קליל תעשיות בע"מ

"לגרום לסביבתנו לחייך ולהיות גאים במעשינו"

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1950
תחום: פיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של חלונות מותאמים אישית ומערכות אלומיניום מתקדמות לבנייה ולתעשייה
כתובת: צור 13, א.ת. מזרחי, ת.ד. 659, כרמיאל 2161601
טלפון: 04-9900201
פקס: 04-9900255
אימייל: info@klil.co.il
אתר החברה: http://www.klil.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • צור דבוש, קליל תעשיות בע"מ

  צור דבוש

  יו"ר מועצת המנהלים

  קליל תעשיות בע"מ

 • אריה (ריצ'י) ריכטמן, קליל תעשיות בע"מ

  אריה (ריצ'י) ריכטמן

  מנכ"ל

  קליל תעשיות בע"מ

 • יוני רובינזון, קליל תעשיות בע"מ

  יוני רובינזון

  משנה למנכ"ל ומנהל כספים

  קליל תעשיות בע"מ

אייקון אודות

אודות קליל תעשיות בע"מ

קליל מובילה את עיצוב חלונות ודלתות האלומיניום בישראל - קליל נוסדה בשנת 1950 ומעסיקה כ-300 עובדים. מפעל החברה ממוקם בכרמיאל. החברה הונפקה לציבור בשנת 1981, מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיא נכללת במדד ת"א 90. דבוש השקעות בע"מ מחזיקה בכ-60% ממניות החברה, והיתרה מוחזקת ע"י גופים מוסדיים והציבור הרחב.

לקליל חברה בת: רול פרופיל, המפתחת ומייצרת מערכות תריסי גלילה.                                  

קליל נבחרה וקיבלה זיכיון ורשיון בלעדיים לייצור ולשיווק מוצרים ומערכות אלומיניום מבית ALCOA, יצרנית האלומיניום הגדולה בעולם.

Superbrands

קליל הוכתרה בשנת  2017, בפעם השניה כמותג על בישראל על ידי ארגון ה Superbrands העולמי. הארגון מבצע כל שנה מחקר צרכנים רחב ביותר והבחירה בו מייצגת אמון רב במותג בקרב הצרכנים הישראלים.

שירות ייחודי לבונה והמשפץ

קליל מפעילה שירות ייחודי ללקוח במסגרת "תעודת האחריות המשולבת" שלה. לקוחות פרטיים נהנים מיעוץ מקצועי לבחירת החלונות לבתיהם, מביצוע העבודה על ידי מתקין מורשה של קליל ומבדיקת אימות של קליל בסוף הפרויקט - לפני הנפקת התעודה.

האחריות המשולבת היא האמצעי הטוב ביותר עבור הלקוח לוודא שקיבל את חלונות קליל כפי שהם צריכים להיות מיוצרים ומותקנים ולהנות ממוצר אמין ומתפקד כראוי לאורך שנים.

קליל מפתחת, מעצבת, מייצרת ומשווקת מערכות אלומיניום מתקדמות לענפי הבנייה והתעשיה על פי התקנים המחמירים ביותר: חלונות, דלתות, קירות מסך, תריסים, מעקים, מחיצות פנים ופרופילים שונים על פי דרישת הלקוח. קליל משיקה בכל שנה מוצרים ושירותים חדישים ומתקדמים, תוך שימת דגש על מתן פתרונות ייחודיים במוצרי נישה ובתחום הבניה האקולוגית.

קליל DOOR

דלתות פנים בעיצוב אישי. דלת פנים יוקרתית, המיוצרת לפי מידה, עמידה למים המיוצרת מחומרים מבודדים אקוסטית. התכנון המתוחכם מאפשר עיצוב ייחודי לכל דלת בעזרת שילובים מגוונים ואופנתיים של חיפויי פורמייקה, טפט וזכוכית במבחר גימורים עשיר ואפשרות להחלפה קלה של המראה בשינוי חיפוי הדלת בלבד.

קליל GLASS

פתרונות מתקדמים בתחום הזיגוג המעניקים יתרונות כמו בידוד אקוסטי, בידוד תרמי או אנרגטי. בתכנון מושכל של מערכות הבית ניתן להנות משקט באזור סואן ומחסכון בהוצאות על אנרגיה. זכוכיות קלילGLASS מסופקות כחלק ממערכות קליל, בצירוף חותמת ייחודית להבטחת מקוריות המוצר. 

קליל קונטרול

תריסים, מנועים מתוחכמים ומערכות בקרה, המאפשרות שליטה מרחוק בפעולות התריסים ושילוב חיישני אקלים וחיישני בטיחות.

קליל הנציגה הבלעדית של חברת NICE העולמית, מביאה לארץ את מגוון המוצרים החדשנים של NICE ומשלבת אותם במערכות קליל תחת המותג קלילקונטרול.

איכות הסביבה

קליל חברה במועצה לבנייה ירוקה ועומדת בתקנים המחמירים ביותר לשמירה על איכות האוויר והמים ובתהליכי ייצור אקולוגיים. בתהליך הייצור מקפידים על: צביעה ללא חומרים כרומטיים | שימוש בחומרים מתמחזרים | הפעלת מערכות לחיסכון בחשמל.

מעסיק חברתי

בשנת 2016 קליל זכתה במקום השלישי בתחרות המעסיק החברתי של עיתון כלכליסט וקרן מעגלים לשנת 2016.

מארגני התחרות בחנו מספר קריטריונים, ביניהם גישת ההנהלה לאיזון עבודה / משפחה ופנאי, יחס בין התייעלות עסקית לתנאי העובדים וכן פעילויות הקשורות בקהילה הקרובה בהקשר לעובדי החברה.

מעורבות בקהילה

קליל רואה חשיבות רבה בתמיכה במוסדות חברתיים בקהילה בה היא יושבת וכן בקידום ערכים של שמירה על איכות הסביבה והטבע, העסקת עובדים מאוכלוסיות מגוונות ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, רכש כחול-לבן, הטמעת אחריות חברתית בארגון, קידום חינוך טכנולוגי ופיתוח עובדים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

  בד בבד עם פיצול ערוץ 2 לשני ערוצים, העלתה חברת "קשת" לשידוריה תוכנית מציאות חדשה, "חתונה ממבט ראשון" שמה, שעל פניו נועדה להגשים אידיאל רומנטי, מציאת התאמה מורכבת ומדויקת עד כדי כך, שניתן להכיר את החתן האחד והיחיד או את הכלה האחת והיחידה לראשונה מתחת לחופה. המיונים והבדיקות שבוצעו לכל אחד מבני הזוג ע"י מומחים במגוון תחומים, נועדו לאפשר סינון מרבי ומיטבי של המשתתפים, עד כדי מציאת התאמה קרובה לשלמות, גם אם הצדדים עצמם לא נפגשו מעולם.

  חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

 • גילוי מרצון – חשבונות ונכסים בחו"ל – הזדמנות אחרונה בהחלט !

  גילוי מרצון – חשבונות ונכסים בחו"ל – הזדמנות אחרונה בהחלט !

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

 • סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה

  סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה