הרי זהב

יזמות ובניה למגורים ביהודה שומרון ובקעת הירדן

הרי זהב
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2007
תחום: יזמות ובניה למגורים ביהודה שומרון ובקעת הירדן
כתובת: רח' דפנה 27, לשם, עלי זהב
טלפון: 09-7422641
פקס: 09-7405766
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hzahav.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

אייקון אודות

אודות הרי זהב

חברת "הרי זהב" הינה חברת יזמות נדל"ן הנמנית על אחת החברות המובילות בתחום הנדל"ן ביהודה, שומרון ובקעת הירדן. החברה הוקמה בשנת  2007 על ידי היזם ואיש העסקים זאב אפשטיין והיא בנתה עד היום כ-1,000 יחידות דיור למגורים כאשר 500 יחידות דיור נוספות נמצאות בהליכי בניה ועוד כמה אלפי יחידות בהליכי תכנון שונים. לחברה התמחות ומיומנות מעמיקה בבנייה באזורי יהודה ושומרון ובקעת הירדן, הן מהבחינה הרגולטורית והן מבחינת הכרה עמוקה של המרכיב הקהילתי שיתופי המאפיין את מרבית הישובים במרחב בו פועלת החברה. נכון להיום מונה "הרי זהב" כ-30 עובדים הכוללים אנשי כספים, מנהלי פרוייקטים, אנשי קשרי לקוחות ואנשי שיווק. החברה ידועה בהתמחותה לבניית קהילות יש מאין – בין אם מדובר על קהילות דתיות מזרמים שונים ובין אם מדובר על קהילות כלליות כמו למשל קהילה חילונית אקולוגית. בגישתה לכל פרויקט מבצעת החברה סינון קפדני למתעניינים, זאת על מנת לייצר את הקהילה האופטימאלית והנעימה ביותר עבור לקוחותיה.

יזמות למגורים

אפשטיין מגיע מעולם הנדל"ן משנת 2003 התעסק במוסקבה ברכישת קרקעות חקלאיות, הפשרות ובניית פרויקטים למגורים ותעשייה בהיקפים גדולים. עם חזרתו ארצה בשנת 2007 החליט מתוך מניע אידיאולוגי- ציוני להביא את הניסיון העשיר אותו צבר מעבר לים לעולם הנדל"ן המקומי והפרויקט הראשון אותו קידם הינו בניית היישוב לשם במערב השומרון. פרויקט של 700 יחידות דיור. החברה בנתה את היישוב מאפס, החל מרמת תכנון דירות המגורים, התשתיות ומרכיבי הביטחון, דרך ביצועם בהצלחה תוך עמידה בלוחות הזמנים, וכלה במסירת המפתחות למאות יחידות הדיור שנבנו ביישוב - צמודי קרקע לצד בנייה רוויה. פרויקט לשם נחשב להצלחה מסחררת ולפרויקט הבניה המוכר ביותר בקרב הציונות הדתית.
בנוסף יזמה החברה את חידוש תנופת הנדל"ן בעיר החרדית עמנואל. בכך רכשה החברה ניסיון ומוניטין רב לשייוק ומכירה שכונות למגוון הקהלים בציבור החרדי ובכוונת החברה ליזום עוד מספר פרויקטים משמעותיים לקהל החרדי בשנים הקרובות.

נדל"ן מניב

החברה מתמקדת אומנם בנדל"ן למגורים אך מפעם לפעם יוזמת ובונה גם נדל"ן מניב. הבולט שבהם הוא מתחם חללי עבודה משותפים בשטח של כ-3000 מ"ר בשיתוף עם קיבוץ כפר עציון. המתחם נחשב למתחם העבודה המשותף הגדול ביותר ביהודה ושומרון ושלב א' שלו המונה 1,500 מ"ר כבר אוכלס בהצלחה. חציו השני של הפרוייקט נמצא כעת בבניה. הפרויקט כולו מבוסס על מתחם לולים ישן אותו הסבה החברה בחוכמה וביצירתיות לחלל עבודה צעיר ותוסס. נכון להיום פועלות במתחם חברות רבות מאזור גוש עציון והסביבה ובמקום נוצרה קהילת שוקקת עם קשרי נט וורקינג פוריים המיטיבים עם כל חבריה.

התאמה אבסולוטית לקהלי היעד

חברת "הרי זהב" מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים נדלנ"יים ומתמחה בהקמת שכונות וישובים חדשים, תוך התאמתם לצרכיהם של קהלי יעד שונים ומגוונים. המקצועיות והניסיון אותה רכשה החברה מאפשרות לה להתאים מוצר ייחודי לכל יישוב, וזאת מתוך חיבור לקהילה הקיימת ביישוב, ובמקביל ליכולות תכנון וביצוע גבוהות.

פרויקטים נבחרים

פרויקט הדגל של החברה הוא כאמור בנייתו של היישוב לשם אך במקביל החברה יוזמת ובונה בשלל יישובים נוספים באזורי יהודה ושומרון ועל אלו ניתן למנות את הבאים:

קדם פרויקט מגורים הכולל כ-900 יחידות דיור ביישוב אבני חפץ במערב השומרון. עד כה בנתה החברה כ-240 יחידות דיור ובימים אלו היא עוסקת בתכנון יתר הדירות. כל הדירות נבנות במודל של בניה רוויה עם מבנים בעלי 3-4 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 3,4 ו-5 חדרים וכמו כן דירות גן ודירות פנטהאוז.

עמנואל פרויקט מגורים אותה מקדמת החברה בעיר החרדית הגדולה בשומרון. החברה יזמה את בנייתן של כ-1000 יחידות דיור בפרויקט מתוכן 130 כבר אוכלסו ו-200 אחרות נמצאות בהליכי בנייה. רוב יחידות הדיור נבנות במודל של בנייה רוויה בתמהיל של דירות בנות 3,4 ו-5 חדרים וכמו כן דירות גן ודירות פנטהאוז.

לולים - חברת היזמות הרי זהב וקיבוץ כפר עציון חברו יחד כדי ליצור לראשונה בגוש עציון מתחם לקהילה עסקית משגשגת. מתחם העסקים "לולים" יושב בלב קיבוץ כפר עציון ומציע סביבת עבודה עכשווית באזור כפרי וירוק. השוכרים ב"לולים" מגיעים מיישובי גוש עציון, מירושלים ומישובים סמוכים בהרי יהודה ועמק האלה. מתחם המשרדים "לולים" נותן מענה מושלם לבעלי עסקים קטנים וגדולים. העיצוב העדכני, התשתיות הטכנולוגיות והבניה מיישמת את המגמות העולמיות החדשות יוצרים סביבת עבודה ייחודית ומדויקת.

כבר היום פועלים מתוך מתחם "לולים" פרסומאים, אדריכלים, בעלי חנויות באמזון, עורכי דין וחברות סטארט אפ בהקמה ובפעילות. העסקים המגוונים, הרוח הצעירה של באי המקום והאפשרויות שהמתחם מציע יצרו בחודשים ספורים קהילה עסקית מקומית שגדלה בכל יום. 

התמחות בבנייה לציבור הדתי לאומי

מלבד הפרויקטים הנבחרים אשר צוינו לעיל החברה יוזמת, מתכננת ובונה פרויקטים למגורים בכ-15 יישובים נוספים ביהודה ושומרון ביניהם כפר אלדד, מעלה שומרון, אל מתן, מצפה שלם, נגוהות, מבוא דותן, נריה, ריחן, נעמה ועוד. מרבית פרויקטי החברה מיועדים לציבור הדתי – לאומי. מקצת הפרויקטים מיועדים גם לציבור הכללי, בעיקר ביישובים החילוניים ריחן, נעמה ומצפה שלם. 

שביעות רצון הלקוח מעל הכל

החברה חרטה על דגלה ערכים נעלים של אמינות, שקיפות ויושרה מוחלטת והיא אינה מתפשרת על איכות העבודה בכל אחד מן הפרויקטים אותם היא בונה. החברה עמדת בלוחות זמנים קשיחים ובמקרים רבים אף סיימה את הפרויקטים טרם מועד הסיום המצוין בחוזה.  החברה מעניקה ללקוחותיה שירות מקיף עוד משלבי התכנון המוקדמים לפרויקט, תוך מתן פתרונות הנדסיים ועד לתום הביצוע והיא מתייחדת בפתרונות המעטפת שהיא מעניקה ללקוחותיה החל מבנייה, דרך פיתוח ותשתיות וכלה בהנדסת נוף. כך מקבלים הלקוחות את כל צרכיהם תחת קורת גג אחת בראש שקט ובידיעה שהחברה תבצע את כל התחייבויותיה. עדות להצלחתה של החברה היא הפניות אותן היא מקבלת מיישובים רבים באזורי יהודה ושומרון המבקשים כי החברה תהיה האחראית הבלעדית לבניית הפרויקטים בשטחם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

  "לכאורה, שיטת המשפט הישראלית קובעת שאם יש ספק סביר צריך לזכות, אבל העיקרון הזה יפה לתיאוריה ולא קורה במציאות", טוען עו"ד אלון אייזנברג, העוסק בתחום המשפט הפלילי ואשר ייצג לקוחות כגון, יונתן היילו, סטפן מנדל, מארי פיזם ועוד, "היום התחושה היא שבתור סניגור אתה לא צריך להוכיח שיש ספק, אתה צריך להוכיח שהנאשם במאה אחוז לא אשם, מקרה זדורוב הוא הדוגמה המובהקת לכך"

  "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

 • בקרוב: דירוג הרופאים המומחים הטובים בישראל

  בקרוב: דירוג הרופאים המומחים הטובים בישראל

 • האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

  בפסק דין אמיץ ותקדימי הפך בית המשפט לערעורים את פסק דינו של כב' השופט ארז שני, אשר הגדיר אישה שהיתה נשואה למנוח כ-58 שנה כ"שליחה", בעוד בית המשפט לערעורים ראה בה שותפה לכל דבר ועניין

  האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

 • בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

  בית המשפט הוציא החלטה המורה למדינה להשיב כיצד בכוונתה לטפל בסוגיות שונות הכרוכות במיזוג כגון קביעת קריטריונים, כללים ואבני דרך בנושאים שונים הכרוכים במיזוג

  בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים