קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ

נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית

קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2002
תחום: נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית
כתובת: מתחם גלובל טאוורס, קומה 20,
דרך יצחק רבין 1, פתח תקווה
טלפון: 3707*
פקס: 03-6513302
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.katayazamut.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  בן קטה מנכ"ל
אייקון אודות

אודות קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ

קטה יזמות ובניה הינה חברת יזמות וקבלנות נדל"ן צומחת, העוסקת בשני סגמנטים עיקריים: התחדשות עירונית במסלולי תמ"א 38/2 הריסה ובנייה ופינוי בינוי וכן נדל"ן מניב. החברה הוקמה בשנת 2002 על ידי רפי קטה, יזם בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הנדל"ן, ובמהלך שנות פעילותה היא בונה ומחדשת את העיר פתח תקווה, אחת מהערים הגדולות בישראל המונה אוכלוסייה בת כרבע מיליון איש. קטה יזמות ובנייה נהנית מחוסן פיננסי וגב כלכלי איתן והיא  מקדמת כיום בנייה בהיקף מסיבי ביותר הכולל כ-18 פרויקטים בני 1500 יחידות דיור. בנוסף החברה עוסקת בתכנונו של בית מלון חדש בפתח תקווה (השני בעיר) אשר ייבנה באזור התעסוקה והמסחר המתפתח ברמת סיב. 

פרויקט התמ"א 38/2 הראשון בפתח תקווה

כחברה פורצת דרך ומובילה בעיר, קטה יזמות בנתה את פרויקט התמ"א 38/2 הראשון בפ"ת - פרויקט נוה גן החדשה (שלב א'). פרויקט זה אשר נבנה ברחוב זאב אורלוב, בסמוך לציר ז'בוטינסקי המרכזי, כלל את הריסתו של בניין רכבת ישן בן 12 דירות ואת בנייתו של בניין מגורים מודרני ומעוצב הכולל 39 יחידות דיור חדשות. הפרויקט פרץ את הסכר עבור חברות בנייה נוספות בעיר והוא הבליט את מובילותה של החברה בעיר. החברה ממשיכה כיום ובונה את שלב ב׳ בפרויקט, מתחם פינוי בינוי במסגרתו תהרוס 24 דירות ישנות ובמקומן תבנה מבני מגורים חדישים בני 88 דירות חדשות.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

יתרונה הגדול של החברה בענף הנדל"ן נובע מן העובדה שהיא מתפקדת כיזמית וקבלנית ביצוע כאחד, דבר המעניק לדיירים בפרויקטים אותם היא בונה ביטחון ורוגע נפשי. לחברה עצמה הדבר מעניק את היכולת להתמודד עם מורכבויות הנדסיות וקשיים תכנוניים. יתירה מכך, השילוב בין היזמות לביצוע מאפשר לחברה להתייעל בהליך הבנייה ולהציע לרוכשי הדירות החדשות מחירים אטרקטיביים במיוחד.

מחזיקים בקרקעות ברחבי הארץ

החברה החלה את פעילותה בשיווק קרקעות ברחבי הארץ וכפועל יוצא מכך היא מחזיקה כיום בקרקעות רבות בצפון הארץ אותן היא משכירה ומחכירה לחקלאים. לחילופין החברה מקדמת את הפשרתן של קרקעות אלו לבניית שטחים מסחריים. כמו כן החברה מחזיקה בנכסים מניבים במרכז הארץ, מרביתם בפתח תקווה ומיעוטם בתל אביב.

משפחה שורשית של ילידי העיר

חברת קטה יזמות הוקמה אמנם על ידי רפי קטה אך את דרכו ממשיכים בניו, בן וליאור קטה, ובמקרים מסויימים משתפת החברה פעולה גם עם חברות נוספות בבעלות המשפחה המורחבת. כל בני משפחת קטה הינם ילידי העיר וגאים להיות בוני העיר המתחדשת. קטה יזמות הינה דוגמא חיה לאנשי עבודה אמיתיים שאינם נרתעים מעבודה קשה ועמלים שעות ארוכות בכל יום על קידום הפרויקטים להם אחראית החברה בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצון הלקוחות. לחברה מטה הנהלה רזה המלווה על ידי יועצים ואנשי מקצוע חיצוניים מהשורה הראשונה ביניהם כלכלנים, עורכי דין, שמאים, מפקחי בנייה, מהנדסים ומנהלי עבודה.

הביטחון האישי של הלקוחות בראש סדר העדיפויות

החברה הציבה לעצמה עיקרון מנחה המלווה אותה לאורך כל הדרך והוא להעמיד את הביטחון האישי של לקוחותיה בראש סדר העדיפויות. על מנת לעשות כן החברה נוקטת בכל פרויקט אותו היא בונה בתכנון מעמיק ויסודי, דרך הקפדה עיקשת על איכות ביצוע גבוהה ועד לשימוש בחומרים איכותיים ליצירת הגימור המושלם - כל זאת בליווי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים, מתן שירות אישי ועמידה בלוחות הזמנים. מכלול אלמנטים אלו מביא את החברה לידי שליטה מלאה בכל תחומי פעילותה ומאפשרים לה ליזום ולבצע את כלל הפרויקטים שלה באופן עצמאי.

פרויקטים נבחרים

פסגות ברנדה, פתח תקווה – פרויקט תמ"א 38/2 בו נהרסו 3 בניינים ישנים בהם התגוררו 16 משפחות, ובמקומם הוקמו  ואוכלסו 2 בניינים חדשים ובהם 60 דירות חדשות.

קטה בכפר גנים, פתח תקווה – פרויקט תמ"א 38/2 הכולל שלושה בניינים סמוכים הנבנים בימים אלו ובהם 72 דירות חדשות בתמהיל דירות מגוון: בית יהלום (בפינת הרחובות טרומפלדור ויהלום), בית ספיר (טרומפלדור 56) ובית טופז (טרומפלדור 51-53).

לשם 9, פתח תקווה - מלון עסקים חדש ויוקרתי בן 15 קומות ובו 90 חדרים ושטחי מסחר, אשר יוקם בלב מרכז ההיי-טק של פ״ת, סמוך לקו הרכבת הקלה ולמתחם הבילויים הגדול בעיר.

יצחק שדה 34, פתח תקווה - פרויקט פינוי-בינוי בו עתידה החברה להרוס בניין רכבת ישן בן 4 כניסות ו-24 דירות ובמקומו תבנה מגדל חדש בן 19 קומות ובו שטחי מסחר ו- 90 דירות חדשות בתמהיל מגוון. הפרויקט ממוקם בשכונת רמת ורבר.

ז'בוטינסקי 19, פתח תקווה – פרויקט פינוי - בינוי פורץ דרך הממוקם בציר ז'בוטינסקי המרכזי בו יעבור הקו האדום של הרכבת הקלה. במסגרת הפרויקט החברה צפויה להרוס 3 בנייני רכבת ישנים בהם מתגוררות בימים אלו 36 משפחות, ובמקומם לבנות במודל של עירוב שימושים 2 בניינים חדשים בעלי 132 דירות חדשות, שטחי מסחר, משרדים ומבני ציבור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה