אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

ייזום והקמת פרויקטים של בנייה רוויה, תמ"א 38, פינוי בינוי ומרכזים מסחריים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2016
תחום: ייזום והקמת פרויקטים של בנייה רוויה, תמ"א 38, פינוי בינוי ומרכזים מסחריים
כתובת: מגדל פלטינום, רח' הארבעה 21, תל אביב
טלפון: 077-3500734
פקס: 077-3500732
דוא"ל: gioraa@almog-psagot.co.il
אתר החברה: http://www.almog-psagot.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיורא אלמוג, אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

  גיורא אלמוג

  מנכ"ל, שותף

  אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

  לפרופיל המלא

  גיורא אלמוג
 • אבינועם ספיר, אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

  אבינועם ספיר

  שותף

  אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

 • פיני קוגן, אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

  פיני קוגן

  מהנדס ראשי

  אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

אייקון אודות

אודות אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

אלמוג פסגות התחדשות עירונית הינה חברה המתמחה בייזום והקמת פרויקטים של בנייה רוויה, תמ"א 38, פינוי בינוי ומרכזים מסחריים. החברה מתמחה בהקמת פרויקטים חדשניים ואיכותיים למגורים ולמסחר תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ועל עמידה בלוח הזמנים. הקבוצה הינה גם יזמית וגם קבלנית ובכך מתאפשרת יעילות מרבית בקצב הבניה, באיכות ובשירות לרוכש.
הנהלת החברה מנוסה מאוד ומקצועית, החברה בונה בניינים תוך הקפדה על יצירת ערך לדייר תוך שמירה על רמת בניה גבוהה העונה על צרכי הדיירים והסביבה. 

אמינות, מקצועיות ומצוינות בבניה

הייחודיות והיתרון המרכזי של חברת אלמוג פסגות באים לידי ביטוי בכלל תהליכי הייזום הבניה והשירות. צוות החברה זמין לדיירים, שם דגש על מצוינות ופועל באמינות, בשקיפות ובמקצועיות. החברה עובדת עם אדריכלים ויועצים מקצועיים מוערכים ומומחים בתחומם, אשר מלווים ומפקחים על כל פרויקט באופן אישי, ומחויבים לשורה של עקרונות ברזל חשובים.
• אמינות, יושרה מקצועית, שקיפות וזמינות מול כל רוכש ולקוח
• כל פרויקט מלווה בליווי פיננסי וערבויות מתאימות לכל דייר ולכל פרויקט.
• הבנייה מתבצעת על פי סטנדרטים ואיכות בנייה גבוהים ומתקדמים.
• החברה מעניקה תעודת אחריות הכוללת כיסוי מקיף לכל מרכיבי הדירה והבניין.
• החברה מיישמת שיטות ניהול מתקדמות תוך שילוב כלים מתאימים לתכנון, לפיקוח, לקבלת החלטות, לשליטה ובקרה בזמן אמת.
• החברה מקפידה על איכות הספקים והקבלנים הן מקצועית והן פיננסית.

"הכל תחת קורת גג אחת"

לאלמוג פסגות צוות מנוסה ומקצועי וחברת בת שהינה חברה קבלנית עם ניסיון ארוך ומוצלח בפרויקטים מסוגים שונים. החברה הקבלנית, מספקת מענה כולל ללקוחות החברה ופועלת במגזר הפרטי, הממשלתי והציבורי. לאורך השנים, ביצעה החברה הקבלנית עשרות פרויקטים בהצלחה יתרה, ביניהם, פרויקטים של מגורים, משרדים ומרכזים מסחריים.

צוות ההנהלה

גיורא אלמוג, מנכ"ל החברות, הינו מנהל בעל ניסיון עשיר בייזום ובניית פרויקטי נדל"ן למגורים ופרויקטים של נדל"ן מסחרי. בעברו שימש כמנכ"ל בחברות יזמיות וקבלניות גדולות, וביניהן חברת אפרידר, רכש ניסיון עשיר בהקמה וליווי פרויקטים. בנוסף, אלמוג הינו בעל 2 תארים אקדמאים במנהל עסקים ובוגר המכללה לביטחון לאומי וכן עבר סדרת הכשרות בתחום הפיננסים והנדל"ן. את ניסיונו הרב מביא אתו גיורא לחברת אלמוג פסגות.

פיני קוגן, המהנדס הראשי של חברת אלמוג פסגות ובעל ניסיון מקצועי, עשיר ומגוון בחברות יזמיות וקבלניות גדולות, וביניהן חברת תדהר בניה שם שימש קוגן כמהנדס ראשי ומנהל פרויקטים בכיר במשך 12 שנה. פיני בוגר תואר בהנדסה אזרחית.

פרויקטים

בימים אלו החברה יוזמת ומקימה מגוון פרויקטים באזור המרכז בערים תל אביב, הרצליה, גבעתיים, ירושלים וחיפה. הפרויקטים של החברה זכו לחשיפה תקשורתית והתעניינות רבה בקרב משקיעים ומשפחות ישראליות.

פרויקטים נבחרים:

פרויקט בבניה, מעפילי אגוז 38-40 בתל אביב - הפרויקט ממוקם בשכונה אשר נמצאת בצידה המזרחי של תל אביב. השכונה ממוקמת בשכנות לרמת גן בסמוך לכביש הטייסים, בקרבה ליציאה לכביש 4 צומת מסובים ובקרבה לגבעתיים. האזור נמצא בתנופת התחדשות, מחירי הדירות באזור נמצאים במגמת עליה. השכונה מתאפיינת בריבוי שטחים ציבוריים וירוקים.

פרויקט בייזום ובתכנון, צומת פת בירושלים - יזום תכנון מתקדם של מתחם הכולל מגדלי מגורים משרדים ומסחר והינו חלק מפרויקט התוואי על הרכבת הקלה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אלמוג פסגות התחדשות עירונית בע"מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • התחדשות עירונית בעידן משבר

  הסיכון במינוף הגבוה הקיים בשוק ההתחדשות העירונית

  התחדשות עירונית בעידן משבר

 • "הטיפולים הרפואיים דרך הווידיאו וזום הוכיחו את עצמם"

  עו"ד איתן האזרחי: "העתיד הדיגיטלי צופן נפלאות. לפציינט הרבה יותר נוח לעשות בדיקות מהבית". עו"ד יאיר סקלסקי צינן את ההתלהבות: "שירותי רפואה מרחוק מיועדים לאנשים בריאים, אדם חולה צריך את הליווי של הרופאה שלו"

  "הטיפולים הרפואיים דרך הווידיאו וזום הוכיחו את עצמם"

 • מי מתנדב למות?

  האם הייתם מסכנים את החיים שלכם בשביל להציל את חייו של זר מוחלט? קופצים למים עכורים וקפואים שזורמים בעוצמה רבה או נכנסים לתוך מבנה אפוך עשן בו אחזו להבות, מתוך ידיעה ברורה כי יתכן ולא תצאו משם.

  מי מתנדב למות?

 • ריבוי הורים לאותו ילד בעידן המודרני

  בשנים האחרונות מכירים בתי המשפט יותר ויותר בשינויים החברתיים שחלו בחברה הישראלית, והחלו להשוות את מעמדם של הורים לא ביולוגיים לאלו של המשפחה "המסורתית הנורמטיבית". מה הם השיקולים שעל פיהם מחליט בית המשפט אם להכיר ב"משפחה החדשה"?

  ריבוי הורים לאותו ילד בעידן המודרני