KONE ישראל (קונה בע"מ)

מעליות ודרגנועים

KONE ישראל (קונה בע"מ)
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1961
תחום: מעליות ודרגנועים
כתובת: רח' המלאכה 5, ת.ד 8026,
אזור התעשיה פולג, נתניה 4250540
טלפון: 5303* 09-8303011
פקס: 09-8303044
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.kone.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ססיליה יצחק

  ססיליה יצחק

  מנכ"לית

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

 • שגיא קוזניץ

  שגיא קוזניץ

  סמנכ"ל שירות

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

 • יעקב כרמלי

  יעקב כרמלי

  סמנכ"ל ביצוע

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

אייקון אודות

אודות KONE ישראל (קונה בע"מ)

בעשורים האחרונים אנו חווים שינויים באופי המגורים בארץ ובעולם, מבניינים נמוכים למגדלי מגורים גבוהים וגורדי שחקים. מידי יום עוברים כ- 200 אלף איש מהכפר לעיר - מספר השווה ל-20 מגדלים בני 50 קומות כל אחד. הערים מצטופפות והופכות ללב הפועם של האנושות, המגדלים צומחים על שטח שנשאר זהה ו"הפקקים האנושיים" נערמים. בישראל האתגר הוא כפול: במקביל למגמת המעבר לעיר אנו צפויים להכפיל את האוכלוסייה בתוך 30 שנה. אכלוס-יתר, זיהום אוויר ומגפת הקורונה מהווים אתגרים גלובליים באזורים אורבניים בעלי צפיפות יתר. KONE מייצרת פתרונות הנותנים מענה לאתגרים אלו: שינוע אנשים רבים והפחתת עומסים והתקהלויות, תוך התאמת פתרונות המתאימים לערים חכמות, לתנועה בטוחה, מקיימת ובריאה במרחב העירוני ולאנשים אשר מצפים שהסביבה תגיב לצרכים שלהם.

KONE היא חברה בינלאומית מובילה המתמחה בפיתוח, ייצור ואספקה של מעליות ודרגנועים מתקדמים, היוצרים פתרונות דיגיטציה חדשניים לאתגרים אורבניים ברחבי העולם.

KONE, שהוקמה בשנת 1910, היא חברה ציבורית פינית. בעבר, חברת ישראליפט הישראלית, שנוסדה בשנת 1961, שימשה כמפיצה הרשמית והבלעדית של KONE בישראל. ב-2013 רכשה KONE את חברת ישראליפט, כשהאחרונה הפכה רשמית ל-KONE ישראל בשנת 2018. הידע המקצועי המקומי שצברה חברת ישראליפט ב-52 שנות פעילותה, בשילוב יכולותיה של KONE כתאגיד בינלאומי מוביל המתמחה בטכנולוגיה, חדשנות ובטיחות, יצר את הסינרגיה הייחודית של החברה כיום, והביא למצוינותה המקצועית, ממנה נהנים למעלה מ-550,000 לקוחותיה, הנמצאים ביותר מ-60 מדינות ברחבי העולם. מטה החברה נמצא בפינלנד, וזאת, בנוסף לשמונה מרכזי פיתוח ושבעה מפעלי ייצור. KONE מעסיקה כ-60,000 עובדים ועובדות ומפיציה של החברה ממוקמים ב-140 מדינות.

Digital Experience

ב-KONE מאמינים שכדי להפוך את הבניין ממכני לדיגיטלי, בחזית הטכנולוגיה, צריכים קודם כל לשדרג את הוורידים והעורקים שלו: להפוך את כל התנועה ואת כל החיים בבניין ל-Digital Experience - חוויה דיגיטלית.

חברת KONE אמונה על סדרת המעליות הדיגיטליות הראשונה בעולם - KONE DX, פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לחבר את הפתרונות של KONE ויישומי צד שלישי באמצעות שילוב קישוריות מובנית, API מאובטח וטכנולוגיות מתקדמות. סדרת המעליות הייחודית מאפשרת לחבר כל פתרון דיגיטלי וממשק חיצוני למעלית, כמו אפליקציות, רחפנים ורובוטים, במטרה להקל על תנועת אנשים ולהעניק חוויה התפורה באופן אישי לכל משתמש ומשתמשת. כל פיתוח עתידי יוכל להתחבר לממשק פלטפורמת KONE DX ובכך לשמור את הבניין חכם, רלוונטי, גמיש ועדכני גם בעוד עשרות שנים.

פתרונות חדשים לתנועה בטוחה, מקיימת ובריאה במרחב העירוני

גם השירותים הדיגיטליים הייחודיים של KONE יכולים להתממשק ל-KONE DX - ביניהם: מערכת

 24/7 Connected Services המאפשרת חיזוי תקלות וקשיים לפני שהכשל משפיע על המעלית ותחזוקה מונעת, החוסכת משאבים עתידיים. KONE מחברת את המעליות, המדרגות הנעות ודלתות הבניין האוטומטיות לשירות מבוסס ענן ומשתמשת בניתוחים מבוססי בינה מלאכותית כדי לקבל החלטות תחזוקה חכמות מראש ולאפשר תנועת אנשים יעילה במרחב. בנוסף, מציעה החברה פתרון לבנייני מגורים בשם KONE Residential Flow, פתרון מודולרי ומקושר שמתאים לצרכי הבניין ולמשתמשיו, ומספק תנועת אנשים חכמה ללא מגע וחוויית משתמש מותאמת אישית שהופכת את סביבת הבית והבניין לאטרקטיבית ויעילה יותר.

כך גם KONE Office Flow מאפשר גישה נוחה וחלקה יותר במקומות העבודה ומספק  פתרונות חכמים, מותאמים אישית וידידותיים לעובדי ומבקרי הבניין. מדובר במערכת כניסה חכמה ואוטומטית למען תנועה קלה מהכניסה הראשית ועד לקומת היעד, ללא צורך בהמתנה וביצוע פעולות פיזיות, תוך שליטה מרחוק, צפייה וניהול כניסת אורחים, בין היתר. שירות דיגיטלי נוסף של החברה הוא משטחי

KONE DX Class, המורכבים מחומרים חדשניים בעלי יכולת תיקון עצמי ועיצוב שמשתנה תדיר. בתחום הבטיחות והבריאות במרחב העירוני, KONE מציעה פתרונות חדשים למען התניידות קלה ושיפור איכות האוויר במעליות, בהם KONE Elevator AirPurifier, מערכת טיהור ושיפור איכות האוויר במעליות, KONE Handrail Sanitizer, העושה שימוש באור אולטרה סגול לחיטוי מעקי מדרגות נעות ו-KONE Elevator Call, אפליקציה המאפשרת את הזמנת המעלית מכל מקום בקרבתה באמצעות לחיצה בטלפון הנייד.

קיימות כערך מוביל

KONE, שהינה חברה פורצת דרך בתחום הפתרונות לבניינים ירוקים יותר, זכתה בציון 100, המהווה את הציון הגבוה ביותר ברשימת A של CDP הגלובלי, והינה החברה הראשונה שהשיגה את סיווג היעילות האנרגטית הטוב ביותר בהתקנת מעליות, על פי תקן ISO 25745. בנוסף, KONE הפחיתה את טביעת הרגל הפחמנית שלה מבחינת השימוש באנרגיה ביותר מ-60%, ביחס למספר ההזמנות שהתקבלו בין השנים 2008 ל-2016. כך, מיישמת החברה, הלכה למעשה, את האחריות הסביבתית אליה היא מחויבת, תוך הפחתת ההשפעה של מפעליה על הסביבה ומתן פתרונות מתקדמים וחסכוניים.

KONE ישראל רואה בגיוון והכלה ערכים בעלי חשיבות מכרעת בעבודתה, כך למשל הנהלת החברה מורכבת מיותר מ-50% נשים. מעבר לכך, החברה אמונה על בדיקת הבדלי שכר בין נשים וגברים, ומקפידה על מדידת אחוזי עובדים קיימים ונקלטים חדשים מכלל המגזרים והאוכלוסיות בישראל, כולל אנשים עם מוגבלות ואנשים עם צרכים מיוחדים.

KONE מאמינה שהקהילה בה אנו חיים יכולה לייצר אקוסיסטם משמעותי לכל הצדדים, ופועלת לחיבור האישי עם הקהילה בסביבות בה עובדת באמצעות פעילויות ויוזמות בתחומי החינוך, הבריאות והרווחה.

פרויקטים בינלאומיים נבחרים

KONE אמונה על הפרויקטים החדשניים ובעלי המאפיינים הייחודיים ביותר בעולם כיום, ובין היתר, ניתן למנות את הפרויקטים הבאים: מגדל ג'דה בערב הסעודית, המגדל הגבוה ביותר בעולם, שיתנשא לק"מ; המלון האייקוני

Marina Bay Sands המתנשא מעל מפרץ סינגפור; מלון מגדל השעון היוקרתי במכה; Center Puli Greenland - מגדל משרדים המתנשא לגובה 300 מטר, ולצידו קניון עצום בעיר העתיקה ג'נאן שבסין; המבנה המפורסם והייחודי

180 Brisbane שבאוסטרליה; מגדל 'השמיים' בניו זילנד, הפתוח כל השנה למבקרים ומתנשא לגובה 229 מטר; ואצטדיון הארנה במוסקבה, שנבנה תוך היערכות להפעלת המעליות בטמפרטורות שצפויות לרדת מתחת ל-0 מעלות צלזיוס.

גם בישראל KONE שותפה לפרויקטים גדולים ומוכרים

בניין מיקרוסופט החדש בהרצליה; מגדל 80 הקומות בקמפוס WIX בתל אביב; בניין לנדמרק בשרונה, תל אביב; מתחם גינדי, תל אביב; מנורה מבטחים, רמת גן; מלון רוטשילד 22, תל אביב; בית חולים אסותא, אשדוד; מגדלי אלון, תל אביב; בניין מאייר ברוטשילד, תל אביב; מלון Ritz-Carlton, הרצליה; מלון WEST לגון, נתניה; ופרויקטים רבים אחרים. KONE זכתה במכרז של נת"ע, ותספק מעליות ודרגנועים לקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב.

 

אייקון מאמרים

מאמרים מאת KONE ישראל (קונה בע"מ)

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת