ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ

בנייה ויזמות

ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2001
תחום: בנייה ויזמות
כתובת: רח' בית הדפוס 12, ירושלים
טלפון: 02-6414443
פקס: 02-6411343
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.jhandasa.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן אילוז

  אילן אילוז

  מנכ"ל ובעלים

  ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ

  עוד על אילן אילוז

  אילן אילוז
אייקון אודות

אודות ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ

חברת ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ נוסדה בשנת 2001 בירושלים על ידי אינג' נח רפפורט כחברת בנייה קבלנית. בשנת 2011 עברה הבעלות על החברה לניהול "נאה הנדסה אזרחית בע"מ", בבעלות חברת האחים אילוז איטום ובידוד בע"מ.

ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ העוסקת כיום הן בביצוע והן ביזמות והינה בעלת סיווג קבלן ג-5, המאפשר לה לבצע עבודות בהיקפים כלכליים וביצועיים בלתי מוגבלים.

במהלך השנים עסקה החברה בעיקר בתחום הביצוע ובנתה פרויקטים בהיקפים גדולים עבור חברות יזמות מהגדולות במשק דוגמת חברת מנרב, חברת נטע ליפשיץ, חברת עקיבא זוריבין, חברת באמונה ועוד.

עם יציאת המכרזים היזמיים לבניית העיר החדשה, חריש, זכתה החברה במספר פרויקטים בעיר וכיום היא פועלת בעיקר כיזמית. במקביל מבצעת החברה עבודות קבלניות שונות אך ורק עבור המגזר הציבורי. על עבודות אלו ניתן לציין את בנייתו של מרכז ספורט (הכולל מתנ"ס, בריכות ואולמות ספורט) עבור עיריית אלעד ובניית אולם ספורט בשכונת "אום לייסון" גני ילדים ומועדוני נוער עבור עיריית ירושלים. בנוסף, החברה מבצעת בנייה של מעונות יום וכיתות גן לחברת "מוריה". 

אילן אילוז, מנכ"ל ובעלים

אילן אילוז בעלי החברה הוא דור שלישי בתחום האיטום והבידוד, החל מקבוצת אחים שנוסדה ב- 1922 ועד לשנת 1987, שבה הוקמה חברת האחים אילוז ומשכך, את תחילת דרכו המקצועית עשה אילן בתחום האיטום והבידוד למבנים חדשים, בהקמה ובטיפול בבלאי טבעי של מבנים ותיקים תוך התרחבות והקמת עסק מקביל בדרום אפריקה.

בהמשך התרחב אילן לתחום ביצוע הבנייה ובשנת 2010 הקים את חברת "נאה הנדסה אזרחית בע"מ", שפרויקט הדגל שלה, לצד פרויקטים ביצועיים שונים, היה בניית מלון וולדורף אסטוריה. בהמשך הדרך התמזגה כאמור "נאה הנדסה אזרחית בע"מ" עם חברת "ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ", ואילן מנהל כיום את 3 החברות בקבוצה. 

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

בכל הפרויקטים בהם לוקחת חלק ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ, מקפידה החברה על סטנדרט בנייה גבוה מהמקובל בשוק וזאת החל משלב התכנון המדויק ביותר ועד לביצוע אופטימאלי של כל פרויקט. לצורך ביצוע הפרויקטים השונים שלה, מעסיקה החברה מהנדסים מובילים המשמשים כמנהלי פרוייקטים, כמו גם יועצים וקבלני משנה מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע נרחבים. במהלך השנים זכתה החברה במוניטין מקצועי של חברה אמינה, המקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות וליווי מקיפים ללקוחותיה.

חברה יזמית ומבצעת כאחד

אחד מיתרונותיה העיקריים של החברה הינו העובדה כי היא עוסקת הן ביזמות והן בביצוע. הדבר מקנה לה את היכולת ללוות בצורה המקצועית ביותר כל פרויקט אותו היא מוציאה לדרך, תוך הקפדה יתירה על עבודת קבלני המשנה.

יכולות מקיפות אלו מקנות ללקוחות החברה ראש שקט ביודעם כי החברה עושה כל שביכולתה להוציא מוצר מוגמר ברמת האיכות הגבוהה ביותר, ולמעלה מכך. בנוסף, לקוחות החברה נמצאים בקשר 24-7 עם נציגיה מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתח, ללא מתווכים חיצוניים וכמו כן החברה מעסיקה חברת בדק מקצועית המעניקה ללקוחות החברה מענה מלא והוגן, עד לשביעות רצונם המלאה.

חברת בנייה ירושלמית מובילה

ג'יי הנדסה, יזמות ובנייה בע"מ נחשבת לחברת בוטיק ירושלמית הידועה במפרטים טכניים עשירים וגימור יוקרתי, העובדת בלוחות זמנים קצרים במיוחד. החברה מבקשת תמיד להוציא תחת ידיה פרויקטים ייחודיים ועושה שימוש בחומרים חדשניים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר. מאז ראשיתה ועד היום חרטה ההחברה על דגלה חזון של איכות, קפדנות ביצועית וראייה יזמית חדשנית, המתכתבת עם הטרנדים המשתנים בעולם הנדל"ן.

בניית מלון וולדורף אסטוריה בירושלים

פרויקט הדגל של חברת "נאה הנדסה אזרחית בע"מ" בשילוב והתמזגות עם חברת "ג'יי הנדסה ויזמות בע"מ", בניהולו של אילן אילוז, עם תקציב חסר תקדים של מעל ל-150 מיליון דולר. הפרויקט כלל שלבי הריסה ובנייה, שימוש בטכנולוגיות בנייה מתקדמות ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. כיוון שהמלון הוגדר כבנין לשימור, הושקעה בו מחשבה תכנונית רחבת היקף המשלבת בין ישן לחדש ומאז הוא זוכה בתחרויות יוקרה עולמיות בזכות עיצוב, יופי ויוקרה.

יזמות בחריש

נכון להיום, עוסקת החברה בעיקר ביזמות נדל"ן והיא משלימה כעת את בנייתן של קרוב ל-500 יחידות דיור בחריש. היחידות נבנות בשכונות המגף והפרסה בעיר בשלושה פרויקטים שונים: פרויקט חריש סוהו במסגרתו נבנו 243 יחידות דיור (דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוז ובנוסף מרכז חנויות, פרויקט חריש על הפארק במסגרתו נבנו 120 יחידות דיור (דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים) עם חניון תת קרקעי הראשון מסוגו בחריש ופרויקט חריש פלוס, במסגרתו ייבנו 110 יחידות דיור.

בפרויקט זה, הנמצא כעת בעבודות הקמה ראשוניות, תבנה החברה גם מרכז מסחרי לרווחת התושבים. שני המתחמים הראשונים כבר הושלמו ביצועית ורובן המוחלט של הדירות כבר נמכרו.

חברת הבת בוסתן ארנונה

בימים אלו חברת הבת של ג'יי הנדסה, בוסתן ארנונה, לוקחת חלק בפרויקט "מורדות ארנונה". במסגרת הפרויקט, בניית דירות בשכונת ארנונה בירושלים. חלק מהדירות יבנו במסגרת מחיר למשתכן וחלקן יבנו עבור השוק הפרטי.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת