איילת רייך, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור

שירותים משפטיים רב תחומיים במשפט מסחרי, אזרחי, מנהלי וחקלאי

תמונה ראשית איילת רייך, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: שירותים משפטיים רב תחומיים במשפט מסחרי, אזרחי, מנהלי וחקלאי
כתובת: קבוצת יבנה, ד.נ אבטח 79233
טלפון: 08-8548377
פקס: 08-8548341
דוא"ל: ayeletr@kv-yavne.co.il
אתר החברה: http://www.ayelet-raich.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איילת רייך מיכאלי, איילת רייך, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור

  עו"ד איילת רייך מיכאלי

  שותפה מייסדת

  איילת רייך, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור

  לפרופיל המלא

  איילת רייך מיכאלי

עורכי דין

  רן ליבר
  ורד לוי סהר
אייקון אודות

אודות איילת רייך, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור

איילת רייך, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור הוא משרד מוביל בתחומו, הממוקם בקבוצת יבנה, בסמוך לצירי כביש מרכזיים ונגיש לכל. משרד בוטיק זה, המספק מגוון של שירותים משפטיים בתחום המשפט המסחרי, המשפט מנהלי-חקלאי והמשפט האזרחי, מלווה חברות מסחריות ומפעלים חקלאיים, גופים פרטיים וציבוריים וגם קיבוצים ומושבים מרחבי הארץ.

את המשרד ייסדה עו"ד איילת רייך-מיכאלי, המתמחה במשפט מסחרי ובדיני חברות, בדיני חקלאות ודיני עבודה ובדיני אגודות שיתופיות על כל היבטיהם.

עו"ד איילת רייך-מיכאלי הינה בעלת תואר ראשון בוגר LL.B בהצטיינות ובעלת בעלת תואר שני LL.M מטעם אוניברסיטת בר אילן.

עו"ד רייך-מיכאלי הינה בוררת וחוקרת על פי מינוי מטעם רשם האגודות השיתופיות, בוררת מטעם המוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין, מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל ונוטריונית. בנוסף, משמשת עו"ד רייך-מיכאלי כחוקרת וכבוררת מטעם רשם האגודות השיתופיות וכן פועלת כמגשרת במקרים של מחלוקות כספיות הרלוונטיות לתחומי המשפט השונים.

היא מובילה את מיזם "פרו בונה" המיועד לנשות העסקים מהפריפריה ומציע במסגרתו מידע משפטי ללא תשלום. הסיוע והשירות ניתנים על ידי משרדה ונעשים בהתנדבות מלאה.

עו"ד איילת רייך-מיכאלי מייצגת את משרדי הממשלה, החל משנת 2009, בערכאות בתי המשפט והיא בעלת ייפוי כוח לעשות זאת מטעם היועץ המשפטי לממשלה.

 

התמחות המשרד:

 • ליטיגציה– המשרד מספק שירותי ליטיגציה בתחום דיני עבודה, דיני חברות, דיני חוזים, דיני חקלאות, דיני מקרקעין ועוד.
 • דיני חקלאות– המשרד מלווה חקלאיים וגופים רבים המגיעים מענף הלול וכן מרכזי מזון, חברות או גופים העוסקים בתחום הקנביס הרפואי ועוד. למשרד ניסיון רב בתביעות בגין נזקי טבע ונזקי ביטוח נוספים ובהתחייבויות של ענפים חקלאיים שונים הנדרשים לפעול על פי תקנות קיימות.  
 • ענף הלול- למשרד התמחות נרחבת בענף הלול. הוא מייצג מגדלים, משחטות ומדגריות ומציע ניסיון של שנים בהסכמי שותפות, הסכמי אינטגרציה, הסכמי הקמת לולים, גידול ועוד.
 • אגודות שיתופיות- המשרד מספק שירותים משפטיים רחבים למושבים, לקיבוצים, למפעלים חקלאיים, לחקלאים, לחברי קיבוצים וגם לחברי מושבים.
 • משפט מסחרי- המשרד מציע שירותים משפטיים בתחום המשפט המסחרי, וככזה מייצג גופים גדולים, כמו גם קטנים, בעסקאות שונות ובהתקשרויות מול גורמים אחרים.
 • דיני עבודה- המשרד מלווה חברות, מפעלים וגופים שונים בתהליכי קבלת עובדים, לרבות הסכמי העסקה מסוגים שונים, פיטורין, סוגיות מורכבות, כמו אי תחרות ביחסי עבודה ועוד. בין היתר מציע המשרד שירותים משפטיים הקשורים לדיני עובדים זרים, לניהול הליכים בבתי הדין לעבודה ולדיני עבודה לרשויות המוניציפליות.
 • משפט מנהלי ומכרזים– המשרד מציע ליווי צמוד לאורך כל הדרך, משלב גיבוש תנאי המכרז וגיבוש ההצעה למכרז ועד החתימה על החוזה. למשרד ניסיון רב מאד בדיני המכרזים, הבא לידי ביטוי במתן שירותים משפטיים ברמה גבוהה ובניהול הליכים משפטיים כחלק מעתירות מנהליות וכחלק מצווי ביניים.
 • אנרגיה סולארית ורוח, מונה נטו- המשרד מלווה תאגידים ושותפויות, מושבים וקיבוצים המעמידים את קרקעותיהם  או גגותיהם להתקשרויות חוזיות הרלוונטיות לתחום האנרגיה הסולארית. המשרד צבר ניסיון רב בניהול ההיבטים משפטיים והמסחריים הנוגעים להתקשרויות אלו, לרבות בהסכמי שותפויות.
 • הוצאה לפועל- למשרד מחלקה מיוחדת האחראית על טיפול בהליכי הגבייה ובגביית חובות, על מימוש שטרי משכון ושעבודים, מימוש שיקים ושטרות, טיפול בהתנגדויות ועוד.
 • הפקעות - המשרד מלווה גופים מסחריים בתחומים שונים וגם פרטיים בתהליכי ההפקעה, הן בשלבים המקדימים לתהליך והן בתהליך עצמו. כמו כן, מציע המשרד שירותים משפטיים בכל הקשור לתביעות לקבלת פיצויים בהליכי הפקעה.
 • מקרקעין- המשרד מציע מגוון של שירותים משפטיים בתחום דיני מקרקעין, לרבות רכישה ומכירה של נכסי מקרקעין שונים וטיפול בהסכמי שכירות.
 • לשון הרע- המשרד מתמחה במתן שירותי ייעוץ משפטי ושירותי ניהול הליכים משפטיים בתביעות בתחום לשון הרע והוצאת דיבה. המשרד משמש הן כתובע והן כנתבע בתביעות בתחום זה.
 • דיני ירושות וצוואות- המשרד מתמחה במתן שירותי עריכת צוואות, הפונים גם לבעלי נחלות במושבים, וכוללים טיפול בצווי קיום צוואה, בקשות לצווי ירושה והליכים משפטיים הנדרשים לאור התנגדויות.
 • תובענות ייצוגיות- המשרד מציע ללקוחותיו מחלקה המתמחה בתובענות ייצוגיות במגוון של תחומים.
 • בוררות– המשרד מציע שירותי בוררות וייצוג תובעים ונתבעים.
 • גישור– לקוחות המשרד יכולים ליהנות משירותי גישור, המתבססים על שיטת "גישור אקספרס", שפותחה על ידי עו"ד רייך-מיכאלי. מטרתה העיקרית של השיטה היא לסיים באופן יעיל ומהיר מחלוקות כספיות (בסכומים של עד 90,000 שקלים) ובכך לייתר את הפנייה להליכים משפטיים ממושכים ויקרים יותר.

 

שירות מקצועי, אמין ומסור לאורך כל הדרך

המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו צוות מקצועי, המסייע ללקוח בעניינים משפטיים פשוטים ומורכבים כאחד ומלווה אותו לאורך כל הדרך. למשרד הישגים בולטים בתיקים רבים לאורך השנים הנובעים מניסיון של שנים, היכרות רבה עם התחומים שבהם הוא פועל, עם הסוגיות המשפטיות המורכבות הרלוונטיות ובזכות יכולת מקצועית ברמה גבוהה במיוחד. המשרד, שבכל אחד ואחד מתיקיו מעורבת באופן אישי עו"ד רייך-מיכאלי, שם דגש, בבואו לסייע ללקוח, על שירות ערכי ומסור ועושה את כל זאת באווירה נעימה ונינוחה.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת איילת רייך, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור

 • גישור

  גישור

  גישור

 • עבודה

  עבודה

  עבודה

 • השכלה לנשים

  השכלה לנשים

  השכלה לנשים

 • יום ירושלים

  יום ירושלים

  יום ירושלים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

 • ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

  ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

 • האדם במרכז העשייה

  תנועת הבאוהאוס, שצמחה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, התמקדה בביטוי חזותי של תפיסת עולם חברתית, פוליטית ותרבותית. המבנה עצמו, תוכנן, עוצב ונבנה סביב האדם הנמצא במרכז העשייה. מבנים שתוכננו על פי תפיסת עולם זו, הכניסו את רוח התקופה פנימה בארגון החלל נקי, זורם פתוח ופשוט ונתנו ביטוי החזותי לאסתטיקת המכונה המשילה מעצמה קישוטים מיותרים מתוך אמונה כי האדריכלות יכולה לשפר את פני החברה וליצור עולם חדש וטוב יותר.

  האדם במרכז העשייה

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם