קבוצת לוצאטו

שירותי קניין רוחני, כולל רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ליטיגציה

קבוצת לוצאטו
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1869
תחום: שירותי קניין רוחני, כולל רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ליטיגציה
כתובת: סניף תל אביב:
רח' ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון,
קומה 22, תל אביב 6423806
סניף עומר:
רח' הגת 9, פארק התעשייה
עומר 8496500
ת.ד. 5352 באר שבע 8415202
טלפון: 073-2262626
פקס: 073-2262627
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.theluzzattogroup.com/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • כפיר לוצאטו

  ד"ר כפיר לוצאטו

  נשיא קבוצת לוצאטו

  קבוצת לוצאטו

  עוד על כפיר לוצאטו

  כפיר לוצאטו
 • אסתר לוצאטו

  ד“ר אסתר לוצאטו

  שותפה מנהלת

  קבוצת לוצאטו

  עוד על אסתר לוצאטו

  אסתר לוצאטו
 • לילך לוצאטו-שוקרון

  לילך לוצאטו-שוקרון

  שותפה בכירה

  קבוצת לוצאטו

  עוד על לילך לוצאטו-שוקרון

  לילך לוצאטו-שוקרון
 • מיכל לוצאטו

  מיכל לוצאטו

  שותפה מנהלת (LLF)

  קבוצת לוצאטו

  עוד על מיכל לוצאטו

  מיכל לוצאטו
 • תמר לוצאטו

  תמר לוצאטו

  שותפה

  קבוצת לוצאטו

  עוד על תמר לוצאטו

  תמר לוצאטו
אייקון אודות

אודות קבוצת לוצאטו

קבוצת לוצאטו היא קבוצת הקניין הרוחני המובילה בישראל. מאז 1869, השנה בה נוסדה הקבוצה באיטליה, היא מסייעת לחברות, ממציאים ויזמים להגן על הקניין הרוחני שלהם ולהגשים את פוטנציאל החדשנות הטמון בהמצאותיהם. עם מומחיות בת חמישה דורות, הקבוצה שלנו מציעה את שירותיה לסטארט-אפים חדשניים ולחברות Fortune 500 כאחד, בישראל ובעולם.

חטיבת הקניין הרוחני של קבוצת לוצאטו, הכוללת את פירמת עורכי הפטנטים לוצאטו את לוצאטו, ואת משרד לוצאטו עורכי דין המתמחה גם במשפט מסחרי, עוזרת לאינדיבידואלים, סטארטאפים, חברות ותאגידים רב-לאומיים להגן על הקניין הרוחני שלהם.

לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים

הפירמה משלבת מסורת בת 153 שנה לצד חדשנות בלתי מתפשרת, ועוברת מאב לבן ובת כבר חמישה דורות – מאיטליה ועד לישראל ופועלת, בדגש על טכנולוגיות פורצות דרך בתחומי מדעי החיים, תקשורת, אינטרנט, היי-טק, אגרו-טכנולוגיה, ננו-טכנולוגיה, אלקטרוניקה, סייבר, פודטק, ועוד.

פטנטים - הפירמה עוסקת בהליכי רישום פטנטים, בארץ ובעולם, ובעריכת פטנטים בכל התחומים, עבור לקוחותיה בארץ ובחו"ל. פעילות זו כוללת בין היתר: מתן חוות דעת ראשונית בנוגע לניתוח שאלות של כשירות המצאות לפטנט, בניית אסטרטגיית חיפוש וניתוח תוצאות החיפוש. כמו כן פעילות זו כוללת עריכת והגשת בקשות לרישום פטנט וטיפול בבחינה של בקשות פטנט בארץ ובעולם.

סימני מסחר - צוות סימני המסחר הדינאמי של הפירמה מספק ייעוץ בכל הנוגע לרישום והגנה על סימני מסחר בארץ ובחו"ל. בסביבה ההולכת והופכת יותר ויותר תחרותית, ועם החדרת מוצרים חדשים וחברות חדשות לשוק הישראלי, הפירמה מעורבת באופן פעיל בהליכים משפטיים אשר משפיעים על עתידם המסחרי של מוצרים בעלי ערך.

עיצובים (מדגמים) - צוות הפירמה צבר ידע וניסיון רב בטיפול בהליכי רישום עיצובים ובהתאמת אסטרטגיית קניין רוחני לעיצובים בתחומים שונים, הן עבור מעצבים פרטיים והן עבור חברות עסקיות.

ליטיגציה של קניין רוחני - הפירמה מובילה הליכי ליטיגציה מורכבים הקשורים לפטנטים, סימני מסחר ועיצובים בפני רשות הפטנטים ובתי המשפט, בארץ ובעולם. בעת הצורך, צוות הפירמה עובד בשיתוף עם משרד "לוצאטו – עורכי דין". הידע הטכני והמדעי הנרחב של הצוות המקצועי בפירמה, מאפשר ניהול של תיקי ליטיגציה טכנולוגיים מורכבים.

שירותים נוספים - בדיקות נאותות, בדיקות חופש פעולה, חוות דעת, רישוי ומסחור של זכויות קניין רוחני, הנחיית משרדים עמיתים בחו"ל בניהול הליכים ועוד - וכל זאת תוך עיצוב אסטרטגיית קניין רוחני הצופה פני עתיד.

לוצאטו עורכי דין – קניין רוחני ומשפט מסחרי

משרד לוצאטו עורכי הדין שנוסד בשנת 1869 באיטליה, משלב מסורת משפחתית עשירה של פרקטיקה משפטית עם גישה דינמית ומודרנית, ועונה בצורה הטובה ביותר על צרכי המציאות המשתנה. בהסתמך על ניסיון רחב בתחומי הקניין הרוחני, המשפט המסחרי והליטיגציה, המשרד מגן על הקניין הרוחני של לקוחותיו ומייעץ להם על פעילותם המסחרית, ומסייע להם לקחת את עסקיהם, אמצאותיהם, יצירותיהם ורעיונותיהם לשלב הבא.

אכיפה והגנה על זכויות קניין רוחני - המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי בכל תחומי הקניין הרוחני וכן בהיבטים הקשורים לעולם זה כגון: ניהול מו"מ, עוולות מסחריות, דיני תקשורת ואינטרנט, הסכמים מסחריים מגוונים, ועוד. כמו כן, המשרד מתמחה באכיפה והגנה על זכויות קניין רוחני ומספק מענה שוטף לצרכי לקוחותיו, כגון: טיפול בנהלי הודעה והסרה של תכנים מפרים ברשת האינטרנט, תפיסת מוצרים מפרים בשיתוף פעולה עם המכס ורשויות המדינה השונות, והפעלת חוקרים פרטיים.

היי-טק וטכנולוגיה - המשרד מלווה בייעוץ שוטף חברות רבות מתחומי הטכנולוגיה וההיי-טק, לרבות השתתפות בבדיקות נאותות (Due Diligence) במהלך רכישה של חברות היי-טק ישראליות על ידי חברות מחו"ל, ונותן שירותים לגופים כגון קרנות הון סיכון, חממות ואקסלרטורים (מאיצים טכנולוגיים).

ליטיגציה - המשרד מייצג לקוחות רבים ומגוונים בהליכים משפטיים מורכבים, וכן בעניינים בהם מתעוררות סוגיות בינלאומיות. כמו כן, למשרד ניסיון רב בניהול סכסוכים מורכבים מחוץ לכותלי בית המשפט, לרבות בהליכי בוררות. המשרד עובד לצד המומחים בפירמת עורכי הפטנטים בליטיגציות פטנטים מורכבות, וכן בליטיגציות של סימני מסחר ועיצובים.

משפט מסחרי - המשרד מטפל בכל תחומי המשפט המסחרי, ומלווה את לקוחותיו בניהול משא ומתן בעריכת כל סוגי החוזים המסחריים, לרבות הסכמי: מייסדים, השקעה, סודיות, אי תחרות, הפצה, זיכיון, ייצור, סוכנויות, העברת טכנולוגיה, שיווק וקידום מכירות, הסכמים ביטחוניים, הסכמי מסחור, מחקר ופיתוח.

דיני חברות - המשרד מייעץ לגבי מגוון רחב של עסקאות, לרבות בהיבטים הקשורים למיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים, הון סיכון ופיקוח תאגידי.

זכויות יוצרים והגנה על אפליקציות – המשרד מלווה את היוצר מהשלב הראשוני ביותר (ויש שיאמרו החשוב ביותר) - שלב הרעיון. בשלב זה חשוב מאוד לדעת מהן דרכי ההגנה האפשריות העומדות לרשות בעל היצירה. כמו כן, צוות המשרד מעניק ייעוץ בתחום דיני האינטרנט וזכויות היוצרים ומתמחה בניסוח הסכמים ומסמכים משפטיים חיוניים. המשרד עוסק גם ברישום זכויות יוצרים, סימני מסחר ושמות מתחם, ופתרון סכסוכים בתחומים אלו.

זכויות מטפחים – עורכי הדין במשרד מייצגים חברות בתחום הפיתוח והטיפוח של זנים חדשים, בכל הנוגע להגנה ולמסחור של זכויות המטפחים שלהן בישראל, כמו גם בעריכת הסכמים למתן רישיונות והיתרים לייצור ושיווק של תוצרת חקלאית המוגנת בזכויות מטפחים.

תעשיות ולקוחות עיקריים

קבוצה לוצאטו מספקת שירותים למגוון לקוחות ישראליים ובינלאומיים ובהם - חברות רב-לאומיות, תאגידי פארמה מהגדולים בעולם, מפעלי תעשייה, לרבות התעשייה הביטחונית, מפעלי התעשייה הקיבוצית, חברות קטנות ובינוניות, יזמים, מעצבים, סטארט-אפים, חממות טכנולוגיות, חוקרים באקדמיה וחברות היישום האוניברסיטאיות.

צוות הקבוצה מתמחה בכל ענפי הטכנולוגיה, התעשייה, היי-טק, מדעי החיים ורפואה (ביוטכנולוגיה, כימיה פרמצבטית, ביולוגיה מולקולארית, מכשור ותכשירים רפואיים), אלקטרוניקה ותוכנה, טלקומוניקציה, IT, סביבה, אגרוטק, אנרגיה, סייבר, פודטק, ועוד. הקבוצה צברה מוניטין רב וידע מעמיק בתחומים אלה, באמצעות עבודה עם התאגידים והחברות המובילות בארץ ובעולם.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת לוצאטו

 • הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

  הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

  בנגב צומח היום אקו-סיסטם טכנולוגי חזק ומשמעותי בו מעורבים האקדמיה, התעשייה וצה"ל, אשר לצד חממות, מאיצים וחללי עבודה, יוצרים את התשתית לביסוסה של קהילה טכנולוגית בנגב, על-פי מודל עמק הסיליקון בארה"ב

  הצמיחה הטכנולוגית הבאה תבוא מהנגב

 • לשלב היי–טק בלאו–טק

  לשלב היי–טק בלאו–טק

  שילוב ההיי-טק בתעשייה המסורתית בישראל, שסובלת מפריון נמוך, תבטיח הזרמת טכנולוגיות חדשות לתעשייה ועשויה להעניק לה תנופה ויתרון בשווקים הגלובליים

  לשלב היי–טק בלאו–טק

 • הכירו את המנהלת – לילך לוצאטו–שוקרון

  הכירו את המנהלת – לילך לוצאטו–שוקרון

  הכירו את המנהלת – לילך לוצאטו–שוקרון

 • הכירו את המנהל – ד

  הכירו את המנהל – ד"ר כפיר לוצאטו

  הכירו את המנהל – ד"ר כפיר לוצאטו

 • הכירו את המנהלת – ד“ר אסתר לוצאטו

  הכירו את המנהלת – ד“ר אסתר לוצאטו

  הכירו את המנהלת – ד“ר אסתר לוצאטו

 • על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

  על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

  שש נקודות שכל יזם מתחיל חייב להבין

  על הקשר ההדוק שבין פטנטים לפיתוח עסקי

 • בקשת פטנט מסוג provisional – כל מה שיזם צריך לדעת

  בקשת פטנט מסוג provisional – כל מה שיזם צריך לדעת

  בקשת פטנט מסוג provisional (בקשה ארעית/פרוביזורית) ניתן להגיש בארה"ב וממנה ניתן לתבוע דין קדימה, אך היא לא תתפרסם ותפוג לאחר שנה. מהם יתרונותיה וחסרונותיה לעומת בקשת פטנט רגילה?

  בקשת פטנט מסוג provisional – כל מה שיזם צריך לדעת

אייקון פרוייקטים

סרטונים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי