מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

יזמות, בניה והתחדשות עירונית

מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1987
תחום: יזמות, בניה והתחדשות עירונית
כתובת: רח' משה לוי 11, בית UMI, קומה 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9525859
פקס: 03-9525861
דוא"ל: adar@maozdaniel.co.il
אתר החברה: http://www.maozdaniel.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • פיני מלכה, מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

  פיני מלכה

  מנכ"ל משותף

  מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

 • רחל מלכה, מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

  רחל מלכה

  מנכ"לית משותפת

  מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

 • דניאל מלכה, מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

  דניאל מלכה

  סמנכ"ל

  מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

 • איתמר מלכה, מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

  איתמר מלכה

  סמנכ"ל

  מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

 • שלמה עסיס, מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

  שלמה עסיס

  שמאי מנהל פיתוח עסקי

  מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

מנהלים בכירים

  עמיחי ויסמן סמנכ"ל כספים
  דוד מלכה מנהל שיווק
  שלמה עסיס-שמאי מנהל פיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ הינה חברה משפחתית הנמנית על החברות הותיקות בישראל. החברה, שהוקמה לפני שלושה עשורים, עוסקת ביזום, תכנון ובניה רוויה, והינה בעלת הסיווג הקבלני המקצועי הגבוה ביותר בישראל – ג'5. תחומי פעילותה המקיפים של מעוז דניאל יוצרים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות החברה, המקבלים את מכלול השירותים המקצועיים המובילים בכתובת אחת. 

מעוז דניאל צברה ניסיון מעשי רב לאחר טיפול בבניית אלפי יח"ד בישראל, ולאורך השנים כישוריה סייעו לה לנתב את דרכה באופן טבעי לתחום ההתחדשות העירונית, בו היא מתמחה כיום. מעוז דניאל הינה החברה המובילה בתחום ההתחדשות העירונית זה 20 שנה, והיא אף החברה הראשונה שיזמה ובנתה בהצלחה את פרויקט הפינוי הבינוי הראשון בעיר רמת גן, מגדל המתנשא לגובה של 30 קומות, בהן 104 יח"ד. 

מעוז דניאל נהנית מיכולת מוכחת של ניהול מערכות רישוי ושינויי תב"ע, תוך עבודה עם מיטב האדריכלים והיועצים בארץ. החברה מתכננת למעלה מ-2000 יח"ד באזורי ביקוש במרכז הארץ במגוון רחב של פרויקטים הכולל, בין היתר, פרויקטים של בנייני בוטיק בעלי 21 יח"ד, כמו גם הקמת שכונה של 500 יח"ד, ובשנים האחרונות נבחרה ע"י מדלן בין החברות המובילות בתחום הפינוי בינוי.

חברת מעוז דניאל חולשת על כל התחומים בתחום הנדל"ן, לרבות יזמות, תכנון, ביצוע ומתן האחריות לבדק. הטיפול המקצועי בכל חוליה בשרשרת הפעילויות בתחום מעניקה לחברה שליטה מלאה על כל שלבי הפרויקט. מכיוון שהחברה מחליטה על טיב האיכות, היא מקפידה על איכות מן המעלה הראשונה בכל פרויקט. מעוז דניאל שמה לה למטרה את העמידה בלוחות הזמנים ובתאריכי אכלוס. כל השירותים והמחלקות נמצאים תחת קורת גג אחת, ולקוחות החברה נהנים מכתובת אחת לכל פניה. 

מעוז דניאל הינה בעלת תו תקן איכות בינלאומי ISO 9002, ובעלת כוכבית גדולה לביצוע עבודות עבור גורמי הממשלה.

מיומנות, שקיפות, ואמינות

מעוז דניאל מחויבות לבעלי הדירות תוך שיתוף פעולה, מיומנות, שקיפות, ואמינות. הדיירים נהנים משקט נפשי יקר מפז, לאור הניסיון רב השנים של החברה בניהול פרויקטים מסובכים והוצאתם אל הפועל. זאת, בנוסף לערבויות ולביטחונות המתאימים אליהם מתחייבת מעוז דניאל כתנאי לביצוע הפרויקט. 

"שירות, יושר ואנושיות. זוהי דרכנו מאז ולעולם"

מרכזיות הלקוח היא התפיסה המובילה את החברה, החל משלב התכנון המוקפד, בירידה לפרטים הקטנים ביותר ועד לביצוע המקצועי והבלתי מתפשר על איכות המוצר, תוך מתן השירות הטוב ביותר. 

חברת מעוז דניאל פילסה את דרכה לצמרת באמצעות עבודה קשה, תוך מתן שירות מקצועי מוביל ואמינות מוכחת לאורך השנים. 

המוניטין של החברה נבנה מתוך עבודה קשה מול אלפים רבים של רוכשי דירות, שלא מפסיקים להחמיא על היחס האישי, האכפתיות, האמינות, השירות המקצועי והקשר החברי והאישי. מעל לכל, זוהי התוצאה הסופית הראשונה במעלה ממנה נהנים לקוחות החברה.

בחברה נוהגים כמאמר המשורר: "מהו לעמול באהבה? "לבנות הבית ברגשת הלב כמו נועד הוא לאהוב שיחיה בתוך כתליו". ואכן, כל דירה נבנית כאילו נבנתה עבור המשפחה. 

מחלקת הנדסה וותיקה ומנוסה

לחברה מערך הנדסי וותיק ומנוסה אשר תפקידו לדאוג לבטיחות באתר, ולדירות שנבנו בהקפדה חסרת פשרות בנושא התקנים. מחלקת ההנדסה של מעוז דניאל הינה המחלקה הגדולה ביותר בחברה, המקפידה להימצא בחוד החנית של הטכנולוגיה בכל עת.

למחלקה ניסיון של למעלה מ-30 שנה, שנצבר במהלך ביצועם של עשרות פרויקטים, הכשרות מקצועיות, הדרכות וימי עיון. מנהלי מחלקת ההנדסה ועובדיה מקפידים להתעדכן תדיר בשיטות בנייה חדישות וללמוד את החוקים, התקנות והתקנים המעודכנים ביותר. זאת, מכיוון שידע, לימוד, התחדשות והתקדמות עומדים בראש מעייניה של המחלקה. במקביל, מקפידה המחלקה לשדרג באורח קבע את ציוד הבנייה לציוד מתקדם וחדיש. 

כל שלבי הבנייה מרוכזים ונשלטים על ידי צוותי המחלקה המיומנים - החל מתהליך התכנון ההנדסי, תכניות הביצוע והרישוי, דרך תהליך הבנייה עצמו, כולל תקופת הבדק, האחריות והתיקונים (במידה ואלו נדרשים). כל שלב מלווה בהליכי פיקוח ובקרת איכות קפדניים, תוך שימוש בתוכנות בקרה ושליטה מתקדמות. כל אלה מבטיחים את איכותו הסופית של המוצר, עמידה ביעדי העלויות וכמובן עמידה בלוחות הזמנים.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון מאמרים

מאמרים מאת מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אגף אכיפה: היזהר ממוקשים!

  תקלות רגולוטריות בארה"ב אינן תמיד גלויות

  אגף אכיפה: היזהר ממוקשים!

 • סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

  מטרת מאמר זה הינה ליצור ולהציג זווית הסתכלות על שוק המיזוגים והרכישות בברזיל וכן לתאר את ההזדמנויות השונות להשקעות זרות במדינה, בייחוד, לאור יוזמות חדשות של הממשל הפדרלי החדש בהקשר של קידום חדשנות ועסקים דיגיטליים.

  סביבת ה– M&A הברזילאית ויוזמות חדשות של חוקי טכנולוגיה וחדשנות

 • עו"ד אהרון מיכאלי בראיון מיוחד למערכת Dun's 100

  עו"ד אהרון מיכאלי בראיון מיוחד למערכת Dun's 100

 • "וירוס השימוע": המחלה המסתורית שתוקפת את המפוטרים

  יותר ויותר עובדים העומדים בפני הליך שימוע לפני פיטורים מנצלים את זכאותם לימי מחלה. מדוע הדבר בעייתי מבחינת קיומו של הליך תקין, וכיצד ניתן לאזן בחוק בין זכויות העובד ובין אינטרס המעסיק?

  "וירוס השימוע": המחלה המסתורית שתוקפת את המפוטרים