הייטק

הסטארטאפים שהכי טוב לעבוד בהם מעל 100 עובדים

דירוג 2021שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
דירוג 2021שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
2BigID Cyberאצלנו ב- BigID העובדים תמיד במרכז. במקביל לצמיחה המשמעותית של החברה, אנו דואגים שהאווירה המשפחתית תישמר בעזרת דאגה בעובדים שלנו הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית. אנו עובדים יחד כדי לפתור כמה מהבעיות המאתגרות ביותר בתחום הפרטיות והאבטחה. העובדים שלנו מאמינים במטרה שלנו - שיפור השימוש בנתונים אישיים באמצעות טכנולוגיה חדישה.
3HoneyBook Fintechהאנשים בהאניבוק, בישראל ובארה"ב, הם הלב של החברה ולכל אחד מהם יש אימפקט עצום על בניית החברה והמוצר אשר משרת עשרות אלפי עצמאיים. אנחנו אוהבים מאוד מה שאנחנו עושים, רצים מהר וכיחידה אחת וזו הסיבה שהאניבוק היא לא רק מקום עבודה – אלא משפחה.
7Guardicore Cyberגארדיקור נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום הNetwork-Segmentation בעולם, ופותרת את אחד האתגרים היותר מורכבים עבור ארגונים גדולים - הגנה כוללת על השרתים שלהם. גארדיקור חווה צמיחה מסיבית על רקע הגידול בביקוש למוצרי הגנה, ונחשבת היום לאחת מחברות הסייבר הכי צומחות בישראל.
15Verbit AI SaaSורביט היא חברה טכנולוגית המשתמשת בבינה מלאכותית בשילוב עם בינה אנושית כדי לספק פתרון חכם ומהיר לתמלול מקצועי. הטכנולוגיה מיושמת אצל למעלה מ-150 לקוחות מתחומי המדיה, המשפט והאקדמיה – ביניהן האוניברסיטאות הגדולות בעולם כמו הרווארד, סטנפורד, לונדון ביזנס סקול, קורסרה ועוד. לחברה יש קהילת מתמללים המונה כ-15,000 עובדים בלמעלה מ-30 מדינות בעולם.
17Gloat HR tech- SaaSב- Gloat אכפת לנו מהעובדים שלנו והם תמיד נמצאים במרכז, בדיוק כמו המוצר שלנו. העבודה ב-Gloat היא בסביבת אנשים התומכים אחד בשני בגובה העיניים ומעודדים מודל התפתחות ומצויינות. התרבות הארגונית שלנו מעודדת דיון פתוח, חשיבה השונה מהסטטוס קוו, הסתגלות לצד חדשנות, עבודה באוירה נעימה וכיפית עם אנשים שהם ראש גדול ומוכוונים לעשייה והתקדמות.
18Semperis Cyber Semperis מפתחת טכנולוגיה מתקדמת ומתמחה בהגנה על זהויות משתמשים. אנחנו מאמינים שהעובדים שלנו הם הנכס היקר ביותר שלנו וההצלחה שלנו מגיעה ממגוון האנשים המועסקים בחברה מסביב לעולם. בזכות עבודת הצוות, ניהול בגובה העיניים, פיתוח אישי ומקצועי ואמונה אמיתית במגוון אנושי, החברה ממשיכה לשעוט קדימה ולהגשים את החזון האסטרטגי שלנו.
19Papaya Global Fintech + HRISפאפאיה גלובל היא חברת סטארטאפ ישראלית ומומחית בינלאומית בניהול שכר ועובדים גלובלי. פאפאיה שואפת להיות מובילה בתחום הגיוון התעסוקתי, דואגת לשמור על איזון מגדרי ומעודדת תעסוקה שווה לכל. אנו שמים את האנשים במרכז ומעודדים אותם להגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם, והתוצאות מדברות בפני עצמן - בשנה האחרונה שילשנו את כוחנו ואנחנו מוערכים כיום ב3.7 מיליארד דולר.
20Windward Software developmentוינדוורד היא חברה גלובאלית אשר נותנת ללקוחותיה פתרון מרתק המשלב בין האקו-סיסטם הימי שבה אנו פועלים, טכנולוגיות חדשניות ועשייה ששמה דגש על עולם טוב ובטוח יותר. להיות חלק מהצוות שלנו משמעותו לקחת חלק באתגרים טכנולוגיים יחודיים הדורשים יצירתיות, חופש פעולה, עבודת צוות והתפתחות אישית ומקצועית תמידית. הצוות שלנו מאיר פנים, מחייך ומחפש לגייס אנשים שכייף להיות במחיצתם.
* חברת אם מדורגת
נתוני החברה מוערכים נתוני החברה מוערכים
החברה נסחרת בחו"ל החברה נסחרת בחו"ל
החברה נסחרת בארץ החברה נסחרת בארץ

חברות מודגשות – מעבר לפרסום עמוד הפרופיל של החברה