אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: מובילה עולמית בתחום הענן וה-CRM (פלטפורמה לניהול לקוחות).
כתובת: רח' יגאל אלון 94, מגדל אלון 1, תל אביב
רח' יגאל אלון 114, תוהא, תל אביב
רח' פאלוס השישי 102, נצרת
אם המושבות 94, פארק אזורים, בנין אורן, פתח תקווה
אתר החברה: http://www.salesforce.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון אודות

אודות סיילספורס ישראל

סיילספורס (Salesforce), ענקית פתרונות מחשוב ענן ו-CRM המובילה בעולם, הייתה הראשונה שהביאה את ה-CRM לענן והפכה אותו לפתרון SaaS. החברה, המעסיקה כ-50,000 עובדים, נחשבת היום לאחת החברות הכי חדשניות בעולם. הפתרונות הטכנולוגיים של החברה מאפשרים לחברות מכל הגדלים להתחבר ללקוחות שלהן בצורה יעילה יותר, לספק להם שירות בהתאמה אישית ולנצל את הכוח הטמון בטכנולוגיה: ענן, סושיאל מדיה, בלוקצ׳יין ובינה מלאכותית.

בישראל, אליה נכנסה סיילספורס ב-2011 עם רכישת Navajo Systems, מועסקים כיום כ-700 עובדים, ב-3 מרכזי פיתוח: ת״א, פ"ת ונצרת. בשנים האחרונות סיילספורס העולמית ביצעה השקעות משמעותיות בישראל, הרחיבה את הפעילות שלה למגזרים חדשים וביססה את ישראל כמרכז טכנולוגי, אסטרטגי, הממנף את הטאלנט המשובח והאקו סיסטם המקומי. חזון החברה בישראל הוא להוות מרכז פיתוח מוביל חדשנות משמעותי עבור תאגיד סיילספורס העולמי, ולמנף את הכוח של החברה לעשות שינוי ולייצר שוויון מגדרי וגיוון תעסוקתי, תוך הטמעת תחושת הגאווה של העובדים בישראל.

מה עוד שווה לדעת?

מרכז הפיתוח ממשיך לגדול ולהתבסס בישראל ולפתח טכנולוגיות חדשניות, ע״י רכישות אסטרטגיות של סיילספורס העולמית בשוק הישראלי. בשנים האחרונות סיילספורס רכשה 7 חברות סטארטאפ טכנולוגיות ישראליות: קליקסופטוור (2019), בונובו (2019), דאטורמה (2018), אימפליסיט (2016), קרנסן (2015), בלו טייל (2012) ונבחו (2011). מרכז המחקר והפיתוח הישראלי אחראי על פיתוח כמה מהפתרונות המובילים של החברה, העומדים בחזית החדשנות הטכנולוגית העולמית בתחומים כמו בינה מלאכותית המוטמעת במערכי המכירות, השיווק והשירות של אלפי לקוחות; טכנולוגיית מודיעין שיווקי וניתוח קמפיינים באמצעות ביג-דאטה ובינה מלאכותית; אלגוריתמיקה מתקדמת לפתרון בעיות מורכבות לאופטימיזציית שירות של אנשי שטח; טכנולוגיית קול וזיהוי דיבור; אבטחת מידע בענן ועוד. עובדי החברה בישראל הם בעלי תרומה משמעותית לחידושים הטכנולוגיים בתחומים האלו, המשפיעים על מיליוני משתמשים בכל העולם. לעבוד בסיילספורס זה להיות חלק מארגון גלובלי של אנשים העובדים למען מטרות משותפות, ערכים משותפים ומחויבות לעשות טוב, ביחד.

התרבות הארגונית הייחודית שלנו

התרבות הארגונית יוצאת הדופן של החברה היא הסיבה שסיילספורס נחשבת בין המעסיקים הטובים בעולם ומדורגת מידי שנה בצמרת דירוגי החברות שהכי טוב לעבוד בהן. סיילספורס מדברת וחייה את ערכיה: אמון, הצלחת הלקוח, חדשנות ושוויון. מעבר לשכר ולתנאים מהטובים שיש לשוק להציע, החברה שמה את העובדים שלה במרכז ומחויבת לרווחתם והתפתחותם תוך יצירת סביבת עבודה עם גמישות שוויונית.

בנוסף, סיילספורס לוקחת חלק פעיל ומשמעותי במטרה להשפיע לטובה על הסביבה ומפעילה מודל ייחודי להתנדבות ותרומה לקהילה: 1% מרווחי החברה נתרמים לקהילה, 1% מרישיונות החברה ניתנים חינם לעמותות, ו-1% מזמנם של העובדים מושקע בהתנדבות. נקודות המפגש בין הערכים, העובדים והפעילויות, הן אלה שיוצרות את התרבות של סיילספורס: חברה שמאמינה ופועלת במטרה לעזור לעובדים שלה לחיות טוב, לדאוג לעצמם, למשפחתם ולקהילה בה היא פועלת מתוך מחויבות ואמונה שאלו הם המפתחות להצלחה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • על רגולציה וכלכלה בעולם של אקלים משתנה

  משברים היו מאז ומתמיד הזדמנות לשינוי גישה ואימוץ מדיניות חדשה, מתקדמת ומקדמת. משבר הקורונה יצר הזדמנות יוצאת דופן לאימוץ מודלים מתקדמים יותר בכלכלה ובחברה, כאמצעי להתמודדות עם המשבר הבא

  על רגולציה וכלכלה בעולם של אקלים משתנה

 • שינוי כללי המשחק: הליכי בוררות בינלאומיים צפויים להיות יעילים ומהירים יותר

  כללי הבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית (ICC) עברו מתיחת פנים שנועדה לאפשר הליכי בוררות יעילים יותר – ומותאמים יותר לעולם פוסט-קורונה

  שינוי כללי המשחק: הליכי בוררות בינלאומיים צפויים להיות יעילים ומהירים יותר

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

 • מה צריך וניתן לבדוק לפני שמתחילים לעשות עסקים עם איחוד האמירויות?

  הסכם השלום עם איחוד האמירויות פתח עולם חדש של הזדמנויות עסקיות, אך גם עולם של סיכונים. כיצד מייצרים ודאות עסקית בשווקים חדשים, בדגש על איחוד האמירויות? אפרת שגב, סמנכ"ל דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט מעניקה מספר טיפים שיכולים לייצר הזדמנויות עסקיות ולהפחית משמעותית את הסיכונים העסקיים הקיימים עם כניסה לשוק של איחוד האמירויות

  מה צריך וניתן לבדוק לפני שמתחילים לעשות עסקים עם איחוד האמירויות?