הייטק

הסטארטאפים שהכי טוב לעבוד בהם מעל 100 עובדים

דירוג 2022שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
דירוג 2022שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
2Ermetic Cyberארמטיק מביאה איתה משהו אחר וייחודי מעבר לתפקיד מעניין. בשנה האחרונה חווינו שיאי צמיחה בהכנסות ובגיוס הטאלנטים הטובים ביותר בשוק. למצטרפים אלינו מצפה הזדמנות להשתלב בארגון חדשני שבבסיסו, תרבות ארגונית שבאמת שמה את האנשים במרכז. כל זאת לצד אתגרים טכנולוגיים בחוד החנית של עולמות הסייבר והענן
3Snappy Gifts Software Developmentהמטרה של Snappy היא להפיץ חיוכים ברחבי העולם ולעזור לאנשים וארגונים לשמח ולהביע הערכה. זה כמובן מתחיל קודם כל מהעובדים שלנו. בניית צוות חזק ומגוון, השקעת משאבים בלמידה, בפיתוח הקריירה ובחווית העובד נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו. הטכנולוגיה שפיתחנו נוגעת במיליוני משתמשים ולקוחות, הן בתחום ה- b2b והן ב- b2c ויוצרת עבורם חוויה אישית, יעילה וירוקה יותר. סביבת העבודה בסנאפי היא חדשנית, יצירתית ומגוונת.
4Pentera Securityפנטרה, יוניקורן המונה 250 אנשים וצומח במספר האנשים ובהכנסות, מספקת פלטפורמה להערכת סיכוני סייבר וחשיפות ע"י אוטומצית בדיקות-חדירות וחיקוי פעולות ההאקר אנושי. התרבות הארגונית מעודדת יזמות, יצירתיות ותקשורת פתוחה. האתגר המקצועי ואפשרויות הקידום גורמים לאחוזי עזיבה אפסיים ולעובדים מרוצים ומחוייבים.
5WSC Sports Sport TechWSC Sports, אחת מחברות הספורטק המובילות בעולם, מייצרת תקצירי וידיאו מבוססי טכנולוגית AI עבור לקוחות ענק כמו NBA, ESPN, NHL ועוד. רוח הספורט מתווה את דרכי ותרבות החברה, ורק טבעי שניכרת בחברה התשוקה, ההנאה ועבודת הצוות. לחברה יותר מ-350 עובדים במשרדיה השונים בעולם, כולל בתל אביב, ניו יורק, לונדון וסידני והיא ממשיכה לצמוח ולגייס עובדים.
6CHEQ Cyberחברת CHEQ, היא החלוצה בתחום ה-Go-to-Market-Security, הקטגוריה הצומחת ביותר בסייבר, ומובילה את השוק כיום עם 14,000+ לקוחות. חדורי מטרה להילחם ב-״Fake Web״, עובדי CHEQ מונעים מ-תחושת השליחות ש-בבניית אחת מקטגוריות הסייבר המשמעותיות של זמננו.
7Overwolf Gamingאוברוולף היא הפלטפורמה המובילה בעולם ליצירה, הפצה ומוניטזציה של מודים ואפליקציות למשחקי מחשב. אנחנו מאפשרים ליוצרי תוכן (in-game creators) ליצור חוויות גיימינג אדירות על גבי משחקי ה-AAA הגדולים בעולם (כמו Minecraft, League of Legends, The sims ועוד כ-1,000 משחקים) - ולהפוך את זה למקצוע של ממש. מרבית עובדי ועובדות אוברוולף הם גיימרים בעצמם, שזוכים לעבוד מדי יום עם המשחקים הגדולים בעולם ולהשפיע ממש על תעשיית הגיימינג העולמית.
8Torii labs SaaSהתרבות הארגונית בטורי שמה את העובדים במרכז ודואגת להעצים ולקדם אותם באופן מקצועי ואישי; לכל עובד/ת יכולה להיות השפעה ישירה על המוצר, הטכנולוגיה ועתיד החברה. אנו מאמינים בשיתוף ידע ומתנהלים לפי פרקטיקות מובילות בתעשיה. בנוסף, בסקרים פנימיים שביצענו עלה כי האנשים הטובים והאווירה הנעימה מול המנהלים ושאר חברי הצוות הם הסיבה העיקרית שהופכת את טורי למקום כל כך מיוחד.
9Cyberbit Cyberבסייברביט אנחנו בונים תחום חדש בתעשייה, ומובילים אותו. לכן, למי שמצטרף אלינו יש הזדמנות להשפיע ישירות על המוצר והאסטרטגיה הארגונית. יצרנו בסייברביט תרבות שבנוייה על תמיכה הדדית, שיתוף פעולה, תקשורת, מחויבות, ותרומה לקהילה. למי שחשוב לקום בבוקר בכיף לעבודה, סייברביט היא המקום. ולמי שלא מאמין – תשאלו את העובדים שלנו.
10Torq Software Developmentטורק משנה את חוקי המשחק בהתמודדות עם איומי אבטחת מידע ע״י בניית אוטומציה ללא קוד המשמשת צוותי אבטחה ותפעול. טורק מספקת כלי פשוט ליצירת אוטומציות הכולל אינטגרציות ותבניות מובנות ומאפשרת למומחי אבטחה לבנות פתרונות מורכבים בדקות. טורק מורכבת משילוב מנצח של אנשים מבריקים החותרים למטרה משותפת - ליצור את המוצר הטוב ביותר עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר, ולהנות מכל רגע בדרך.
11Datarails Fintechדאטהריילס פיתחה את הטכנולוגיה המובילה בתחום הניתוח והתכנון הפיננסי למשתמשי אקסל. אנו מאפשרים למחלקות כספים להמשיך ולהשתמש באותם מודלים פיננסים באקסל, בשילוב מסד נתונים מרכזי מבוסס ענן. אנחנו מאמינים בסביבת עבודה נטולת אגו, ומקפידים שרוב הקידומים יהיו פנימיים.
12Gloat HR-Techמנוע הצמיחה העיקרי של Gloat הוא האנשים שלנו. מעבר להטבות והפינוקים, גלואטרים נבחרים בקפידה בשל החשיבה היצירתית שלהם וסביבת העבודה הנעימה שהם יודעים לייצר. כולם ביחד בונים את הטכנולוגיה שמגדירה מחדש את המושג ׳קריירה׳, גם ללקוחות וגם עבורנו.
13Connecteam Software Developmentקונקטים מייצרת פתרונות לשוק העובדים הגדול בעולם - עובדים שאינם נגישי מחשב, כ-80% מכוח העבודה העולמי. האתגר הוא ענק, הפוטנציאל עוד יותר. אנחנו אוהבים את היצירה, את האנשים שאנו פוגשים כל יום, את הלקוחות שלנו, ולהיות חלק ממשהו גדול.
14Semperis CyberSemperis הינה חברת סייבר המפתחת טכנולוגיה שמגנה על תשתית הזהויות הארגוניות. הצלחת החברה נובעת מהמגוון האנושי, פיתוח אישי, מקצועיות ותחושת השליחות של עובדי החברה ברחבי העולם. אנחנו מאמינים שסביבת עבודה בריאה מתחילה באיזון בין החיים המקצועיים לפרטיים ויחד עם עבודת צוות וניהול בגובה העיניים, החברה שועטת להגשמת חזונה וליצירת עולם מוגן וטוב יותר.
15Aidoc Medtechאיידוק הוקמה כדי לייצר השפעה אמיתית על רופאים ומטופלים ברחבי העולם. בזכות קבוצת אנשים מבריקים, סקרנים ומסורים פיתחנו טכנולוגיה ומוצרים פורצי דרך לצד תרבות ארגונית נעימה, מכילה ופתוחה. האנשים שלנו במרכז, תמיד, ואנחנו משקיעים משאבים רבים כדי להעניק להם את סביבת העבודה המאתגרת והטובה ביותר שרק ניתן.
16ActiveFence Trust&Safetyבאקטיבפנס, אנחנו לא כמו כל סטרט-אפ טכנולוגי. כל אחד מהעובדים המוכשרים ביותר שלנו הגיע לכאן עם רצון לעשות טוב, וכולנו ממוקדים במטרת הארגון לשמור על בטיחות ברשת. בנוסף, אנו מאמינים בתקשורת כנה, ומעודדים כל אחד להביע את דעתו.
18Artlist Creative Technologyארטליסט פועלת לקידום חופש היצירה ללקוחותיה וגם לעובדיה. העבודה נעשית בסביבה דינמית, בשילוב מושלם של אנשי טכנולוגיה, וקריאייטיב. העובדים מפתחים יוזמות המשפיעות ישירות על המוצרים והמשתמשים, ונחשפים לעולמות תוכן חדשים ומרתקים, המהווים את עתיד התפתחות שוק יוצרי התוכן בעולם.
19panorays Cyberחברת Panorays הינה חברת סייבר בצמיחה מהירה המפתחת פלטפורמת אבטחת מידע למניעת פריצה לתוך הארגון דרך חולשות במערכות של ספקים, ובונה אמון בין החברה לבין הספקים שלה בצורה מהירה יעילה ובטוחה. בPanorays אנו מאמינים באנשים, וביכולת שלהם ליצר השפעה אמיתית על הצלחת החברה ולכל עובד ניתנת ההזדמנות להשפיע. בוחנים פונציאל ויכולות, ולא רק נסיון בתהליך ההצטרפות לחברה.
20Tailor Brands Intermetהצוות של טיילור ברנדס מנגיש פלטפורמה שמאפשרת ללמעלה מ-34 מיליון אנשים להפוך את החלומות שלהם לעסקים. אנחנו מלווים את הלקוחות בכל השלבים של הקמת עסק, בין אם זה LLC, Trademark, Website, Domain, Logo ומוצרים נוספים. ככאלה שבונים מוצרים ליזמים, יצרנו סביבת עבודה שבה לכל חבר צוות יש מקום ליוזמה והשפעה על מיליוני אנשים. סביבת עבודה שזזה מהר ושמאמינה באוטונומיה ויצירתיות, ומעל הכל סביבה שיודעת שכדי להצליח צריך להעיז.
* חברת אם מדורגת
נתוני החברה מוערכים נתוני החברה מוערכים
החברה נסחרת בחו"ל החברה נסחרת בחו"ל
החברה נסחרת בארץ החברה נסחרת בארץ

חברות מודגשות – מעבר לפרסום עמוד הפרופיל של החברה