אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: מובילה עולמית בתחום הענן וה-CRM (פלטפורמה לניהול לקוחות).
כתובת: רח' יגאל אלון 94, מגדל אלון 1, תל אביב
רח' יגאל אלון 114, תוהא, תל אביב
רח' פאלוס השישי 102, נצרת
אם המושבות 94, פארק אזורים, בנין אורן, פתח תקווה
אתר החברה: http://www.salesforce.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון אודות

אודות סיילספורס ישראל

סיילספורס (Salesforce), ענקית פתרונות מחשוב ענן ו-CRM המובילה בעולם, הייתה הראשונה שהביאה את ה-CRM לענן והפכה אותו לפתרון SaaS. החברה, המעסיקה כ-50,000 עובדים, נחשבת היום לאחת החברות הכי חדשניות בעולם. הפתרונות הטכנולוגיים של החברה מאפשרים לחברות מכל הגדלים להתחבר ללקוחות שלהן בצורה יעילה יותר, לספק להם שירות בהתאמה אישית ולנצל את הכוח הטמון בטכנולוגיה: ענן, סושיאל מדיה, בלוקצ׳יין ובינה מלאכותית.

בישראל, אליה נכנסה סיילספורס ב-2011 עם רכישת Navajo Systems, מועסקים כיום כ-700 עובדים, ב-3 מרכזי פיתוח: ת״א, פ"ת ונצרת. בשנים האחרונות סיילספורס העולמית ביצעה השקעות משמעותיות בישראל, הרחיבה את הפעילות שלה למגזרים חדשים וביססה את ישראל כמרכז טכנולוגי, אסטרטגי, הממנף את הטאלנט המשובח והאקו סיסטם המקומי. חזון החברה בישראל הוא להוות מרכז פיתוח מוביל חדשנות משמעותי עבור תאגיד סיילספורס העולמי, ולמנף את הכוח של החברה לעשות שינוי ולייצר שוויון מגדרי וגיוון תעסוקתי, תוך הטמעת תחושת הגאווה של העובדים בישראל.

מה עוד שווה לדעת?

מרכז הפיתוח ממשיך לגדול ולהתבסס בישראל ולפתח טכנולוגיות חדשניות, ע״י רכישות אסטרטגיות של סיילספורס העולמית בשוק הישראלי. בשנים האחרונות סיילספורס רכשה 7 חברות סטארטאפ טכנולוגיות ישראליות: קליקסופטוור (2019), בונובו (2019), דאטורמה (2018), אימפליסיט (2016), קרנסן (2015), בלו טייל (2012) ונבחו (2011). מרכז המחקר והפיתוח הישראלי אחראי על פיתוח כמה מהפתרונות המובילים של החברה, העומדים בחזית החדשנות הטכנולוגית העולמית בתחומים כמו בינה מלאכותית המוטמעת במערכי המכירות, השיווק והשירות של אלפי לקוחות; טכנולוגיית מודיעין שיווקי וניתוח קמפיינים באמצעות ביג-דאטה ובינה מלאכותית; אלגוריתמיקה מתקדמת לפתרון בעיות מורכבות לאופטימיזציית שירות של אנשי שטח; טכנולוגיית קול וזיהוי דיבור; אבטחת מידע בענן ועוד. עובדי החברה בישראל הם בעלי תרומה משמעותית לחידושים הטכנולוגיים בתחומים האלו, המשפיעים על מיליוני משתמשים בכל העולם. לעבוד בסיילספורס זה להיות חלק מארגון גלובלי של אנשים העובדים למען מטרות משותפות, ערכים משותפים ומחויבות לעשות טוב, ביחד.

התרבות הארגונית הייחודית שלנו

התרבות הארגונית יוצאת הדופן של החברה היא הסיבה שסיילספורס נחשבת בין המעסיקים הטובים בעולם ומדורגת מידי שנה בצמרת דירוגי החברות שהכי טוב לעבוד בהן. סיילספורס מדברת וחייה את ערכיה: אמון, הצלחת הלקוח, חדשנות ושוויון. מעבר לשכר ולתנאים מהטובים שיש לשוק להציע, החברה שמה את העובדים שלה במרכז ומחויבת לרווחתם והתפתחותם תוך יצירת סביבת עבודה עם גמישות שוויונית.

בנוסף, סיילספורס לוקחת חלק פעיל ומשמעותי במטרה להשפיע לטובה על הסביבה ומפעילה מודל ייחודי להתנדבות ותרומה לקהילה: 1% מרווחי החברה נתרמים לקהילה, 1% מרישיונות החברה ניתנים חינם לעמותות, ו-1% מזמנם של העובדים מושקע בהתנדבות. נקודות המפגש בין הערכים, העובדים והפעילויות, הן אלה שיוצרות את התרבות של סיילספורס: חברה שמאמינה ופועלת במטרה לעזור לעובדים שלה לחיות טוב, לדאוג לעצמם, למשפחתם ולקהילה בה היא פועלת מתוך מחויבות ואמונה שאלו הם המפתחות להצלחה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

  בית המשפט הוציא החלטה המורה למדינה להשיב כיצד בכוונתה לטפל בסוגיות שונות הכרוכות במיזוג כגון קביעת קריטריונים, כללים ואבני דרך בנושאים שונים הכרוכים במיזוג

  בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

 • קבוצות רכישה פוסט קורונה

  נראה כי משבר הקורונה העולמי הנוכחי יכול גם הפעם להוות כר פורה לצמיחה בתחום קבוצות הרכישה

  קבוצות רכישה פוסט קורונה

 • ארבעים זה העשרים החדש? לא בפרטיות

  לרגל 40 שנה לחוק הגנת הפרטיות בישראל; מהם האתגרים שזימנה שנת ה – 40 לחוק, ומה צפוי לחוק בחגיגות השנה ה–41

  ארבעים זה העשרים החדש? לא בפרטיות

 • הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

  רבים בטוחים כי הסדרת ההורשה נעשית באמצעות הצוואה לבדה, ואינם מודעים לעובדה כי הורשה נעשית גם באמצעות הסדרים משפטיים ספציפיים עליהם הם חתומים, מבלי שכלל היו מודעים לכך. דרך המלך להסדרת ההורשה באופן שייצר וודאות משפטית וימנע סכסוך משפחתי או כל התדיינות משפטית עתידית בתוך המשפחה - הינו באמצעות ראייה רחבה וכוללת של כלל ההסדרים המשפטיים בהם מעורב המוריש, אשר הצוואה היא רק חלק מהם

  הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה