לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

שירותי קניין רוחני, כולל רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ליטיגציה

לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1869
תחום: שירותי קניין רוחני, כולל רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ליטיגציה
כתובת: סניף תל אביב:
רח' ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון,
קומה 22, תל אביב 6423806
סניף עומר:
רח' הגת 9, פארק התעשייה
עומר 8496500
ת.ד. 5352 באר שבע 8415202
טלפון: 073-2262626
פקס: 073-2262627
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.luzzatto.co.il/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • כפיר לוצאטו

  ד"ר כפיר לוצאטו

  נשיא קבוצת לוצאטו

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  עוד על כפיר לוצאטו

  כפיר לוצאטו
 • אסתר לוצאטו

  ד“ר אסתר לוצאטו

  שותפה מנהלת

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  עוד על אסתר לוצאטו

  אסתר לוצאטו
 • לילך לוצאטו-שוקרון

  לילך לוצאטו-שוקרון

  שותפה בכירה

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  עוד על לילך לוצאטו-שוקרון

  לילך לוצאטו-שוקרון
 • מיכל לוצאטו

  מיכל לוצאטו

  שותפה מנהלת (LLF)

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  עוד על מיכל לוצאטו

  מיכל לוצאטו
 • תמר לוצאטו

  תמר לוצאטו

  שותפה

  לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

  עוד על תמר לוצאטו

  תמר לוצאטו

שותפים נוספים

  חיים צ'צ'יק עו"פ
  פרופ' עמנואל מנזרולה עו"פ
  ד"ר תומאס גוטמן עו"פ
  ד"ר עדינה כהן עו"פ
  בועז קרויטורו עו"פ
אייקון אודות

אודות לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

פירמת עורכי הפטנטים מהמובילות בישראל, המשתייכת לקבוצת לוצאטו.

הפירמה משלבת מסורת בת 150 שנה לצד חדשנות בלתי מתפשרת, ועוברת מאב לבן ובת כבר חמישה דורות – מאיטליה ועד לישראל.

הפירמה משלבת מסורת משפחתית עם חדשנות בלתי מתפשרת ומומחיות מקצועית במגוון תחומים שבחזית הטכנולוגית העולמית, בדגש על טכנולוגיות פורצות דרך בתחומי מדעי החיים, תקשורת, אינטרנט, היי-טק, אגרו-טכנולוגיה, ננו-טכנולוגיה, אלקטרוניקה, סייבר, פודטק, ועוד.

לוצאטו את לוצאטו מספקת קשת רחבה של שירותים בתחומי הקניין הרוחני למגוון רחב של לקוחות מהסקטור הממשלתי, הציבורי והעסקי בישראל, וכן לתאגידים רב-לאומיים וחברות מובילות בחו"ל. קבוצת לוצאטו, אף מספקת שירותים משיקים לכלל לקוחות הקבוצה, כמו מינוף טכנולוגיות, מסחור פטנטים וסיוע לממציאים ויזמים בחדירה לשווקים הבינלאומיים.

כמי שניצבת בחוד החנית של הקדמה הטכנולוגית, מעבר להימצאותה בצמרת משרדי עורכי הפטנטים בישראל, הפירמה היא גם בעלת רשת ענפה של קשרים עם עמיתים בחו"ל, המאפשרת לה פעילות גלובלית, הן בפן המשפטי והן בפן העסקי.

מומחיות, ניסיון רב-שנים ותודעת שירות

השילוב בין מומחיות, ידע, ניסיון מקצועי רב-שנים ותודעת שירות מפותחת, לצד מעורבות חברתית עמוקה, הם ממאפייניה הייחודיים של הפירמה והם המספקים לה את היסודות להמשך צמיחתה המתמשכת.

הפירמה משכילה לשלב בין היכרות מעמיקה ורב-תחומית עם הפיתוח הטכנולוגי והמדעי בארץ ובעולם, לבין תפיסת שירות ממוקדת-לקוח, המתבטאת בהקניית ערך מוסף לפעילות העסקית של לקוחותיה, על בסיס המומחיות שצברה בתחומי עשייה רבים ומגוונים. 

הפירמה מקפידה על אתיקת עבודה בלתי-מתפשרת ונהנית ממוניטין של משרד בעל מצוינות מקצועית. היא מתגאה ביכולתה לחבר בין יסודות העבר לתמורות העתיד, תוך המשך מסורת משפחתית ארוכת שנים, וסביבת עבודה חדשנית לצד שירות אישי, זמין וקשוב.

היסטוריה מקצועית-משפחתית בת 150 שנה

לפירמה, אשר נוסדה ב-1869, היסטוריה מקצועית-משפחתית ארוכה, ששורשיה נטועים בקורותיה של הקהילה היהודית העתיקה באיטליה.

ד"ר כפיר לוצאטו, נשיא קבוצת לוצאטו - מבכירי עורכי הפטנטים בישראל ודור רביעי לקבוצה, חבר באגודות מקצועיות בינלאומיות שונות בתחום הקניין הרוחני, מרצה-אורח במוסדות אקדמיים שונים, מחברם של ספרים ומאמרים רבים בתחום הקניין הרוחני, ונחשב לאחד מעורכי הפטנטים הוותיקים, הבכירים והמוערכים בישראל.

ד"ר אסתר (אתי) לוצאטו, מנהלת-שותפה בפירמה - אסתר מתמחה בתחום הכימיה, לצד ניהול שוטף ופיתוח עסקי. אסתר מובילה את העשייה החברתית של הפירמה, פעילה בגופים ציבוריים רבים, ומעורבת בעשייה חברתית וקהילתית, תוך דגש על פיתוח הנגב.

לילך לוצאטו-שוקרון עו"פ, שותפה - לילך היא אחת משלוש חברות הדור החמישי בקבוצת לוצאטו. בעבודתה בפירמה, לילך מתמחה בתחום הנדסת המכונות ומלווה לקוחות ומיזמים הנדסיים מורכבים.

לקוחות

הפירמה מספקת שירותים למגוון לקוחות ישראליים ובינלאומיים ובהם - חברות רב-לאומיות, תאגידי פארמה מהגדולים בעולם, מפעלי תעשייה, לרבות התעשייה הביטחונית, מפעלי התעשייה הקיבוצית, חברות קטנות ובינוניות, יזמים, מעצבים, סטארט-אפים, חממות טכנולוגיות, חוקרים באקדמיה וחברות היישום האוניברסיטאיות.

תחומי שירות

פטנטים - הפירמה עוסקת בהליכי רישום פטנטים, בארץ ובעולם, ובעריכת פטנטים בכל התחומים, עבור לקוחותיה בארץ ובחו"ל. פעילות זו כוללת בין היתר: מתן חוות דעת ראשונית בנוגע לניתוח שאלות של כשירות המצאות לפטנט, בניית אסטרטגיית חיפוש וניתוח תוצאות החיפוש. כמו כן פעילות זו כוללת עריכת והגשת בקשות לרישום פטנט וטיפול בבחינה של בקשות פטנט בארץ ובעולם.

סימני מסחר - צוות סימני המסחר הדינאמי של הפירמה מספק ייעוץ בכל הנוגע לרישום והגנה על סימני מסחר בארץ ובחו"ל. בסביבה ההולכת והופכת יותר ויותר תחרותית, ועם החדרת מוצרים חדשים וחברות חדשות לשוק הישראלי, הפירמה מוצאת עצמה מעורבת באופן פעיל בהליכים משפטיים אשר משפיעים על עתידם המסחרי של מוצרים בעלי ערך.

עיצובים (מדגמים) -  צוות הפירמה, הכולל עורכי דין מנוסים, צבר ידע וניסיון רב בטיפול בהליכי רישום עיצובים ובהתאמת אסטרטגיית קניין רוחני לעיצובים בתחומים שונים, הן עבור מעצבים פרטיים והן עבור חברות עסקיות. צוות הפירמה מעודכן באופן שוטף בשינויים הנעשים בתחום, ואף היה המשרד הראשון בישראל שהגיש בקשה במסגרת הסכם האג אליו ישראל הצטרפה בשנה החולפת.

ליטיגציה של קניין רוחני - הפירמה מובילה הליכי ליטיגציה מורכבים הקשורים לפטנטים, סימני מסחר ועיצובים בפני רשות הפטנטים ובתי המשפט, בארץ ובעולם. בעת הצורך, צוות הפירמה עובד בשיתוף עם משרד "לוצאטו – עורכי דין" מקבוצת לוצאטו. הידע הטכני והמדעי הנרחב של הצוות המקצועי בפירמה, הוא זה שמאפשר ניהול של תיקי ליטיגציה מוכווני טכנולוגיה מורכבת.

שירותים נוספים - בדיקות נאותות, בדיקות חופש פעולה, חוות דעת, רישוי ומסחור של זכויות קניין רוחני, הנחיית משרדים עמיתים בחו"ל בניהול הליכים - וכל זאת תוך עיצוב אסטרטגיית קניין רוחני הצופה פני עתיד מהיום הראשון.

התמחויות

פירמת "לוצאטו את לוצאטו" מתמחה בכל ענפי הטכנולוגיה, התעשייה, היי-טק, מדעי החיים ורפואה (ביוטכנולוגיה, כימיה פרמצבטית, ביולוגיה מולקולארית, מכשור ותכשירים רפואיים), אלקטרוניקה ותוכנה, טלקומוניקציה, IT, סביבה, אגרוטק, אנרגיה, סייבר, פודטק, ועוד. הפירמה צברה מוניטין רב וידע מעמיק בתחומים אלה, באמצעות עבודה עם התאגידים והחברות המובילות בארץ ובעולם.

אחריות חברתית

מעורבות חברתית היא אחד מעמודי התווך של פעילות הפירמה בפרט וקבוצת לוצאטו בכלל, ועשייתה החברתית באה לידי ביטוי גם בקביעת המשרד הראשי שלה בפארק הטכנולוגי בעומר (לצד המשרד בתל-אביב), וזאת מתוך ראייה ציונית-לאומית של חשיבות פיתוח הנגב.

הפירמה מעורבת בעשרות פרויקטים קהילתיים וחברתיים שונים בתחומי החינוך, הספורט, המדע והתרבות, גם בפעילות של סיוע לנזקקים, העצמה נשית, תמיכה בילדים ובנוער, קבוצות ספורט ועוד.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

 • הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

  הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

  בנגב צומח היום אקו-סיסטם טכנולוגי חזק ומשמעותי בו מעורבים האקדמיה, התעשייה וצה"ל, אשר לצד חממות, מאיצים וחללי עבודה, יוצרים את התשתית לביסוסה של קהילה טכנולוגית בנגב, על-פי מודל עמק הסיליקון בארה"ב

  הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

 • לשלב היי–טק בלאו–טק

  לשלב היי–טק בלאו–טק

  שילוב ההיי-טק בתעשייה המסורתית בישראל, שסובלת מפריון נמוך, תבטיח הזרמת טכנולוגיות חדשות לתעשייה ועשויה להעניק לה תנופה ויתרון בשווקים הגלובליים

  לשלב היי–טק בלאו–טק

 • הכירו את המנהלת – לילך לוצאטו–שוקרון

  הכירו את המנהלת – לילך לוצאטו–שוקרון

  הכירו את המנהלת – לילך לוצאטו–שוקרון

 • הכירו את המנהל – ד

  הכירו את המנהל – ד"ר כפיר לוצאטו

  הכירו את המנהל – ד"ר כפיר לוצאטו

 • הכירו את המנהלת – ד“ר אסתר לוצאטו

  הכירו את המנהלת – ד“ר אסתר לוצאטו

  הכירו את המנהלת – ד“ר אסתר לוצאטו

 • על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

  על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

  שש נקודות שכל יזם מתחיל חייב להבין

  על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

 • בקשת פטנט מסוג provisional – כל מה שיזם צריך לדעת

  בקשת פטנט מסוג provisional – כל מה שיזם צריך לדעת

  בקשת פטנט מסוג provisional (בקשה ארעית/פרוביזורית) ניתן להגיש בארה"ב וממנה ניתן לתבוע דין קדימה, אך היא לא תתפרסם ותפוג לאחר שנה. מהם יתרונותיה וחסרונותיה לעומת בקשת פטנט רגילה?

  בקשת פטנט מסוג provisional – כל מה שיזם צריך לדעת

אייקון פרוייקטים

סרטונים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גמול בחדלות פירעון לנושה "הפעיל"/ "היעיל"/ "החרוץ"

  ביהמ"ש העליון הכיר במתן גמול לנושה הפעיל, המשקיע בהגדלת נכסי החייב בהליך חדלות פירעון, באופן שכלל הנושים מפיקים תועלת ממאמציו, כחריג לעיקרון השוויון

  גמול בחדלות פירעון לנושה "הפעיל"/ "היעיל"/ "החרוץ"

 • 40 ימי חסד או 400 מלקות

  התוספת של 40 ימי "גרייס", שכבודם במקומם מונח, הינה טיפה בים מול סאת המרורים שעוברים בעצם ימים אלה הקבלנים, שרובם הגדול ממשיך להיות ממודר ממכרזי משרד השיכון ורמ"י, לרובם הגדול אין את כוח האדם הנדרש על מנת לקדם פרויקטים ורובם הגדול להיות בין הפטיש לסדן, בין הבנקים הלוחצים אותם ללא רחם לבין הלקוחות שאינם מבינים מדוע בית החלומות שלהם איננו מתקדם

  40 ימי חסד או 400 מלקות

 • גישורים – חובת ההתחדשות

  הצגת פרקטיקה גישורית המיישמת גישה מעודכנת להתנהלות הליכי הגישור בכלל ובתיקי נזיקין בפרט

  גישורים – חובת ההתחדשות

 • התחדשות עירונית בישראל? אולי אחרי הרפורמה הבאה

  ההחלטה לסיים את תוכנית תמ"א 38 באוקטובר 2022 יוצרת אי ודאות גדולה בשוק הנדל"ן הן לדיירים והן ליזמים וקבלנים

  התחדשות עירונית בישראל? אולי אחרי הרפורמה הבאה