ל. אשל

קייטרינג מוסדי ואירועים

ל. אשל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: קייטרינג מוסדי ואירועים
כתובת: רח' הירקון 67, בני ברק
טלפון: 03-6787346 03-6787347
פקס: 03-5468504
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.leshelcatering.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שרון זליקוביץ', ל. אשל

  שרון זליקוביץ'

  ל. אשל

 • ירון פישר, ל. אשל

  ירון פישר

  מנכ"ל ל. אשל קייטרינג

  ל. אשל

מנהלים בכירים

  אייזיק זליקוביץ' מנכ"ל, נשיא ויו"ר מועצת המנהלים
  אילן זליקוביץ'
  צביקה יודקוביץ'
אייקון אודות

אודות ל. אשל

קבוצת ל. אשל, שהוקמה בשנת 1989, נמנית על אחת משלוש החברות המובילות בשוק הקייטרינג המוסדי.
קבוצת ל. אשל כוללת שתי חברות, חברת ל. אשל שירותי מזון ירושלים בע"מ, וחברת ל. אשל קייטרינג ואירועים. קבוצת ל. אשל הינה קבוצה משפחתית, המנוהלת על ידי משפחת זליקוביץ' מזה כשלושה עשורים. 

חברת ל. אשל שירותי מזון ירושלים בע"מ

חברת ל. אשל, שהחלה את פעילותה בשנת 1989, מתמחה בקייטרינג מוסדי לחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי. בין לקוחות החברה ניתן למנות את התעשייה האווירית, חברת החשמל, פז, נמל אשדוד, סיסקו ירושלים ואלביט. חברת ל. אשל מקפידה על טיב המזון, על טריותו ועל טעמו.

הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות החברה נובע מחוויית הארוחה הביתית: האופי המשפחתי של החברה, שבא לידי ביטוי באופן ניהולה, מתבטא גם בכל ארוחה ממנה נהנים לקוחותיה. מעבר לכך, מכיוון שהבישול עצמו נעשה במקום, בתוך מטבחי לקוחות החברה, טריותו משקפת את האיכות הבלתי מתפשרת בה ידועה חברת ל. אשל שירותי מזון ירושלים.

חברת ל. אשל מקפידה על הפרטים הקטנים, תוך דגש על מזון איכותי, בריאותי ומזין, המכיל בחובו את כל סוגי התזונה, כגון מזון צמחוני, בין היתר. השירות המקיף של החברה כולל את הייצור, ההגשה וכלל השירותים הנדרשים בכל ארוחה. חברת ל. אשל מעניקה ללקוחותיה פתרונות עבור ארוחות בוקר, ארוחות צהרים, ארוחות ערב, מזנונים וחנויות נוחות.

ל. אשל קייטרינג ואירועים

חברת ל. אשל פועלת זה למעלה מ-30 שנה בתחום המסעדנות, בתחום הקייטרינג המוסדי ובתחום האירועים. החברה מעניקה פתרונות ושירותי הסעדה מובילים לחברות המובילות במשק הישראלי, לחברות הייטק מהגדולות בשוק, למוסדות ציבוריים ולמפעלים בכל רחבי הארץ.

חברת ל. אשל מעניקה מגוון שירותים בכל סגנון ואיכות הקיימים בשוק, ומעניקה ללקוחותיה את אפשרות ההסעדה הטובה ביותר, וזאת בנוסף לליווי האישי לו מחויבת החברה, מתחילת הדרך ולכל אורך ההתקשרות עם לקוחותיה, תוך יישום ראיה לטווח ארוך.
בין לקוחותיה נמנים: הבנק הבינלאומי, בתי זיקוק, נייס, אי.סי.איי טלקום.

איכות, שירות אישי וזמינות

חברת ל. אשל מספקת כ-40,000 מנות יומיות כשרות ומגוונות במקצועיות ללא רבב, תוך הקפדה יתרה על זמינות וליווי אישי של כל לקוחותיה. החברה מנוהלת על ידי צוות מוכשר של שפים ומנהלים מהטובים בארץ, המעורבים באופן ישיר בבניית תכניות עבודה מיוחדות ומגוונות לכל לקוחותיה. חברת ל. אשל ומנהליה רואים לנגד עיניהם הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל פעילויותיהם.

החברה מקפידה על ליווי אישי וצמוד של כל לקוחותיה, על זמינות בכל עת ועל חיבור לכל המתרחש בשטח בזמן אמת, החל מבחירת חומרי הגלם ועד המנה המוגשת לכל לקוחותיה. כך שומרת חברת ל. אשל על מקומה כמובילה ארצית בתחום ההסעדה וההזנה.

בנוסף, החברה מקפידה לגוון את התפריט של כל לקוחותיה ולשנות אותו באופן קבוע, זאת על מנת להמשיך ולהשתפר בכל עת.

בניית התפריטים ורענונם מתבצע תחת ליווי צמוד של טכנולוג מזון ודיאטנית קלינית, בכדי להבטיח שהמזון שיוגש בחדר האוכל יהיה טעים, מגוון, בריא ומזין.

תחומי התמחות

בנוסף לשירותי ההסעדה בחדר האוכל הבשרי, חברת ל. אשל מספקת שירותי הסעדה נוספים ומפעילה על פי הצורך שירותיי קפטריה חלבית בסגנון ”בית קפה“ או עגלות קפה בלובי החברה, או בשילוב אוכל מהיר בסגנון ”המזנון“, עם מגוון כריכים, פיצות בתנור לבנים, חומוס ביתי ועוד. 

קייטרינג מוסדי
לחברת ל. אשל ניסיון של כשלושה עשורים במתן שירותי קייטרינג מוסדי למגוון רחב של לקוחות הפרושים בכל רחבי הארץ. לקוחותיה המוסדיים של החברה מוצאים בל. אשל פתרון מושלם לחוויה קולינרית נפלאה וארוחה מזינה לאורך היום.

קפיטריות ובתי קפה
חברת ל. אשל מפעילה בתי קפה וקפיטריות בהתאם לצרכי לקוחותיה. בבתי קפה של החברה ניתן ליהנות מארוחות חלביות מגוונות, הנעשות מחומרי הגלם הטובים ביותר בארץ, על ידי החברות המובילות בשוק.

קייטרינג לאירועים
חברת ל. אשל מספקת שירותי קייטרינג לאירועים ללקוחותיה, ומעניקה שירותי קייטרינג גורמה על פי דרישת לקוחותיה, ובהתאמה מלאה לצרכיהם הייחודיים בכל אירוע ואירוע.

שירותים משלימים
חברת ל. אשל מספקת ללקוחותיה שירותים משלימים נוספים, הכוללים כיבוד לישיבות פנימיות על פי בסיס פורמט קבוע, כיבוד לאירועי חברה ומועדים מיוחדים כגון ימי מאכלי עמים, ימי משפחות, בהם משתתפים אלפי אורחים, אירוח משלחות מחו“ל וכדומה.
חברת ל. אשל קייטרינג ואירועים אף אחראית על אספקת פרודוקטים למטבחוני החברה. החברה נהנית ממוניטין מצוין בתחומה, אותו היא מקפידה לשמר ולטפח באופן יום-יומי, באמצעות התעקשות ללא פשרות על טיב חומרי הגלם, איכות התפריט וגיוונו.

לקוחות גדולים

חברת החשמל, פז חברת נפט, התעשייה האווירית לישראל, אינטל, סיסקו, קוקה קולה, קודאק, עיר השוטרים ועוד.

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • סיסקו

 • חברת החשמל

 • קודאק

 • עיר השוטרים

 • אינטל

 • קוקה קולה

 • התעשייה האווירית לישראל,

 • פז חברת נפט

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

  "לכאורה, שיטת המשפט הישראלית קובעת שאם יש ספק סביר צריך לזכות, אבל העיקרון הזה יפה לתיאוריה ולא קורה במציאות", טוען עו"ד אלון אייזנברג, העוסק בתחום המשפט הפלילי ואשר ייצג לקוחות כגון, יונתן היילו, סטפן מנדל, מארי פיזם ועוד, "היום התחושה היא שבתור סניגור אתה לא צריך להוכיח שיש ספק, אתה צריך להוכיח שהנאשם במאה אחוז לא אשם, מקרה זדורוב הוא הדוגמה המובהקת לכך"

  "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

 • תם עידן המשמורת על הילדים

  הצעת חוק זמני שהות בין הורים לילדיהם

  תם עידן המשמורת על הילדים

 • מלאים באנרגיה

  השקעה באנרגיות ירוקות ומתחדשות, יחד עם הצעידה העתידית לכיוון ביזור השימוש במקורות אנרגיה 'הגיעו בזמן' לחברת הקלינטק 'ברנמילר אנרג'י' העוסקת באנרגיה מתחדשת ובפיתוח מוצרים טכנולוגיים לאגירת חום, "אנחנו מספקים ללקוחות אנרגיה תרמית רציפה, ירוקה וזולה לפי הצרכים שלהם וממקורות מתחדשים. עברנו מפרויקטים ארוכי טווח למוצרים ספציפיים המותאמים לצרכי הלקוח וזה מה שמוביל אותנו להצלחה עסקית" מסביר ניר ברנמילר, המשמש יחד עם אחיו דורון כמשנה למנכ"ל, "בסוף השימוש באנרגיה מתחדשת הוא יותר זול ויותר ירוק. אנחנו חוסכים הרבה כסף ללקוחות שלנו" מוסיף דורון

  מלאים באנרגיה