סלם יעקב - א.י השקעות ונכסים בע״מ

יזמות, פיתוח ושיווק פרויקטים למגורים ומסחר

סלם יעקב - א.י השקעות ונכסים בע״מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: יזמות, פיתוח ושיווק פרויקטים למגורים ומסחר
כתובת: רח' הנביאים 1, קרית אתא
טלפון: 2521*
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.sulamyakov.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

בעלי תפקידים

  יעקב אשש מנכ"ל
  מיכאל יצחק אשש סמנכ"ל
  ארנון פסטרנק מהנדס החברה
  איריס אבוחצירא מנהלת חשבונות
  אסתר אשש מנהלת המשרד
אייקון אודות

אודות סלם יעקב - א.י השקעות ונכסים בע״מ

סלם יעקב - א.י השקעות ונכסים בע״מ הינה חברת נדל"ן מובילה העוסקת בייזום, פיתוח ושיווק פרויקטים איכותיים למגורים ומסחר, באזור הצפון. החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי יעקב אשש, יזם וותיק בתחומי הנדל"ן והתשתיות ובמהלך 9 שנות פעילותה שיכנה מאות משפחות וזוגות צעירים בפרויקטים השונים שלה ברחבי הצפון.

יתרונה הגדול של סלם יעקב נובע מהשילוב האופטימאלי השורר בה בין יזמות וביצוע (לחברה יש חברה אחות עם סיווג קבלני ג-3 – חברת ריג הנדסה בע"מ שקיימת מ 1996) - דבר המאפשר לה להיות כתובת אחת לכל לקוחותיה, מרגע תכנון הפרויקט, דרך הביצוע וכלה בעבודות הגמר ומסירת המפתחות.

חברה מקבוצת אשש אחזקות ונכסים

סלם יעקב היא חברת בת של קבוצת אשש אחזקות ונכסים בע"מ המחזיקה בבעלותה חברות בתחומי הבטיחות והתשתיות. הקבוצה ביצעה במרוצת השנים פרויקטים נרחבים בכבישי הארץ והיא אף מחזיקה במפעל שילוט ותמרור המרשת את כבישי ארצנו ומוכר ברמות הגבוהות של נתיבי ישראל. יעקב אשש, מייסד הקבוצה ובעליה למד בעתודה הטכנולוגית, וסיים את שירותו הצבאי בדרגת רב סרן. סלם יעקב מתמקדת כאמור באזור צפון הארץ ועד היום בנתה ותכננה עשרות פרויקטים בערי האזור, בין היתר בחיפה, עתלית, פרדס חנה וקריית אתא. החברה נהנית מהגב הכלכלי האיתן של קבוצת אשש אחזקות והיא מתייחדת במטה ניהולי רזה וחכם המקפיד מאוד על איכות ביצוע בסטנדרטים המחמירים ביותר.

ONE-STOP-SHOP

חברת סלם יעקב מספקת ללקוחותיה מעטפת שירותים שלמה, החל משלב הגדרת הצרכים ועד האכלוס, וזאת בליווי צוות מקצועי ומהימן. צוות החברה זמין עבור הלקוחות 24-7 ומעניק מענה מהיר לכל בקשה ודרישה. שילוב זה של תכנון וביצוע ברמות הגבוהות ביותר, לצד הפן השירותי המובהק, מהווה את חותמה של החברה.

מצוינות ואיכות בנייה ללא פשרות

החברה חרטה על דגלה לעמוד בסטנדרטים גבוהים של מצוינות ואיכות בנייה, והיא מיישמת תקני איכות בינלאומיים בתהליכי עבודתה המאפשרים בנייה ברמות הגבוהות ביותר ומפרט טכני עשיר תוך דגש על תכנון הדירות והתאמה מושלמת לצרכי הרוכשים.

טוב שם משמן טוב

בסלם יעקב מאמינים כי שמירה על שמה הטוב של החברה הוא ערך עליון בפעילותה ועל כן החברה נוקטת בקו המשלב בין איכות בנייה ללא פשרות לצד הוגנות תקציבית , ומחירי הדירות של החברה נחשבים לאטרקטיביים במיוחד. כל זה תוך מתן דגש מיוחד לתכנון הדירות וסביבת המגורים – הפרויקטים של החברה ממוקמים בקרבה למוסדות חינוך, מרכזי בילוי ופנאי ונגישות מרבית לעורקי התנועה הראשיים.

ההון האנושי

צוות עובדי החברה פועל ללא לאות על מנת להביא לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, והוא אחראי לכך שכל פסיק בחוזה ימולא עד תום. מלבד מנהלי העבודה, עורכי הדין ורואי החשבון כולל צוות המטה גם מתאמת דיירים האמונה על מתן מענה לכל צרכי הדיירים וכן מעצבת פנים. בנוסף, כחלק מהשמירה על שמה הטוב נוקטת החברה בגישה בטיחותית מחמירה באתרי הבנייה שלה ומנהלי העבודה מוודאים מדי בוקר כי כל הנהלים נשמרים לגמרי. החברה אף חיזקה את מערך הבטיחות שלה על ידי חברה חיצונית האחראית גם היא לבטיחות העבודה באתרים.

פרויקטים נבחרים

לאחר אכלוס

זבולון 8, קריית אתא - בניין בוטיק בעל 19 יח"ד ומסחר הצופה להר הירוק בחיפה, בעל אופי אדריכלי מיוחד במינו.

נוף הכרמל 24, קריית אתא - בניין בוטיק בעל 9 יח"ד הצופה להר הכרמל ולשדות עמק זבולון, הפרוייקט נבנה במפרט טכני עשיר וסטנדרט גבוה ומפנק.

פנינת הנביאים, קריית אתא - בניין מרכזי הממוקם בכניסה לעיר, מכיל 48 יח"ד ומסחר.

עצמאות 69, קריית אתא - פרוייקט הכולל 22 יח"ד מעל קומת מסחר אשר נבנה בליבה הפועם של ק.אתא. הפרויקט משלב נגישות מקסימאלית למוסדות החינוך, תרבות מסחר ופנאי.

עצמאות 31, קריית אתא - פרוייקט הכולל 23 יח"ד ומסחר, בלב המרכז של קריית אתא.

מנדלי 8, קריית אתא - פרויקט הכולל 26 יח"ד.

בביצוע

עצמאות 41 , קירית אתא - פרוייקט הממוקם בלב העיר של קריית אתא, צמוד לקניון עזריאלי, והכולל 56 יח"ד ומרכז מסחרי ומשרדים המכסים כ-1,800 מ"ר. אכלוס 2/2022.

שכטר 32, חיפה - פרויקט בוטיק בעל 7 יח"ד ייחודיות, כך שבכל קומה יש דירה בודדת עם פרטיות מלאה ושלושה כיווני אוויר. הפרוייקט ממוקם ברחוב שקט ויוקרתי, המשקיף לים התיכון ולמדרגות הירוקים של הרי הכרמל.

הברוש 8, קריית אתא - הפרויקט, שמציע איכות חיים גבוהה ברחוב שקט ואיכותי במיקום מנצח בקריית אתא, משלב נגישות במרחק הליכה למרכז העסקים והמסחר של העיר ומציע הזדמנות חד פעמית - דירות 4 חדרים בתכנון עכשווי בבניין מעוצב, בן 10 קומות, 4 דיירים בקומה לחוויית לייף סטייל במיטבה!

אחוזת הדקלים 5, קריית אתא - פרוייקט המכיל 27 יח"ד וכולל בתוכו דירות גן ופנטהאוזים XL, שלושה בנייני בוטיקים הפרוסים על כ-4 דונם, כל בניין מכיל 9 יח"ד.

נוף הכרמל 40א, קריית אתא - בניין בוטיק בעל 3 קומות ו-7 יח"ד.

בתכנון

גבעת אלונים, קריית אתא - פרוייקט משולב של בנייה רוויה וצמודי קרקע במסגרתו תבנה החברה דירות יוקרתיות.

פינסקר, קריית אתא - פרוייקט משולב של 20 יח"ד.

הכנרת, קריית אתא - פרוייקט של 72 יח"ד.

פרדס חנה - פרוייקט של 52 יח"ד.

הרקפת, עתלית - פרוייקט מדהים ביופיו המציע 18 יח"ד על הקו ראשון לים, וילות גדולות ומפנקות הכוללות בריכה ונוף אינסופי כחול.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

  נתוני הלמ"ס מראים כי בשנת 2020 נמכרו 38,316 דירות חדשות. הנתונים מצביעים על תופעה מעניינת, שלאו דווקא מובנת מאליה: כיצד יכול להיות שבשנה שבה העולם כולו נמצא תחת התקפה מסיבית של מגפה בריאותית, הביקוש לדירות עולה? ישראל זעירא, מנכ"ל חברת באמונה המשווקת נדל"ן בבית שמש, כאן כדי לעשות סדר בדברים

  חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

 • בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

  בית המשפט הוציא החלטה המורה למדינה להשיב כיצד בכוונתה לטפל בסוגיות שונות הכרוכות במיזוג כגון קביעת קריטריונים, כללים ואבני דרך בנושאים שונים הכרוכים במיזוג

  בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

 • המטבעות הדיגיטליים שוברים שיאים האם כדאי גם לנו להשקיע בהם?

  המטבעות הדיגיטליים זינקו בחודשים האחרונים. ריכזנו עבורכם את ההיבטים המרכזיים שיעזרו לכם להחליט האם משקיעים

  המטבעות הדיגיטליים שוברים שיאים האם כדאי גם לנו להשקיע בהם?

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"