לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

שירותי קניין רוחני, כולל רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ליטיגציה

לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1869
תחום: שירותי קניין רוחני, כולל רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ליטיגציה
כתובת: סניף תל אביב:
רח' ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון,
קומה 22, תל אביב 6423806
סניף עומר:
רח' הגת 9, פארק התעשייה
עומר 8496500
ת.ד. 5352 באר שבע 8415202
טלפון: 073-2262626
פקס: 073-2262627
דוא"ל: mail@luzzatto.co.il
אתר החברה: https://www.luzzatto.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • כפיר לוצאטו, לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  ד"ר כפיר לוצאטו

  שותף-מנהל

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  לפרופיל המלא

  כפיר לוצאטו
 • אסתר לוצאטו, לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  ד“ר אסתר לוצאטו

  שותפה-מנהלת

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  לפרופיל המלא

  אסתר לוצאטו
 • לילך לוצאטו-שוקרון, לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  לילך לוצאטו-שוקרון

  שותפה

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  לפרופיל המלא

  לילך לוצאטו-שוקרון

שותפים נוספים

  חיים צ'צ'יק עו"פ
  פרופ' עמנואל מנזרולה עו"פ
  ד"ר תומאס גוטמן עו"פ
  ד"ר עדינה כהן עו"פ
  בועז קרויטורו עו"פ
אייקון אודות

אודות לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

בנוף עורכי הפטנטים בישראל, פירמת לוצאטו את לוצאטו בולטת כאחת המובילות, המקצועיות והאיכותיות מסוגה.
הפירמה משלבת מסורת משפחתית עם מומחיות מקצועית במגוון תחומים שבחזית הטכנולוגית העולמית, בדגש על טכנולוגיות פורצות דרך בתחומי מדעי החיים, תקשורת, אינטרנט, היי-טק, אגרו-טכנולוגיה, ננו-טכנולוגיה, אלקטרוניקה, סייבר סקיורטי ועוד.
לוצאטו את לוצאטו מספקת קשת רחבה של שירותים בתחומי הקניין הרוחני למגוון רחב של לקוחות מהסקטור הממשלתי, הציבורי והעסקי בישראל, וכן לתאגידים רב-לאומיים וחברות מובילות בחו"ל. קבוצת לוצאטו, אליה משתייכת הפירמה, אף מספקת שירותים משיקים כמו מינוף טכנולוגיות, מסחור פטנטים וסיוע לממציאים ויזמים בחדירה לשווקים הבינ"ל.
כמי שניצבת בחוד החנית של הקדמה הטכנולוגית, מעבר להימצאותה בצמרת משרדי עורכי הפטנטים בישראל, הפירמה היא גם בעלת רשת ענפה של קשרים עם עמיתים בחו"ל, המאפשרת לה פעילות גלובלית.

מומחיות, ניסיון רב-שנים ותודעת שירות

השילוב בין מומחיות, ידע, ניסיון מקצועי רב-שנים ותודעת שירות מפותחת, לצד מעורבות חברתית עמוקה, הם ממאפייניה הייחודיים של הפירמה והם המספקים לה את היסודות להמשך צמיחתה העתידית.
הפירמה משכילה לשלב בין היכרות מעמיקה ורב-תחומית עם הפיתוח הטכנולוגי והמדעי בארץ ובעולם, לבין תפיסת שירות ממוקדת-לקוח, המתבטאת בהקניית ערך מוסף לפעילות העסקית של לקוחותיה, על בסיס המומחיות שצברה בתחומי עשייה רבים ומגוונים. 
הפירמה מקפידה על אתיקת עבודה קפדנית ונהנית ממוניטין של משרד בעל מצוינות מקצועית. היא מתגאה ביכולתה לחבר בין יסודות העבר לתמורות העתיד, תוך המשך המסורת המשפחתית ארוכת שנים, וסביבת עבודה חדשנית לצד שירות אישי, זמין וקשוב.

היסטוריה מקצועית-משפחתית בת 150 שנה

לפירמה היסטוריה מקצועית-משפחתית ארוכה, ששורשיה נטועים בקורותיה של הקהילה היהודית העתיקה באיטליה.
ב-1869 הקים עו"ד ריקרדו לוצאטו את משרד עורכי הדין לוצאטו באיטליה, שהתמחה בקניין רוחני. בנו אנריקו הצטרף למשרד ופרסם ספר הנחשב עד היום לאבן דרך בתחום הקניין הרוחני. ד"ר אדגר לוצאטו, הדור השלישי לפירמה, שנחשב לאחד מעורכי הפטנטים המובילים והמוערכים באיטליה ובאירופה, עלה לישראל בשנת 1971 והקים את הענף הישראלי שהיום מוכר כ"לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים".
בשנות ה-80' של המאה שעברה הצטרפו בנו, ד"ר כפיר לוצאטו, וכלתו, ד"ר אסתר לוצאטו למשרד, וביחד הם הפכו את הפירמה לאחת המובילות, המקצועיות והמשפיעות בישראל.

ד"ר כפיר לוצאטו, נשיא קבוצת לוצאטו, מנהל-שותף - כפיר הוא מבכירי עורכי הפטנטים בישראל, חבר באגודות מקצועיות בינ"ל שונות בתחום הקניין הרוחני, מרצה-אורח במוסדות אקדמיים שונים, מחברם של ספרים ומאמרים רבים בתחום הקניין הרוחני, ונחשב לאחד מעורכי הפטנטים הוותיקים, הבכירים והמוערכים בישראל.

ד"ר אסתר (אתי) לוצאטו, מנהלת-שותפה בפירמה - אסתר מתמחה בתחום הכימיה, לצד ניהול שוטף ופיתוח עסקי. אסתר מובילה את העשייה החברתית של הפירמה, פעילה בגופים ציבוריים רבים, ומעורבת בעשייה חברתית וקהילתית, תוך דגש על פיתוח הנגב.

לילך לוצאטו-שוקרון עו"פ, שותפה - מתמחה בתחום הנדסת המכונות ומלווה לקוחות ומיזמים הנדסיים מורכבים.

לקוחות

הפירמה מספקת שירותים למגוון חברות בהן חברות רב-לאומיות, תאגידי פארמה מהגדולים בעולם, חברות הזנק (סטרט-אפ), חממות, חברות יישום אוניברסיטאיות, מפעלי תעשייה, לרבות התעשייה הביטחונית, חברות קטנות ובינוניות, יזמים, ממציאים ויוצרים עצמאיים.

תחומי שירות

פטנטים: "לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים" עוסקת בהליכי רישום פטנטים, בארץ ובעולם, ובעריכת פטנטים בכל התחומים, עבור לקוחותיה בארץ ובחו"ל. פעילות זו כוללת בין היתר: מתן חוות דעת ראשונית בנוגע לניתוח שאלות של כשירות המצאות לפטנט, בניית אסטרטגיית חיפוש וניתוח תוצאות החיפוש. כמו כן כוללת הפעילות עריכת בקשות פטנט, הגשת בקשות לרישום פטנט וטיפול בבחינה של בקשות פטנט בארץ ובעולם. כמו כן, הפירמה פעילה מאוד בהליכי ליטיגציה הקשורים לפטנטים, סימני מסחר ומדגמים, בארץ ובעולם.

סימני מסחר: צוות סימני המסחר הדינאמי של "לוצאטו את לוצאטו" מספק ייעוץ בכל הנוגע להשגה ושמירה על זכויות בישראל ובחו"ל. בסביבה ההולכת והופכת יותר ויותר תחרותית, ועם החדרת מוצרים חדשים וחברות חדשות לשוק הישראלי, הפירמה מוצאת עצמה מעורבת באופן פעיל בהליכים משפטיים אשר עלולים להשפיע, ואכן משפיעים, על עתידם המסחרי של מוצרים בעלי ערך.

עיצובים (מדגמים): "לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים" אמונים על טיפול מקיף בהגנה על עיצובים תעשייתיים וגרפיים. צוות הפירמה, הכולל עורכי דין מנוסים, בעלי רקע ספציפי בתחום, צברו ידע וניסיון רב בטיפול בהליכי רישום עיצובים ובהתאמת אסטרטגיית קניין רוחני לעיצובים בתחומים שונים, הן עבור מעצבים פרטיים והן עבור חברות עסקיות.

התמחויות

מדעי החיים: הפירמה צברה מוניטין רב וידע מעמיק בתחום, באמצעות עבודה עם התאגידים והחברות המובילים בארץ ובעולם. צוות הפירמה מסייע ללקוחות למן השלבים הראשוניים של פיתוח המוצר, כדי להבטיח את זכויות הקניין הרוחני לאורך כל תהליך הפיתוח עד למוצר מוגמר.

מכשור רפואי: לפירמה ניסיון רב-תחומי ניכר בטיפול בכל היבטי קניין הרוחני במיכשור רפואי, בנוסף להיבטים משפטיים, רגולטוריים ועסקיים לתועלת הממציאים והמפתחים.

היי-טק ומחשוב: הפירמה צברה ניסיון רב בטיפול בכל היבטי הקניין הרוחני במוצרים טכנולוגיים, דבר אשר מעניק יתרון ללקוחותיה הפועלים בסביבה תחרותית. כמו כן, הפירמה פעילה באופן שוטף בכל ההיבטים של ההגנה על תהליכי מחשב, הן בתחום הסייבר והן בתחומים תעשייתיים.

אחריות חברתית

מעורבות חברתית היא אחד מעמודי התווך של פעילות הפירמה, ועשייתה החברתית באה לידי ביטוי גם בקביעת המשרד הראשי שלה בפארק הטכנולוגי בעומר (לצד המשרד בתל-אביב), וזאת מתוך ראייה ציונית-לאומית של חשיבות פיתוח הנגב.
הפירמה מעורבת בעשרות פרויקטים קהילתיים וחברתיים שונים בתחומי החינוך, הספורט, המדע והתרבות, גם בפעילות של סיוע לנזקקים, העצמה נשית, תמיכה בילדים ובנוער, קבוצות ספורט ועוד.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

 • הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

  הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

  בנגב צומח היום אקו-סיסטם טכנולוגי חזק ומשמעותי בו מעורבים האקדמיה, התעשייה וצה"ל, אשר לצד חממות, מאיצים וחללי עבודה, יוצרים את התשתית לביסוסה של קהילה טכנולוגית בנגב, על-פי מודל עמק הסיליקון בארה"ב

  הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

 • לשלב היי–טק בלאו–טק

  לשלב היי–טק בלאו–טק

  שילוב ההיי-טק בתעשייה המסורתית בישראל, שסובלת מפריון נמוך, תבטיח הזרמת טכנולוגיות חדשות לתעשייה ועשויה להעניק לה תנופה ויתרון בשווקים הגלובליים

  לשלב היי–טק בלאו–טק

אייקון פרוייקטים

סרטונים

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • התמודדות עסקים קטנים ובינוניים מול בנקים

  במאמר זה נסקור טיפים ודרכים להתמודד מול הבנקים - החל מפתיחת החשבון ועד לקביעת הריבית וגובה הערבויות שיש לספק

  התמודדות עסקים קטנים ובינוניים מול בנקים

 • תמ"א 38: צריך לשפר, לא לבטל

  תמ"א 38: צריך לשפר, לא לבטל

 • ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

  טיבה של השקעה שהיא כוללת בתוכה מרכיב של אי וודאות. ברוב המקרים יש קורלציה בין הסיכוי והסיכון. חוששים מהסיכון? שימו את הכסף בחיסכון, אנחנו בוחרים דווקא בסיכוי

  ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

 • סוף לשיטת הישראבלוף

  בפסק הדין בפרשת ביבי כבישים שולח בית המשפט העליון מסר חשוב שלא ניתן לשנות בדיעבד את חלוקת הסיכונים שנקבעה בחוזה מסחרי. בכך מבקש העליון לשנות את התרבות העסקית המקובלת בארץ

  סוף לשיטת הישראבלוף