קבוצת סמי נג'מי

הנדסה

קבוצת סמי נג'מי
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: הנדסה
כתובת: רח' ויצמן 8, עכו
טלפון: 03-49555120
פקס: 077-4701683
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.sami-najami.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אחמד נג'מי

  אחמד נג'מי

  מנכ"ל ומייסד

  קבוצת סמי נג'מי

  עוד על אחמד נג'מי

  אחמד נג'מי

מנהלים בכירים

  מוחמד נג'מי סמנכ"ל תפעול
  סמי נג'מי סמנכ"ל שווק
אייקון אודות

אודות קבוצת סמי נג'מי

סמי נג'מי הינה חברת הנדסה מובילה בתחומי הפלדה, הבנייה הכבדה, הצנרת התעשייתית ואיטום גגות. החברה מתהדרת בהון האנושי המקצועי והמיומן המועסק בה הנהנה מעשרות שנות ניסיון בתחום. לקוחות החברה, הן בישראל והן בחו"ל הינן חברות טכנולוגיה, תעשייה ואנרגיה מוכרות וגדולות, ומטרתה של החברה היא לעבוד יד ביד עם לקוחותיה ולספק עבורם שירות מותאם אישית, על פי צרכיו ומאפייניו האישיים של כל לקוח. בחזונה מבקשת החברה לספק ללקוחותיה את רמת התכנון ההנדסי הגבוהה ביותר בשוק, ולצורך כך החברה רואה פני עתיד ומסתכלת על כל פרויקט כהזדמנות להציג את רמות החדשנות הגבוהות בשוק לצד שירות ללא פשרות.

מחברות ההנדסה והפרויקטים הגדולות בישראל ותאגיד עולמי בהתהוות

קבוצת סמי נג'מי החלה את דרכה כעסק משפחתי קטן לפני למעלה מ-35 שנה. כחברה  פרטית עמלה "סמי נג'מי" להקמת מותג מקומי ולאחר מכן עולמי ששמו  הולך לפניו כמתמחה  בפלדה, בנייה כבדה, קירוי וצנרת תעשייתית. כיום מדורגת סמי נג'מי כאחת מחברות ההנדסה והפרויקטים הגדולות בישראל. מטה החברה ממוקם בעכו והיא מחזיקה  במעל ל-5 אתרי ייצור הפרוסים ברחבי ישראל, המספקים את שירותי ומוצרי החברה ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם פתרונות חכמים ועמידים. החברה מחזיקה בתקני איכות מקומיים ועולמיים.

פתרונות החברה

ייצור- הליכי הייצור המתקדמים של החברה מעניקים לה את האפשרות להציג את רמת המקצוענות הגבוהה ביותר של מהנדסי החברה ובעלי המלאכה העובדים בה.

התקנה – בפרויקטים נוכחיים רבים תהליך הייצור כולו נעשה מחוץ למפעלי החברה ולצורך כך עושה החברה שימוש במודל OSM (ייצור טרומי, הרכבה מקדימה, מודולריות וייצור מחוץ לאתר), תוך אספקת פתרונות חכמים ויצירתיים.

תחזוקה – בחברה פועלות מחלקות בקרת איכות (Quality Control) ו-הבטחת איכות (Quality Assurance) זוכות פרסים המבטיחות שהאיכות הגבוהה תישמר בכל פרויקט של החברה.

קידמה וחדשנות – מנהלי הפרויקטים, מהנדסי התכנון ואנשי המקצוע המיומנים של החברה נעזרים בפלטפורמות התכנון המתקדמות ביותר דוגמת 3d struct ,Tekla ו-Revit. אלו מאפשרים לחברה לספק למגוון לקוחותיה מענה מהיר  ומקצועי בכל עת.

התמחויות החברה

הנדסת מכונות – הנדסת מכונות הינה מצרך הידע החשוב ביותר בחברה ומומחיה בעלי ידע של עשרות שנים  בפיתוח מכונות מסוגים שונים.  שילוב של ידע אישי ותוכנות תיב"ם מתקדמות מביאים את תהליך הפיתוח בחברה למיצוי מקסימאלי בטרם היציאה לייצור ולביצוע ניסויים ממשיים. סמי נג'מי מתמחה בתחום עיצוב תעשייתי, פיתוח מכני ומולטי-דיסציפלינרי הנפרס על פני קשת רחבה של תחומי הנדסה מכנית.

הנדסת תהליך - ייעול תהליך הבנייה הינו אתגר עצום במיוחד בענף הבנייה המודרני ולכן מאמינים בחברה במודלים של ייצור טרומי, הרכבה מראש, מודולריות וייצור מחוץ לאתר. בכך מצליחה החברה לחסוך אלפי שעות של ייצור והתקנה תוך בטיחות מירבית לעובדיה.

הנדסת מבנים – סמי נג'מי נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחומי הרכבת והקמת מבנים. שילוב אמיתי של ניסיון, כוח אדם ויכולת לבצע את העבודה, מניע את החברה להיות מובילה ודומיננטית בענף.

מיגון מפני מים - סמי נ'גמי הינה החברה היחידה המעסיקה  מתקיני גגות שאושרו ומאושרים על ידי Carlisle בישראל. חשיבותו של גג המבנה נעוצה בהגנה שהוא מעניק לכל מתקן בכל תנאי מזג אוויר. חיי השירות של הגג תלויים בתחזוקה ובטיב החומרים מהם הוא בנוי ומטרת שירות הגגות של סמי נג'מי היא להבטיח שהלקוחות יקבלו את הגג האיכותי ביותר שיענה על צרכי החברה ויעדיה.

פרויקטים נבחרים

מפעלה של החברה משתרע על פני 6000 מ"ר והוא כולל מערכות חכמות רבות כמו גם חומרי ייצור מהמתקדמים ביותר בתעשייה. במרוצת השנים הייתה אחראית החברה לפרויקטים במגוון רחב של תחומים, ביניהם: תחנות כוח, בנייה ותחזוקה, ACC, ייצור ובנייה של מבני פלדה,  עבודות מתכת (פלדת פחמן ופלדת אל חלד), צנרת PVC ו-CPVC, צנרת מפלדת אל חלד, צנרת נחושת,  צנרת פלדת פחמן, ייצור ובניית מיכלים, בניינים מסחריים, שיפוץ ושיקום ואיטום למערכות חדרים נקיים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

  הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

 • "מי שיודע לבנות בתי חולים, יכול לבנות כל דבר"

  בגיל 73 ועם 40 שנות ניסיון בתחום ניהול פרויקטים, מיזג מוני יוקלה את הפעילות והמוניטין של החברה שהקים עם חברת פורן שרים. יוקלה, ממנהלי הפרויקטים המובילים בארץ בתחום הנדל"ן הרפואי, מדבר בפתיחות על המורכבות בבניית בתי חולים ומרכזים רפואיים, "אם בנית בניין של אינטל וטעית, זה יעלה הרבה כסף, אם טעית בבניית בית חולים, זה יעלה בחיי אדם, אין דבר מורכב יותר מבניית מרכז רפואי"

  "מי שיודע לבנות בתי חולים, יכול לבנות כל דבר"

 • אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

  הקו פורץ הגבולות של הרשות להגנת הפרטיות לנוכח השינויים בעולם והקיפאון החקיקתי בישראל

  אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

 • האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?

  לאחר שנים רבות של יציבות יחסית, ידעו דיני המשפחה בישראל בשנים האחרונות טלטלות רבות. חוקים התווספו לספר החוקים, הלכות נשתנו ופסיקות ביהמ"ש יצרו לא פעם חוסר אחידות שגרר חוסר יציבות ובלבול

  האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?