תורגמן חברה לבנין בע”מ

יזמות נדל"ן, פיתוח ובנייה

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1965
תחום: יזמות נדל"ן, פיתוח ובנייה
כתובת: האורגים 21/8 חולון 588570
טלפון: 03-5590512
פקס: 03-5582067
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://:www.turgeman-ltd.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דותן תורגמן

  דותן תורגמן

  מנכ"ל ובעלים

  תורגמן חברה לבנין בע”מ

אייקון אודות

אודות תורגמן חברה לבנין בע”מ

תורגמן חברה לבניין בע”מ הינה חברה פרטית הפועלת קרוב ל-60 שנה בתחומי הפיתוח, הבנייה ויזמות הנדל"ן. החברה נמנית על אחת החברות הוותיקות והגדולות בענף ומתמחה בבניית מבני ציבור ותרבות, מבני מגורים, שימור מבנים, מבני תעשייה ומסחר, התחדשות עירונית והקמת תשתיות. החברה עובדת בכל רחבי הארץ וחרטה על דגלה ערכים של איכות, אמינות ומקצוענות, אלו בנו את המוניטין רב השנים שלה. החברה משלבת ייזום לצד ביצוע והיא בעלת סיווג ג-5 שהינו הסיווג הגבוה ביותר לחברות קבלניות, כמו גם תו תקן iso 9001 ורישיון קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

מאיר תורגמן ז"ל - מייסד החברה ויקיר העיר חולון

סיפור הקמתה של החברה מתחיל בתחילת בשנות השישים של המאה הקודמת בעיר חולון. מאיר תורגמן ז"ל שחלם זה מכבר להקים חברה לבנייה, זוכה להגשים את חלומו ומתחיל כמובן במבני מגורים בעיר מגוריו האהובה. במשך השנים בנתה החברה בניהולו המוקפד והאיכות הבלתי מתפשרת שאפיינה את מאיר עשרות מבני מגורים בחולון ומאיר קנה לעצמו שם כאחד מבוני העיר ואף זכה בתואר יקיר העיר. ברבות הימים הצטרף למאיר בנו דותן, לאחר שסיים לימודי הנדסה אזרחית בטכניון וצבר ניסיון רב בבנייה בחברת נדל"ן מהגדולות בישראל. דותן שהספיק מאז לסיים גם לימודי תואר שני בניהול בנייה בטכניון, מכהן כמנכ"ל החברה משנת 2001.

התמחות ייחודית בשימור מבנים

אהבתו של דותן לתחומי האמנות והתרבות פתחה בפני החברה צוהר שלם לעולם מבני האומנות, התרבות ושימור המבנים, ענף ייחודי מאוד בתחום הנדל"ן. נכון להיום החברה נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום שימור המבנים אשר כולל בתוכו חדשנות בבנייה לצד הקפדה על שמירתם של אלמנטים היסטוריים וחומרים ועיצובים מוקדמים. זהו ענף בנייה מורכב ואמנותי כאחד. על הפרויקטים של החברה בתחום זה ניתן למנות את:  מוזיאון בית העיר בתל אביב, בנק רוטשילד, בית האיכרים, מתחם התחנה בתל אביב, בית רשות העתיקות בירושלים,  מתחם הבאר ביפו ועוד.

בונים חכם, בונים ירוק

תורגמן חברה לבניין מהווה קרוב ל-60 שנה שחקן מפתח בענף הבנייה למגורים בישראל. במהלך השנים בנתה החברה מאות פרויקטי מגורים ייחודיים המשלבים יוקרה ונוחות לצד פונקציונאליות ואסתטיקה. החברה בונה פרויקטי מגורים מתוך אהבה ומקצוענות ומעניקה לרוכשי הדירות את חווית המגורים המושלמת. על פרויקטי החברה בתחום המגורים ניתן למנות את: 

GREEN VALEY, נס ציונה - פרויקט מגורים חדשני בו הוקמו 3 בנינים מדורגים עם 35 יחידות דיור. הבנייה הנמוכה של הפרויקט שומרת על אינטימיות המבנים ומשתלבת בשכונת היוקרה בצורה הרמונית. בפרויקט הושם דגש רב על סביבת מגורים אידיאלית למשפחות.

GREEN AND SMART, כפר סבא - פרויקט מרהיב ביופיו, המציב סטנדרט חדש בכל הנוגע לבניה ירוקה וחכמה. הפרויקט כולל שני בניינים מפוארים ו-34 יחידות דיור בסטנדרט גבוה ובמפרט עשיר היוצרים סביבת מגורים איכותית וייחודית למשפחה. כל הדירות נבנו כ"בתים חכמים" המאפשרים בקרה ושליטה מרחוק על הנעשה בבית.

תורגמן גרין בשכונת ח-300 בחולון - זהו הבניין הראשון בחולון שקיבל תו ירוק ופרויקט המגורים היוקרתי כולל 41 יח"ד. הבנייה בפרויקט הושתתה על עקרונות הבנייה הירוקה לחיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה.

תורגמן רעננה- גבוה מעל כולם - פרויקט בוטיק שנמצא בשלבי בנייה בשכונת נווה זמר הכולל 18 יח"ד, גם בפרויקט זה שולבו אלמנטים של בנייה ירוקה ובית חכם.

תורגמן חולון בשכונת ח-370 – פרויקט בשכונה החדשה והמבטיחה של חולון הכולל 37 יח"ד, הפרויקט כולל היתר ונמצא בשלבי בניה.

תורגמן קרית אונו - פרויקט הכולל 26 יח"ד בשכונת נאות אריאל שרון, נמצא בשלבי קבלת היתר.

Green Town - התחדשות עירונית

קבוצת תורגמן מפעילה בשנים האחרונות חטיבה נפרדת לתחום ההתחדשות העירונית. יתרונה הגדול של החברה נובע מהיותה יזמית וביצועית כאחד, כך דיירי הפרויקטים של החברה יכולים לישון בראש שקט מרגע חתימת החוזה ועד קבלת המפתח לדירה החדשה. החברה מחזיקה בסיווג ג-5 המאפשר לה לבצע פרויקטי התחדשות עירונית מורכבים ורחבי היקף  והיא אף נמנית על אחת החברות הראשונות בישראל, שאימצה את עקרונות הבנייה הירוקה ומחוייבת לשמירה על הסביבה ועל איכות חיי הדיירים. בתחום ההתחדשות העירונית נמצאת החברה בהליכי תכנון ואישור למספר פרויקטים.

פרויקט מולכו 2 בחולון – פרויקט תמ"א הריסה ובניה יוקרתי שבוצע ברחוב מולכו בעיר.

פרויקט יום הכיפורים בחולון - פרויקט תמ"א יוקרתי וייחודי הכולל חניון תת קרקעי שנמצא בשלבי בניה  לבניית בניין בן 28 יחידות דיור.  

פרויקטים נבחרים מגוונים

בית הספר האמריקאי באבן יהודה – החברה הקימה את קרית החינוך האמריקאית ביישוב אבן יהודה. הפרויקט משתרע על 70 דונם וכולל  מבנה ביה"ס יסודי, ביה"ס חטיבה, ביה"ס תיכון, אולם ספורט, מבנה אודיטוריום, מבנה קפיטריה ומבנה ספרייה עגול בעל ייחוד ארכיטקטוני, בריכת שחייה מתקני ספורט וקיט ועוד.

פרויקטי מד-1 – הקמת תחנות מיתוג עבור חברת מד-1 החברה הראשון בישראל שאחראית על כבל התת ימי לישראל, המבנים מאופיינים בבניית חדרים נקיים. אלמנטי בניה תת קרקעיים מיוחדים העמידים למצבי חירום וכוללים בתוכם את מרכזיות התקשורת של החברות המובילות בישראל אזרחיות וביטחוניות.

מתחם בית האיכרים בתל אביב - הפרויקט כלל את שימור המבנה ההיסטורי ברח' קפלן  אביב  לרבות תוספת בנייה  חדשה של 3 קומות נוספות מעל 4 קיימות. כמו כן בנתה החברה במקום  חניון אוטומטי  תת קרקעי בשיטת Top Down המיועד ל-50 רכבים.

אוניברסיטת תל אביב - הקמת מרכז מבקרים ע"ש נזריאן ע"פ תקן ליד האמריקאי לבנייה ירוקה.

מכללת בית ברל - הקמת מבנה אודיטוריום וכיתות לימוד. עבור המכללה האקדמית בית ברל הכולל שילוב של אלמנטים ארכיטכטוניים ואקוסטיים בנייה חכמה הכוללת חיפוי המבנה בקיבוע נסתר ועוד.

תחנת הדלק דור אלון, כביש חוצה ישראל - במסגרת הפרויקט בנתה החברה שתי תחנות דלק חדשניות בכביש חוצה ישראל בסמיכות לקיבוץ מגל. המתחם כלל שטחי תדלוק מקורים, סופר מרקט (אלונית) מסעדות, בתי קפה ומוסכי שירות לרכבים.

פרויקט בנק רוטשילד בתל אביב - מבנה מרשים, הבולט ביופיו הייחודי. בתהליך שימורו עבר המבנה שיפוץ מקיף, הוספה לו קומה ועל מנת לחפור תחתיו מקום לחנייה השתמשה החברה בטכניקת תליית מבנה.

פרויקט משרדים ומסחר במתחם העסקים החדש והמתקדם של חולון - במסגרת הפרויקט ייבנה מתחם משרדים ומסחר שישתרע על שטח של כ-12 אלף מ"ר. הפרויקט כולל היתר ונמצא בשלבי בניה.

פרויקט המגורים היוקרתי "בית ציפורן" בתל אביב - הפרויקט משלב ארכיטקטורה מודרנית בבניין קלאסי שתוכנן בשנת 1925 על ידי יוסף ברלין. במסגרת הפרויקט, הפך המבנה לבניין מרהיב עם 24 דירות יוקרה. החברה שומרת בפרויקט זה על העיצוב הקלאסי המקורי של הבניין הכולל עמודים וקשתות.

מחברות הבניה הגדולות במדינה

תורגמן חברה לבניין נחשבת לאחת מחברות הבנייה הגדולות במדינה ועל שורותיה נמנים יועצים, מהנדסים אזרחיים, מנהלי פרויקטים, מנהלי רכש, מנהלי עבודה וכ-200 עובדים יומיים וקבלני משנה. כלל העובדים והקבלנים נחשבים לטובים והמנוסים בתחומם וכך לאורך שנות קיומה היטיבה החברה ליצור לעצמה מוניטין של מצוינות ביצועית ואיכותית תוך למידה מתמדת של שיטות הבניה  החדשניות ויישומן הלכה למעשה בכלל הפרויקטים שלה. משכך נהנים לקוחות החברה מיחס אישי וחם ועבודה מול צוות  מקצועי ומנוסה הפועל למילוי רצונותיהם ללא לאות.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022