קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

יזמות נדל"ן ובנייה

קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: יזמות נדל"ן ובנייה
כתובת: בית הנציב, דרך חברון 101, ירושלים
טלפון: 02-5001758
פקס: 02-5025092
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.w-a.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אחמד עמלה, קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

  אחמד עמלה

  בעלים ומנכ"ל

  קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

 • אורן מלינקר, קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

  אורן מלינקר

  חשב

  קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

 • שי קדים, קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

  שי קדים

  מהנדס ראשי

  קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

 • רשא עמלה, קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

  רשא עמלה

  כספים

  קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

 • מוסא עמלה, קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

  מוסא עמלה

  רכש

  קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

אייקון אודות

אודות קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ

קבוצת אחמד עמלה יזמות בע"מ הינה קבוצת יזמות נדל"ן מובילה אשר תחתיה פועלות חברת הביצוע ניצני מבשרת וחברת היזמות והביצוע ושאחי את עמלה. הקבוצה הוקמה על ידי אחמד עמלה, יזם ואיש עסקים בעל ניסיון של קרוב ל-30 שנה בעולמות הנדל"ן והיא מובילה כיום פרויקטים נרחבים ביזמות וביצוע בהיקפים של מאות יחידות דיור. הקבוצה בעלת איתנות פיננסית מוכחת והיא פועלת על בסיס הון עצמי וללא מינוף, כתוצאה מהתנהלות פיננסית מושכלת.

ניצני מבשרת

חברת ניצני מבשרת מהווה את זרועה הביצועית של הקבוצה והיא בעלת סיווג קבלני ג'4. החברה בונה כיום בעת ובעונה אחת מספר פרויקטים – 174 יחידות דיור עבור חברת עיר דוד בפרויקט צור שמיר ברמת בית שמש ו-70 יחידות דיור עבור חברת אזורים בעיר שוהם. כמו כן אחראית ניצני מבשרת על ביצוע הפרויקטים היזמיים של קבוצת האם. 

ושאחי את עמלה

חברת יזמות וביצוע (סיווג ג'5) אשר הוקמה על ידי איסמעיל ושאחי, ומשנת 2014 נמצאת בבעלות משותפת של אחמד עמלה המכהן כה כמנכ"ל ואיסמעיל המכהן כיו"ר החברה. מודל הפעולה של ושאחי את עמלה מתבטא בייזום שותפויות עם חברות יזמות אחרות כאשר לעיתים היא משמשת כמבצעת בלבד. מאז המיזוג לפני 6 שנים ביצעה החברה שני פרויקטים גדולים ביזמות – בניית 64 יחידות דיור בצור הדסה במשותף עם חברת טעמן ובניית 112 יחידות דיור בשכונת נופים במודיעין, גם הן במשותף עם חברת טעמן. פרויקטים אלו הסתיימו ואוכלסו. נכון להיום החברה בונה עבור חברת ועקנין עמרם 82 יחידות דיור בשכונת נופים במודיעין. פרויקט הדגל של החברה הוא "שדרות הנשיאים" ביישוב מוצא ובמסגרתו בנתה החברה 130 יחידות יוקרה כחלק מקומפלקס ייחודי ומתקדם מסוגו אשר יכלול בריכות שחייה, מסעדות, חדרי כושר ועוד. הפרויקט נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים לקראת אכלוס. החברה עוסקת בנוסף בפרויקטים במסלול מחיר למשתכן ובמסגרת זו זכתה במכרז לבנית 2 פרויקטים הכוללים 265 יחידות דיור בשכונת מורשת במודיעין. נכון לעכשיו התקבלו היתרי הבנייה והביצוע כבר החל.

One stop shop

יתרונה הגדול של הקבוצה נובע מן העובדה שהיא מסוגלת ליזום ולבצע פרויקטים תחת קורת גג אחת. כך, הקבוצה לא משמשת רק כיזמית נדל"ן אלא גם כבעלת חברה ביצוע, שילוב המאפשר לה לספק ללקוחותיה את סל השירותים המקיף ביותר – החל מרמת התכנון, דרך הביצוע וכלה בסיום ובמסירת המפתח. כלל עבודות החברה נעשות על ידי 200 עובדיה המקצועיים והפנימיים של החברה והדבר מעניק גמישות מקסימלית מבחינת המחיר והשירות שהחברה יכולה להעניק ללקוחותיה.

אי של קיום משותף

אחמד עמלה יזמות מהווה מודל לקיום משותף והרמוני בין כל חלקי החברה הישראלית ובמטה החברה עובדים כתף אל כתף על כתף יהודים, ערבים, נשים וגברים, חרדים וחילונים. מודל ייחודי זה נובע מחזונו האישי של המנכל אחמד עמלה המבקש כי החברה תהווה גשר בין העמים היהודי והערבי, ותהווה סמל ואות לכך שניתן לחיות יחד חיים הרמוניים תוך שגשוג והצלחה לכולם. 

הלקוח במקום הראשון

אחמד עמלה יזמות בע"מ מציבה את הלקוח במקום הראשון בסדר העדיפויות שלה והיא מגדירה עצמה בראש ובראשונה כנותנת שירות. החברה פועלת על פי ערכים נעלים של שקיפות, אמינות, יושרה וטיב עבודה ללא פשרות. כל דרגי החברה מבכיר ועד זוטר מחויבים למצוינות ושירות נאמן למען לקוחותיה הרבים של הקבוצה. הנהלת החברה שמה דגש רב על מעורבות אישית וירידה לפרטים הקטנים ביותר, בכל פרויקט ופרויקט - אחמד עמלה אינו מנהל את החברה "מלמעלה", אלא נוכח ומלווה את העבודה בשטח, בכל שלב ושלב. מעורבות אישית זו של אחמד וצוות ההנהלה מובילה לרמת הביצוע והגימור הגבוהה ביותר הן מבחינת טיב העבודה והן מבחינת טיב החומרים בהם נעשה שימוש. 

מטה ההנהלה

לצידו של אחמד במטה ההנהלה עובדים החשב ויועץ המס אורן מלינקר המלווה את החברה מיום היווסדה, רשא עמלה בתו של אחמד האחראית על הקשר מול הספקים והקבלנים, והמהנדס שי קדים, העומד בראש אגף הביצוע של החברה. כמו גם צוות נרחב של עובדים מקצועיים ומיומנים הנותן שירות תומך למערך הייזום והביצוע ולציבור הדיירים במטה החברה ובאתרים השונים.

תרומה קהילתית

אחמד, מבעלי הקבוצה הוא פעיל חברתי מוכר בירושלים ובעבר שימש בהתנדבות כיו"ר ארגון ההורים בעיר. כאדם המאמין מאוד בחינוך והשכלה מקדם אחמד באמצעות החברה תלמידים שידם אינה משגת באמצעות סיוע בשכר לימוד ומתן מלגות מלאות או חלקיות.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

  תוכנית האכיפה והציות בתאגיד הם קו ההגנה הראשון של החברה ושל נושאי המשרה מפני אחריות פלילית

  ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

 • האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

  מתקפת הסייבר על חברת שירביט מדגימה את חוסר הוודאות שהמזכר האמריקאי משית על הגורמים המעורבים באירועי סייבר

  האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

 • 2020; השנה שגרמה לנו לחשב מסלול מחדש

  הקורונה היא כמו סטארט-אפ מהסוג, שבא לשבש סדרי עולם ולשנות הרגלים ודפוסי התנהגות. כזה שגרם לעולם כולו לחשב מסלול מחדש ולעסקים להמציא את עצמם מחדש

  2020; השנה שגרמה לנו לחשב מסלול מחדש