שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: רח' תוצרת הארץ 3, בניין T, קומה 11, פתח תקווה
טלפון: 03-7202000
אתר החברה: http://www.sa-gi.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניר אברהמי

  ניר אברהמי

  בעלים - שותף

  שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

 • אביב גיטלמן

  עו"ד אביב גיטלמן

  בעלים - שותף

  שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

 • שאולי גיטלמן

  שאולי גיטלמן

  בעלים - שותף

  שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

 • יובל יעקובוביץ

  יובל יעקובוביץ

  מנהל פיתוח עסקי

  שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

 • ליזה פנירי-ברהום

  רו״ח ועו״ד ליזה פנירי-ברהום

  מנהלת כספים

  שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

אייקון אודות

אודות שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע”מ הינה חברה יזמית דינמית ויצירתית, הפועלת בתחום ייזום וביצוע פרויקטי נדל”ן למגורים ומסחר באזור מרכז הארץ, עם התמחות בייזום וביצוע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. "אנחנו רואים בהתחדשות עירונית סוג של שליחות ואחריות חברתית", כך אומרים בעלי חברת יזמות הנדל"ן "שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית״ בע״מ–ניר אברהמי, עו״ד אביב גיטלמן ושאולי גיטלמן.

״כבר בתחילת הדרך הבנו שיחס חם ואישי מייצר לבעלי הדירות ביטחון ויציבות לאורך כל התהליך עד לקבלת הדירה החדשה. בעלי הדירות פוגשים אותנו - בעלי החברה עוד טרם החתימה על ההסכם, במהלך שלבי התכנון השונים, וגם במהלך הביצוע ועד לקבלת המפתח לדירה החדשה. כל התהליך קורה אצלנו תחת קורת גג אחת, אנו מלווים את בעלי הדירות לאורך כל הדרך אל הבית החדש ומעבר. לא סתם בחרנו את זה כסלוגן שלנו״ כך אומר עו״ד אביב גיטלמן, בעל מניות ומנכ״ל משותף האחראי על תחומי המסחר והמשפט בחברה.

״צורת העבודה הזו הולידה כבר עשרות פרויקטים, גם פרויקטים של חיזוק וגם פרויקטים של הריסה ובנייה ופינוי-בינוי. בשלב זה קרוב ל- 200 יח״ד נמצאות בעיצומה של הבנייה, ובנוסף ישנן עוד כ- 2,000 יח״ד בשלבי תכנון ורישוי שונים והיד עוד נטויה״ אומר ניר אברהמי, בעל מניות, מנכ״ל משותף ומי שמוביל את תחום ההנדסה והביצוע בחברה. "איכות החיים של בעלי הדירות הוותיקים והחדשים תמיד עומדת לנגד עינינו, וכקו מנחה בכל פרויקט אנו פועלים על מנת שיהיו שטחים ירוקים ושטחי ציבור רבים; כך אומר שאולי גיטלמן, בעלים ומנכ״ל משותף המוביל את תחומי התכנון בחברה ואת פעילות המטה שלה.

ה"אני מאמין״ שלנו

״כחברת יזמות מובילה עלינו להבין את גודל האחריות המוטלת עלינו ברגע שבעלי הדירות נותנים בנו אמון. מרגע זה חובת ההוכחה היא עלינו, ועלינו להחזיר להם ברצינות, בשקיפות, בזמינות ובאמינות עד לרגע שבו הם מקבלים את המפתח לביתם החדש וגם מעבר״ אומר שאולי גיטלמן. "יש לנו את היכולת ליזום ולהוביל את כל שלבי הפרויקט ולהיות עם בעלי הדירות לאורך כל הדרך, בגובה העיניים, עם יחס אישי ומעורבות של כלל העובדים, לרבות הבעלים של החברה. זו יכולת שאין להרבה חברות בתחום הזה." "תחום ההתחדשות העירונית מורכב מאוד, נתון לשינויים ודורש התמקצעות ונחישות כדי להתמודד מול כל המכשולים הרבים שיש בדרך. בכל פרויקט יש אינספור סוגיות שדורשות פתרון – זה תחום לאנשים חזקים ויציבים. אנו מאמינים בנחישות, ביצירתיות ובסבלנות". מוסיף ניר אברהמי שמנהל בין היתר גם את חברת ״ניר אברהמי בניין ופיתוח״ שהינה זרוע הביצוע של שדות-גיטלמן.

יציבות פיננסית

בחברת ״שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית״ מבינים שיציבות פיננסית ועוצמה כלכלית הן המפתחות לצמיחה בתחום ההתחדשות העירונית. על כן, הפרויקטים של החברה מלווים כולם ע״י גופי המימון המובילים במשק, דבר שמעניק שקט תעשייתי ויציבות לכל הצדדים ומאפשר את הצלחת הפרויקט. "בשנים האחרונות ביצענו קפיצת מדרגה משמעותית בהיקף הפעילות שלנו, צרכי ההון גדלו משמעותית ולכן חשוב לנו לעבוד עם גופי המימון המובילים בתחום ההתחדשות העירונית – כאלו שיאפשרו לנו לעבוד בצורה שקטה ויציבה ויחדיו נוכל להביא את הפרויקט לקו הגמר״ מסביר עו"ד אביב גיטלמן. "לשמחתנו אנחנו נהנים מאמון מלא מצד גופי המימון – בנקים, קרנות וחברות ביטוח – דרך העבודה השיטתית, היסודית, המקצועית והשקופה שלנו״ מוסיף ניר אברהמי.

בעלי החברה

ניר אברהמי, בעלים - שותף, מוביל את תחום ההנדסה והביצוע בחברה. סא״ל במיל׳, הנדסאי בניין, ובעל תואר ראשון במשפטים. דור רביעי למשפחת קבלנים ובין היתר הבעלים של חברת ״ניר אברהמי בניין ופיתוח״ למעלה מ-30 שנה.
עו״ד אביב גיטלמן, בעלים - שותף, מוביל את תחומי המסחר והמשפט בחברה. בעל תואר ראשון במשפטים ועו״ד מוסמך למעלה מ-20 שנה. בעברו היה בעל משרד עו״ד שהתמחה בתחומי המסחר והמקרקעין.
שאולי גיטלמן, בעלים - שותף, מוביל את תחום התכנון והרישוי וכן את ניהול המטה של החברה. רס״ן במיל׳ (חובל בשייטת 3), בעל תואר ראשון במנהל עסקים וממשל ותואר שני במימון נדל״ן, מוסמך לניהול פרויקטים בבנייה מטעם הטכניון.

פרויקטים נבחרים

קמינסקה 26 ת״א - אוכלס - פרויקט במסגרתו נוספו 13 יח״ד חדשות על 16 יח"ד קיימות.
ספיר 23 פ״ת - אוכלס - פרויקט במסגרתו נהרס בניין ישן ונבנה בניין חדש הכולל 19 יח״ד חדשות ומרתף חניה.
ארנון 3-5 ראשל״צ - אוכלס - פרויקט במסגרתו נוספו 23 יח״ד חדשות על 32 יח״ד קיימות.
אנילביץ' 20-24 ראשל״צ - בביצוע ושיווק - שני בניינים בהם נבנות 23 יח"ד חדשות על 32 יח"ד קיימות
בנימין מינץ 31-33 פ״ת - בביצוע ושיווק - פרויקט במסגרתו בונה החברה 27 יח״ד חדשות על 36 יח״ד קיימות.
ארנון 1-2 ראשל״צ - התקבל היתר בתנאים - שני בניינים במסגרתם צפויה החברה לבנות 23 יח״ד חדשות על 32 יח״ד הקיימות.
מתחם ספיר פ״ת – פרויקט הצפוי לכלול הריסה של 23 יח״ד קיימות ובניה של 69 יח״ד חדשות.
מתחם ז'בוטינסקי פ״ת - פרויקט הצפוי לכלול הריסת בניין רכבת ישן הכולל 24 יח"ד קיימות, ובנייה של שני בניינים חדשים הכוללים 67 יח״ד וחניון תת-קרקעי.
מתחם הרב-מימון חולון – פרויקט הצפוי לכלול הריסת בניין רכבת ישן הכולל 23 יח"ד קיימות ובמסגרתו צפוי להיבנות בניין חדש בן כ-12 קומות וכ-75 יח״ד עם מרתף חנייה מכוח תכנית ח-619.
מתחם צירלסון פ״ת - פרויקט הצפוי לכלול הריסת 6 בניינים בהם 51 יח"ד קיימות, אשר במקומם צפויים להיבנות 5 בניינים חדשים הכוללים 151 יח״ד, שטחים לטובת הציבור, שטחים ירוקים וחניון תת-קרקעי משותף.
מתחם הרותם-חצב אור - יהודה - פרויקט פינוי בינוי בו תפנה החברה כ-80 יח״ד ובמקומן יבנו כ-3 מגדלי מגורים מפוארים עם למעלה מ-300 יח״ד.
מתחם השקמה אור-יהודה - פרויקט פינוי בינוי בו תפנה החברה כ-90 יח״ד ובמקומן יבנו כ-3 מגדלי מגורים מפוארים עם למעלה מ-350 יח״ד.
מתחם אנילביץ׳ ראשל״צ - פרויקט פינוי בינוי בו תפנה החברה כ-70 יח״ד ובמקומן יבנו כ- 200 יח״ד.
מתחם ״בית הדפוס״ ברחוב איכילוב פ״ת - פרויקט הממוקם בשכ' לב המושבה בסמיכות למתחם ״בית הדפוס״ ההיסטורי במרכז העיר. הפרויקט צפוי לכלול הריסה של כ-80 יח"ד ו-20 חנויות ובמקומן יבנו קומת מסחר ומעליה 5 בנייני מגורים הכוללים כ-230 יח"ד חדשות, ביניהן מיקרו דירות בנות 2-3 חד' כ"א ולהן שטחים משותפים לטובת הדיירים.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת שדות–גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

 • ארנון 3, ראשל

  ארנון 3, ראשל"צ

  ארנון 3, ראשל"צ

בנוסף אולי יעניין אותך