הייטק

הסטארטאפים שהכי טוב לעבוד בהם עד 100 עובדים

דירוג 2021שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
דירוג 2021שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
2Lightico Fintechלייטיקו נמצאת בצמיחה מהירה ומתמדת, נבנית על בסיס הצוות המדהים, הגיוון ותרבות המאמינה בפריצת דרך, אשר דוחפת כל חבר צוות להגיע לשיאים מקצועיים ואישיים חדשים. החברה דואגת למשאבים כדי להבטיח שצוות מוכשר זה יצליח בשאיפותיהם המקצועיות, ירגישו משמעותיים וכמובן יהנו מהדרך. החדשנות של לייטיקו משמשת מיליוני משתמשים ברחבי העולם, בבנקים המובילים, חברות תקשורת, ביטוח ועוד.
4Hysolate Cyber Security חברת סטארט-אפ מבטיחה בעולמות הסייבר, שמחזירה TRUST לעולם הENDPOINT. בצמיחה מתמדת בארץ ובעולם, תוך שמירה על מצוינות טכנולוגית לצד סביבת עבודה חוויתית, אכפתית וחמה. החברה מורכבת מאנשי המקצוע המובילים בתחומם, העובדים יחד בשיתוף פעולה מלא להצלחת החברה. Hysolate דוגלת בקידום מקצועי, מאפשרת סביבת עבודה נוחה ותומכת ומתגמלת את עובדיה באופן תחרותי לשוק.
6Tailor Brands Intermetהצוות של טיילור ברנדס בונה מוצרים שעוזרים ל-30 מיליון אנשים להפוך את החלומות שלהם לעסקים. כמי שבונים מוצרים ליזמים, יצרנו סביבת עבודה שבה לכל חבר צוות יש מקום ליוזמה והשפעה על מיליוני אנשים. סביבת עבודה שזזה מהר ושמאמינה באוטונומיה, ומעל הכל סביבה שיודעת שכדי להצליח צריך לא לפחד לטעות, ונותנת 100% אמון באנשים שאיתנו.
7Torq securityטורק משנה את חוקי המשחק בהתמודדות עם איומי אבטחת מידע ע״י בניית אוטומציה ללא קוד המשמשת צוותי אבטחה ותפעול. טורק מספקת כלי פשוט ליצירת אוטומציות הכולל אינטגרציות ותבניות מובנות ומאפשרת למומחי אבטחה לבנות פתרונות מורכבים בדקות. טורק מורכבת משילוב מנצח של אנשים מבריקים החותרים למטרה משותפת - ליצור את המוצר הטוב ביותר עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר, ולהנות מכל רגע בדרך.
8Workiz Field Service Managementוורקיז הוקמה ב-2015 וגייסה עד היום 20 מיליון דולר. היא מעסיקה כ-60 עובדים בישראל ובסן דייגו ולאחרונה נכללה ברשימת החברות הפרטיות הצומחות ביותר בארה״ב של מגזין Inc. וברשימת 50 הסטארטאפים המבטיחים של מגזין ״דה מרקר״. המערכת של וורקיז מאפשרת לעסקים בענף תחזוקת הבית בצפון אמריקה לנהל את העבודה שלהם בענן, ובכך לחסוך עלויות תפעול ולהגדיל משמעותית את נפח הפעילות.
* חברת אם מדורגת
נתוני החברה מוערכים נתוני החברה מוערכים
החברה נסחרת בחו"ל החברה נסחרת בחו"ל
החברה נסחרת בארץ החברה נסחרת בארץ

חברות מודגשות – מעבר לפרסום עמוד הפרופיל של החברה