ל. אשל

קייטרינג מוסדי ואירועים

ל. אשל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: קייטרינג מוסדי ואירועים
כתובת: רח' הירקון 67, בני ברק
טלפון: 03-6787346 03-6787347
פקס: 03-5468504
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.leshelcatering.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שרון זליקוביץ'

  שרון זליקוביץ'

  ל. אשל

 • ירון פישר

  ירון פישר

  מנכ"ל ל. אשל קייטרינג

  ל. אשל

מנהלים בכירים

  אייזיק זליקוביץ' מנכ"ל, נשיא ויו"ר מועצת המנהלים
  אילן זליקוביץ'
  צביקה יודקוביץ'
אייקון אודות

אודות ל. אשל

קבוצת ל. אשל, שהוקמה בשנת 1989, נמנית על אחת משלוש החברות המובילות בשוק הקייטרינג המוסדי.
קבוצת ל. אשל כוללת שתי חברות, חברת ל. אשל שירותי מזון ירושלים בע"מ, וחברת ל. אשל קייטרינג ואירועים. קבוצת ל. אשל הינה קבוצה משפחתית, המנוהלת על ידי משפחת זליקוביץ' מזה כשלושה עשורים. 

חברת ל. אשל שירותי מזון ירושלים בע"מ

חברת ל. אשל, שהחלה את פעילותה בשנת 1989, מתמחה בקייטרינג מוסדי לחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי. בין לקוחות החברה ניתן למנות את התעשייה האווירית, חברת החשמל, פז, נמל אשדוד, סיסקו ירושלים ואלביט. חברת ל. אשל מקפידה על טיב המזון, על טריותו ועל טעמו.

הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות החברה נובע מחוויית הארוחה הביתית: האופי המשפחתי של החברה, שבא לידי ביטוי באופן ניהולה, מתבטא גם בכל ארוחה ממנה נהנים לקוחותיה. מעבר לכך, מכיוון שהבישול עצמו נעשה במקום, בתוך מטבחי לקוחות החברה, טריותו משקפת את האיכות הבלתי מתפשרת בה ידועה חברת ל. אשל שירותי מזון ירושלים.

חברת ל. אשל מקפידה על הפרטים הקטנים, תוך דגש על מזון איכותי, בריאותי ומזין, המכיל בחובו את כל סוגי התזונה, כגון מזון צמחוני, בין היתר. השירות המקיף של החברה כולל את הייצור, ההגשה וכלל השירותים הנדרשים בכל ארוחה. חברת ל. אשל מעניקה ללקוחותיה פתרונות עבור ארוחות בוקר, ארוחות צהרים, ארוחות ערב, מזנונים וחנויות נוחות.

ל. אשל קייטרינג ואירועים

חברת ל. אשל פועלת זה למעלה מ-30 שנה בתחום המסעדנות, בתחום הקייטרינג המוסדי ובתחום האירועים. החברה מעניקה פתרונות ושירותי הסעדה מובילים לחברות המובילות במשק הישראלי, לחברות הייטק מהגדולות בשוק, למוסדות ציבוריים ולמפעלים בכל רחבי הארץ.

חברת ל. אשל מעניקה מגוון שירותים בכל סגנון ואיכות הקיימים בשוק, ומעניקה ללקוחותיה את אפשרות ההסעדה הטובה ביותר, וזאת בנוסף לליווי האישי לו מחויבת החברה, מתחילת הדרך ולכל אורך ההתקשרות עם לקוחותיה, תוך יישום ראיה לטווח ארוך.
בין לקוחותיה נמנים: הבנק הבינלאומי, בתי זיקוק, נייס, אי.סי.איי טלקום.

איכות, שירות אישי וזמינות

חברת ל. אשל מספקת כ-40,000 מנות יומיות כשרות ומגוונות במקצועיות ללא רבב, תוך הקפדה יתרה על זמינות וליווי אישי של כל לקוחותיה. החברה מנוהלת על ידי צוות מוכשר של שפים ומנהלים מהטובים בארץ, המעורבים באופן ישיר בבניית תכניות עבודה מיוחדות ומגוונות לכל לקוחותיה. חברת ל. אשל ומנהליה רואים לנגד עיניהם הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל פעילויותיהם.

החברה מקפידה על ליווי אישי וצמוד של כל לקוחותיה, על זמינות בכל עת ועל חיבור לכל המתרחש בשטח בזמן אמת, החל מבחירת חומרי הגלם ועד המנה המוגשת לכל לקוחותיה. כך שומרת חברת ל. אשל על מקומה כמובילה ארצית בתחום ההסעדה וההזנה.

בנוסף, החברה מקפידה לגוון את התפריט של כל לקוחותיה ולשנות אותו באופן קבוע, זאת על מנת להמשיך ולהשתפר בכל עת.

בניית התפריטים ורענונם מתבצע תחת ליווי צמוד של טכנולוג מזון ודיאטנית קלינית, בכדי להבטיח שהמזון שיוגש בחדר האוכל יהיה טעים, מגוון, בריא ומזין.

תחומי התמחות

בנוסף לשירותי ההסעדה בחדר האוכל הבשרי, חברת ל. אשל מספקת שירותי הסעדה נוספים ומפעילה על פי הצורך שירותיי קפטריה חלבית בסגנון ”בית קפה“ או עגלות קפה בלובי החברה, או בשילוב אוכל מהיר בסגנון ”המזנון“, עם מגוון כריכים, פיצות בתנור לבנים, חומוס ביתי ועוד. 

קייטרינג מוסדי
לחברת ל. אשל ניסיון של כשלושה עשורים במתן שירותי קייטרינג מוסדי למגוון רחב של לקוחות הפרושים בכל רחבי הארץ. לקוחותיה המוסדיים של החברה מוצאים בל. אשל פתרון מושלם לחוויה קולינרית נפלאה וארוחה מזינה לאורך היום.

קפיטריות ובתי קפה
חברת ל. אשל מפעילה בתי קפה וקפיטריות בהתאם לצרכי לקוחותיה. בבתי קפה של החברה ניתן ליהנות מארוחות חלביות מגוונות, הנעשות מחומרי הגלם הטובים ביותר בארץ, על ידי החברות המובילות בשוק.

קייטרינג לאירועים
חברת ל. אשל מספקת שירותי קייטרינג לאירועים ללקוחותיה, ומעניקה שירותי קייטרינג גורמה על פי דרישת לקוחותיה, ובהתאמה מלאה לצרכיהם הייחודיים בכל אירוע ואירוע.

שירותים משלימים
חברת ל. אשל מספקת ללקוחותיה שירותים משלימים נוספים, הכוללים כיבוד לישיבות פנימיות על פי בסיס פורמט קבוע, כיבוד לאירועי חברה ומועדים מיוחדים כגון ימי מאכלי עמים, ימי משפחות, בהם משתתפים אלפי אורחים, אירוח משלחות מחו“ל וכדומה.
חברת ל. אשל קייטרינג ואירועים אף אחראית על אספקת פרודוקטים למטבחוני החברה. החברה נהנית ממוניטין מצוין בתחומה, אותו היא מקפידה לשמר ולטפח באופן יום-יומי, באמצעות התעקשות ללא פשרות על טיב חומרי הגלם, איכות התפריט וגיוונו.

לקוחות גדולים

חברת החשמל, פז חברת נפט, התעשייה האווירית לישראל, אינטל, סיסקו, קוקה קולה, קודאק, עיר השוטרים ועוד.

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • סיסקו

 • חברת החשמל

 • קודאק

 • עיר השוטרים

 • אינטל

 • קוקה קולה

 • התעשייה האווירית לישראל,

 • פז חברת נפט

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לבחור את היזם הנכון

  בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי עצום של אנשים המגדירים עצמם כיזמי התחדשות עירונית. אלו משכנעים דיירים בתמורות הגבוהות שיוכלו להשיג עבורם וחותמים על חוזים כאשר אין להם כמעט רקע מקצועי בבניה. מקרים אלו מסתיימים לא אחת בפשיטות רגל ועוגמת נפש רבה לדיירים, ועל כן מומלץ מאוד לפנות לחברות יזמות מוכרות וידועות, ובמיוחד כאלו הפועלות גם כקבלניות ביצוע

  לבחור את היזם הנכון

 • אמנה משפחתית לניהול עסקים ורכוש משותף – חיסון כנגד סכסוכים משפחתיים

  עריכתה של אמנה משפחתית יכולה להיעשות בשיתוף הדור המייסד, ולעתים, מקום בו אין שיתוף פעולה מספק או, חלילה, במקרים של אי כשירות, ניתן להסתפק בעריכתה בין בני הדור השני בלבד, קרי האחים הצפויים לקבל בירושה נכסים משותפים בעתיד

  אמנה משפחתית לניהול עסקים ורכוש משותף – חיסון כנגד סכסוכים משפחתיים

 • היעדר משילות מעצים את השחיתויות ברשויות המקומיות

  ראשי ערים מנצלים את העובדה שאין ממשלה בשטח ופועלים על דעת עצמם לנקוט בהחלטות הרות גורל לעיר

  היעדר משילות מעצים את השחיתויות ברשויות המקומיות

 • הורה בגיל השלישי המתנכר לבנו/בתו – בחירה חופשית או השפעה בלתי הוגנת?

  תופעה קשה ולא מספיק מדוברת בחברה הישראלית היא התופעה שבמסגרתה הורים בגיל השלישי לחייהם מתנכרים לילדיהם

  הורה בגיל השלישי המתנכר לבנו/בתו – בחירה חופשית או השפעה בלתי הוגנת?