגדי חיסונים בתקופת הקורונה.

דיני עבודה

עו"ד חן טלמור מוביל את תחום דיני עבודה במשרדנו. אנו מייצגים מעסיקים, עובדים, וועדי עובדים ובכירים. בין לקוחותינו חברות ומעסיקים מענפים שונים: בניין, סיעוד, הייטק, רשויות מקומיות, מסחר ותעשייה, ועוד.

משכך, צברנו מומחיות בייצוג בערכאות השונות לרבות בית הדין לעבודה, וועדות משמעת, וועדות פריטטיות, ביקורות וחקירות מעסיקים, תביעות דמי טיפול בארגונים ועוד.

לצד ייצוג מעסיקים בהתנהלות השוטפת של יחסי עובד-מעסיק וייצוג בתביעות, אנו מציעים הדרכות לארגונים בנושאים שעלולים לחשוף את העסק לתביעות: הטרדות מיניות, התעמרות, שיוויון הזדמנויות, חוזי העסקה, פיטורין, זכויות קוגנטיות, הגנת הפרטיות, אחריות נושאי משרה ועוד.

רבים מהעובדים המגיעים אלינו הם בכירים בתפקידי עובד מומחה, אנשי אמון, נושאי משרה או עורכי דין. הם בוחרים בנו בשל המומחיות שצברנו, האסטרטגיה המשפטית הייחודית לפיה אנו פועלים, ואחוז הנצחונות הגבוה שלנו.

דיני חוזים וליטיגציה מסחרית

עו"ד שעיה קטן מוביל את המחלקה המסחרית עם ניסיון של למעלה מ-30 שנים בליטיגציה מסחרית, דיני חוזים,  יישוב סכסוכים עסקיים, גבייה, מיסוי והתנהלות מול בנקים, וליווי משפטי לפרוייקטים בהיקפים של מיליוני שקלים.

כל אלו מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו העסקיים את המעטפת המשפטים המלאה לעסק - תחת קורת גג אחת, ע"י שותפי המשרד ובשיתוף פעולה מלא ביניהם.

השותפים

עו"ד שעיה קטן, שותף
עו"ד שעיה קטן מוביל במשרדנו את המחלקה המסחרית ונותן שירותי נוטריון ושירותים משפטיים בתחומי בנקאות, מיסים, חוזים, גבייה, ליטיגציה מסחרית ויישוב סכסוכים. במהלך השנים הוא ייצג גופים פיננסים רבים בישראל בהם בנקים, רשויות מס, חברות ביטוח ואנשי עסקים מובילים.

עו"ד גלעד יצחק בר-טל, שותף
עו"ד גלעד יצחק בר-טל מוביל את תחום המשפט המנהלי וניהול המשברים המשפטיים. לאורך השנים עו"ד בר-טל ליווה וייעץ לפוליטיקאים ולאישי ציבור בולטים. הוא נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל בתחום האלרגיה למזון ומשמש כיועמ"ש בעמותות ובארגונים שונים.

עו"ד חן טלמור, שותף
עו"ד ומגשר חן טלמור נמנה על עורכי הדין הבולטים בישראל בייצוג מעסיקים, עובדים ובכירים. עו"ד טלמור מייצג בכל הערכאות השיפוטיות והטריבונלים השונים, מרצה לארגונים למעסיקים ונחשב לעילוי בתחום דיני עבודה.

בנוסף אולי יעניין אותך