ישראל יעקב שמאות וניהול מקרקעין בע''מ

שמאות וניהול מקרקעין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: שמאות וניהול מקרקעין
כתובת: רח' מדינת היהודים 89, בנין E קומה 10, ביזנס פארק, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-7603737
פקס: 09-7604454
דוא"ל: office@iy1.co
אתר החברה: http://www.iy1.co
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ישראל יעקב, ישראל יעקב שמאות וניהול מקרקעין בע''מ

  ישראל יעקב

  שמאי מקרקעין, מנכ"ל ובעלים

  ישראל יעקב שמאות וניהול מקרקעין בע''מ

  לפרופיל המלא

  ישראל יעקב

צוות המשרד

  ישראל יעקב .B.A, שמאי מקרקעין
  אמיר שיליאן כלכלן, שמאי מקרקעין
  אמיר טננבאום עו"ד, שמאי מקרקעין
  ברוך ליבוביץ כלכלן, שמאי מקרקעין
  מני מנשה כלכלן, שמאי מקרקעין
  דורון פראוסניץ הנדסאי, שמאי מקרקעין
  ניר כהן כלכלן
  מיקי אמרוסי-ישי .B.A, שמאי מקרקעין
  צחי קאופמן מהנדס אזרחי
  לימור פריים .B.A, סמנכ"לית פיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות ישראל יעקב שמאות וניהול מקרקעין בע''מ

החברה החלה את דרכה בשנת 2000, בעיר חדרה, לאחר ששמאי המקרקעין ישראל יעקב סיים את לימודיו בתוכנית ללימודי שמאות מקרקעין, באוניברסיטת תל אביב ולאחריו סיים התמחות בת שנתיים במשרד שמאות מקרקעין והחליט לצאת לדרך חדשה ומלהיבה. עם השנים הבין ישראל, שלמרות מקצועיותו ושביעות רצון הלקוחות, הוא חייב לעשות מעשה במידה והוא רוצה להרחיב את מצבת הלקוחות – ואכן כך עשה. בשנת 2006 עבר עם משפחתו להתגורר ברעננה, שם פעל משרדו במשך שנתיים. לאחר פרק זמן זה והמהלך אשר הוכיח את עצמו בגדול, עבר ישראל בשנת 2010 למתחם הביזנס פארק, הממוקמים באזור התעשייה הרצליה פיתוח, שם שוכן המשרד המצליח עד היום, המונה כעת אנשי צוות שמאים, כלכלנים ומהנדסים. 

אודות המשרד

משרד ישראל יעקב שמאות וניהול מקרקעין הינו משרד "בוטיק", המבוסס על חזונו של ישראל, להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, תוך מתן שירות, מקצועיות, אדיבות ויחסי אנוש גבוהים. המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים שמאות מקרקעין מגוונים תחת קורת גג אחת, ועם אלו ניתן למנות את הבאים: ליווי פרויקטים ודוחות אפס, הגשת חוות דעת לבנקים לצורך שעבוד למתן אשראי בנקאי – תקן 19, הערכות שווי נכסים, שומות נגדיות להיטלי השבחה, שומות למיסוי מקרקעין, שומות לרשות מקרקעי ישראל, חוות דעת מקצועיות לבתי משפט, דוחות לבורסה לניירות ערך, ועוד.

איכות ומקצוענות לצד שירותיות ואדיבות

המשרד חרט על דגלו ערכים של איכות, מקצועיות והתעמקות יסודית בכל תיק לקוח, כל אלו לצד שירות, אדיבות ויחס אישי ואינטימי. כלל חוות הדעת הניתנות על ידי המשרד עומדות בתקנים המקצועיים של הוועדה לתקינה שמאית, תוך הליכי בקרה קפדניים. המשרד מגדיר עצמו כמשרד "בוטיק", שכן הוא רוצה לשמור לעצמו את החופש בבחירת לקוחותיו, שיהיו בדומה לו מקצועיים, יסודיים ובעלי אתיקה ויושרה. עבור כלל לקוחותיו מעניק המשרד שירות יעיל, מקצועי, מתוך הבנתו, כי הלקוחות חווים תהליך בירוקרטי מורכב ומסובך וזקוקים לפישוט וייעול התהליך, ככל שניתן, לקבלת חוות דעת שמאיות בצורה הטובה והחלקה ביותר האפשרית.

ישראל יעקב - מנכ"ל ובעלים, שמאי מקרקעין

ישראל יעקב ייסד את החברה לאחר התמחות בת שנתיים, כך שניסיונו המצטבר בתחום עומד על 21 שנה. הוא בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה (תכנון ערים) מאוניברסיטת תל אביב ובוגר התוכנית לשמאות מקרקעין, במוסד האקדמי הנחשב. הוא בעל ניסיון עשיר בהכנת דוחות אפס ובדיקות כלכליות של פרויקטים לפני בניה, בליווי פרויקטים בבניה, למגורים, משרדים ומסחר בכל רחבי הארץ.
בנוסף לעבודתו במסגרת פעילות המשרד, ישראל מרצה מעת לעת בחברות וארגונים עסקיים, מכללות אקדמיות ולשכות מקצועיות ואף מפרסם מאמרים מקצועיים ונחשב למרואיין מבוקש בתחומו באמצעי התקשורת, ונחשב לבר סמכא מקצועי שחוות דעתו מקובלת במגזר הציבורי והעסקי, כמו גם בבתי המשפט.
ישראל שואף כל העת להעשיר את עצמו הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. הוא בוגר קורס קבלן רשום סוג 100, בוגר קורס דירקטורים, בוגר קורס גישור עסקי.
ברמה האישית - ישראל סיים את "נבחרת 22" של אלון אולמן (ערכה כשנה), ואת סדנת "קוד המנצח" וסדנת "קוד הכסף". במסגרת זאת, ישראל קיבל כלים להעצמה אישית, מדי יום הוא מקדיש מספר שעות לקריאת ספרי העצמה אישית וספרות כללית, והוא מעניק מהידע והכלים להצלחה אותם הוא רכש ורוכש כל העת, הן למשפחתו, לצוות משרדו וללקוחותיו.
בשנתיים האחרונות החל בפעילות ספורטיבית אתגרית וסיים 3 חצאי מרתון (אמסטרדם, טבריה ותל אביב) וכעת הוא מתכונן לריצת מרתון שלם 42.2 ק"מ.
משהו לנשמה - ישראל הינו אספן אמנות ישראלית ומתמקד בעיקר בציירים ישראלים מפורסמים, תחום אליו נחשף והתחבר מאוד. 

מחלקות המשרד

מחלקת ליווי פרויקטים ודוחות אפס – המחלקה אחראית על ליווי פיננסי וביצוע דוחות אפס עבור הבנקים המסחריים, קרנות חוץ בנקאיות וחברות הביטוח. מנהל המחלקה הינו הכלכלן ושמאי המקרקעין ברוך ליבוביץ ויחד אתו במחלקה נמצא הכלכלן ניר כהן. לשניים ניסיון רב בניהול פרויקטים ודוחות אפס, אותו רכשו בתחילת דרכם, ממשרדים גדולים בהם עבדו בעבר.

מחלקת שמאות – המחלקה אחראית על ביצוע שמאות על פי תקן 19, משכנתאות, עבור הבנקים המסחריים וקרנות החוץ הבנקאיות. במסגרת עבודת המחלקה, המשרד משמש כשמאי מטעם רשות מקרקעי ישראל, חברות ציבוריות ופרטיות. מנהל המחלקה הינו עו"ד ושמאי המקרקעין אמיר טננבאום ויחד אתו עובדים במחלקה שמאי המקרקעין אמיר שיליאן, דניאל פרי, מני מנשה ודורון פראוסניץ.

מחלקת מחקר – מחלקת המחקר הייחודית של המשרד מבצעת ניתוחים ומחקרים כלכליים ברמה החודשית, כאשר בין השאר, ביצעה המחלקה ניתוח הערכת יתר וחסר של דמי שכירות במרלו"גים, כתוצאה מהמסחר המקוון, בדיקה עלות התקן לבטיחות באתרי הבנייה, ניתוח כדאיות כללית לרכישת יחידות בחללי עבודה משותפים ועוד. מנהל מחלקת המחקר הינו ניר כהן.

חזון המשרד

חזון חברת "ישראל יעקב שמאות מקרקעין" תתמיד ותכוון להיות להיות גוף מקצועי ומוביל בתחומה. תקפיד על טיפוח תחושת ההישגיות של צוות המשרד, תוך שמירה על רמה גבוהה ובלתי מתפשרת של יושרה, מקצוענות ויחסי חברות.
מהבחינה האישית, המשרד שואף שבין עובדיו תשרה אווירה מלוכדת וחברית, כך שכל עובד יסתייע בחברו, במטרה שכל חוות דעת היוצאת מהמשרד, תהיה ברמה המקצועית הטובה ביותר, תוך ביצוע הליכי בקרה שוטפים.

פרויקטים בולטים

עם הפרויקטים הבולטים אותם מלווה המשרד ניתן למנות את: בניית פרויקט המגורים "סוהו" בחדרה 142 יחידות דיור + שטחי מסחר, בניית פרויקט דיור מוגן בחדרה, הקמת מבנים לוגיסטיים שונים וכן ליוויים של פרויקטים נרחבים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ, במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי, תקן 21 לפרויקט פינוי בינוי הכולל 366 יחידות דיור.
במסגרת שירות לרשות מקרקעי ישראל הכנו חוות דעת למתקן התפלה באזור פלמחים, מכללת "רופין", בניית מטמנה בשוהם, ועוד.

בנוסף אולי יעניין אותך