איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין

איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: מגדל V Tower, רח' בר כוכבא 23,
קומה 18, בני ברק
טלפון: 03-5469118
פקס: 03-5469119
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.eymi.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איימי בכור-בוני

  איימי בכור-בוני

  בעלים

  איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין

  עוד על איימי בכור-בוני

  איימי בכור-בוני
 • אתי יוסף לוי

  אתי יוסף לוי

  עו"ד

  איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין

 • לירון אייזנטל

  לירון אייזנטל

  עו''ד

  איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין

 • הילה שראל

  הילה שראל

  עו"ד

  איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין

משרד עוה"ד איימי בכור-בוני מתמחה בכלל הליכי הגירושין, בצוואות וירושות, ובישום מתודולוגיות חדשות בגישור. המשרד פועל משנת 2000, תחת ניהולה של עורכת הדין איימי בכור-בוני, הנמנית על צמרת עורכי הדין בישראל בתחום דיני המשפחה. החזון המקצועי חסר הפשרות אשר רואה את המשפחה כולה, הביא למיצובה של עו"ד בכור-בוני כאוטוריטה בתחום דיני המשפחה בארץ.

עו"ד איימי בכור-בוני מחזיקה ברשימת הישגים מוכחת בפני כלל הערכאות המשפטיות, והינה סמכות מקצועית  בתחום דיני המשפחה לרבות תקדימים ותיקים פורצי דרך. ניסיונה העשיר ובקיאותה בתחום אפשרו לעו"ד בכור-בוני להכניס חידושים פרטיים רבים בתחום דיני המשפחה לרווחת לקוחותיה, לרבות עריכת צוואות והסכמי גירושין און-ליין באינטרנט. עו"ד בכור-בוני הינה מהמגשרות הראשונות בתחום, ושימשה כבוררת מטעם לשכת עורכי הדין.

נחישות, אמינות ושירות אישי ללקוח

משרד עוה"ד איימי בכור-בוני מאמין באידיאולוגיה עליה אין פשרה: טיפול כוללני ומקיף בלקוח, תוך בניית אסטרטגיה מותאמת אישית, בשילוב ראייה לטווח ארוך של המצב המשפטי והאישי בו מדובר. לקוחות המשרד נהנים מזמינות מלאה ומשירות משפטי מקיף ללא פשרות, הכולל חשיבה לא שיגרתית, ליווי צמוד בתהליך והעצמת הלקוח, וזאת בכדי להניב את התוצאה המיטבית עבור הלקוח. משרדה של עוה"ד בכור-בוני חרט על דגלו את תחום יחסי האנוש, ומעניק ללקוחות המשרד לווי צמוד, אוזן קשבת וסבלנית ופתרון מיידי לבעיותיהם.

עורכי הדין במשרד מתאפיינים ביחסם הקרוב, הנאמן והמחויב ללקוחות המשרד. המשרד מנהיג מדיניות של דלת פתוחה כלפי לקוחותיו לאורך כל שעות היממה, וזאת לכל אורכו של הסכסוך המשפטי. עורכי הדין במשרד מצטיינים בכישוריהם הבין אישיים, וכן במתן עצות בכל תחומי המשבר הבין אישי אותו חווים הלקוחות בהליך הגירושין, בשל ניסיון עשיר בניהול משברים כגון אלו.

תחומי התמחות

משרד עוה"ד איימי בכור-בוני מתמחה בכל היבטי דיני המשפחה.

צוואות וירושות – עריכת צוואות, התנגדות לצוואות, צווי קיום צוואה וצווי ירושה, ירושה, ניהול עזבונות, הסכמים בין יורשים.

חלוקת רכוש - פירוק שותפות בנכסים לרבות בחברות, איזון משאבים, הגנה על זכויות רכושיות, בניית אסטרטגיה לעסקים תחת הליך גירושין.

תביעות מזונות ומדור לאישה וילדים - לרבות הפחתה והגדלת מזונות וביטולם, מזונות מן העיזבון, מזונות ילדים מורדים, מזונות מן הסבים והליכי גבייה בהוצאה לפועל של חוב מזונות.

משמורת – תביעת משמורת יחידנית, משמורת משותפת, שינויי הסכמי משמורת והסדרי ראיה, אכיפת הסדרי ראייה, קיום הליכים הנוגעים להוכחת מסוגלות הורית, ממזרות ואימוץ.

חטיפת ילדים לחו"ל ושינוי מקום מגורים בתוך תחומי ישראל.

בתי דין רבניים – בקיאות וניסיון רב בניהול תיקים והופעות בית הדין הרבני לרבות טיפול במסורבות גט/עגונות, תביעות כתובה, דמי מזונות, מדור ספציפי וחלוקת הרכוש על פי ההלכה.

ניהול גישור וניהול מו"מ לקראת הסכם גירושין מחוץ לכותלי ביהמ"ש.

ידועים בציבור - הגנה על זכויותיהם של זוגות "ידועים בציבור" שלא נישאו באופן רשמי, הסכמי חיים משותפים ומזונות ידועה בציבור.

נישואין אזרחיים – התרת נישואין, תביעות והגנה על זכויותיהם.

צווי הגנה, מניעת אלימות במשפחה ומניעת הטרדה מאיימת.

הליכי אפוטרופסות של ילדים, מבוגרים וחסויים.

תביעות הגירה פנימית - והגירה לחו"ל.

ניהול גישור וניהול ומו"מ כפתרון מחלוקות בנושאי מחלוקת רבים

עוה"ד איימי בכור-בוני מאפשרת ללקוחותיה מסלול גישורי, בהנחייתה, כשיטה ליישוב הסכסוך ע"י השגת הסדר שיהא מקובל על צדדים הנמצאים במחלוקת. המסלול הגישורי ניתן גם בתחומים שאינם דיני משפחה ולמעשה בכל סכסוך.

הניסיון העשיר והעבודה בין כותלי ביהמ"ש למעלה מ-19 שנים הם אלו אשר אפשרו לעוה"ד איימי בכור בוני להביא עשרות זוגות מצמרת העולם העסקי והחברתי בארץ לכדי גירושין ויישוב סכסוכים ביעילות ובדיסקרטיות מרבית.

באמצעות המסלול הגישורי שבמשרדי החברה, יגיעו הצדדים שבמחלוקת ליישוב הסכסוך בדרך של הסכמה ודו-שיח, ובכך ימנעו מלהגיע אל ביהמ"ש. במשרדי החברה מובטח ללקוח הליך גישורי אפקטיבי ומהיר אשר מתאים לפתרון סכסוכים בנושאי מחלוקת רבים לרבות חלוקת עיזבון וירושה, גירושין, ניהול חברה/עסק משפחתי, מינוי אפוט' לבן משפחה וכדומה.

עו"ד איימי בכור-בוני

עו"ד איימי בכור-בוני נמנית על צמרת עורכי הדין במדינת ישראל בתחום דיני המשפחה. מומחיותה של עו"ד בכור-בוני נשענת על 19 שנות פעילות אינטנסיבית בחזית תחום דיני המשפחה בישראל, במהלכן טיפלה באלפי תיקי גירושין, צוואות, ירושות, עיזבונות, אפוטרופסות וחטיפות ילדים. ניסיון עשיר זה, בשילוב יכולות נדירות בתחום הליטיגציה ושרשרת הישגים מרשימים עבור לקוחותיה, מסייעים לעו"ד בכור-בוני לשנות לחיוב גם את התיקים הקשים והמורכבים ביותר המגיעים לפתחה. לצד פעילותה בין כתלי בית המשפט, עו"ד בכור-בוני הינה מגשרת מוסמכת ועוסקת בגישורים מורכבים בתחום דיני המשפחה. כמו כן, עו"ד בכור בוני בררה בתיקים מטעם לשכת עורכי הדין ומעת לעת משמשת כבוררת במשפחה.

מומחיותה של עו"ד בכור-בוני באה לידי ביטוי בשליטה חסרת פשרות בכל האפיקים המשפטיים בתיק. מקצועיותה ובקיאותה בכלל החומר המשפטי, בנוסף לטכניקות ייחודיות בכל הנוגע לשכנוע וניהול תיקים, מוכיחים עצמם עבור לקוחותיה בדמות הישגים כספיים ומשפטיים משמעותיים.

אוטוריטה משפטית ותקשורתית בתחומה

בכירותה של עו"ד בכור-בוני אינה תחומה לאפיק המשפטי גרידא, אלא באה גם לידי ביטוי באפיק הציבורי-תקשורתי. לעו"ד בכור-בוני ניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנים בהופעות קבועות בכלי התקשורת השונים, לרבות הנחיית תוכניות רדיו, הופעות תכופות בתכניות טלוויזיה, כתיבת טורים קבועים בעיתון ועוד. עו"ד בכור-בוני מופיעה באופן תדיר בכלל אמצעי התקשורת בישראל מזה יותר מ-10 שנים, ומחזיקה בפינות ותוכניות קבועות הנוגעות לדיני משפחה. הדבר מהווה ביטוי נוסף למומחיותה, ועמידתה בחזית העיסוק הציבורי בנושא. בין שלל האכסניות המכובדות בהן התארחה עו"ד בכור-בוני במהלך השנים ניתן לציין את תכנית 'אורלי וגיא' (ערוץ 10), תכנית 'המקצוענים' (ערוץ 10), תכנית 'עושים סדר' (ערוץ 2), תכנית 'ניסים משעל' (ערוץ 1), אתר האינטרנט המוביל Ynet, רדיו FM99 ועיתון 'הורים וילדים'. בכך שואפת עו"ד בכור-בוני להנגיש את תחום דיני המשפחה לכל בית בישראל. הופעותיה התכופות של עו"ד בכור-בוני בתקשורת הנן פועל יוצא של מחויבותה לקידום תחום דיני המשפחה בישראל. כך, הביאה עו"ד בכור-בוני להנגשת הסיוע המשפטי למאות אלפי צופים ומאזינים לאורך השנים, וזאת בתחום רגיש ומורכב כדיני משפחה, שאינו מוכר ומובן די צורכו בציבור הרחב.

בנוסף, עו"ד בכור-בוני מרצה בפני מכללות ואוניברסיטאות למשפטים וכן פורומים אקדמיים שונים בישראל, וכן בתחום דיני המשפחה לארגונים, חברות ומוסדות פרטיים.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין

 • הסכמי גירושין – זו רק ההתחלה!

  הסכמי גירושין – זו רק ההתחלה!

  כל הסכם מתחיל במשא ומתן. משא ומתן הוא ניסיון לגרום לכך ששני צדדים יגיעו למטרה מיוחלת שתהיה עדיפה על כל סיטואציה אחרת שאינה נעשית בשיתוף פעולה עם הצד השני.

  הסכמי גירושין – זו רק ההתחלה!

 • התערבות המדינה בחיי האזרח או חוק גישור חובה!

  התערבות המדינה בחיי האזרח או חוק גישור חובה!

  השבוע בכנס סגור של עורכי דין לענייני משפחה , הגיעה חברת הכנסת מרב מיכאלי, להגן על החוק שיצרה: "חוק הסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה", לכל מי שעוד לא נתקל מעל דפי העיתונות בכותרות בעד ונגד החוק, אסביר כי מדובר בחוק לא חוקתי.

  התערבות המדינה בחיי האזרח או חוק גישור חובה!

 • יישוב סכסוכים בעידן של חוסר ודאות

  יישוב סכסוכים בעידן של חוסר ודאות

  אני רוצה להציג בפניכם דרך חדשה שעוזרת לפתרון סכסוכים, מורכבים וקשים ככל שיהיו, עסקיים או משפחתיים - mindfulness או בעברית תקנית: "קשיבות".

  יישוב סכסוכים בעידן של חוסר ודאות

 • המחוקק זוחל לאיטו אחר בית המשפט לענייני משפחה

  המחוקק זוחל לאיטו אחר בית המשפט לענייני משפחה

  המחוקק זוחל לאיטו אחר בית המשפט לענייני משפחה

  המחוקק זוחל לאיטו אחר בית המשפט לענייני משפחה

 • החוק החדש שמשנה את כללי המשחק בהליכי גירושים בארץ

  החוק החדש שמשנה את כללי המשחק בהליכי גירושים בארץ

  החוק החדש שמשנה את כללי המשחק בהליכי גירושים בארץ

 • הכירו את המנהלת – עו

  הכירו את המנהלת – עו"ד איימי בכור–בוני

  הכירו את המנהלת – עו"ד איימי בכור–בוני

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

 • גירושין: קיימת דרך להיאבק בהסתה של אחד ההורים נגד האחר

  גירושין: קיימת דרך להיאבק בהסתה של אחד ההורים נגד האחר

  גירושין: קיימת דרך להיאבק בהסתה של אחד ההורים נגד האחר

 • "כל אחד יכול לעשות שינוי, אם הוא מאמין שהוא יכול"

  "כל אחד יכול לעשות שינוי, אם הוא מאמין שהוא יכול"

 • אוטונומיה של המערכת הזוגית על פי בג

  אוטונומיה של המערכת הזוגית על פי בג"ץ ב–2018 – האם אנו חופשיים לחיות על פי אמונתנו?

  זה לא פעם ראשונה שערכאות שיפוטיות מתמודדות עם שאלת הבגידה כגורם משפיע על אופן חלוקת הנכסים בין בני זוג. למעשה בכל פעם שמגיע לקוח פגוע ונבגד הוא מסביר שמגיע לו פיצוי על כך.

  אוטונומיה של המערכת הזוגית על פי בג"ץ ב–2018 – האם אנו חופשיים לחיות על פי אמונתנו?

 • סוגיות משפטיות חדשות ב'ניכור הורי'

  סוגיות משפטיות חדשות ב'ניכור הורי'

  אחת התופעות הקשות בתיקי גירושין מורכבים הינה 'ניכור הורי'. הרבה מהזוגות אומרים כלפי חוץ שהם לא רוצים שהילדים יפגעו ושהילדים הם החשובים ביותר, אולם בתוך סערת הרגשות, לא רק שהם לא מצליחים להוציא את הילדים מהמלחמה שהם מנהלים, אלא שהילדים הופכים לכלי משחק שהתוצאות שלו הרסניות. כיצד דואגים שהילדים יהיו מחוץ למשחק, מה הרשויות עושות כדי לדאוג שהילדים לא יפגעו, ומה אמור להשיג הפיילוט החדש שאמור לדאוג ליחסי הילדים וההורים? הפודקאסט של איימי

  סוגיות משפטיות חדשות ב'ניכור הורי'

 • השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

  השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

  לצד היתרונות הנובעים מהטכנולוגיה המתקדמת, לא פעם טכנולוגיה זאת פוגעת בתא המשפחתי. כניסת המכשיר הנייד גורמת לנתק בין מרכיבי המשפחה, ויחד עם הרשתות החברתיות קיימים סיכונים רבים יותר לתא המשפחתי. עם ניסיון של שנים רבות בדיני משפחה ועם הכשרה של מאמנת אישית, מסבירה עו"ד איימי בכור-בוני מה נכון לעשות כדי להצטרף לסטטיסטיקה ההולכת וגדלה של זוגות אשר מתחברים לטכנולוגיה, אך מתנתקים אחד מן השנייה

  השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

 • השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

  השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

  לצד היתרונות הנובעים מהטכנולוגיה המתקדמת, לא פעם טכנולוגיה זאת פוגעת בתא המשפחתי. כניסת המכשיר הנייד גורמת לנתק בין מרכיבי המשפחה, ויחד עם הרשתות החברתיות קיימים סיכונים רבים יותר לתא המשפחתי. עם ניסיון של שנים רבות בדיני משפחה ועם הכשרה של מאמנת אישית, מסבירה עו"ד איימי בכור-בוני מה נכון לעשות כדי להצטרף לסטטיסטיקה ההולכת וגדלה של זוגות אשר מתחברים לטכנולוגיה, אך מתנתקים אחד מן השנייה

  השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

 • הדרך הנכונה לנהל תיק התנגדות לצוואה

  הדרך הנכונה לנהל תיק התנגדות לצוואה

  סכסוכים פנים משפחתיים יכולים לקרוע משפחה, כל שכן כאשר מדובר על צוואות. מה ניתן לעשות כאשר פותחים צוואה ועולה החשד כי היא אינה הוגנת, מפלה ו/או אינה חוקית? עו"ד איימי בכור-בוני מסבירה בפודקאסט כיצד יש לנהל תיקי התנגדות לצוואה, האם ניתן לשנות צוואות וכיצד יש לגשת לנושא מורכב זה

  הדרך הנכונה לנהל תיק התנגדות לצוואה

 • הסיבות שבגללן כדאי לבחור בעורך דין שהוא גם מאמן אישי

  הסיבות שבגללן כדאי לבחור בעורך דין שהוא גם מאמן אישי

  עורכי דין העוברים הכשרה של מאמנים אישיים רוכשים ארגז כלים משמעותי אשר מעניק אפשרות להעניק ללקוח טיפול מקצועי ומקיף. עו"ד איימי בכור-בוני, אשר עברה בעצמה הכשרה של מאמנת אישית, מסבירה בפודקאסט את הערך המוסף והמשמעותי בעו"ד אשר עברו הכשרה מקצועית של מאמנים אישיים, וכיצד עבודה זו מסייעת בטיפולים של תיקים בתחום דיני המשפחה

  הסיבות שבגללן כדאי לבחור בעורך דין שהוא גם מאמן אישי

 • "כל משבר יכול להיות הזדמנות"

  עו"ד איימי בכור-בוני, מומחית לענייני משפחה, מסבירה על השיטה שלה להתמודדות וניהול משברים

  "כל משבר יכול להיות הזדמנות"

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לבחור את היזם הנכון

  בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי עצום של אנשים המגדירים עצמם כיזמי התחדשות עירונית. אלו משכנעים דיירים בתמורות הגבוהות שיוכלו להשיג עבורם וחותמים על חוזים כאשר אין להם כמעט רקע מקצועי בבניה. מקרים אלו מסתיימים לא אחת בפשיטות רגל ועוגמת נפש רבה לדיירים, ועל כן מומלץ מאוד לפנות לחברות יזמות מוכרות וידועות, ובמיוחד כאלו הפועלות גם כקבלניות ביצוע

  לבחור את היזם הנכון

 • בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה

  מיזוגים בין משרדי עו"ד, התמודדות עם השלכות משבר הקורונה והמעבר לשימוש תדיר באמצעים טכנולוגים היו רק חלק מהאתגרים איתם התמודדו משרדי עו"ד המובילים בישראל בשנת 2020. לרגל פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 (22.2.21) ורגע לפני פרסום דירוג משרדי עורכי הדין המובילים לשנת 2021, התייצבו כמה מבכירי הענף לסכם את 'שנת הקורונה' ולענות על השאלות המרכזיות המלוות בימים אלה את עולם המשפט

  בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה

 • מלאים באנרגיה

  השקעה באנרגיות ירוקות ומתחדשות, יחד עם הצעידה העתידית לכיוון ביזור השימוש במקורות אנרגיה 'הגיעו בזמן' לחברת הקלינטק 'ברנמילר אנרג'י' העוסקת באנרגיה מתחדשת ובפיתוח מוצרים טכנולוגיים לאגירת חום, "אנחנו מספקים ללקוחות אנרגיה תרמית רציפה, ירוקה וזולה לפי הצרכים שלהם וממקורות מתחדשים. עברנו מפרויקטים ארוכי טווח למוצרים ספציפיים המותאמים לצרכי הלקוח וזה מה שמוביל אותנו להצלחה עסקית" מסביר ניר ברנמילר, המשמש יחד עם אחיו דורון כמשנה למנכ"ל, "בסוף השימוש באנרגיה מתחדשת הוא יותר זול ויותר ירוק. אנחנו חוסכים הרבה כסף ללקוחות שלנו" מוסיף דורון

  מלאים באנרגיה

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?