טבקול דני ובניו בע"מ

פיתוח, עפר ותשתיות

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2000
תחום: פיתוח, עפר ותשתיות
כתובת: העמל 9 א.ת הדרומי, אשקלון
טלפון: 08-6715990
פקס: 08-6714445
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  דני טבקול מנכ"ל ומייסד
  ירון טבקול סמנכ"ל הנדסה
  אחיעד טבקול סמנכ"ל תפעול
  יוגב טבקול סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות טבקול דני ובניו בע"מ

טבקול דני ובניו הינה חברה משפחתית ותיקה ומובילה העוסקת בתחום הפיתוח, העפר והתשתיות. החברה בעלת סיווגים גבוהים בענפי התשתיות והפיתוח: סיווג קבלני ג'4 בענף 200 (כבישים, תשתית ופיתוח) וסיווג ב'1 בענף 260 (הנחת קווי ביוב ניקוז ומים). החברה בעלת מוניטין של עשרות שנים ושורשיה מתחילים בשנות ה-60 של המאה הקודמת. מנהלה הראשי של החברה הינו אב המשפחה ומקים החברה דניאל טבקול ולצידו עובדים במטה ההנהלה שלושת בניו - ירון טבקול סמנכ"ל ההנדסה, אחיעד טבקול סמנכ"ל התפעול ורו"ח יוגב טבקול, סמנכ"ל הכספים. החברה נמצאת בתנופת צמיחה כאשר דור ההמשך נוטל חלק פעיל בצמיחה זו.

על לקוחות החברה נמנים גופים ציבוריים וחברות מובילות במשק

חברת טבקול דני ובניו בע"מ מבצעת פרויקטים של פיתוח בעיקר עבור גופים ציבוריים ועבור החברות המובילות במשק. האזור הגיאוגרפי העיקרי בו החברה מתמקדת הוא אזור הדרום, ובפרט בערים אשקלון, אשדוד, נתיבות וסביבותיהן. לחברה חוזים קיימים חתומים עם עירית אשקלון והחברה הכלכלית לאשקלון וכן חוזה עם עירית נתיבות, במסגרת הסכם הגג לפיתוחה של העיר.

שמה של החברה הולך לפניה

החברה פועלת בשוק מזה עשרות בשנים ושמה הולך לפניה כחברה מקצועית ביותר היודעת להתמודד בהצלחה עם פרויקטים מורכבים ביותר. החברה מחזיקה בכלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) מהמתקדמים מסוגם ומעסיקה כיום באופן ישיר ועקיף כ-120 עובדים ומנהלים. לצורך עבודות מעטפת נעזרת החברה בשירותים של קבלני משנה ההולכים איתה שנים ארוכות ונבחרו על ידה בקפידה. נותני שירותים אלו כוללים קבלני חשמל, גינון ופיתוח נוף, תשתיות ועבודות עפר.

הון אנושי מהשורה הראשונה

ייחודה של החברה בתחום הפיתוח בא לידי ביטוי בכך שהיא חברה מבצעת עם כח אדם מקצועי ואיכותי מהשורה הראשונה. יתרה מכך כל שדרת הניהול של החברה, קרי דני ושלושת בניו, מפקחים בעצמם על כל פרויקט ונמצאים בשטח על מנת לוודא שהעבודות מתבצעות כנדרש ועל פי לוחות הזמנים. החברה מושתתת על ניסיון, ידע ומצוינות ומושם בה דגש על ביצוע יעיל ואיכותי של העבודה. כן מושם דגש רב על שמירה והקפדה על כל נושאי הבטיחות בכל אתרי החברה וכן שמירה על תודעת שירות גבוהה.

פרויקטים בולטים

במרוצת השנים הייתה אחראית החברה על בנייתם ופיתוחם של פרויקטי ענק עבור גופים שונים. על אלו ניתן למנות בין היתר את הקמתו של מנחת המסוקים בבית החולים אסותא אשדוד, פיתוח מלא הכולל את כל התשתיות הנדרשות במתחם המתנחלים באשקלון (מתחם בו ייבנו כ-500 יחידות דיור), פרויקט הקמת שביל הגישה לאזור התעשיה הדרומי באשקלון, פרויקט פיתוח נחל בוהו בנתיבות, פיתוח מלא הכולל את כל התשתיות הנדרשות במע"ר נתיבות, הקמת קיר אקוסטי בנתיבות וכן הקמתה של טיילת רפאל איתן בצפון אשקלון, הנמתחת לאורך רצועת החוף.

ספק אטרקטיבי ומוביל בענף הפיתוח והתשתיות

חברת טבקול דני ובניו בע"מ נהנית ממוניטין ארוך שנים והמלצות חמות מכל הגופים שעבדו ועובדים איתה עד היום. החברה מתאפיינת ביעילות מוגברת, עמידה קפדנית בלוחות הזמנים ובשילוב נכון בין עובדים וותיקים לצעירים הדוחף אותה קדימה וגורם לצמיחתה ושגשוגה. מכלול יתרונותיה הרחב הופך את חברת טבקול דני ובניו בע"מ לספק אטרקטיבי ובולט עבור גופים ציבוריים וחברות מובילות בכל הארץ, ובפרט כאמור באזור הדרום. החברה הינה קבלן מוכר לביצוע עבודות ממשלתיות והיא בעלת הסמכה לת"י 2015:9001 ISO.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה