אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

בנייה ויזמות

אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: בנייה ויזמות
כתובת: קיבוץ ברקאי
טלפון: 04-6365905
פקס: 04-6301578
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.aneis.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אחמד אניס מחאמיד

  אחמד אניס מחאמיד

  מייסד

  אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

 • חסן אניס

  חסן אניס

  יו"ר ומנכ"ל משותף

  אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

 • בסאם אניס

  בסאם אניס

  סמנכ"ל הנדסה

  אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

 • וג'יהא אבו עקל

  וג'יהא אבו עקל

  מנהלת כספים

  אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

 • ראני אניס

  ראני אניס

  מנכ"ל

  אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

 • אחמד אבו עקל

  אחמד אבו עקל

  מהנדס החברה

  אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

אייקון אודות

אודות אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ

אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ הינה חברה מובילה המתמחה בייזום וביצוע פרויקטים באיכות ללא פשרות בתחום הבניה. החברה מעניקה שירותים מקצועיים מן המעלה הראשונה בבניית כל סוגי הפרויקטים, בדגש מיוחד בניית מוסדות ציבור, בנייני מגורים ובנייני משרדים ותעשיה.

מגוון פרויקטים הפרוסים בכל רחבי הארץ

במהלך כל שנות פעילותה, ביצעה חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ מגוון רב של פרוייקטים בכל רחבי הארץ, במגזר הפרטי, במגזר העסקי ובמגזר הציבורי. הפרויקטים של חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ כוללים בין היתר בנייני מגורים, קריות חינוך, קופות חולים, בתי ספר, גני ילדים, אולמות ספורט, מתנ"סים, מפעלים, טיפות חלב בריכות שחיה ווילות פרטיות.

עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר

חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ הינה בעלת סיווג קבלני בהיקף בלתי מוגבל (ג5) בענף 100 המוכר לעבודות ממשלתיות ובענף 400 ב1. כמו כן, מכיוון שחברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל פעילויותיה, מוסמכת החברה לשאת תקן איכות ISO 9002.

32 שנות מצוינות מקצועית

חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ הוקמה בשנת 1989. במשך 32 שנות קיומה יצרה לעצמה חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ מוניטין של איכות ביצוע בלתי מתפשרת ועמידה קפדנית בלוחות זמנים. זאת, בזכות העסקת אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, התעדכנות מתמדת בשיטות בניה חדשניות ויישומן הלכה למעשה. בנוסף, מקפידה חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ על הטמעת הניסיון הביצועי והיזמי שנרכש במהלך השנים בנהלי עבודה.

איתנות פיננסית ואיכות ביצוע ללא פשרות

חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ נהנית מאיתנות פיננסית, תוך שיתוף פעולה ממושך ויציב עם המערכת הבנקאית בישראל. חברת אניס קבלנות בנין ופיתוח בע"מ חרטה על דגלה מצוינות ומקצוענות בבנייה, לצד יחס אישי ומתחשב כלפי הלקוחות, בעבודת צוות מעולה, עמידה בלוחות זמנים ואיכות ביצוע ללא פשרות.

פרויקטים נבחרים של החברה

עם הפרויקטים הנבחרים של החברה נמנים פרויקט בית ספר מקיף יג ראשון לציון, פרויקט בית ספר חטיבת ביניים 60 כפר סבא, פרויקט מבני ציבור בשכונת בצוותא בעיר חריש, פרויקט קריית החינוך הרצוג קדימה צורן, פרויקט הקאנטרי קלאב בטייבה, מרכז הספורט בהרצליה, פרויקט מבנה אחסנת סירות המרינה בהרצליה.

בית ספר יג צריפין ראשון לציון
פרויקט זה כלל הקמת בית ספר המורכב מ-42 כתות לימוד, בנוסף לאולם אודוטוריום , ספריה ומבנה מעבדות, ומערכות מיזוג וחשמל מיוחדות בהתאם לתקנים של הבניה הירוקה המחמירה. שטח המבנה עמד על 11 אלף מטרים רבועים, ושטח עבודות הפיתוח , שגם הן בוצעו על ידי חברתנו, עמד על 10 אלפים מטרים רבועים. פרויקט זה עמד על סכום של כ-58 מליון ₪ כאשר עבודות פרויקט זה הסתיימו לפני המועד החוזי לסיומן בשלושה חודשים.

בית ספר חטיבת ביניים 60 כפר סבא
פרויקט זה כלל הקמת בית ספר המורכב מ-27 כתות לימוד, בנוסף לאולם אודוטוריום , ספריה ומבנה מעבדות, ומערכות מיזוג וחשמל מיוחדות בהתאם לתקנים של הבניה הירוקה המחמירה. שטח המבנה עמד על 6.4 אלף מטרים רבועים, ושטח עבודות הפיתוח, שגם הן בוצעו על ידי חברתנו, עמד על 5 אלפים מטרים רבועים. פרויקט זה עמד על סכום של כ- 35 מליון ₪. כל העבודות בפרויקט זה בוצעו בתקופה של אחד עשר חודשים בלבד, מיום קבלת צו התחלת עבודה ועד למסירה בפועל של כל הפרויקט.

קריית חינוך הרצוג קדימה צורן
פרויקט קריית החינוך הרצוג קדימה צורן כולל בית ספר ובו 36 כיתות, אודיטוריום, מתנ"ס, עבודות פיתוח ואולם ספורט המתפרשים על פני כ-25 דונם שטח הקריה ו-10,000 מ"ר בניה. סך פרויקט קריית החינוך הרצוג קדימה צורן עומד על סכום של כ-44,000,000 ₪.

קאנטרי קלאב טייבה
פרויקט הקאנטרי קלאב בטייבה אותו בנתה החברה הינו מתחם הכולל, בין היתר, בריכת שחיה חצי אולימפית. שווי הפרויקט עמד על כ-20 מיליון  ₪. פרויקט הקאנטרי קלאב בטייבה נחשב לאחד הפרויקטים המובילים במגזר הערבי ומהווה דוגמא ומודל לפרויקטים דומים שנבנים אך עתה במגזר הערבי.

מרכז ספורט הרצליה
פרויקט מרכז הספורט בהרצליה הכולל בריכה חצי אולימפית ברמת גמר גבוהה.

מבנה אחסנת סירות מרינה הרצליה
פרויקט מבנה אחסנת סירות המרינה בהרצליה של החברה כולל בניית מבנה משרדים ואחסנת סירות במרינה הרצליה מבטון גלוי ושילוב קונסטרוקציה מיוחדת בשווי 10,000,000 ₪.

מבני ציבור בשכונת בצוותא בעיר חריש
כחלק מהרחבת העיר חריש, קיבלה חברתנו על עצמה ביצועם של מספר פרויקטים בשכונת בצוותא, המנוהלת על ידי חברת שפיר הנדסה, חברתנו ביצעה פרויקטים שונים שכללו הקמת בית ספר היודע בתור מגרש 206, ו- 14 גני ילדים. בית הספר מורכב  מ-18 כתות לימוד, ספריה ומבנה מעבדות, ומערכות מיזוג וחשמל מיוחדות בהתאם לתקנים של הבניה הירוקה המחמירה. שטח המבנה עמד על 2.5 אלף מטרים רבועים, ושטח עבודות הפיתוח, שגם הן בוצעו על ידי חברתנו, עמד על 4 אלפים מטרים רבועים. פרויקט זה עמד על סכום של כ-35 מליון ₪.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • זה לא הגיל, זה הניסיון

  כבר בגיל 16 הקים שיראל בזיז את החברה הראשונה שלו ועבד בתחום השיפוצים וצביעת בניינים. קרוב לעשרים שנה אחרי, בגיל 34, הוא משמש כמנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת ש.י גיל הבונים המגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה. "אנשים תמיד שואלים אותי ואת השותף שלי, יגאל גיל בן ה- 71, אם אנחנו אבא ובן. הגיל שלי הוא משהו שקשה קצת לעיכול בהתחלה אבל בסוף, בענף הבניה אתה נמדד לפי ביצועים, והביצועים שלנו בחברה הם ברורים וחיוביים מאד" מסביר בזיז, "גדלתי מלמטה ואנחנו מקפידים על ניהול נכון, אמין, ישר, מדויק, שואף למצוינות ומציגים מדדים טובים. במקרה שלנו הגיל הופך ליתרון שבא לידי ביטוי בחריצות, בכושר ההתמדה, בראיה פחות מקובעת, בביצועים טובים ובהצלחה אשר ניתן לכמת אותה"

  זה לא הגיל, זה הניסיון

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

  הכוונה חדשה מטעם הרגולטור במדינת ניו יורק עשויה לסייע בחשיבה גם בתהליכים המתנהלים בימים אלה בשוק הביטוח בישראל

  האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?