קליל תעשיות בע"מ

"לגרום לסביבתנו לחייך ולהיות גאים במעשינו"

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1950
תחום: פיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של חלונות מותאמים אישית ומערכות אלומיניום מתקדמות לבנייה ולתעשייה
כתובת: אזור תעשייה מזרחי, ת.ד. 659, כרמיאל 2161601
טלפון: 04-9900201
פקס: 04-9900255
אימייל: info@klil.co.il
אתר החברה: http://www.klil.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • צור דבוש

  צור דבוש

  יו"ר מועצת המנהלים

  קליל תעשיות בע"מ

 • אריה (ריצ'י) ריכטמן

  אריה (ריצ'י) ריכטמן

  מנכ"ל

  קליל תעשיות בע"מ

 • יוני רובינזון

  יוני רובינזון

  משנה למנכ"ל ומנהל כספים

  קליל תעשיות בע"מ

אייקון אודות

אודות קליל תעשיות בע"מ

קליל מובילה את עיצוב חלונות ודלתות האלומיניום בישראל.

קליל נוסדה בשנת 1950 ומעסיקה כ-300 עובדים. מפעל החברה ממוקם בכרמיאל. החברה הונפקה לציבור בשנת 1981, ומניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

דבוש השקעות בע"מ מחזיקה בכ-60% ממניות החברה, והיתרה מוחזקת ע"י גופים מוסדיים והציבור הרחב.

קליל נבחרה וקיבלה זיכיון ורשיון בלעדיים לייצור ולשיווק מוצרים ומערכות אלומיניום מבית ALCOA, יצרנית האלומיניום הגדולה בעולם.

לקליל חברת בת: רול פרופיל, המפתחת ומייצרת מערכות תריסי גלילה.

קליל - בצמיחה מתמדת

קליל נמצאת בתנופת צמיחה ומשיקה בכל שנה מוצרים ושירותים חדישים ומתקדמים, תוך שימת דגש על מתן פתרונות ייחודיים במוצרי נישה ובתחום הבניה האקולוגית.

קליל מפתחת, מעצבת, מייצרת ומשווקת מערכות אלומיניום מתקדמות לענפי הבנייה והתעשיה על פי התקנים המחמירים ביותר: חלונות, דלתות, קירות מסך, תריסים, מעקים, מחיצות פנים, מערכות מבודדות (לבידוד תרמי) ופרופילים שונים על פי דרישת הלקוח.

3 צעדים לאחריות משולבת

קליל פיתחה מסלול שירות ייחודי וחדשני לבונה והמשפץ, “3 הצעדים לאחריות משולבת". במסגרת המסלול מעניקים לבונה / משפץ ליווי החל מיצירת הקשר הראשוני ועד לסיום הפרויקט. כך נהנים הבונים מליווי מקצועי ומקבלים את הפיתרון הטוב והמתאים ביותר לדרישותיהם.

 • צעד 1 - תיאום פגישת יעוץ אישית עם יועץ באחד מאולמות התצוגה של קליל (הפגישה ללא תשלום וללא התחייבות).
 • צעד 2 - בחירת מורשה קליל לביצוע הפרויקט (קליל בחרה, הסמיכה ומבקרת מתקיני חלונות מובחרים להיות מתקינים מורשים ומפנה אליהם את הבונים והמשפצים).
 • צעד 3 - בדיקת אימות וקבלת תעודת אחריות משולבת הכוללת אחריות קליל לגבי הרכיבים מתוצרת קליל ואחריות המתקין המורשה לגבי שאר מרכיבי ההתקנה (לאחר השלמת העבודה נערכת בביתכם בדיקה כי אכן הותקנו בביתכם מוצרי קליל המקוריים על ידי איש מקצוע מוסמך ונשלחת אליכם תעודת אחריות משולבת).

בונים, משפצים ואנשי מקצוע יוכלו למצוא באתר החברה גלריית תמונות מתחדשת, סרטוני וידאו, קטלוג מוצרים, שרטוטים מעודכנים להורדה ולצפייה, מילון מונחים, מאמרים, מידע על תוכנית מורשה קליל, פרטים על האחריות המשולבת ועוד מידע רב.

צור קשר ב-www.klil.co.il.

קליל DOOR

דלתות פנים מסוגננות מאלומיניום, המאפשרות התאמה מוחלטת בין כל פתחי הבית – הדלתות והחלונות.

הקולקציה העשירה מאפשרת שילובים מגוונים ואופנתיים של חיפויי פורמייקה וזכוכית במבחר גימורים עשיר:

ניתן לשלב חיפויים שונים בפנים החדר ומחוצה לו ואם לא די בכך - להחליף את החיפוי כאשר משפצים או מעצבים מחדש את החלל, ולהגיע למראה חדש לחלוטין.

קליל GLASS

קליל מציעה לראשונה פתרון שלם ואיכותי לכלל פתחי הבית ומובילה את הבשורה בתחום הזיגוג באמצעות משפחת קליל GLASS.

זכוכיות קליל GLASS מסופקות כחלק ממערכות קליל, בצירוף חותמת ייחודית להבטחת מקוריות המוצר. ניתן לבחור את מוצר קליל GLASS הנכון בהתאם לתנאי הסביבה, העיצוב והתקציב.

בקליל GLASS קיימות 4 משפחות:

קליר – לשקיפות מרבית (בשילוב בידוד תרמי משופר), אנרג'י – לסינון קרינה (בשילוב בידוד תרמי משופר), אקוסטיק – לבידוד אקוסטי משופר ומולטי – שילוב כל היתרונות הנ"ל, בתוספת שדרוגים.

קליל והבית החכם

קליל הינה הנציגה הבלעדית של חברת NICE העולמית, מביאה לארץ את מגוון המוצרים החדשנים של NICE ומשלבת אותם במערכות קליל, תחת המותג קליל קונטרול.

מנועים מתוחכמים לתריסים

 • שילוב מערכות בקרה, המאפשרות שליטה מרחוק בפעולות התריסים
 • שילוב חיישני אקלים וחיישני בטיחות
 • משפחת מוצרי קלילקונטרול מאפשרת לבונים ולמשפצים להנות ממוצרים שהם פרי פיתוח של פסגת הטכנולוגיה העולמית, וממיטב העיצוב האיטלקי, במסגרת האחריות של קליל.

קליל – איכות הסביבה

קליל חברה בעמותת הבנייה הירוקה ועומדת בתקנים המחמירים ביותר לשמירה על איכות האוויר והמים ובתהליכי ייצור אקולוגיים.

בתהליך הייצור מקפידים על:

 • צביעה ללא חומרים כרומטיים
 • שימוש בחומרים מתמחזרים
 • הפעלת מערכות לחיסכון בחשמל

קליל בקהילה

קליל רואה חשיבות רבה בתמיכה במוסדות חברתיים בקהילה בה היא יושבת וכן בקידום ערכים של שמירה על איכות הסביבה והטבע, העסקת עובדים מאוכלוסיות מגוונות ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, רכש כחול-לבן, הטמעת אחריות חברתית בארגון, קידום חינוך טכנולוגי ופיתוח עובדים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

 • אליפות של אישה

  רגע לפני שאלונה ברקת מקבלת את אות "אישה פורצת דרך" בטקס הענקת אותות המצוינות של דן אנד ברדסטריט, שיערך ב 28.5 במוזיאון תל אביב, האישה שמיישמת את חזונו של בן גוריון בבירת הנגב, מעניקה ראיון מיוחד לאתר 100 DUN’S ומספרת על ההצלחה המקצועית החברתית והקהילתית של קבוצת הפועל באר שבע.

  אליפות של אישה

 • העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

  בחודש יוני האחרון הטיל המדען הראשי פצצה: דוח החדשנות שהוגש לראש הממשלה קבע כי בעשור הקרוב תסבול תעשיית ההייטק המקומית ממחסור של לא פחות מ-10,000 מהנדסים, וכי אותות המשבר ניכרים כבר היום. המחסור במהנדסים הוא החסם המשמעותי ביותר שעומד בפני התעשייה הישראלית, קבע המדען הראשי, ואם הוא לא יטופל תתקשה ישראל לשמור על מעמדה כמובילה עולמית בחדשנות הטכנולוגית.

  העסקה מגוונת – האתגר הבא של תעשיית הטכנולוגיה

 • DUN'S 100 2017 – דירוג קבוצות הביטוח לשנת 2017

  על-פי דירוג קבוצות הביטוח של Dun's 100, קיימת יציבות בדירוג בהשוואה לשנה שעברה ■ הפניקס, שבשנה שעברה מוקמה במקום הרביעי, עלתה השנה שלב בדירוג ועקפה את מנורה מבטחים

  DUN'S 100 2017 – דירוג קבוצות הביטוח לשנת 2017