קבוצת ב. יאיר

ייזום ובניה של נדל"ן למגורים ומסחר

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1988
תחום: ייזום ובניה של נדל"ן למגורים ומסחר
כתובת: יד חרוצים 3, תלפיות, ירושלים 9342141
טלפון: 02-6299999, 8567*
פקס: 02-6733299
אימייל: info@b-yair.co.il
אתר החברה: http://www.b-yair.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • יוסי ביטון

  יוסי ביטון

  יו"ר דירקטוריון פעיל

  קבוצת ב. יאיר

 • יאיר ביטון

  יאיר ביטון

  דירקטור

  קבוצת ב. יאיר

 • ניר יחזקאלי

  ניר יחזקאלי

  מנכ"ל

  קבוצת ב. יאיר

מנהלים בכירים

  יורם ביטון סמנכ"ל ביצוע
  בלה אבגוסטובסקי סמנכ"לית כספים
  אילן ביטון סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה
  דודי דביר סמנכ"ל שיווק
  איתם לוטן יועץ משפטי ומזכיר החברה
אייקון אודות

אודות קבוצת ב. יאיר

חברת ב. יאיר, הינה חברה ציבורית הפונה לשווקים מתרחבים וצומחים ומתמקדת בהזדמנויות עסקיות בעלות פוטנציאל.

החברה הנשלטת ע"י היזמים יוסי ביטון ויאיר ביטון הוקמה בשנת 1988 ופועלת באמצעות מספר חברות בנות: חברת ייזום, חברת ביצוע, וחברת ייזום בינלאומי המתמחה בייזום ובניית פרויקטים בחו"ל. הודות להקפדתה של החברה על איכות הבניה, יישום טכנולוגיות ביצוע מתקדמות ותו התקן 9002 ISO, זכתה החברה לכינוי "ב. יאיר - הבית הטוב בעיר".

ב. יאיר שינתה את תרבות הדיור בירושלים עם הקמתה של "משכנות האומה", שכונת מגורים חדשה בקרית-הלאום. השכונה החדשה ממוקמת על גבעה אסטרטגית, בקרבה לשכונת 'נחלאות' הציורית ול"ריאה הירוקה" של ירושלים - גן סאקר ומושכת אליה אוכלוסיה איכותית וחזקה המבטיחה את ערך הנכס לאורך שנים.

"משכנות האומה" מאופיינת בבנייה מודרנית ייחודית עם מאפיינים אירופאים וחולשת על צירי ההגעה המרכזיים המובילים לירושלים. היא כוללת 650 יחידות דיור יוקרתיות ושדרת מסחר.

פעילות בישראל

היעד המרכזי שב. יאיר חרתה על דגלה הינו להוביל את תרבות המגורים בישראל ולהתאים את עצמה לצורכי החברה. במקביל לתכנון והקמה של פרויקטים יוקרתיים וייחודיים ברחבי ישראל ובחו"ל, ב. יאיר בחרה להשתתף גם במכרזים במסגרת מסלול "מחיר למשתכן" של משרד השיכון.

החברה זכתה בשלושה פרויקטים כאלה בערים: רמת בית שמש, במודיעין - בשכונת "ציפור" ובעיר רמלה בשכונת "מצליח". במהלך שנותיה ב. יאיר בנתה ובונה פרויקטים בערים: ירושלים, תל-אביב, נתניה, ראשון לציון, מודיעין, מעלה אדומים, בית"ר עילית, אדם, בית שמש, גבעת זאב וצור הדסה.

פרויקטים בבניה 

 • "משכנות האומה", הינה שכונה חדשה הנבנית על עתודת הקרקע היוקרתית ביותר בירושלים המספקת לדייריה שילוב מושלם של יוקרה, איכות חיים וסטטוס וכוללת 282 יחידות דיור יוקרתיות בשלב א' , 108 יח"ד בשלב ב' ו- 125 יח"ד בשלב ג' (חלק החברה 36 יח"ד). שדרת המסחר שבפרויקט כוללת כ-5,000 מ"ר של שטחי מסחר. 
 • פרויקט "Sky", בנתניה (בשיתוף עם "אפריקה ישראל מגורים") הכולל שני מגדלים בני 34 קומות הצופים לים ובסה"כ 240 יחידות דיור מפוארות. 
 • "ארנונה אקסקלוסיב" - בשכונה היוקרתית "ארנונה" שבירושלים ובו נבנים 2 בניינים בני 12 קומות ובסה"כ כ-120 יח"ד יוקרתיות. הפרויקט ממוקם בצמידות לפארק חדש הכולל את שימור אמת המים העתיקה שהובילה מים לבית המקדש.
 • "שרי ישראל", בשכונת רוממה המבוקשת בירושלים (בשיתוף עם "קבוצת בליליוס") בהמשך להצלחת שלב א', הפרויקט כולל 68 יח"ד וחולש על ציר תנועה מרכזי בירושלים. 
 • "AIR צור הדסה" – בפסגות הירוקות של צור הדסה המקיפות את ירושלים בהמשך להצלחה של פרויקט "גרין וילג'", הפרויקט כולל 3 בניינים אינטימיים ובסה"כ כ-27 יח"ד. דיירי הפרויקט ייהנו מסביבת מגורים צעירה שאוהבת פרטיות וטבע. 
 • "ציפור בלב", במודיעין. הפרויקט כולל 14 בניינים של עד 8 דירות בבנין ובסה"כ 103 יח"ד. בפרויקט זה נמכרו הדירות הקטנות (52 דירות) לזכאים במסגרת מסלול "מחיר למשתכן" של משרד השיכון. 
 • "חן האיילות" בגבעת זאב. הפרויקט כולל 19 בניינים ובסה"כ 76 יח"ד. החברה פועלת להגדיל את מספר הדירות ל-104. 
 • "ב. יאיר ברמה", ברמת בית שמש. פרויקט נוסף במסלול "מחיר למשתכן". הפרויקט כולל 19 בניינים ובהם 4 דירות בכל בניין ובסה"כ 76 יח"ד.

  פרויקטים חדשים

החברה פעילה כיום במספר רב של אתרים שונים ברחבי הארץ וממשיכה להרחיב את פעילותה:

"משכנות האומה" שלב ג' - 36 יח"ד בנות 2, 3, 4, 5 חדרים ודופלקסים יוקרתיים. 

"לב יהוד" - פרויקט התחדשות עירונית - הפרויקט מתעתד לקום בלב העיר בין הרחובות ויצמן, אלפרט וכצנלסון ולכלול כ-600 יח"ד חדשות.

נדל"ן מסחרי

"קניון הפסגה", בירושלים. הקניון כולל כ-10,000 מ"ר של 3 קומות מסחר ובילוי הנמצא בנתיב נסיעתה של הרכבת הקלה. הקניון פועל בהצלחה ובתפוסה מלאה ומהווה מרכז בילוי וקניות לכ-100,000 תושבי צפון ירושלים והסביבה. 

מרכז בילוי ופנאי במשכנות האומה, ירושלים. פרויקט הנמצא בבנייה וכולל כ-5,000 מ"ר של שטחי מסחר מפוארים כחלק משדרה הממוקמת בנקודה אסטרטגית בכניסה לירושלים ומתוכננת עם נגישות מרבית לצירי תנועה מרכזיים בירושלים ואליה; הרכבת הקלה, הרכבת הכבדה (שבתכנון), התחנה המרכזית, כביש בגין, כביש 443 וכביש 1. 

"שרי ישראל" שברחוב יפו ושרי-ישראל שבירושלים הנמצא בבנייה וחולש על ציר תנועה מרכזי בכניסה לעיר הנמצא במסלול נסיעתה של הרכבת הקלה והרכבת הכבדה שבתכנון. פרויקט ייחודי זה כולל כ-3,000 מ"ר של שטחי מסחר ועוד כ-5,000 מ"ר של משרדים. 

פעילות בינלאומית

החברה פועלת באמצעות החברה הבת "Sidi Investments Kft" בפראג ובבודפשט ומתמקדת בייזום ובניית דירות למגורים וכן שטחי מסחר.

פראג

פרויקט בקראסנה הורק – החברה סיימה שיווק מוצלח של הפרויקט בו 256 יח"ד ושטחי מסחר. 

פרויקט "byty malesice" – בהמשך לשיווק מוצלח של שלב א', בו נבנו ושווקו 282 יח"ד ושטחי מסחר. בימים אלו השלימה החברה את בנית שלב ב' ובו 270 יח"ד ושטחי מסחר נוספים. 

פרויקט "modrany" - בנוסף, לאחרונה רכשה החברה קרקע לפרויקט חדש הצפוי לכלול כ-150 יח"ד.

בודפשט – הונגריה

פרויקט "sidi angel" – שלב' א הכולל 176 יח"ד נמצא בימים אלו לקראת סיום בניה ושיווק. לאור הצלחת שלב א', החלה החברה בבניה ושיווק שלב ב' הכולל 152 יח"ד ושטחי מסחר. 

בנוסף בבעלות החברה קרקע נוספת בבודפשט בשטח של כ-90 דונם הנמצאת בתהליכי תכנון. הקרקע מיועדת למגורים, מסחר, משרדים ומלונאות. 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ישראל יכולה להפוך למובילה עולמית בפיתוח פתרונות מתקדמים לבעיית הזדקנות האוכלוסייה

  המילניום השני מוביל את האנושות להתמודדות עם שלל אתגרים, שרבים מהם נובעים מגורם מרכזי אחד – אוכלוסיית העולם מזדקנת.

  ישראל יכולה להפוך למובילה עולמית בפיתוח פתרונות מתקדמים לבעיית הזדקנות האוכלוסייה

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

 • DUN'S 100: מי הן זירות המסחר המובילות בשוק הישראלי?

  דירוג 100 Dun's של דן אנד ברדסטריט מדרג וממפה את זירות המסחר הממוחשב | במקום הראשון בדירוג המסתמך בעיקר על גודל וותק נמצאת חברת ATRADE

  DUN'S 100: מי הן זירות המסחר המובילות בשוק הישראלי?

 • האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

  המרוץ אחר מקום ההתמחות של הסטודנטים למשפטים החל השבוע. גם השנה הסטודנטים משקיעים הרבה מאד מאמצים בבחירת המשרד בו יתמחו: קוראים חומר, מסיירים במשרדים, משוחחים עם עורכי דין, נפגשים עם מתמחים. מה באמת חשוב לבחור במשרד המתאים.

  האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?