קליימן יזמות ובנייה

ייזום ובניית פרויקטי נדל"ן למגורים, התחדשות עירונית, תעשיה ומבני ציבור

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1994
תחום: ייזום ובניית פרויקטי נדל"ן למגורים, התחדשות עירונית, תעשיה ומבני ציבור
כתובת: רח' החרושת 48, כרמיאל
טלפון: 04-9550686
פקס: 04-6283876
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.a-kleyman.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ארקדי קליימן

  ארקדי קליימן

  מייסד

  קליימן יזמות ובנייה

 • בוריס קליימן

  בוריס קליימן

  מנכ"ל תפעול ומנהל הזרוע הביצועית

  קליימן יזמות ובנייה

 • סוזאנה קליימן

  סוזאנה קליימן

  מנכ"לית

  קליימן יזמות ובנייה

אייקון אודות

אודות קליימן יזמות ובנייה

חברת ארקדי קליימן, מהמובילות בתחום היזמות וקבלנות הבנייה בצפון הארץ , מתמודדת בהצלחה, באחת מהתקופות המאתגרות ביותר בהיסטוריה של ענף הנדל"ן.
מלחמת "חרבות ברזל" שהחריפה את חוסר הוודאות בשוק הנדל"ן, ענף הבנייה שאיבד נתח משמעותי מכוח האדם, עיכובים במסירות והורדת דירוג האשראי של ישראל, אלה רק חלק מהנושאים אשר גורמים לשינויים משמעותיים בדרישות השוק ומשפיעים על ההיצע והביקוש בתחום.
החברה אשר לה וותק של 30 שנות ניסיון בענף הבנייה, סיווג קבלני ג'5 והסמכה ל-ISO 9001 ,ISO 45001, מנוהלת ע"י שני ילדיו של ארקדי קליימן, סוזאנה ובוריס קליימן.
ניסיון רב שנים, איתנות פיננסית של החברה המספקת לה גב כלכלי ויכולת עמידה בפרויקטים מובילים, כמו גם דרוג אשראי גבוה וידע מצטבר של הצוות המקצועי, הגורמים לחברה לצלוח תקופה מאתגרת זו.
החברה מתמחה בבנייה למגורים, תעשייה ובנייה ציבורית (עבודות תשתית, בנייה וגמר), ובשנים האחרונות נכנסה גם לתחום יזמות נדל"ן למגורים בכלל והתחדשות עירונית ודיור במחיר מופחת בפרט. הניהול המשפחתי של חברת ארקדי קליימן תוגבר באנשי צוות מקצועיים נוספים ומנוהל באווירה משפחתית חמה ופתוחה.
צוות הניהול נוכח בשטח ומבקר באתרים על בסיס יומיומי על מנת לוודא את העמידה בסטנדרטי האיכות והבטיחות הגבוהים של החברה ובלוחות הזמנים, ומבין היטב את החשיבות של ארגון, דיוק, ניהול יעיל ורזה ותיאום מדוקדק כדי להתמודד עם שוק הבנייה המורכב והדינמי של ימינו.
בכל אחד מהפרויקטים שהיא יוזמת, ובמהלך כל שנות פעילותה, מקפידה החברה על תכנון אדריכלי ופיתוח סביבתי עשיר, מפרט טכני איכותי וסטנדרט בנייה גבוה במיוחד.
המוטו של החברה "איכות ללא פשרות היא נר לרגלינו", הקנה לה את המוניטין כ"חברת בנייה אמינה ויסודית".
יעידו על כך כל לקוחותיה ובהם נמנים כמובן גם החברות הגדולות במשק כגון שיכון ובינוי, שפיר, סלע בינוי, קחם ועוד.
החברה גאה בהון האנושי שלה - המהנדסים, האדריכלים, ההנדסאים, המנהלים הבכירים, מנהלי הפרויקטים, עובדי הכפיים בכל מקצועות הבנייה והמערך הלוגיסטי התומך. החברה מקפידה על גיוס עובדים מדוקדק ודוגלת בהאצלת סמכויות למנהלים תוך הקשבה לרעיונות חדשים, יחס מפרגן ותגמול הוגן.
מנהלי החברה מדגישים את היבט הבטיחות בתהליך הבניה, משקיעים משאבים רבים בתחום ורואים בבטיחות אלמנט שיש להטמיע כחלק אינטגרלי מהתרבות הארגונית של החברה וכלל בעלי העניין בפרויקטים השונים. החברה חרטה על דגלה את נושא הבטיחות והגהות ולוקחת חלק בתוכנית "כוכבי בטיחות" של התאחדות הקבלנים בשיתוף עם גורמי מקצוע נוספים.
חברת ארקדי קליימן בונה פרויקטים רבים תוך הקפדה על סטנדרט גבוה המותאם היטב לדרישות לקוחותיה, מתן יחס אישי, חם ואדיב וליווי צמוד משלב התכנון המוקדם ועד למסירת הפרויקט. הניסיון הרב שצברה החברה מאפשר לה להעניק לכל לקוח חוויית שירות נעימה ונינוחה, אשר מלווה אותו לכל אורך הדרך. הקפדה יתרה על איכות הבניה תוך עמידה בלוחות הזמנים, שקיפות, שירות לקוחות יעיל שנותן מענה מקצועי מידי ואמין ללקוחות - כל אלה מבטיחים את שביעות רצונם של הלקוחות והופכים אותם לשגרירים הטובים ביותר של החברה.

תחומי פעילות

ייזום וביצוע נדל"ן למגורים והתחדשות עירונית

חברת ארקדי קליימן יוזמת ובונה שכונות מגורים בחיפה, נשר, נהריה, קריית ים, כרמיאל, חריש, כפר תבור ויוקנעם, טבריה ומגדל העמק, בית שמש והרחבות קהילתיות בקיבוצים. הבנייה מתבצעת תוך רגישות רבה לצרכי הדיירים. מחלקת הדיירים בחברה מלווה את הלקוחות משלב חתימת ההסכם ועד לקבלת המפתח לדירה, ומחלקת הבדק ממשיכה לתת מענה ללקוחות בשנות הבדק והאחריות.

התחדשות עירונית

בשנת 2019 נכנסה החברה לתחום ההתחדשות עירונית. היא יוזמת ומבצעת כיום פרויקטים בערים חיפה, עכו ונהריה. החברה חתומה גם על מתחמי פינוי בינוי של שכונות בחיפה והסביבה. גם בתחום ההתחדשות העירונית מיישם צוות החברה את הניסיון העשיר שצבר במהלך השנים, תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מתחום ההנדסה, הרישוי והבינוי. לדיירים מובטח תהליך מקצועי, יעיל, החל מהבדיקה הראשונית ועד סיום הפרויקט והכניסה לדירות.

מבני ציבור

עם לקוחותיה של חברת קליימן נמנים גם עיריות ומועצות אזוריות, והחברה מתמחה בבנייה ציבורית ומתגאה בפרויקטים שבנתה בחיפה, עכו, מגדל העמק, כרמיאל ובמושבים נוספים באזור הצפון - לרבות תחנת כיבוי אש, בתי ספר, גני ילדים, מעונות יום, מעונות למבוגרים וילדים עם צרכים מיוחדים, בתי כנסת, ישיבת הסדר, ספריה עירונית, מבנה קהילתי, מועדון נוער, אולמות ספורט ופארק אתגרי.

מבני תעשייה

חברת ארקדי קליימן בונה מבני תעשייה - כמו מפעל לתעשייה כבדה באזור התעשייה צח"ר, מחסנים לוגיסטיים באלון תבור, מבנה לסדנא בקיבוץ כברי, מפעל לחומרים כימיים בקרית שמונה ועוד. גם בתחום זה מפגינה החברה את המקצועיות, המחויבות, יכולות הביצוע והידע הרב שצברה במהלך השנים ואשר מהווים בסיס איתן לביצוע פרויקטים בתחום התעשייה.

פרויקטים נבחרים

פרויקטים שאוכלסו
חריש: פרויקט ביצוע עבור חברת שפיר, 124 יח"ד לרבות פיתוח סביבתי מלא, אוכלס - 2021.
הר כרמי, כרמיאל: ייזום וקבלנות ביצוע – 99 יח"ד, אוכלס – 2021.
כרמים, כפר תבור: ביצוע של 100 יחידות צמודי קרקע עבור קבוצת חנן מור, אוכלס - 2022.
גבעת זמר, חיפה: קבלנות ביצוע עבור שיכון ובינוי בפרויקט של 55 יח"ד, אוכלס - 2022.
The Valley, נהריה: ייזום וקבלנות ביצוע, 164 יח"ד, אוכלס - 2023.
קריית ים: ייזום וביצוע של 166 יח"ד, אוכלס - 2023.

פרויקטים בביצוע
חלומות חריש: קבלנות ביצוע עבור שיכון ובינוי בפרויקט של 69 יח"ד. סיום צפוי 2024.
טבריה: ייזום וביצוע של דיור במחיר מופחת ושוק חופשי, 660 יח"ד + 12,000 מ"ר שטחי מסחר.
בית שמש: קבלנות ביצוע עבור חב' שפיר – נתי"ב – 231 יח"ד.
קיבוץ סער: מרכז תעסוקה ושירותים.
רכסים: הקמת 2 בתי ספר ואולם ספורט גדול.

פרויקטים בתכנון
מגדל העמק: ייזום וביצוע של פרויקט מחיר מטרה ושוק חופשי, 188 יח"ד + 5,000 מ"ר שטחי מסחר.
המחצבה, נשר: פרויקט הדגל של החברה, ייזום וביצוע של מגדל המתנשא לגובה 60 קומות באתר המחצבה בנשר. הפרויקט כולל שטחי מסחר, משרדים, למעלה מ-1,000 יח"ד (כולל מעונות לסטודנטים) וחניונים על-קרקעיים ותת-קרקעיים. לדברי אחד האדריכלים, גיא מילוסלבסקי: "הפרויקט יהווה עוגן מטרופוליני חדש" המגדל הגבוה ביותר בארץ מחוץ לגוש דן, שייבנה במיקום אסטרטגי לעסקים וימנף את האזור כולו ממתחם תעסוקה טיפוסי למוקד משיכה מעורב - שימושים, שייצור רצף עירוני בין חיפה לנשר".
הכרם: ייזום וביצוע הקמת מבנה משרדים ומסחר בעיר עכו.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

  במקום שבו נטענות טענות סף, מן הראוי להכריע בהן תחילה ואין מקום להתערבות בגרעין הקשה של שיקול הדעת של ועדת המכרזים

  מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

  כלי בינה מלאכותית גנרטיבית יכולים לכתוב עבורנו קוד שעלול להכיל סיכוני אבטחת מידע. אין תחליף להבנה וניסיון אנושיים

  שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית