הייטק

הסטארטאפים שהכי טוב לעבוד בהם עד 100 עובדים

דירוג 2023שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
דירוג 2023שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
1Theator IL Software developmenttheator היא חברה פורצת דרך בתחום ה- health tech. החברה הוקמה במטרה לסייע למנתחים ברחבי העולם להתמודד עם שונות ופערים בטיפולים כירורגיים, על מנת לשפר את איכות הטיפול הכירורגי. כחלק מזה ,theator מתנהלת אל מול עובדיה בשקיפות, באחריות ובצניעות, החוצה ופנימה. אנחנו מצליחים למשוך אלינו את ה- top talent הטכנולוגי בארץ, הן מקצועית והן אישיותית, ממקום שפוי, הוגן ואמיתי
2 NoTraffic Mobility Management חברת NoTraffic היא המובילה בעולם כיום בתחום פתרונות מוביליטי בסביבה אורבנית ובזכות העובדים שלנו, טכנולוגיית החברה זכתה במגזין TIME להיכלל כאחת מ100 החברות המשפיעות בעולם. העובדים שלנו משפיעים על חייהם של מיליוני בני אדם ברחבי העולם, משפרים את יעילות התנועה, בטיחות הנוסעים והולכי הרגל ועוזרים בהפחתת זיהום האוויר. ההון האנושי שלנו הוא המשאב החשוב ביותר ואנחנו דוגלים בפיתוח אישי ומקצועי, תוך כדי מתן אפשרויות קידום פנימיות לתפקידי הובלה ומפתח בחברה.
3Talon Cyber Security Cyberחלוצה בתחומה, Talon Cyber Security מפתחת דפדפן מאובטח לארגונים, המיועד להגנה על כוח עבודה מבוזר והיברידי. הצוות מעורר ההשראה שלנו, הוא הכוח המניע מאחורי ההצלחה ותרבות החברה. כולנו פועלים למען חזון ומטרה משותפת- לשנות את פני עולם העבודה העתידי. גם לאחר שנתיים מהקמתה ולצד גדילה מואצת, טאלון מצליחה לשמר טאלנטים מן השורה הראשונה, הישגיות ללא פשרות ואת התשוקה הייחודית המאפיינת את אנשיה. והכל בהרבה פאן!
4Cynerio Cyberאנחנו בסיינריו מפתחים טכנולוגיה חדשנית להגנה על מערכות רפואיות מצילות חיים מפני מתקפות סייבר בבתי חולים. מעבר לטכנולוגיה, אנחנו מפתחים את היכולות המקצועיות שלנו, מפתחים תרבות ארגונית מערבת ואכפתית, מפתחים חזון של טכנולוגיה לעולם טוב יותר. אנחנו קמים כל יום מחדש עם גאווה ורצון להשפיע. שמחים שאנחנו גם מצליחים.
5Ibex Medical Analytics Biotechאייבקס מדיקל אנליטקס הינה פורצת דרך בתחומה! בעלת פתרונות AI לאבחון סרטן וכלים דיאגנוסטים אשר מסייעים בהצלת חיים. רווחת העובדים והעובדות ותחושת שביעות רצונם/ן הינם בליבת העשייה שלנו. אנו משמרים תרבות מגוונת ומכילה, שבה כולם מרגישים נתמכים, נשמעים וסומכים זה על זה. המחויבות שלנו למצוינות מחזקת את תחושת ההצלחה, התשוקה לחדשנות והחיבור האישי כשמטרת-העל הינה לספק לכל חולה ברחבי העולם אבחון מדויק, מהיר ומותאם למחלה שלו.
6D-ID Generative AIלעבוד ב-D-ID זו הזדמנות להיות להיות פורצי דרך בתחום ה-generative AI. כדי להגשים את החזון שלנו להמציא מחדש את הדרך שבה אנשים יכולים להתממשק לעולם הדיגיטלי, D-ID מחויבת לפיתוח והעצמה של עובדיה באמצעות הקצאת מיטב הכלים והמוחות. המחויבות של D-ID לחדשנות שקולה לדגש שלנו על עשיית טוב בעזרת הטכנולוגיה העוצמתית שפיתחנו. החברה מציעה לעובדיה הזדמנות חד-פעמית להיות חלק ממהפכת הAI ומשרדיה מציעים סביבה שמעודדת יצירתיות ואנושיות.
7PlainID CyberPlainID היא חברת סייבר סקיוריטי המובילה בעולם בתחום ניהול זהויות והרשאות מרכזי. החברה מפתחת פתרון מקיף לבעיית ניהול הרשאות לשירותי ענן ושירותים ארגוניים. הפתרון מספק שליטה, בקרה ואכיפה מרכזית ופותר בעיה אמיתית שכל ארגון מתמודד איתה. אנחנו מובילים בזכות העובדים שלנו שעובדים במקצוענות ובשיתוף פעולה.
9Addionics Energyלעבוד באדיוניקס זה שונה. מעבר לצוות של אנשים מוכשרים, באווירה תומכת ומאפשרת - יש לנו את הזכות לפתח טכנולוגיה עם פוטנציאל לשפר את המעבר לאנרגיה ירוקה, המהפכה החשובה בדורנו, ובכך לייצר עתיד טוב יותר, לכולנו. משהו שכיף לקום בשבילו בבוקר.
12Faye InsurtechFaye זה המקום בו נשות ואנשי המקצוע הכי טובים שאפשר לדמיין, בונים פתרון לאתגר טכנולוגי ועסקי עצום בתחום ה Travel Tech & Fintech, את חברת ביטוח הנסיעות הצומחת והאהובה ביותר בארה״ב. כזאת, שתוך שנה מאז השקתה, הוכתרה כאחת מחברות ביטוח הנסיעות הטובות בארה״ב על ידי ה Wall Street Journal. Faye זה המקום למי שמחפש/ת אתגר וצמיחה בחברת D2C, לעבוד לצד צוות מגוון ומפוצץ בכשרון, ותרבות ארגונית שבחיפוש תמידי אחר מצוינות.
13Cervello Cyberבסרבלו לא רק משפיעים על העולם והופכים אותו לבטוח יותר, אלא גם הכל סובב סביב האנשים. בזמן שאנחנו גדלים משמעותית, ומובילים את השוק להגנת סייבר לרכבות, אנחנו נשארים משפחתיים ודואגים לעובדים שלנו אישית ומקצועית. מה שמייחד אותנו הוא הצוות שלנו והתרבות הארגונית - אוסף של אנשים נפלאים ומבין פותרי הבעיות המיומנים, האינטליגנטיים והיצירתיים ביותר. שקיפות, אחריות, צניעות, עבודת צוות ולעולם לא לוותר - הם חלק מהעקרונות המנחים במסע המשותף שלנו.
14Sentra Cyberאנחנו בסנטרה יוצרים משהו ענק. עולם ללא פריצות סייבר. הצוות שלנו בונה פתרון חדשני לגמרי בעולמות של אבטחת מידע. כחלק מהיותנו חברה חדשנית, אנחנו נותנים לעובדים שלנו את ההזדמנות לנסות, להיכשל לעיתים ולמצוא במהירות דרכים אחרות להתקדם ולהצליח. אנחנו מבינים שהנכס הכי גדול שלנו הוא צוות העובדים ולכן אנחנו משקיעים המון בגיוס האנשים הנכונים ולאחר הגיוס ביצירת מצב אופטימלי עבור כל עובד, יכולותיו, רצונותיו וצרכיו.
15Aporia AI ProductsAporia עומדת בחוד החנית של מוצרי ה-AI בישראל ובעולם. העובדים ב-Aporia עוזרים לבנות עתיד בטוח יותר למוצרים מבוססי בינה מלאכותית, ועוזרת לחברות רבות ברחבי העולם לוודא שה-AI שהם מפתחים פועל בצורה אחראית, שקולה וללא תקלות.
16Mixtiles B2Cמיקסטיילז הוא אחד הסטארטאפים B2C הגדולים בישראל. החזון שלנו הוא לעזור לאנשים ליצור בתים שהם אוהבים. אנחנו משלבים בין חוויה דיגיטלית אינטואיטיבית למוצרים פיזיים חדשניים. התרבות שלנו מורכבת מטאלנט מעולה, שקיפות, אוטונומיה וכיף. עם נבחרת איכותית של 85 אנשים (מתחומים מגוונים - מדעי המחשב, עיצוב תעשייתי וגרפי, לוגיסטיקה ועוד), אנחנו סטארטאפ צומח ורווחי בו כל חבר.ה בקבוצה מזיז על אמת את המחט.
17Growthspace HR-TechGrowthSpace, שפיתחה את פלטפורמת ה – AI הראשונה בעולם לפיתוח עובדים, מיישמת בעצמה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לפתח את העובדים אישית ומקצועית. החברה מספקת לעובדים הכשרות בתחומי טכנולוגיה, AI ותחומים נוספים ודוגלת בgrowth path מקצועי ואישי לכל עובד, כמו שהמוצר שלה משקף. מודל העבודה ההיברידי של החברה (remote-first) מאפשר גמישות מרבית להורים לנהל את זמנם, והעובדים נדרשים להגיע לעבוד מהמשרד יום אחד בלבד בשבוע.
18Darrow Fintechדארו מפתחת טכנולוגיה המקדמת צדק בעולם על ידי זיהוי הפרות חוק משמעותיות נגד הציבור. בעזרת מערכת בינה מלאכותית ומודלי שפה אנו מאתרים הפרות חוק ברשת ומאפשרים לעורכי הדין להתמקד בעבודה משפטית בעלת ערך חברתי וכלכלי כאחד.
19Grip Security Cyberעם צמיחה מטאורית מאז שנוסדה, Grip הפכה למובילה בתחום אבטחת ה-SaaS ,אחד מתחומי הסייבר החמים ביותר בשוק. עובדי החברה בישראל ובארה"ב הינם במוקד של צמיחה זו, עם שיתוף פעולה בין גופי הפיתוח,השיווק והמכירות, מעורבות בתהליכים מול לקוחות ושקיפות כערך מוביל. תרבות העבודה החיובית תורמת לאווירת העשייה ולמוטיבציה גבוהה ובשילוב יכולות יוצאות דופן ושימוש בטכנולוגיה פורצת דרך, סייעה לעובדי Grip לבנות מוצר חדשני שנותן מענה לצרכי לקוחות מהחברות הגדולות בעולם.
20Cycode Cyberכאשר קבוצה של אנשים שאפתניים, בעלי ידע ויכולת עבודה קשה - עם רקע באבטחת סייבר - חוברת יחד, התוצאה היא חברת הזנק תותחית ובעלת השפעה רבה בתחום אבטחת יישומים. פלטפורמת אבטחת היישומים (AppSec) המתקדמת והשלמה שלנו מספקת נראות ושלמות לאורך כל מחזור החיים של פיתוח תוכנה.
* חברת אם מדורגת
נתוני החברה מוערכים נתוני החברה מוערכים
החברה נסחרת בחו"ל החברה נסחרת בחו"ל
החברה נסחרת בארץ החברה נסחרת בארץ

חברות מודגשות – מעבר לפרסום עמוד הפרופיל של החברה