סיון ביצוע

קבלנות בניין

סיון ביצוע
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: קבלנות בניין
כתובת: רח' פרופסור דן שכטמן 10, קניון מול החוף וילג', חדרה
טלפון: 076-5316000
פקס: 076-5316060
אתר החברה: http://www.sivanb.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סיון ברקוביץ, סיון ביצוע

  סיון ברקוביץ

  מנכ"ל

  סיון ביצוע

מנהלים בכירים

  אורי דגן משנה למנכ"ל
  דוד אמור סמנכ"ל כספים
  אמנון יחזקאל סמנכ"ל ביצוע
  משה ריקובר סמנכ"ל שירות לקוחות
אייקון אודות

אודות סיון ביצוע

סיון ביצוע בע"מ הינה חברת בנייה מובילה אשר הוקמה במיוחד על מנת לבצע עבודות קבלניות לגופים גדולים וליזמים מובילים במשק. החברה הוקמה בשנת 2005 על ידי המנכ"ל סיון ברקוביץ, ממקימי קבוצת צמח המרמן, קבוצת יזמות נדל"ן ציבורית והיא מוחזקת בבעלות שווה שלו ושל צמח המרמן. החברה פועלת כחברה בת של צמח המרמן אך מבצעת במקביל פרויקטים עבור חברות יזמות אחרות. בראש החברה עומדים סיון ברקוביץ המנכ"ל, אורי דגן משנה למנכ"ל, דוד אמור סמנכ"ל הכספים, אמנון יחזקאל סמנכ"ל הביצוע ומשה ריקובר סמנכ"ל שירות הלקוחות.

אימוץ שיטות בנייה מתקדמות

לסיון ביצוע סיווג קבלני בלתי מוגבל ג-5 ותו תקן לאיכות IS0 9001 של מכון התקנים. החברה הייתה מחלוצות הענף אשר אימצו שיטות בנייה מתקדמות, פיתחו ושכללו שיטות עבודה בשאיפה לאפס תקלות ולמקסימום מענה ללקוח. כך, החברה הייתה בין הראשונות בישראל אשר עשו שימוש בשיטת "ברנוביץ" המשופרת תוך בניית אלפי יחידות דיור בשיטה זו. בתחום הבנייה הציבורית עושה החברה שימוש באלמנטים טרומיים, בחומרים מרוכבים ובטכניקות מתקדמות ומשופרות. עד היום בנתה סיון ביצוע עשרות פרויקטים למגורים ולמסחר וצמיחתה הבלתי פוסקת במהלך השנים היא ההוכחה לתפיסת העולם המקצועית שלה. נכון להיום מועסקים בחברה כ-100 אנשי צוות מהשורה ראשונה, עליהם נמנים  מהנדסים, מנהלי עבודה, ממוני בטיחות, לוגיסטיקה, אדמיניסטרציה ושרות.

יכולות של חברה גדולה, אופי של חברת בוטיק

סיון ביצוע בונה אמנם את הפרויקטים הגדולים והמורכבים בישראל (הן מבחינה פיננסית והן מבחינה הנדסית) אך במקביל נשארת חברה בעלת אופי בוטיקי ומשפחתי. אופי זה מגיע לידי ביטוי ברמת שירות גבוהה ביותר, ביחס אישי ונעים לכל לקוח ובזמינות ובמענה גבוהים מהמקובל לכל בקשה מצד הלקוחות.

עד 10 פרויקטים בו זמנית

הנהלת החברה דוגלת בשליטה אבסולוטית על אתרי הבניה שלה ולכן כעיקרון אסטרטגי בסיון ביצוע לא בונים יותר מ-10 פרויקטים בו זמנית. שליטה ובקרה מלאה אלו מצליחים להביא את החברה פעם אחר פעם לעמידה באיכות בנייה קפדנית ובלתי מתפשרת, בתקציב קשיח ובעמידה בלוז הזמנים המוקדם שסוכם עם הלקוחות. שליטה מלאה זו מתבטאת גם בעובדה שמנכ"ל החברה עצמו מעורב לפרטי פרטים בכל פרויקט ומגיע לסיור באתרים מדי שבוע.

חדשנות וטכנולוגיה

החברה חרטה על דגלה את ערך החדשנות כאחד מערכיה החשובים ביותר ואי לכך היא פועלת ללא הפסק באימוץ כלים וטכנולוגיות חדשניות וביישור קו עם טרנדים נדל"ניים עולמיים. על כלים וטכנולוגיות נמנות שיטות וטכניקות בנייה יצירתיות (דוגמת חיפוי קירות ע"י גרניט פורצלן בעובי 11 מ"מ), מחשוב וייעול תהליכי העבודה באמצעות תוכנות ואפליקציות מתקדמות, (דוגמת תוכנת פריוריטי ו-M-FILES לצורך תיעוד תהליכים), שימוש במשרד דיגיטלי - ללא ניירת, ועוד.

השקעות ושיתופי פעולה עם חברות סטארט אפ

במסגרת ערך החדשנות הדומיננטי בחברה היא משקיעה ומבצעת שת"פים עם חברות סטארט אפ מבטיחות מעולם הנדל"ן:

INTSITEטכנולוגיה להפעלה אוטונומית של עגורנים באתרי בניה, המבוססת על עיבוד תמונה ובינה מלאכותית המשמשים לניתוח נתוני מצלמה בזמן אמת. המערכת מגדילה את התפוקה של העגורן ומסייעת במניעת תאונות.

SAFE GUARDמערכת לניהול בטיחות, מדידה, ניטור ומתן התראות בזמן אמת. המערכת בעלת ממשק ידידותי וניתן להעלותה גם בסמארטפון.

OKIBO – רובוט אוטונומי הנמצא בהליכי פיתוח. הרובוט יבצע עבודות גמר כגון טיח, גבס וצבע.

SAMSON LOGIC מערכת לייעול ושפור הטיפול בחומרי בנייה באתר, החל משלב האריזה במפעל ועד השינוע לאתר הבניה והאחסון בשטח. המערכת עושה שימוש בפתרונות של כלי אחסון חכמים משולבים בטכנולוגית תכנה ייחודית.

שירות הלקוחות

בחברה הפנימו זה מכבר שרכישת דירה היא העסקה הכלכלית החשובה והיקרה ביותר עבור הישראלי הממוצע ועל כן הצוות שם דגש רב על שירות הלקוחות תוך מתן מענה טוב, מהיר ויעיל לדיירים. החברה הגדילה לעשות והעמידה בראש מערך שירות הלקוחות שלה סמנכ"ל שירות שתפקידו לוודא כי חווית השרות ללקוח עומדת בסטנדרטים הגבוהים של החברה. שני אלמנטים עיקריים בחוויית השירות בחברה נוגעים לתקופת הבדק ולאופציית שינויי הדיירים.

בדק – לקוחות החברה נהנים ממוקד טלפוני ממוחשב המבוסס על צוות מוקדניות מיומנות, מקצועיות ושרותיות. עם קבלת הקריאה במוקד מוצב לקבלני המשנה תאריך יעד לסיום תיקון הליקוי, במטרה להעניק מענה ופתרון מהיר ללקוחות החברה.

שינויי דיירים – החברה מאפשרת לכל לקוח להיות מעורב בעיצוב הפנים של הדירה לאורך כל הליך הבניה. לשם כך עומדים לרשות הדיירים מעצבי פנים מהשורה הראשונה המסייעים להם לשנות ריצופים וסוגי ברזים, להזיז קירות וכן הלאה. המעצבים זמינים בצורה מלאה עבור הדיירים כשהמטרה היא לקלוע לטעמו העיצובי של הדייר ולבנות עבורו את דירת החלומות. 

פרויקטים נבחרים

הרצליה הילס – פרויקט מגורים אייקוני אותו בנתה החברה עבור חברת "האחים עופר" וחברת "אזורים בנין" בסמוך לכביש החוף בואכה הרצליה פיתוח. הפרויקט מכיל 6 מגדלי מגורים בני 18 קומות, 4 בנייני בוטיק בני 4 קומות על 2 קומות חניון תת קרקעי. סה"כ בנתה החברה במסגרת הפרויקט 600 יחידות דיור יוקרתיות.

פארק TLV - פרויקט מגורים יוקרתי אשר נבנה בשני שלבים עבור חברת אלעד מגורים. בשלב הראשון בנתה החברה 3 בניינים בני 18 קומות הכוללים 196 יח"ד על חניון קיים. שלב זה הסתיים ואוכלס. השלב השני הנמצא כעת בביצוע כולל את בנייתם של 4 מגדלים בני 18 קומות עם 286 יחידות דיור.

סביוני סיטי נתניה – פרויקט פינוי בינוי הכולל הריסה של 7 בניינים ישנים ובניה של 4 מגדלי מגורים חדשים – 2 מגדלי מגורים בני 26 קומות, מגדל בן 25 קומות ומגדל נוסף בן 24 קומות מעל 3 קומות מרתף חניה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה

  הנוף הפתוח, חיי הקהילה העשירים והאוויר הצלול גורמים בעשור האחרון ליותר ויותר ישראלים, דתיים וחילוניים, לעבור לגור בשטחי יהודה ושומרון, נכון להיום מתגוררים באזור קרוב לחצי מיליון בני אדם והמספרים רק הולכים ועולים מדי שנה

  דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה

 • מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום

  בבית החולים שערי צדק הכניסו לשימוש מערכת המשפרת משמעותית את היכולת לשנע חולים ממקום למקום, "הצלחנו לפתח באמצעות אינטגרציה של טכנולוגיות קיימות מערכת ייחודית מסוגה בישראל ובעולם להפעלת סניטרים לשינוע מטופלים בבית החולים". מסביר אלי גרגיר, מנהל אגף הביטחון ושירותי התפעול של בית החולים שערי צדק, "מדובר על מהפכה של ממש, עבודת צוות הסניטרים והצוות הרפואי בכלל, השתפרה משמעותית כולל יצירת מוטיבציה המתבססת על מדדי האיכות ושיפורם. המערכת גרמה לחלוקת עומסים חכמה של כח אדם וציוד הנעשה כעת בצורה יעילה ונכונה ומייצרת רציפות טיפולית"

  מערכת ניוד מטופלים חדשנית בביה"ח שערי צדק, במצבי שגרה וחירום

 • ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

  בישראל תחום תיווך העסקאות בניירות ערך מצוי במשך שנים רבות ללא כל פיקוח או הסדרה, ועדיין מלא בסדקים משפטיים, וזאת בניגוד לחקיקה הקיימת ברוב מדינות העולם המערבי

  ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

 • משבר הקורונה; הזדמנות לחשב מחדש את אסטרטגיית הפטנטים של החברה

  אסטרטגיית פטנטים מוצלחת הינה חלק מהותי מהארסנל העיסקי של חברות טכנולוגיה. לכן, בדומה לשינוי אותו אנו רואים בדפוסי עבודה של חברות רבות במענה למשבר הקורונה, נדרשת חשיבה יצירתית ושינויים גם בתחום זה

  משבר הקורונה; הזדמנות לחשב מחדש את אסטרטגיית הפטנטים של החברה