רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

מתמקדים בך

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1996
תחום: חברת נדל"ן
כתובת: קיבוץ גליל ים, הרצליה 4690500
טלפון: 09-9579577
אתר החברה: http://www.rotemshani.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דידי  ידידיה

  דידי ידידיה

  מייסד, מנכ"ל ובעלים

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על דידי ידידיה

  דידי ידידיה
 • אבי  טוריסקי

  אבי טוריסקי

  מייסד, יו"ר דירקטוריון ובעלים

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על אבי טוריסקי

  אבי טוריסקי
 • גיא גרוס

  גיא גרוס

  סמנכ"ל הנדסה

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על גיא גרוס

  גיא גרוס
 • דליה  טוריסקי

  דליה טוריסקי

  סמנכ"ל שיווק

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על דליה טוריסקי

  דליה טוריסקי
 • אסף אריכא

  אסף אריכא

  סמנכ"ל תכנון

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

 • ניר בן דוד

  ניר בן דוד

  סמנכ"ל כספים

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על ניר בן דוד

  ניר בן דוד
 • אבי נקש

  אבי נקש

  סמנכ"ל מכירות

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על אבי נקש

  אבי נקש
 • גיל מטסיי

  גיל מטסיי

  מנהל תחום תמ"א 38

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על גיל מטסיי

  גיל מטסיי
 • גל לחמי

  גל לחמי

  מנהלת פיתוח עסקי

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

  עוד על גל לחמי

  גל לחמי
 • נאור לוי

  נאור לוי

  מנהל השיווק

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

 • ליאור מהלל

  ליאור מהלל

  שמאי החברה

  רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

שנות ניסיון 25 בייזום תכנון ושיווק פרויקטים למגורים

שנות ניסיון

25

בייזום תכנון ושיווק פרויקטים למגורים

חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לני"ע

חברה ציבורית

הנסחרת בבורסה לני"ע

היקף פרויקטים כולל של כ- 2,300 יח"ד פרויקטים שאוכלסו, בביצוע ובתכנון

היקף פרויקטים כולל של כ-

2,300 יח"ד

פרויקטים שאוכלסו, בביצוע ובתכנון

תעסוקה ומסחר פרויקטים בתכנון כ-300,000 מ"ר(שכיר) בשותפות: חברת ICR וקיבוץ גליל ים

תעסוקה ומסחר פרויקטים בתכנון

כ-300,000 מ"ר(שכיר)

בשותפות: חברת ICR וקיבוץ גליל ים

מערך ניהולי יעיל

מערך ניהולי יעיל

בעסקאות יזום, קומבינציה הצטיינות מוכחת והתחדשות עירונית

בעסקאות יזום, קומבינציה

הצטיינות מוכחת

והתחדשות עירונית

אייקון אודות

אודות רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

מזה כשלושה עשורים אנו זוכים להגשים את חלומן של מאות משפחות בישראל ולהעניק להם סביבת מגורים מושלמת, הנשענת על חדשנות ויצירתיות, תכנון, ביצוע וגימור קפדניים.

חברת רותם שני הוקמה בשנת 1996 על ידי אבי טוריסקי ודידי ידידיה, המנהלים אותה. החברה, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מחזיקה בהיקף פרויקטים שאוכלסו, פרויקטים בתכנון ופרויקטים בביצוע, הכולל 2,300 יחידות דיור ב-32 פרויקטים בלב אזורי הביקוש, לצד כ-300 אלף מ"ר (סחיר) לתעסוקה ומסחר, ברובע חדש בהרצליה, בשיתוף עם חברת ICR וקיבוץ גליל ים.

הבית של ההתחדשות העירונית

חברתנו מובילה בהצלחה פרויקטים בהתחדשות עירונית מאז, 2002 שנים טרם כניסתה לתוקף של תמ"א 38 הצלחתנו בתחום מבוססת על היכרות מעמיקה עם הוראות התכנון המקומיות, גמישות עסקית ומחשבתית, ואיתנות עסקית ופיננסית המבטיחה את השלמת הפרויקט על הצד הטוב ביותר.

הערובה להצלחת פרויקטים אלה, היא שביעות הרצון של הדיירים בעלי הקרקע ורוכשי הדירות החדשים. אנו קשובים לחזון, לרצונות ולצרכים שלהם, מנהלים עימם תקשורת פתוחה, כנה וחברית ומתאימים עבור כל אחת ואחד מהם פתרונות יצירתיים.

החברה מעניקה לבעלי הדירות הזדמנות ליהנות מתכנון יצירתי המספק מענה לאתגרים המורכבים בפרויקטים אלה, תוך עמידה בהוראות התכנון העדכניות. בעלי הדירות הבוחרים בנו נהנים ממערך שירות המלווה אותם משלבי הבדיקה ועד לאכלוס, ומעניק להם מענה יצירתי ומקצועי לדרישות ולצרכים הייחודיים של כל אחת ואחד מהם. האיתנות הארגונית והפיננסית והמקצוענות שלנו, כמו גם המחויבות לדיירים, מעניקה להם ראש שקט ובטחון מלא בכל הנוגע להתקדמות הפרויקט, לאיכות הבנייה והגימור וללוחות הזמנים לאכלוס.

במה אנחנו מאמינים

אנו ברותם שני מאמינים כי הצלחה בתחום הנדל"ן נובעת מהקפדה חסרת פשרות על כל היבטי הפרויקט - משלב האיתור והייזום, דרך התכנון, השיווק והבנייה, וכלה בניהול מערכת יחסים ארוכת שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.

אנו מאתרים קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה מיטבי ב-360 מעלות: לבעלי הקרקע, לחברה ולרוכשי הדירות העתידיים. תכנון הפרויקטים שלנו מצטיין בחדשנות, התייחסות מלאה לכלל הפרטים המרכיבים את חווית המגורים, ובגמישות שמאפשרת לרוכשים להגשים את החזון הביתי שלהם.

בניית הפרויקטים שלנו מתבצעת על ידי אנשי המקצוע והחברות המובילות בישראל, ובאמצעות טכנולוגיות, חומרים ושיטות בנייה מתקדמות.

שירות הלקוחות שלנו נועד להעניק להם מענה אמין, ידידותי ואפקטיבי בכל פניה, כל אלה תוך ניהול תהליכי התכנון והפיקוח ההנדסי על ידי מנהלי החברה.

יצירת ערך מוסף נמצאת בלב האסטרטגיה העסקית ומכתיבה את הפעילות שלנו לאורך כל הדרך. היא מובילה אותנו לאתר, ליזום ולבנות פרויקטים באזורים המבוקשים בישראל, לתכנן סביבות מגורים מתקדמות, המעניקות מענה לצרכים הנוכחיים והעתידיים ולהקפיד על ביצוע וגימור מושלמים של הפרויקטים והדירות שבהם. בין אם מדובר בעסקת קומבינציה, יזמות קלאסית או התחדשות עירונית, אנו מכירים בעובדה כי הפרויקטים שלנו צומחים בסביבה עירונית ויישארו בה שנים ארוכות, לכן אנו מקדישים משאבים ומחשבה יתרה לשיפור ושדרוג סביבת הפרויקטים בהם אנו פועלים.

אנו מאמינים כי יצירת מציאות עירונית עדכנית ואיכותית, אינה מסתכמת בסביבת המגורים וחזות העיר, אלא כוללת את המרקם החברתי והקהילתי, לכן אנו פועלים להעצמת הקהילות באיזורים בהם אנו פעילים

פרויקטים נבחרים

הפרויקטים של החברה מהווים עדות לאופן בו אנו מגשימים את החזון וערכי החברה, ליצירתיות ולחדשנות בתכנון, להקפדה חסרת הפשרות בביצוע ומעל לכל – להתמקדות שלנו ברצונות ובצרכים של השותפים והלקוחות שלנו.

Rotem Shani Resort

רובע המגורים בצפון החדש של נתניה
פרויקט מגורים פורץ דרך המנסח מודל חדשני וייחודי, שונה מכל המוכר והרווח בנוף הבנייה הקיים ,שבבסיסו עומדת תפיסה כוללנית הרואה בשילוב ערכי פנים וחוץ דרך ליצירת חוויית מגורים שלמה.

המתחם ממוקם במרחק נגיעה מהים, כ-250 מ' ובסמיכות לטיילת ניצה, כולל שני בניינים בני 23 ו-27 קומות ובהם 206 דירות בנות שלושה עד שישה חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים המשקיפים אל חוף הים עוצר הנשימה של נתניה. הדירות נהנות מחללי אירוח נרחבים, חדרי שינה גדולים, גמישות תכנונית ומרפסות מפנקות הצופות לים.

החללים הציבוריים בפרויקט מתוכננים כאזורים המכילים פונקציות מגוונות המשרתות את רווחת הדייר כפרט ובה בעת מאפשרות קיום חיי קהילה, וביניהם חדר כושר, חללי עבודה משותפים ולאונג' יוקרתי להסב בו למפגשים חברתיים או לרגעי אתנחתא. שטחי החוץ התוחמים את הבניינים מהווים חלק בלתי נפרד מהפרויקט, וכמו החללים הציבוריים מתוכננים ייעודית לרווחת דייריו וכוללים שבילי הליכה פסטורליים, עצי נוי וכרי דשא נרחבים, שלל פינות ישיבה באוויר הפתוח ופיאצה BALANCE מרכזית מעוצבת בשילוב דק לתרגול הגוף והנפש.

רותם שני גני תקווה, הכוכב העולה של גוש דן
שכונה חדשה ואיכותית הבנויה מסביב לפארק רחב ידיים. 6 הבניינים בשכונה בני 9-23 קומות, זכו לעיצוב אדריכלי מתקדם מבית משרד פוגל שוהם אדריכלים, ותוכננו בהקפדה המשלבת פיתוח סביבתי חדשני, מרחבים ציבוריים לפעילות חברתית, שבילים להולכי רגל ושטחים ירוקים. שלב א' של הפרויקט, הכולל שלושה בניינים, אוכלס במלואו בין השנים 2017-2019 ובניית שלב ב' נמצאת בעיצומה. ההתמקדות של רותם שני בתכנון, בממשק האנושי ובאיכות חסרת התקדים בבניה ובגימור הביאה לכך שכל הדירות בפרויקט נמכרו שנתיים טרם אכלוסו.

רותם שני שחקים הרצליה, מגדירים מחדש את קו הרקיע של הרצליה
מתחם עירוב שימושים ייחודי בשרון המשלב מגורים, מסחר ותעסוקה בסמוך למחלף שבעת הכוכבים. בשותפות חברת ICR וקיבוץ גליל ים. קריית שחקים עתידה להפוך למתחם אורבני מתקדם בהרצליה, ובו יוקם קומפלקס ייחודי המשלב מגורים, משרדים ומסחר, בהתאם לעקרונות עירוב השימושים המתקדמים. המתחם, שיוקם בסמוך לקניון שבעת הכוכבים ותחנת הרכבת, מתוכנן על ידי האדריכל פרופ' משה צור ויכלול מגדלים בני 20-60 קומות, כ-1650 יחידות דיור ו-300,000 מ"ר (שכיר) לתעסוקה ומסחר. התוכנית אושרה במסגרת הותמ"ל והיא כוללת מתחם תחבורה משולב מתקדם, אשר ירכז את כל אמצעי התחבורה הציבורית במקום אחד – רכבת ישראל, הרכבת הקלה, מערך "מהיר לעיר", מסוף אוטובוסים עירוניים ובין עירוניים וחנייה ציבורית תת קרקעית.

רותם שני הירקון תל אביב - מגדל יוקרה על חוף ימה של ת"א
רחוב הירקון הפך בשני העשורים האחרונים לרצועת היוקרה האולטימטיבית, על חוף ימה של תל אביב. רותם שני הירקון מעלה על נס את כל מה שטוב בתל אביב עם נוף לים. לצורך הקמת הפרויקט הוקמה נבחרת החלומות של האדריכלות הישראלית, המונה את משרד האדריכלים ד. קייזר, מ. קייזר, א. לקנר, האדריכל אלכס מיטליס ומשרד האדריכלים בר-אוריין. סגנון המגורים האולטרה אורבני בפרויקט מתבטא בתכנונן של דירות בנות 2-3 חדרים עם מפתחים עצומים, ומרפסות המאפשרות ליהנות מהאוויר והאווירה המשכרים. בקומות הגבוהות דירות מיני פנטהאוז ייחודיות עם מרפסות גדולות ונוף פנורמי לחוף ימה של תל-אביב.

הפרויקט הושלם ואוכלס בהצלחה בשנת 2018 והפך לאייקון של יוקרה באחד הרחובות המבוקשים בישראל.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת רותם שני יזמות והשקעות בע"מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת