שי פרטוש משרד עורכי דין

התחדשות עירונית, מקרקעין, תכנון ובניה ומשפט אזרחי-מסחרי

שי פרטוש משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2010
תחום: התחדשות עירונית, מקרקעין, תכנון ובניה ומשפט אזרחי-מסחרי
כתובת: הרצל 21, פתח תקווה, 4943720
טלפון: 072-2222256
פקס: 072-2222257
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://partush-law.com/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי פרטוש

  עו"ד ונוטריון שי פרטוש

  מייסד ובעלים

  שי פרטוש משרד עורכי דין

  עוד על שי פרטוש

  שי פרטוש
 • עדן זכות קושמקוב

  עדן זכות קושמקוב

  עורכת דין

  שי פרטוש משרד עורכי דין

 • יוגב סער

  יוגב סער

  עורך דין

  שי פרטוש משרד עורכי דין

 • יניב שאול

  יניב שאול

  עורך דין

  שי פרטוש משרד עורכי דין

 • תומר חדד

  תומר חדד

  עורך דין

  שי פרטוש משרד עורכי דין

 • ענבל שטקל

  ענבל שטקל

  מתמחה

  שי פרטוש משרד עורכי דין

 • אדיר אליאס

  אדיר אליאס

  מנהל פרויקטים

  שי פרטוש משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות שי פרטוש משרד עורכי דין

שי פרטוש - משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק המתמחה בתחומי המשפט האזרחי- מסחרי ובתחום המקרקעין. המשרד מספק שירותים מקצועיים מהשורה הראשונה בתחומים הבאים: דיני מקרקעין, תכנון ובניה, התחדשות עירונית- תמ"א 38 ופינוי בינוי, מיסוי נדל"ן, ליקויי בנייה, רישוי עסקים, משפט מסחרי, ארנונה, גישור ובוררויות, דיני חוזים ומסחר, ירושות וצוואות, מנהל מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות, עסקאות מכר נכסי נדל"ן, צווי מניעה.

מעטפת מקצועית מקסימלית

המשרד הוקם בשנת 2010 על ידי עו"ד שי פרטוש המשמש בנוסף כמגשר ובורר. המשרד חרט על דגלו להעניק ללקוחותיו יחס ושירות אישי, תוך טיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית המגיעה לפתחו. שי פרטוש משרד עורכי דין מתחייב לספק ללקוחותיו את המעטפת המקצועית הטובה והמקסימלית ביותר תוך יושרה, שקיפות ואמינות, והעמדת טובת הלקוח בראש סדרי העדיפויות. השירות במשרד נשען על ניסיון רב שנים, בקיאות רבה, יחסי אנוש מעולים וחשיבה מחוץ לקופסא המאפשרת מציאת פתרונות משפטיים יצירתיים עבור כל לקוח.

התחדשות עירונית

שי פרטוש משרד עורכי דין מתמחה מזה שנים רבות בתחום ההתחדשות העירונית וליווה ומלווה פרויקטים רבים ומגוונים במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי. למשרד ידע וניסיון עשיר בייצוג בעלי דירות, בעלי זכויות, בעלי קרקעות פרטיים ומוסדיים. המשרד מלווה מספר רב של פרויקטים בו זמנית ואף מעניק יעוץ משפטי בכל הנוגע לענייני תכנון ובניה, רישוי, הוצאת היתרי בנייה, רישום הבית המשותף בסיום ההליך, וכיו"ב. המשרד אף זכה בחותם 70 המשפיעים בהתחדשות עירונית ונדל"ן שהוענק על ידי אתר "מגדילים – האתר הישראלי להתחדשות עירונית".

המשרד פועל בתחום זה מתוך תחושת שליחות עמוקה, כפי שמבטא את הדברים עו"ד שי פרטוש בעלי המשרד: "חייבים לזכור שעיסוק בתחום ההתחדשות העירונית הוא לא רק פעילות עסקית גרידא, אלא בראש ובראשונה עשייה חברתית", הוא אומר. "היכולת שלי היום כעורך דין דיירים להסתכל אחורה ולומר לעצמי שמשרדי מלווה בתהליך של התחדשות עירונית יותר מ- 10,000 משפחות, היא מבחינתי ההישג שנותן לי את הסיפוק המקצועי הגדול ביותר".

שקיפות ואמינות

שי פרטוש - משרד עורכי דין ונוטריון מושתת על ערכי השקיפות והאמינות. ערכים אלו בולטים ומודגשים מאוד במשרד עד והביאו אותו לקבל את חותמת השקיפות מטעם חברת "גט סטטוס" ואת חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט. חותם השקיפות מבטא את מחויבותו של צוות המשרד לספק ללקוחות שירות משפטי בגובה העיניים תוך שיח פתוח וכנה ושקיפות מלאה לכל אורך התהליך. כך, המשרד מודע לכך שהשפה המשפטית עלולה להיראות טכנית ולא מובנת לאדם מן השורה ועל כן מקפיד הצוות לשתף את הלקוחות בכל שלב בתהליך. כאמור החברה זכתה גם בחותם האמינות, המבטא את ממד היושרה המקצועית בו מתאפיין המשרד עם חותמת על לגיטימיות ונאמנות על ידי רשות צד שלישי בעלת מוניטין בינלאומי. עם חותם האמון של דן אנד ברדסטריט יכולים לקוחות המשרד להיות רגועים לגמרי בכך שהתיק מטופל במקצועיות תוך עמידה נחרצת על מימוש האינטרסים שלהם.

עו"ד שי פרטוש, נוטריון, מגשר, בורר מוביל ומייסד המשרד

עו"ד שי פרטוש הינו עו"ד עתיר ניסיון בתחומי הנדל"ן, ההתחדשות העירונית, התכנון והבניה. בהובלתו המשרד מייצג כיום כ-10,000 בעלי דירות ב-300 פרויקטים שונים של התחדשות עירונית במסלולי פינוי-בינוי ובמסלולי תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 במרכז הארץ ובפריפריה. לעו"ד פרטוש קשר מיוחד לעיר פתח תקווה בה נולד וגדל ומספר פרויקטים מרכזיים אותם מלווה המשרד מצויים בשכונת לב המושבה בעיר. בהשכלתו הוא בעל תואר ראשון במשפטים LL.B , בוגר קורס גישור במכללת שערי משפט בהצטיינות, בעל תואר שני במנהל עסקים I.B.A , סטודנט לתואר שני במשפטים LL.M בקריה האקדמית – אונו ואף סטודנט ללימודי שמאות. בנוסף, עוה"ד פרטוש הינו בורר ומגשר מוסמך. לצד עיסוקו המקצועי השוטף, עו"ד פרטוש הוא ספורטאי מצטיין אשר השתתף בעשרות מרתונים וסיים בהצלחה ארבע תחרויות IRON MAN – איש הברזל.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך