KONE ישראל (קונה בע"מ)

מעליות ודרגנועים

KONE ישראל (קונה בע"מ)
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1961
תחום: מעליות ודרגנועים
כתובת: רח' המלאכה 5, ת.ד 8026,
אזור התעשיה פולג, נתניה 4250540
טלפון: 5303* 09-8303011
פקס: 09-8303044
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.kone.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ססיליה יצחק

  ססיליה יצחק

  מנכ"לית

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

 • שגיא קוזניץ

  שגיא קוזניץ

  סמנכ"ל שירות

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

 • יעקב כרמלי

  יעקב כרמלי

  סמנכ"ל ביצוע

  KONE ישראל (קונה בע"מ)

אייקון אודות

אודות KONE ישראל (קונה בע"מ)

חברת KONE מספקת פתרונות טכנולוגיים המוסיפים ערך מוסף למעגל החיים של בניינים ומגדלים, חדשים וקיימים כאחד. לצד פיתוח, ייצור ואספקה של מעליות ודרגנועים ביחד עם פתרונות שרות מתקדמים.

 

שלוש מגמות עיקריות משפיעות על פיתוח הפתרונות ש-KONE מפתחת ומספקת, מגמות המשפיעות על אורח החיים של כולנו ועל ענף הנדל"ן בפרט: עיור, קיימות וטכנולוגיה.

תחומים אלו התפתחו והשתנו עוד לפני משבר הקורונה, אולם הנגיף והשפעותיו האיצו אותם. את התוצאות נראה כבר בשנים הקרובות, באזורים עירוניים צפופים יידרשו פתרונות לאתגרים הקשורים עם אכלוס-יתר, זיהום אוויר, כדאיות כלכלית ותנועה בריאה יותר של אנשים במרחב.

KONE מייצרת פתרונות הנותנים מענה לאתגרים אלו: שינוע אנשים רבים והפחתת עומסים והתקהלויות, תוך התאמת פתרונות המתאימים לערים חכמות, לתנועה בטוחה ובריאה במרחב העירוני ולאנשים אשר מצפים שהסביבה תגיב לצרכים שלהם. 

זו לא מעלית, זו פלטפורמה דיגיטלית

ערי העתיד מתאפיינות בקישוריות דיגיטלית, החל מאופן השימוש במכשירים ביתיים, לדרכים בהן אנו נעים, ועד לאופן בו אנו מנצלים את זמננו הפנוי.

לאחרונה, השיקה KONE בישראל את סדרת המעליות הדיגיטליות הראשונה בעולם - KONE DX Class המאפשרת לחבר כל פתרון דיגיטלי וממשק חיצוני למעלית, באמצעות API מאובטח ולאורך כל חיי הבניין.

מעליות אלו פותחות אפשרויות לחבר אליהן את כל פתרונות הדיגיטליים של KONE וכל ממשק חיצוני, החל מאפליקציות, רחפנים, רובוטים וכדומה, שמטרתם להקל על חיינו, להעניק חוויה מותאמת אישית ולשפר את תנועת האנשים במרחב. חיבור זה יאפשר לחברות טכנולוגיות ליישם פתרונות שיעניקו חוויות לקוח ייחודיות בערי המחר, כך KONE מסייעת בהפיכת הבניין לחכם, רלוונטי, גמיש ועדכני גם בעוד עשרות שנים.

כדי להדגים את יכולות הפלטפורמה KONE ביצעה ניסוי בו חיברה מכשיר אא"ג למוח משתמש. המכשיר מדד אותות מהמוח ואת פעולות הנוירונים, ולימד את המעלית להבין את האותות האלה. כך הצליחו להפעיל את המעלית רק מכוח המחשבה.

פיילוט נוסף, שירות חדרים באמצעות רובוט המתממשק למעלית, מופעל כבר היום במלון Marriot, EMC2 שבשיקאגו, ארה"ב. באמצעות שירות זה ניתן לשלוח הודעה לשירות החדרים ורובוט ייקח את ההזמנה, יקרא בעצמו למעלית, ויגיע עד לפתח החדר.

הפלטפורמה מכילה גם את כל השירותים הדיגיטליים של KONE, כמו מערכת 24/7 Connected Services המאפשרת חיזוי תקלות, עוד לפני שהכשל משפיע על תפקוד המעלית וביצוע תחזוקה מונעת החוסכת משאבים עתידיים; ופתרון KONE Residential Flow לבנייני מגורים, מערכת כניסה חכמה ואוטומטית המאפשרת תנועה חלקה מהכניסה הראשית ועד לקומת היעד, ללא צורך בהמתנה ובפעולות פיזיות כלשהן, כמו לחיצה על הכפתור. המערכת מאפשרת שליטה מרחוק, צפייה וניהול כניסת אורחים ועוד.

משטחי KONE DX Class מורכבים מחומרים חדשניים שמסוגלים לתקן את עצמם, משטחים אנטיבקטריאליים, ועיצוב שמשתנה מקומה לקומה, משעה לשעה ומאדם לאדם.

פתרונות חדשים לתנועה בטוחה ובריאה במרחב העירוני

עם פתיחתם המחודשת של מתחמים ומשרדים, בטיחותם ובריאותם של אנשים הופכת מרכיב מרכזי.

הפתרונות שמציגה KONE מסייעים בהתניידות יעילה וצמצום התקהלות, שיפור איכות האוויר במעליות וצמצום הצורך במגע ישיר עם משטחים:

KONE Elevator AirPurifier, מערכת טיהור ושיפור איכות האוויר במעליות. המערכת משמידה את מרבית המזהמים הפוטנציאליים, לרבות חיידקים, וירוסים, אבק וריחות באמצעות טכנולוגיית PCO) Photocatalytic Oxidatuin) אשר פותחה בידי NASA להסרת מזהמים ממעבורת חלל.

KONE Handrail Sanitizer, מערכת המשתמשת באור אולטרה סגול לחיטוי מעקי מדרגות נעות. ניקוי מתמשך ללא כימיקלים המתרחש בתוך המדרגות הנעות, ללא סיכון לנוסעים.

KONE Elevator Call, אפליקציה המאפשרת לאנשים להזמין את המעלית מכל מקום בקרבתה באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד, ובכך מייתרת לחלוטין את הצורך לגעת בכפתורי המעלית ומונעת התקהלויות מחוץ למעלית.

מעל ל-100 שנות ניסיון

KONE הינה חברה ציבורית פינית, שנוסדה ב-1910. החברה פעילה בישראל שנים רבות דרך חברת המעליות הישראלית ישראליפט, שהוקמה ב-1961, ושימשה כמפיצה רשמית ובלעדית של KONE. ב-2013, שיתוף הפעולה הבשיל לרכישת ישראליפט, שהפכה לחלק אינטגרלי מ-KONE העולמית, ובשנת 2018 שם המותג אומץ באופן רשמי והפך ל-KONE ישראל. חיבור החברות אפשר לשלב ידע וניסיון מקומי עם יכולות של תאגיד עולמי המתמחה בטכנולוגיה, חדשנות ובטיחות. מטה החברה ממוקם בהלסינקי שבפינלנד, ולחברה שמונה מרכזי פיתוח ושבעה מפעלי ייצור. בנוסף,במקביל לרשת מפיצים ב-140 מדינות. החברה מעסיקה כ-57,000 עובדים, המשרתים מעל ל-450,000 לקוחות ביותר מ-60 מדינות בעולם.

פרויקטים מובילים בעולם

מגדל ג'דה בערב הסעודית, המגדל הגבוה ביותר בעולם, שיתנשא לק"מ; Center Puli Greenland - מגדל משרדים המתנשא לגובה 300 מטר, ולצדו קניון עצום בעיר העתיקה ג'נאן שבסין; המבנה המפורסם והייחודי 180 Brisbane שבאוסטרליה, מגדל 'השמיים' בניו זילנד, הפתוח כל השנה למבקרים ומתנשא לגובה 229 מטר; ואצטדיון הארנה במוסקבה, שנבנה תוך היערכות להפעלת המעליות בטמפרטורות שצפויות לרדת מתחת ל-0 מעלות צלזיוס.

פרויקטים נבחרים בארץ

מגדל ספיר - רמת גן; הרצליה הילס – הרצליה; מגדלי אלון - יגאל אלון תל אביב; מגדל מנורה מבטחים - רמת גן; אסותא רמת החייל - תל אביב; מיקרוסופט קמפוס – הרצליה; מגדל גלובל - פתח תקווה; מגדל לאומי קארד - בני ברק; מגדלי גינדי LOVE – תל אביב; טיילת דוד (מגורים ומלון)- תל אביב; מגדלי הצעירים – תל אביב; בית חולים אסותא – אשדוד; KONE זכתה במכרז של נת"ע ותספק מעליות ודרגנועים לקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב.

מגדלים יכילו ערים שלמות, אשר יהיו גבוהים יותר, צפופים יותר, חכמים יותר ובעלי שימושים רבים.

ככל שהערים הופכות לאטרקטיביות ומחוברות יותר, כך האתגרים משמעותיים יותר.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת KONE ישראל (קונה בע"מ)

בנוסף אולי יעניין אותך