אחוזת הגפן בע"מ

ביצוע למגורים

אחוזת הגפן בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: ביצוע למגורים
כתובת: רח' הרטום 19, ירושלים
טלפון: 077-9555545 
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

  שבי בר מנכ"ל
  מוטי בלילטי סמנכ"ל ביצוע
אייקון אודות

אודות אחוזת הגפן בע"מ

אחוזת הגפן בע"מ, המתמחה בבנייה למגורים, מקימה מגוון רחב של פרויקטים מרשימים, בהם פרויקטים בתחום המגורים, פרויקטים של מרכזים מסחריים ופרויקטים של מבני ציבור ותעשייה.
עיקר פעילותה של חברת אחוזת הגפן מתמקדת בבנייה למגורים, והחברה מקפידה על בניה באיכות בלתי מתפשרת, בכדי להעניק ללקוחותיה חווית מגורים מן המעלה הראשונה. מהנדסי החברה עוברים הכשרות וקורסים לניהול פרויקטים ולמידת והכשרות של מכון התקנים, בהתאם לעדכונים הנדרשים מעת לעת.
אחוזת הגפן אמונה על פרויקטים בהיקף של כ- 250 מיליון ₪, ולה צבר הזמנות של פרויקטים העומדים על כ- 100 מיליון ₪ לשנה הקרובה, ולמעלה מ- 200 מיליון ₪ בשנתיים הקרובות.
לאור 20 שנות הניסיון של מנהלי החברה, הפועל בשיתוף הצוות המקצועי זה קרוב לשני עשורים, חברת אחוזת הגפן תשתלב בתחום היזמות בשנה הקרובה בתור יזם עצמאי, לאחר שלמדה על בשרה את תחום הביצוע. השילוב המעולה של קבלן מבצע ויזם מהווה את חוזקתה המובהקת של החברה, ותבטיח ללקוחותיה שקט נפשי לאורך כל פרויקט עליו היא אמונה.
עם לקוחות חברת אחוזת הגפן נמנים יזמים פרטיים.

סיווג קבלן ג'5 בלתי מוגבל

חברת אחוזת הגפן מעניקה ללקוחותיה שירותים מן המעלה הראשונה בכל הקשור לתחום ההתחדשות העירונית ולתחום הבנייה למגורים. חברת אחוזת הגפן הינה קבלן ג5 –בלתי מוגבל בסכום, אשר בונה פרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ. התמחות החברה מתמקדת בתמ"א 38 ופינוי בינוי.

רקורד מקצועי עשיר, מקצועיות ואיכות ללא פשרות

לזכות לזכות הנהלתה של חברת אחוזת הגפן עומד ניסיון מקצועי שנצבר לאורך 20 שנות פעילות, ונשען על הצלחות מוכחות של מסירת כ- 4000 יחידות דיור ללקוחות מרוצים. מנכ"ל חברת אחוזת הגפן, שבי בר, ניהל בעברו המקצועי מספר חברות בניה, וצבר ניסיון עשיר העומד על מסירתן של קרוב ל- 3000 יחידות דיור. סמנכ"ל הביצוע של החברה, מוטי בלילטי, שעבד בעברו כמהנדס בחברת דניה סיבוס, היה אמון על מסירת פרויקט עזריאלי ברמלה ואחראי על פרויקטי מגורים בראשון לציון, עת היה אחראי על מסירת אלפי מטרים רבועים. כל עובדי חברת אחוזת הגפן מהווים צוות מקצועי, מיומן ומסור, הפועל יחד קרוב ל- 20 שנה. רוב אנשי הצוות הינם מהנדסים איכותיים, מיומנים ומקצועיים, המכירים את העבודה מלפני ולפנים. חברת אחוזת הגפן מאמינה באנשים, ופועלת לפי אמונתה, שאנשים זה הכל. החברה יודעת שמנהל טוב הוא מנהל המקבל החלטות טובות, ומאמינה במנהליה המעולים.
חברת אחוזת הגפן פועלת לאור מטרתה להפוך בשנים הקרובות לשחקן מרכזי בענף הבניה בשוק הישראלי בכלל, ובתחום המגורים בפרט. השגת מטרה זו תנבע מתוך שילוב של שמירה על מצוינות מקצועית, הקפדה על בטיחות, פיתוח ויישום שיטות בנייה מתקדמות, בניה באיכות ללא פשרות, מתן שירות ויחס אישי שמתחיל בתוך החברה ועובר ישירות ללקוחותיה.
החברה פועלת לאור האמונה שללא מחויבות לעולם לא תתחיל, אך בלי עקביות, לעולם לא תסיים. ההתמדה, האכפתיות והיסודיות מהווים את סוד ההצלחה של החברה, וההערכה הגבוהה שרוחשת הנהלת החברה למנהליה ולכלל הצוות מביאה לעבודה משותפת של 15 ואף של 20 שנה. אחוזת הגפן מקפידה על בטיחות וניקיון, ועל עמידה בלוחות זמנים בפרויקטים עליהם היא אמונה. חברת אחוזת הגפן רואה את לקוחותיה במרכז בכל עת ולאורך כל שלבי הפרויקט, ומקפידה על חוויית מסירת הדירה ללקוחותיה, מכיוון שעבור רוב הלקוחות מדובר בדירתם הראשונה, והייעוץ של מנהלי החברה חשוב להם.

פרויקטים נבחרים

דרך קדם 26, מעלה אדומים
פרויקט החברה במעלה אדומים מציע 86 יחידות דיור, תוך שילוב יחידות דיור במחיר למשתכן ויחידות דיור בשוק חופשי. הפרויקט כולל שלושה בניינים.
באר שבע
פרויקט ענק בעיר באר שבע, המבוצע בשיתוף פעולה עם חברת צרפתי. הפרויקט יציע 413 יחידות דיור.
בני ברק
הפרויקט של חברת אחוזת הגפן בבני ברק מציע 40 יחידות דיור.

פעילות למען הקהילה

חברת אחוזת הגפן שמה לעצמה דגש על פיתוחם של מהנדסים צעירים וקליטתם במהלך התואר, על מנת לפתח דור צעיר ואיכותי של מהנדסים ועובדים בתחום הבניה בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה