SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

אס ג'י אס היא חברה יזמית ומפתחת בנדל"ן להשקעה, בנייה והנדסה אזרחית. החברה יוזמת, מפתחת, בונה ומשכירה לטווח ארוך מגוון של מבני תעשייה עתירת ידע, משרדים ומסחר, מלונאות ומגורים. לחברה פעילות עניפה בתחום ההתחדשות העירונית בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 - הריסה ובניה וכן בפרויקטי P.F.I ,B.O.T ו-B.O.O בתחומים מגוונים – התפלת מים, מט"שים ועוד. החברה פועלת כקבלן מבצע עבור לקוחות גדולים ולפרויקטים בבעלותה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1972
תחום: אס ג'י אס היא חברה יזמית ומפתחת בנדל"ן להשקעה, בנייה והנדסה אזרחית. החברה יוזמת, מפתחת, בונה ומשכירה לטווח ארוך מגוון של מבני תעשייה עתירת ידע, משרדים ומסחר, מלונאות ומגורים. לחברה פעילות עניפה בתחום ההתחדשות העירונית בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 - הריסה ובניה וכן בפרויקטי P.F.I ,B.O.T ו-B.O.O בתחומים מגוונים – התפלת מים, מט"שים ועוד. החברה פועלת כקבלן מבצע עבור לקוחות גדולים ולפרויקטים בבעלותה
כתובת: ראול ולנברג 4, רמת החייל, תל אביב 6971904
טלפון: 03-6488777
פקס: 03-6488774
דוא"ל: sgs@s-g-s.co.il
אתר החברה: http://www.s-g-s.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אהוד סמסונוב, SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

  אהוד סמסונוב

  יו"ר

  SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

  לפרופיל המלא

  אהוד סמסונוב
 • עמוס שמיע ז''ל 1937-2014, SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

  עמוס שמיע ז''ל 1937-2014

  SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

  לפרופיל המלא

  עמוס שמיע ז''ל 1937-2014
 • ירון שמיע, SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

  ירון שמיע

  מנכ"ל ובעלים

  SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

  לפרופיל המלא

  ירון שמיע
אייקון אודות

אודות SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

חברת SGS הוקמה ע"י מייסדיה אהוד סמסונוב, עמוס שמיע (ז"ל) ודוד גרף. SGS היא החברה הפרטית המובילה בישראל בייזום, פיתוח, בנייה, ניהול, השכרה ותפעול לטווח ארוך של נכסים מניבים: מבני משרדים, מסחר ותעשייה עתירת ידע, תעשיה, מלונאות, מגורים ואחרים בארץ ובחו"ל. בין לקוחות החברה ניתן למנות חברות ישראליות ובינלאומיות. ל-SGS ותק, ניסיון והצלחה בני מעל ל-40 שנים בתחום הבניה וההנדסה האזרחית.

הצלחה זו נזקפת לזכות העובדה שהנכסים נבנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי לעמוד בדרישות השוכרים/ דיירים – וזאת על סמך השילוב הייחודי של כישורי החברה ביזמות הנדל”נית וכקבלן מבצע עתיר ניסיון.

ל-SGS ותק ומסורת בת עשרות שנים של מצוינות והצלחה. החברה נוסדה כבר בתחילת שנות השבעים כחברה קבלנית אשר עיקר פעילותה בנייה חוזית עבור משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, גופים ציבוריים ובעיקר עבור משרד הביטחון ועבור חיל ההנדסה של צבא ארה”ב, אשר העניק ל-SGS ציון לשבח בזכות רמת ואיכות הביצוע והגימור, עמידה בלוחות הזמנים ובדרישות הבטיחות, וכן בזכות הניהול היעיל.

במהלך השנים השלימה SGS בניית מגוון פרויקטים, ביניהם ניתן למנות: מעל ל-2,000,000 מ”ר שטחי משרדים מסחר ותעשייה עתירת ידע, פרויקטים למגורים לרבות בתחום ההתחדשות העירונית, פרויקטים רבים ומורכבים עבור משרד הביטחון וחיל ההנדסה האמריקאי בבסיסי צבא בכל רחבי הארץ, עבור משרד הבריאות ועבור משרד השיכון והבינוי אשר הציב את SGS ברשימת הקבלנים המוכרים והמאושרים לבניה בהיקף בלתי מוגבל. פרויקטים גדולים אחרים בוצעו גם עבור גופים ציבוריים רבים, בהם חברת החשמל, רשות שדות התעופה, מפעל הפיס, עיריות ורשויות מקומיות. כל הפרויקטים הושלמו בהצלחה לשביעות רצונם של הלקוחות.

את המוניטין ניתן לזקוף לזכות צוות אנשי המקצוע והצוות הטכני, המומחים, המהנדסים והמנהלים של SGS ובזכות השלמת הפרויקטים המורכבים ומרובי האתגרים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במסגרת העלויות ולוחות הזמנים המתוכננים. SGS מנהלת באופן בלעדי את פעילותה השוטפת וכלל פעילות הייזום, הפיתוח, הבנייה, השיווק הניהול העסקי ואחזקת הנכסים של חברת ויתניה בע"מ. חברת ויתניה הינה חברה יזמית בתחום הנדל"ן למשרדים, מסחר ומגורים. SGS הינה מייסדת החברה ומבעלות המניות בחברת ויתניה, יחד עם אחרים. ויתניה מחזיקה מעל 200,000 מ"ר שטחי משרדים ומסחר בבעלות ועוד כ-400,000 מ"ר בפיתוח ובניה. ויתניה פעילה בעיקר בישראל וכן בפולין ובארה"ב.            

ייזום, פיתוח, בנייה והשכרה למשרדים, מסחר ומגורים

SGS יוזמת, מפתחת, בונה, מנהלת ומחזיקה במישרין ובאמצעות חברות בנות וקשורות מבני משרדים ומסחר ופרויקטים למגורים. את מבני המשרדים והמסחר מנהלת SGS לאחר השלמתם ושיווקם על ידיה כנכסים מניבים. עובדת היותה של SGS חברה קבלנית, מבצעת ויזמית כאחד, המעורבת בכל שלבי הפרויקט, החל משלב הייזום והפיתוח, מאפשרת גמישות מירבית והתאמת הפרויקטים לצרכי הלקוחות בזמן הקצר ביותר, ביעילות, במחירים ללא תחרות וללא תלות בגורמי ביצוע חיצוניים. 

מגורים והתחדשות עירונית - SGS LIVING

SGS פעילה מזה שנים רבות בתחום ההתחדשות העירונית ובעלת נסיון רב בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. SGS יזמה והינה שותפה בפרויקט הפינוי בינוי הגדול ביותר בתל אביב – שכונת גרין פארק בנווה שרת המתחדשת בצפון תל אביב. SGS הובילה את תהליך ייזום והקמת הפרויקט. הפרויקט כולל פינוי 154 דירות והריסתם, והקמת 6 מגדלי מגורים חדשים בני 10-27 קומות, הכוללים 447 יח"ד בשטח כולל של כ-81,000 מ"ר. ההיקף הכספי של הפרויקט הינו כ-1 מיליארד ₪. SGS באמצעות SGS LIVING, חטיבת המגורים של החברה מובילה ומקדמת מספר רב של פרויקטים להתחדשות עירונית על דרך של פינוי בינוי ותמ"א 38 בהיקף כולל של כ-2,000 יח"ד במספר ערים בארץ לרבות תל אביב, גבעתים, רמת גן ונתניה.

קבלנות חוזית

SGS ביצעה פרויקטים רבים לגופים פרטיים, ציבוריים ומשרדי ממשלה, וכמו כן לחיל ההנדסה האמריקאי בבסיסי צה"ל ברחבי הארץ.
עבור חיל ההנדסה האמריקאי ביצעה SGS מגוון פרויקטים במתקנים צבאיים ובטחונים בכל רחבי הארץ, כגון מבני סימולטורים לטיסה ומבנים טכניים ועוד בהיקפים של עשרות אלפי מ"ר. ל-SGS ניסיון עבר והווה עשיר בתחום הקבלנות החוזית. SGS ביצעה עשרות רבות של פרויקטים עבור משרד הבינוי והשיכון, משרד הבריאות, משרד הביטחון, עיריות ומועצות מקומיות, מפעל הפיס, חברת החשמל ואחרים בכל רחבי הארץ. 

פרויקטי B.O.T, B.O.O, ו PFI

SGS פעילה בפרויקטים בשיטות BOT ,PFI ו-BOO עבור ממשלת ישראל, עיריות וגופים ציבוריים שונים, לרבות מתחם התחנה (מתחם תחנת הרכבת ההיסטורית של תל אביב-יפו) – מתחם לתרבות, בילוי, אופנה ופנאי הכולל 22 מבנים אשר עברו תהליכי שימור ושחזור על שטח של כ-25 דונם בצמוד לנוה צדק מול חוף הים. המבנים מושכרים לשוכרים שונים, לרבות מסעדות, בתי קפה, ברים, חנויות מעצבי אופנה ותכשיטים וחנויות קונספט. 

טיפול במים ובשפכים ומפעלי התפלה

SGS פעילה מזה שנים בפרויקטים בתחום טיפול במים, מי שפכים ומתקני התפלת מים.

SGS היוותה חלק משותפות אשר הקימה את המתקן הלאומי לסינון מים בנטופה – אשכול. 

רונימור ניהול נכסים בע"מ

חברה לניהול ותחזוקת נכסים בבעלות מלאה של חברת SGS, רונימור מנהלת ומתחזקת מס' רב של מבני משרדים בהיקף כולל של כ-400,000 מ"ר.

פרויקטים נבחרים

גרין פארק נווה שרת – פרויקט התחדשות עירונית. פינוי 154 דיירים ובינוי של 447 יח"ד ב-6 מגדלים בהיקף כולל של כ-81,000 מ"ר.

ליווינג תל אביב – פרויקט התחדשות עירונית. פינוי 200 דיירים ובינוי של כ-500 יח"ד בהיקף כולל של כ-90,000 מ"ר.

הגליל – טשרניחובסקי, נתניה - פרויקט התחדשות עירונית. פינוי 60 דיירים ובינוי של כ-180 יח"ד בהיקף כולל של כ 30,000 מ"ר.

בן גוריון 255-257 רמת גן – פרוייקט תמ"א 38 הריסה ובניה. פינוי 18 דיירים ובינוי של כ-60 יח"ד חדשות.

בית אמפא הרצליה – מבנה משרדים, כ-85 אלף מ”ר באזור התעשיה הרצליה פיתוח.

בית אמצור – מבנה משרדים, כ-42 אלף מ”ר באזור התעשיה הרצליה פיתוח.

בית ורינט – מבנה משרדים, כ-50 אלף מ”ר באזור התעשיה הרצליה פיתוח.

בית ויתניה פדקו – מבנה משרדים, כ-40 אלף מ”ר באזור התעשיה הרצליה פיתוח.

בית זיויאל – מבנה משרדים ומלון. 75 אלף מ”ר באזור התעשיה רמת החייל תל אביב.

בית עד 120 – מבנה דיור מוגן, מסחר ומשרדים. כ-85 אלף מ"ר באזור התעשיה רמת החייל עתידים תל אביב.

מגדל ויתניה – מגדל משרדים בן 16 קומות, כ-20,000 מ"ר באזור התעשיה רמת החייל עתידים תל אביב.

בית רשת – מבנה משרדים ומסחר, 13,000 מ"ר באזור התעשיה רמת החייל תל אביב.

בית באומן בר רבנאי – מבנה משרדים, כ-17 אלף מ"ר במתחם הבורסה ברמת גן.

בית צ’ק פוינט – מבנה משרדים, כ-45,000 מ"ר בת"א.

בית קודאק – מבנה משרדים, כ-50,000 מ"ר באזור התעשיה קרית אריה בפתח תקווה.

טרמינל פארק – פארק משרדים ומסחר, כ-86,000 מ"ר באזור התעשיה הדרומי החדש באור יהודה.

ויתניה תל אביב – פרויקט בשילוב משרדים, מגורים, מלונאות ומסחר בהיקף כולל של כ-200,000 מ"ר ברח' החרש, צומת לה גארדיה בתל אביב.

מרכז מסחרי ויתניה – מרכז מסחרי, כ-5,000 מ"ר בצומת מגדל בצמוד לכנרת.

מרכז שירות BMW – מרכז שירות לרכבים, כ-17,000 מ"ר באזור התעשיה קרית אריה בפתח תקווה.

מתחם קרן, המושבה האמריקאית – פרויקט מגורים, מסחר ומלונאות משולב בשימור מבנים ביפו.

מתחם התחנה, נווה צדק – שימור ושחזור מתחם תחנת הרכבת ההיסטורית של תל אביב-יפו.

אטריום 2 – מבנה משרדים, כ-10,000 מ"ר בא.ת. מודיעין. 

ויתניה-קרסו פ"ת – פארק עסקים בהיקף כולל של כ-160,000 מ"ר בא.ת. קריית אריה בפתח תקוה.

פעילות בחו"ל

SGS שותפה וביצעה שני פרויקטים למגורים ולמשרדים בעיר גדנסק שבפולין. הפרויקטים הנם בהיקף כולל של כ-30 אלף מ"ר. SGS שותפה ביזום ובניית מספר מבני משרדים ומרכזים מסחרים בניו גרז'י, ניו יורק בארצות הברית בהיקף כולל של כ-25,000 מ"ר.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "אם המציאות של גלי הקורונה תמשיך להתקיים, אנחנו נחווה קריסה של מועדונים גדולים"

  הנזקים של גל הקורונה מורגשים היטב בעולם הספורט. החשש של קבוצות, תאגידים וספורטאים יחידים הוא לא רק מהגל השני, אלא מגל שירדוף גל וינתק את מכונות ההנשמה של עולם הספורט: זכויות השידור, הספונסרים, וכמובן הקהל. על אף שמדובר בפגיעה רוחבית, ישנם ענפי ספורט שיפגעו יותר מאשר ענפים אחרים, וישנן מדינות שצפויות להיפגע באופן קשה יותר, ויתכן שישראל היא אחת מהן

  "אם המציאות של גלי הקורונה תמשיך להתקיים, אנחנו נחווה קריסה של מועדונים גדולים"

 • ומה יעשו ההורים הגרושים עם השבתת מערכת החינוך?

  ומה יעשו ההורים הגרושים עם השבתת מערכת החינוך?

 • רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

  המערכת הרפואית מחויבת להעביר מידע לאישה לפני ההיריון, ולדאוג להעניק לה את הטיפול המתאים והנכון ביותר גם במהלך ההיריון ובלידה. עו"ד עדי וייס, מייסדת ובעלים של 'משרד עו"ד עדי וייס' מסבירה מתי ובאילו מקרים ניתן לתבוע על רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

  רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

 • "דיבורים כמו חול – ואין מה לאכול"

  המדינה רוצה לדאוג לשוק הנדל"ן בתקופת הקורונה? זה מה שהיא צריכה לעשות

  "דיבורים כמו חול – ואין מה לאכול"