אמפא ישראל

יזמות נדל"ן למגורים

אמפא ישראל
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2004
תחום: יזמות נדל"ן למגורים
כתובת: רח' ספיר 1, הרצליה פיתוח 4685205
טלפון: 03-7556655
פקס: 03-7556656
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ampa-israel.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי אגם

  אלי אגם

  מנכ"ל

  אמפא ישראל

  עוד על אלי אגם

  אלי אגם
 • גל מזרחי

  גל מזרחי

  סמנכ"ל כספים

  אמפא ישראל

 • שרון קוסקי

  שרון קוסקי

  סמנכ"לית פיתוח עסקי ויועמ"ש

  אמפא ישראל

 • עמיר בקיש

  עמיר בקיש

  סמנכ"ל הנדסה

  אמפא ישראל

אייקון אודות

אודות אמפא ישראל

אמפא ישראל הינה חברה וותיקה ומובילה המתמחה בתחום היזמות זה קרוב לשני עשורים, ופועלת בכל רחבי הארץ. החברה אמונה על הקמת אלפי יחידות דיור בעשרות פרויקטים למגורים על סוגיהם השונים, בסטנדרט ראשון במעלה. אמפא ישראל מתמחה בתחום היזמות, תמ"א 38/2, עסקאות קומבינציה, התחדשות עירונית, ואף פועלת בתחום ההרחבות בקיבוצים, שם החלה את פעילותה לפני כשני עשורים. עם לקוחות החברה נמנים רוכשי הדירות במגוון הפרויקטים, ובעסקאות קומבינציה והתחדשות עירונית בעלי הקרקע עצמם.
בעשייתה, מקפידה אמפא ישראל על איכות ללא פשרות בכל פרויקט עליו היא אמונה, איכות הנובעת מהשילוב שנוצר בין תכנון וביצוע מוביל לשירות מקצועי ומסור, מתוך אמונת החברה שלקוחותיה נמצאים במרכז בכל עת, ולאור שליחותה של החברה בבניית קהילות בישראל. חברת אמפא ישראל מוחזקת על ידי קבוצת "אמפא", הנמצאת בשליטת האחים נקש וקבוצת פוגל, ונמנית עם קבוצות העסקים הבכירות במשק הישראלי. חברת אמפא ישראל נוסדה בשנת 2004 ע"י קבוצת אמפא. כאשר הוקמה החברה לראשונה היה שמה אמפא בגליל, ויעודה היה לנהל ולהקים הרחבות קהילתיות בקיבוצי הצפון, ובהמשך אף באזורי הדרום. בהמשך דרכה, אמפא שימשה כחלוצה בהוצאה לפועל של הקמתן של שכונות מגורים לחברי קיבוץ. במסגרת הבניה במרחב הכפרי, יזמה אמפא והוציאה לפועל פרויקטים רבים, כאשר בד בבד החלה החברה ליזום פרויקטים יזמיים, בין אם באמצעות רכישת קרקעות מאת רשות מקרקעי ישראל ובין אם באמצעות רכישת זכויות בקרקע מאת גורמים פרטיים, לרבות בעסקאות קומבינציה. כיום, מקדמת אמפא ישראל ומוציאה אל הפועל פרויקטים יזמיים הכוללים פעילות בתחום המסחר ו/או שימושי ציבור, כחלק מפרויקטי עירוב שימושים בבנייני מגורים המהווים חלק מפעילות החברה. עם הפרויקטים המאופיינים בעירוב שימושים עליהם אמונה אמפא ישראל ניתן למנות את פרויקט מגדלי אמפא רחובות, הבנוי כקומפלקס של 4 בנייני מגורים בני 17 קומות המשלבים שדרת מסחר במפלס הכניסה וכן פרויקט בבת ים הנמצא בסמיכות לתחנת המטרו ומשלב מסחר ומבני ציבור.
במסגרת תכנון הפרויקטים השונים וביצועם רואה אמפא חשיבות עצומה לבנייה בסטנדרט ובאיכות גבוהים, וההתחשבות בערכי איכות הסביבה והקיימות, תוך בניה לפי תקני בניה ירוקה הינם נר לרגלה. כחלק מפעילותה במרחב הכפרי, אחראית אמפא אף על פיתוח ציבורי של שכונות מגורים וכחלק מפעילות זו מקימה מרחבים ציבוריים עדכניים, המשמשים כריאה ירוקה בפרויקט המגורים.
יתרונה הבולט של אמפא ישראל הינו, כי היא מהווה one stop shop, ובזכות ההון האנושי שלה, ושדרת ניהול איכותית וותיקה הצועדת למעלה מעשור יחדיו, צברה ידע רב, ניסיון ומקצועיות המאפשרים לה, לנהל את מכלול תחומי הטיפול הדרושים לצורך פעילותה כיזם מוביל בעצמה, ובכלל זה מחלקת דיירים הנותנת מענה שוטף לדיירי הפרויקטים השונים, מחלקת הנדסה המנהלת את התכנון ואת הקבלנים השונים, באמצעות מנהלי פרויקטים, מחלקת שיווק ומכירות - המנהלת את אנשי המכירות לכל פרויקט, מחלקת כספים, מחלקה משפטית וכן פיתוח עסקי האמון על ההתפתחות האסטרטגית של החברה. השילוב בין יכולותיה המקצועיות והניהוליות של החברה המבוססות על ההון האנושי שלה ליכולותיה ואיתנותה הפיננסיות המוכחות – מהוות את המפתח להצלחתה.

פרויקטים נבחרים של החברה:

מגדלי אמפא רחובות (324 יח"ד) – פרויקט עירוב שימושים הכולל 4 מגדלי מגורים, עת קומת הרחוב עתידה להוות קומת מסחר ופנאי. בביצוע מתקדם, לקראת סיום השיווק.

• הנדיב 45 הרצליה (19 יח"ד) – בניין בוטיק אקסקלוסיבי בלבה של שכונת הרצליה הירוקה, במסגרת התחדשות עירונית תמ"א 38/2. בביצוע.

• גליל ים הרצליה (35 יח"ד) – פרויקט אולטרה יוקרתי, שייחודו נובע מהעובדה שכל דירה תהנה מ-4 כיווני אוויר וממפרט גבוה, כיאה ל"ווילה באוויר".

• קרית גת (464 יח"ד) – מגה פרויקט הכולל 10 בנייני מגורים, עתיד לקום כחלק ממתחם חדש צפונית לכרמי גת. מחצית מהדירות ישווקו במסגרת תכנית "מחיר מטרה".

• רחובות החדשה (168 יח"ד) – פרויקט הכולל 4 בנייני מגורים במערב רחובות, בסמיכות לכביש 411 וליציאות הדרומיות מערביות של העיר.

• נופים (120 יח"ד) – הקמת שכונה חדשה בישוב נופים, בבניה רוויה וצמודי קרקע.

• אלומות שלב ב' (71 יח"ד) – פרויקט צמודי קרקע בקיבוץ אלומות עם נוף כפרי למרחבי בקעת יבניאל.

• מטרו בת ים (100 יח"ד) – פרויקט עירוב שימושים הכולל 3 בניינים בבנייה רוויה, בשילוב שדרת חנויות ומבנה ציבור שישמש כגן ילדים, לרווחת הדיירים וילדיהם.

• בוטיק בת ים (40 יח"ד) – פרויקט ייחודי בבניה נמוכה, הכולל דירות דופלקס גן וגג מיוחדות.

פעילות למען הקהילה

חברת אמפא ישראל מאמינה בפעילות למען הקהילה, ואמונה על מספר פעילויות למען הקהילה, בהן תרומה של סלי מזון לנזקקים לקראת הפסח (קמחא דה פסחא), התנדבות במסגרת עמותת בית חם ברחובות וכן פעיות בעמותת המלאכיות של רחובות.

בנוסף אולי יעניין אותך