KONE ישראל (קונה בע"מ)

מעליות ודרגנועים

KONE ישראל (קונה בע"מ)
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1961
תחום: מעליות ודרגנועים
כתובת: רח' המלאכה 5, ת.ד 8026,
אזור התעשיה פולג, נתניה 4250540
טלפון: 5303* 09-8303030
פקס: 09-8303044
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.kone.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ססיליה יצחק

  ססיליה יצחק

  מנכ"לית

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

 • גיא לוין

  גיא לוין

  סמנכ"ל מכירות

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

 • טל פמסון

  טל פמסון

  סמנכ"ל שירות

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

אייקון אודות

אודות KONE ישראל (קונה בע"מ)

הקשר הישראלי לענקית המעליות והדרגנועים הבינלאומי KONE, איננו חדש. לאורך שנים ארוכות, פעל התאגיד העולמי KONE שנוסד בפינלנד באמצעות חברת המעליות הישראלית עתירת המוניטין ישראליפט, ששימשה כמפיצה רשמית ובלעדית. ב-2013 הבשיל שיתוף הפעולה הזה לרכישת ישראליפט על ידי החברה הגלובלית והחל מ-2018 הפכה לחלק אינטגרלי מ- KONE והיא פועלת מאז תחת המותג KONE ישראל. חיבור החברות הזה אפשר לשלב ידע וניסיון מקומי עם יכולת סינרגית של תאגיד עולמי המתמחה בטכנולוגיה, חדשנות ובטיחות.
KONE ישראל גאה לעמוד בחוד החנית של התעשייה הישראלית ולספק פתרונות טכנולוגיים חדשניים.

KONE היא חברה ציבורית גלובלית מובילה בעולם בתעשיית המעליות והדרגנועים, שנוסדה בפינלנד בשנת 1910. החברה מעסיקה כ-60,000 עובדים ברחבי העולם, המשרתים מעל ל- 550,000 לקוחות ביותר מ-60 מדינות. מטה החברה נמצא בפינלנד, וזאת, בנוסף לשמונה מרכזי פיתוח ושבעה מפעלי ייצור. התאגיד הבינלאומי KONE משפר את תנועת החיים העירונים ומפתח פתרונות מתקדמים באמצעות עיצוב, תכנון ואיזון תנועת האנשים במרחבים האורבניים.

התנועה בערי העתיד

עתיד הערים בעשורים הקרובים לא יהיה דומה לשום דבר שהכרנו. אנו חיים בעידן בו הערים מצטופפות יותר מאי פעם וכמות האנשים הולכת וגדלה בהתמדה, על פני תא שטח שנותר זהה. לפי הערכה זהירה, עד שנת 2030, כשליש מתושבי העולם צפויים לגור ולעבוד בערים, מה שמציב אתגרים עצומים בתחום התכנון והבנייה ובצורך לפתח אמצעים חכמים שיסייעו לתנועת האנשים מעל ומתחת לקרקע. בנוסף, אנו חווים שינויים באופי המגורים בארץ ובעולם; מבנים גבוהים וגורדי שחקים, שבהדרגה יהפכו צפופים יותר, ובה בעת חכמים, שיתופיים ומרובי שימושים. על רקע כל אלו ועל בסיס אדריכלות פורצת דרך המכתיבה את קצב החיים המודרני – בראיית עתיד מובהקת, התאגיד הבינלאומי KONE משפר את תנועת החיים העירונים ומפתח פתרונות מתקדמים וטכנולוגיים שמסייעים לייעל תנועה בין ובתוך מבנים.

חדשנות וחווית שירות דיגיטלית

תנועת אנשים חכמה חייבת לקחת בחשבון את החיבור בין תחבורה ציבורית לבין מגדל המשרדים.
הפתרונות שאנו מציעים מתאפשרות בזכות טכנולוגיות ענן ומערכות חכמות וגמישות. המערכות מנטרות ומנתבות את תנועת האנשים בין המעברים, המעליות והדרגנועים ומספקת חווית משתמש בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
KONE משתלבת בתכנון התנועה החל מהמייל הראשון ועד למייל האחרון. מהיציאה מדלת הדירה, דרך שימוש בתחבורה הציבורית ועד ההגעה למקום העבודה. ב-KONE מאמינים שכדי להפוך את הבניין ממכני לדיגיטלי, בחזית הטכנולוגיה, צריך קודם כל לשדרג את הוורידים והעורקים שלו: להפוך את התנועה ואת החיים בבניין ל-Digital Experience - חוויה דיגיטלית. חברת KONE אמונה על סדרת המעליות הדיגיטליות הראשונה בעולם- KONE DX, פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לחבר את המעליות של KONE ויישומי צד שלישי באמצעות שילוב קישוריות מובנית, API מאובטח וטכנולוגיות מתקדמות. סדרת המעליות הייחודית מאפשרת לחבר פתרון דיגיטלי וממשק חיצוני למעלית, כמו אפליקציות, רחפנים ורובוטים, במטרה להקל על תנועת אנשים ולהעניק חוויה מותאמת לכלל המשתמשים. כל פיתוח עתידי יוכל להתחבר לממשק הפלטפורמה ובכך לשמור את הבניין חכם, רלוונטי, גמיש ועדכני גם בעוד עשרות שנים.

KONE משלבת מגוון שירותים דיגיטליים ייחודיים, וביניהם: מערכת 24/7 Connected Services המאפשרת חיזוי תקלות לפני שהן משפיעות על המעלית, תחזוקה מונעת, החוסכת משאבים עתידיים ומחברת את המעליות והמדרגות הנעות לשירות מבוסס ענן ומשתמשת בבינה מלאכותית כדי לקבל החלטות חכמות מראש ולאפשר תנועת אנשים יעילה וזורמת במרחב. כך, גם KONE Office Flow מאפשר גישה נוחה וחלקה יותר במקומות העבודה וכלים מותאמים אישית לעובדי ומבקרי הבניין. מדובר במערכת כניסה חכמה ואוטומטית למען תנועה קלה מהכניסה הראשית ועד לקומת היעד, ללא צורך בהמתנה וביצוע פעולות פיזיות, תוך שליטה מרחוק, צפייה וניהול כניסת אורחים. שירות דיגיטלי נוסף של החברה הוא - KONE Elevator Call, אפליקציה המאפשרת הזמנת מעלית מכל מקום בקרבתה באמצעות לחיצת כפתור.

קיימות כערך מוביל

KONE, הינה חברה פורצת דרך בתחום הפתרונות לבניינים ירוקים יותר ולכן היא זכתה בציון 100, המהווה את הציון הגבוה ביותר ברשימת A של CDP הגלובלי, והינה החברה הראשונה שהשיגה את סיווג היעילות האנרגטית הטוב ביותר בהתקנת מעליות, על פי תקן ISO 25745. בנוסף, KONE הפחיתה את טביעת הרגל הפחמנית שלה הכולל שימוש באנרגיה ביותר מ-60%. כך, מיישמת החברה, הלכה למעשה, את האחריות הסביבתית אליה היא מחויבת, תוך הפחתת ההשפעה של מפעליה על הסביבה ומתן אמצעים מתקדמים וחסכוניים. KONE ישראל רואה בגיוון והכלה ערכים בעלי חשיבות מכרעת בעבודתה, כך למשל הנהלת החברה מורכבת מיותר מ-50% נשים. מעבר לכך, החברה מקפידה על מדידת אחוזי עובדים קיימים ונקלטים חדשים מכלל המגזרים והאוכלוסיות בישראל, כולל אנשים עם מוגבלות ואנשים עם צרכים מיוחדים.
KONE מאמינה שהקהילה בה אנו חיים יכולה לייצר אקוסיסטם משמעותי לכל הצדדים, ופועלת לחיבור האישי עם הקהילה בסביבה בה היא פועלת.

פרויקטים נבחרים בארץ ובעולם

החברה חולשת בארץ ובעולם על כמה מהפרויקטים החדשניים והייחודים ביותר המייצגים במידה רבה את העתיד האורבני בישראל, בניין לנדמרק בשרונה, תל אביב המשלב מעלית דאבל-דק ראשונה מסוגה המאפשרת נסיעה חלקה בשני מפלסים ופרויקטים רבים אחרים; בניין מיקרוסופט החדש בהרצליה; קמפוס WIX בתל אביב; מתחם גינדי, תל אביב; מנורה מבטחים, רמת גן; מלון רוטשילד 22, תל אביב; בית חולים אסותא, אשדוד; מגדלי אלון, תל אביב; בניין מאייר ברוטשילד, בניין נמרודי בבני ברק, מגדלי דה וינצ'י בתל אביב ומגדלי LYFE בבני ברק.
KONE שותפה גם באחד מפרויקטי התחבורה החשובים בישראל - היא מהווה שחקן משמעותי בעתיד התנועה של הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב שבו היא סיפקה מעליות ודרגנועים – מעל ומתחת לקרקע כדי להבטיח זרימה נעימה ובטוחה של תנועת האנשים.
בעולם: מגדל ג'דה בערב הסעודית; המלון האייקוני Marina Bay Sands המתנשא מעל מפרץ סינגפור; מלון מגדל השעון היוקרתי במכה; Center Puli Greenland - מגדל משרדים המתנשא לגובה 300 מטר, ולצידו קניון עצום בעיר העתיקה ג'נאן שבסין; המבנה המפורסם והייחודי 180 Brisbane שבאוסטרליה; מגדל 'השמיים' בניו זילנד, הפתוח כל השנה למבקרים ומתנשא לגובה 229 מטר.

חברת KONE ערוכה לכל אתגרי העתיד בשילוב של חדשנות דיגיטלית יחד עם תכנון ושיתופי פעולה בין כלל הגורמים בתחום. יחד, נוכל להמשיך לתכנן מבנים חכמים ופונקציונליים וליהנות מיתרונותיהן של ערים חכמות ותוססות תוך המשך תנועה חלקה, בטוחה וזורמת ברחביהן.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת KONE ישראל (קונה בע"מ)

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע

 • למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

  למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל