אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1997
תחום: תעשיות ביטחוניות
כתובת: רח' נחל שניר 10, יבנה
אתר קריירה -https://career.aeronautics-sys.com/
טלפון: 08-943-3600
אתר החברה: https://aeronautics-sys.com/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דני סלסקי

  דני סלסקי

  מנכ"ל

  AERONAUTICS

 • שחק משה

  שחק משה

  משנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים

  AERONAUTICS

 • איילת ספיר

  איילת ספיר

  סמנכ"לית משאבי אנוש

  AERONAUTICS

 • ארז מאיר

  ארז מאיר

  סמנכ"ל חטיבה עסקית

  AERONAUTICS

 • עמית לידור

  עמית לידור

  סמנכ"ל חטיבה עסקית

  AERONAUTICS

 • גדי הוכמן

  גדי הוכמן

  סמנכ"ל תפעול

  AERONAUTICS

 • שי חמו

  שי חמו

  סמנכ"ל הנדסה

  AERONAUTICS

 • אייל אסנהיים

  אייל אסנהיים

  סמנכ"ל שיווק

  AERONAUTICS

 • דרור נגבי

  דרור נגבי

  יועמ"ש

  AERONAUTICS

 • ינאי הלמן

  ינאי הלמן

  מנהל קו טיסה

  AERONAUTICS

 • מוטי בר-מאיר

  מוטי בר-מאיר

  מב"ט

  AERONAUTICS

 • אורית גרין

  אורית גרין

  קצינת ציות

  AERONAUTICS

אייקון אודות

אודות AERONAUTICS

אירונאוטיקס הינה קבוצה בינלאומית מובילה בתחום התכנון, הפיתוח והייצור של מערכות תעופה בלתי מאוישות. ההצלחה המוכחת של הטכנולוגיה פורצת הדרך של החברה, לאור מאות אלפי שעות טיסה, מבוססת על 25 שנות הניסיון של אירונאוטיקס ועל מערכות שפעלו בהצלחה בתנאי קרב.

אירונאוטיקס אמונה על מגוון רחב של פתרונות מודיעין, מעקב וסיור (ISR) לשדות הקרב הנוכחיים והעתידיים, המיועדים לשוקי ההגנה וביטחון המולדת הגלובליים. מגוון המוצרים של אירונאוטיקס מבוסס על הביצועים יוצאי הדופן של החברה, שהוכחו בקרב, על תשתיות ותהליכי מחקר ופיתוח קפדניים, ועל עובדיה המוכשרים של החברה.

אירונאוטיקס, שנוסדה בשנת 1997, נרכשה על ידי רפאל מערכות לחימה מתקדמות בשנת 2019. חברות הבת של הקבוצה כוללות את Commtact, Zanzottera, Controp, Magal ו–CP Technologies. חברת האם של אירונאוטיקס, רפאל מערכות לחימה מתקדמות, הינה מובילה בינלאומית בשוקי הביטחון, הפועלת בסינרגיה עם קבוצת אירונאוטיקס ברמה הטכנולוגית, ברמה התפעולית, ובנושא הגישה לשווקים.

הקשרים ההדוקים של אירונאוטיקס עם כוחות צבאיים בכל רחבי העולם מייצרים את ההבנה המעמיקה של הקבוצה באשר לתנאים הצבאיים ברחבי העולם, הן בהווה והן בעתיד. הפעילות של אירונאוטיקס מתבססת על ערכי הקבוצה, בהם איכות בלתי מתפשרת, מצוינות תפעולית וטכנולוגית, זריזות, חדשנות, עבודת צוות, ומובילות עסקית. השילוב של ערכים אלו יוצר את המוניטין של הקבוצה ככוח פורץ דרך הנמצא בחוד החנית של תחום פעילותה.

אירונאוטיקס אמונה על מערכות טיס בלתי מאוישות מקיפות שהוכיחו את עצמן בשדה הקרב, המשלבות מגוון רחב של חיישני כטב"מים ורכיבי C4I (שליטה, בקרה, תקשורת, מחשוב ומודיעין). הקבוצה מספקת פתרונות מקיפים לצרכי ההגנה האווירית, הימית והיבשתית, תוך יישום הניסיון המקצועי שצברה בשלושת עשורי פעילותה במשימות מודיעין, מעקב וסיור, ומעניקה מענה לכלל הדרישות התפעוליות של מערכות הגנה וביטחון המולדת תחת קורת גג אחת. המומחיות של חברות הבת המגוונות של אירונאוטיקס מאפשרת לה להציע פתרונות המותאמים באופן אישי ללקוחותיה.

אירונאוטיקס מציעה מגוון רחב של כטב"מים, החל מרחפנים ועד למערכות לגובה בינוני ופעילות ממושכת (MALE). משפחת הכטב"מים הטקטיים Orbiter מציעה ביצועים מרובי-משימות לצרכי הגנה, ביטחון המולדת ומשימות ימיות שונות, בהם הדגמים Orbiter 2, Orbiter 3, Orbiter 4 ו–Orbiter 5. כטב"ם החימוש המשוטט של הקבוצה, Orbiter 1K, בעל ביצועים ייחודיים ומוכחים. סדרת הכטב"מים לגובה בינוני של אירונאוטיקס, המספקת פתרונות מרובי-משימות בשילוב גמישות תפעולית ויכולות מודיעין, מעקב וסיור יוצאות דופן, כוללת את המערכות Dominator ו–Aerostar. הרחפנים של הקבוצה כוללים פלטפורמות טקטיות אוטונומיות לחלוטין המסייעות לתכנון וניטור משימות, ומייצרות הבנה בזמן אמת של כל מצב. רכיב הקרקע מאפשר מאפייני שליטה קרקעית מתקדמת או מלאה ותקשורת בכל מצב נתון, לרבות GCS, MTCS, SCS ו- PGCS.

בנוסף אולי יעניין אותך