יגאל ארנון ושות' עורכי דין

עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1958
תחום: עורכי דין
כתובת: כתובת: עזריאלי המגדל
העגול, תל אביב 6702101
טלפון: 03-6087777
פקס: 03-6087724
כתובת: עזריאלי המגדל
המרובע, תל אביב 6702501
טלפון: 03-6087999
פקס: 03-6087902
כתובת: רח’ הלל 31,
ירושלים 9458131
טלפון: 02-6239239
פקס: 02-6239233
כתובת: רח’ ריבלין 22,
ירושלים 9424018
טלפון: 02-6239200
פקס: 02-6239236
טלפון: 03-6087777
דוא"ל: info@arnon.co.il
אתר החברה: http://www.arnon.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמנון לורך, יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  אמנון לורך

  שותף בכיר

  יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אמנון לורך
 • דויד שפירא, יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  דויד שפירא

  שותף בכיר

  יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  לפרופיל המלא

  דויד שפירא
 • ברי לבנפלד, יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  ברי לבנפלד

  שותף בכיר

  יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ברי לבנפלד
 • ברק טל, יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  ברק טל

  שותף בכיר

  יגאל ארנון ושות' עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ברק טל

שותפים

  דרור ויגדור
  רמי קוק
  נירה קוריצקי
  עמליה משי
  אמנון לורך
  ערן אילן
  חגי שמואלי
  ברי לבנפלד
  דוד שפירא
  חגית בבלי
  אורנה ששון
  ברק טל
  שירי שחם
  דורון תמיר
  דניאל אברבנאל
  דוד אוסבורן
  גיל אורן
  רונית אמיר יניב
  אורלי ציוני
  מרדכי בייץ
  ברק פלאט
  יורן גיל
  בנימין חורף
  אסף אילון
  דניאל מרקוביץ
  אדריאן דניאלס
  יובל שלהבת
  קובי בן-שטרית
  פיטר שוגרמן
  בן סנדלר
  בעז פייל
  יורי קרייסברג
  סיימון וינטרוב
  רות לובן
  ירום רומם
  אדם שפרוך
  יובל ברגיל
  אלירן פורמן
  אופיר לוי
  ערן למפרט
  דניאל גרין
  חניטל בלינסון - נבון
  אורן רוט
  דרור ורסנו
  אודליה סידי
  שירה להט
  עידו חיטמן
  נעה אפיק
  ענר חפץ
  דוד אקריש
  ניר רוזנר
  עזרא גרוס
  אסף מסיקה
  גיא פורר
  לירון הכהן
  דוד רונס
  אלי גרינבאום
  לי מאור
  נמרוד ורומן
  ליאור גלברד
  גיא שגיב
  יוכבד נובוגרודר - שושן
  מיכה טולמן
  שני רפופורט
  קרן טל
  נפתלי ניר
  מייסד ושותף בכיר
  יגאל ארנון ז"ל
  (1929-2014)
אייקון אודות

אודות יגאל ארנון ושות' עורכי דין

משרד יגאל ארנון ושות', אשר נוסד לפני 60 שנה, הינו אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בישראל,  בעל הישגי עבר מוכחים של חדשנות ואיכות בהיענות לצרכי לקוחותיו. באמצעות קבוצות העבודה הממוקדות שלו, משלב משרד יגאל ארנון ושות' את המומחיות של משרד בוטיק עם היתרונות של משרד רב תחומי ובעל משאבים.

בסיס לקוחות

משרד יגאל ארנון ושות' מספק שירותים משפטיים כוללים לבסיס לקוחות רחב, הכולל חברות מקומיות  ובינלאומית מובילות ("Fortune 500") ובנקים מקומיים וזרים, מוסדות פיננסיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעות פרטיות, חברות הזנק (סטארט-אפ), קבוצות משקיעים, גופים ממשלתיים, ויחידים. המשרד מייצג לקוחות ממגוון רחב של תחומים, בין היתר ,טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, אנרגיה (כולל אנרגיה סולארית וקלינטק(, בנקאות ומימון, נדל"ן, נפט וגז, אביזרים ומכשור רפואי,  תקשורת, ביטוח, תחבורה, תעופה, חינוך, מדיה, בידור, ספורט, מוצרי צריכה, ועוד.

מקצועיות

בסיס הלקוחות המגוון של המשרד משקף את יכולתנו להתאים את השירות לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. לאורך שנות קיומו של המשרד לקוחות מטווח רחב של תחומים פנו למשרד יגאל ארנון ושות' כשחיפשו מומחיות, שירות והגינות, בעת שביקשו עזרה בפתרון בעיות משפטיות מורכבות ומאתגרות. לקוחות בוחרים בנו ונשארים איתנו בשל המיומנויות המשפטיות המקיפות שלנו. אנו מגייסים עורכי דין מהמעלה הראשונה, רבים מתוכם בעלי הישגים אקדמיים מהגבוהים ביותר, אשר מצטרפים אלינו לאחר שרכשו ניסיון רב ערך במשרדים מובילים בחו"ל. למשרד תפיסת עבודה אינטגרטיבית, המשלבת את המומחיות של המומחים שלנו עם מאגר הכישרונות של המשרד כולו. המוניטין שיצא לנו כמשיגי תוצאות משך והשאיר לקוחות מהשורה הראשונה, תיקים מאתגרים ועורכי דין יוצאי דופן.

שיקול דעת עסקי

בנוסף, אנו נבחרים בשל שיקול הדעת העסקי שלנו. פתרון בעיה משפטית מורכבת מצריך גישה משפטית רב תחומית כמו גם הבנה מקיפה של מטרותיהם העסקיות של לקוחותינו. אלה שלבים חיוניים ויעילים למציאת פתרונות מעשיים ואפקטיביים אשר יאפשרו את צמיחתם של הלקוחות ויסייעו בפתרון סכסוכיהם העסקיים.

ניסיון נרחב חוצה גבולות

חלק ניכר מעבודת המשרד הינו בינלאומי בהיקפו. אנחנו משמשים כיועצים מרכזיים בעסקאות בינלאומיות, כולל רכישות ומיזוגים, שיתופי פעולה אסטרטגיים, עסקאות של קרנות הון סיכון וקרנות פרטיות, מיזמים משותפים, מימון ציבורי ופרטי, בנקאות, ליטיגציה, ארגון מחדש של תאגידים וחובות, מיסים, הפצה, זכיינויות, נדל"ן, ועוד. בעוד שהמשרד הינו פעיל במיוחד בארה"ב, אנגליה ואירופה, אנחנו מייעצים ללקוחות גם בעניין עסקיהם בהודו, סין והמזרח הרחוק, ומדינות נוספות ברחבי העולם. כתוצאה מפעילות נרחבת זו המשרד ייסד יחסים מובילים ברחבי העולם.

מעורבות חברתית

משרד יגאל ארנון ושות' מכיר וגאה במחויבותו לפעילות למען הקהילה, פעילות שהחלה כבר ביומו הראשון והתרחבה עם השנים. לפני שנים ייסדה לשכת עורכי הדין בישראל את תוכנית "שכר מצווה", תכנית ארצית לסיוע משפטי במסגרת התנדבותית ומי שעמד בראשה בתחילה היה עו"ד יגאל ארנון. בכל שנות קיומה של התכנית היה המשרד מחויב לה עמוקות וכיום המשרד ממשיך ומעניק סיוע משפטי פרו-בונו לנזקקים גם מחוץ למסגרת תכנית זו. אנחנו מאמינים שלכל אחד ראוי שיהיה "תיק נשמה" וכך אנו מעניקים שירות משפטי פרו בונו, ללקוחות מיעוטי יכולת ולעמותות במגוון רב של תחומים.
בין היתר, המשרד מלווה מזה כ-15 שנים את עמותת "שיעור אחר". במסגרת זו, מלווים עורכי דין ועובדים רבים במשרד שתי כיתות מדי שנה ומעבירים לתלמידים שיעורים בנושאים משפטיים וחברתיים שונים בבתי ספר שבהם לומדים תלמידים מאוכלוסיות מעוטות הזדמנויות.
מעבר לכל אלו משרד יגאל ארנון ושות', מעורב ופעיל במגוון רב של פעילויות סיוע ונתינה. אנו רואים בפעילויות אלו תרומה חשובה לחברה בה אנו חיים ומאמינים שהיא מעניקה לעורכי הדין שלנו מימד נוסף, חשוב ומאתגר בעבודתם.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון מאמרים

מאמרים מאת יגאל ארנון ושות' עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

  בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.

  הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

 • גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

  לא מכבר פסק ביהמ"ש העליון כי הטלת מזונות על האב בשל מינו מהווה אפלייה על רקע מגדרי | בעקבות התקדים, עו"ד רות דיין מסבירה מהם הפרמטרים שיש להביא בחשבון בקביעת גובה התשלום לילדים

  גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

 • העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

  העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?