הייטק

הסטארטאפים שהכי טוב לעבוד בהם מעל 100 עובדים

דירוג 2023שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
דירוג 2023שם החברהתחום פעילותלמה הכי טוב לעבוד כאן
2Pentera Security Cyberפנטרה, יוניקורן סייבר מבוסס וצומח מונה 350 עובדים ברחבי העולם ומספק פלטפורמה להערכת סיכוני סייבר על ידי אוטומציה של בדיקות חוסן סייבר וחיקוי פעולות ההאקר האנושי. התרבות הארגונית של פנטרה מעודדת יזמות, יצירתיות ותקשורת פתוחה וכן תרומה לקהילה הסובבת. עובדי החברה נהנים ממשרדים מפנקים, הטבות יחודיות ועניין מקצועי רב. בזכות אתגרים מקצועיים, מסלולי קידום פנימיים וסביבת עבודה סובלנית, שימור העובדים ושביעות הרצון גבוהים.
3HoneyBook Fintechהאניבוק הפכה בשנים האחרונות למותג מוביל בקרב העצמאיים ועסקים קטנים בארה״ב הנהנים מהפלטפורמה החדשנית המאפשרת לנהל את העסק שלהם בצורה הטובה ביותר. סביבת העבודה והתרבות היחודית של ההאניבוק מחברת את הטאלנטים בחברה למשימה, לצמיחה העסקית המהירה ולקהילת המשתמשים התוססת.
5Torq Cyberטורק משנה את חוקי המשחק בהתמודדות עם איומי אבטחת מידע ע״י בניית אוטומציה ללא קוד המשמשת צוותי אבטחה ותפעול. טורק מספקת כלי פשוט ליצירת אוטומציות הכולל אינטגרציות ותבניות מובנות ומאפשרת למומחי אבטחה לבנות פתרונות מורכבים בדקות. טורק מורכבת משילוב מנצח של אנשים מבריקים החותרים למטרה משותפת - ליצור את המוצר הטוב ביותר עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר, ולהנות מכל רגע בדרך.
6CHEQ AI Cyberחברת CHEQ, היא החלוצה בתחום ה-Go-to-Market-Security, הקטגוריה הצומחת ביותר בסייבר, ומובילה את השוק כיום עם 14,000+ לקוחות. חדורי מטרה להילחם ב-״Fake Web״, עובדי CHEQ מונעים מ-תחושת השליחות ש-בבניית אחת מקטגוריות הסייבר המשמעותיות של זמננו.
7Carbyne Software developmentהייחודיות של קרביין היא השילוב בין טכנולוגיה פורצת דרך לבין ערך הצלת החיים. אנו מפתחים כלים מהפכניים כמו וידיאו בזמן אמת, צ'אט מיידי, מעקב מיקום מדוייק ועוד טכנולוגיות רבות המשלבות AI ומאפשרות להציל חיים של מיליוני אזרחים מסביב לעולם מדי יום. המוצר הייחודי אשר מהווה חד קרן בתחומו משלב חדשנות, יעילות ואפשרות השפעה נרחבת בתחום טכנולוגיית חירום.
8At-Bay Fintechאט-ביי מובילה מהפכה בעולם ביטוחי הסייבר תוך בניית טכנולוגיות מתקדמות בעולם הסייבר והפינטק המשפרות את ההגנה הדרושה ללקוחותיה על מנת להיות בטוחים מפני התקפות בעולם המודרני. אנו מאמינים בפתיחות ופירגון ,נותנים דגש על גיוון והתפתחות של עובדינו ועל עבודת צוות פורה למימוש המטרות העסקיות של החברה.
9Walnut Software developmentחברת וולנט הנה סטארטאפ מוביל בתחום הB2B, שעוזר לאנשי מכירות לייצר דמואים אינטראקטיביים ומותאמים אישית. תוך פחות משלוש שנים, וולנט יצרה קטגוריה משל עצמה בעולם הטכנולוגיה, זכתה בעשרות פרסים, והפכה ידועה בזכות קמפיינים ויראליים ששברו את האינטרנט. הצוותים בחברה מורכבים מאנשים מנוסים בעלי ידע נרחב, תשוקה לתחומם, וגאווה אדירה לעבוד בוולנט.
11Tailor Brands Internetהצוות של טיילור ברנדס עוזר למיליוני אנשים להפוך רעיונות לעסקים אמיתיים. הפלטפורמה שלנו מציעה תוכנית מותאמת אישית להקמת ופיתוח עסק עם כל מה שצריך: החל מרישום העסק מול הרשויות, השגת הרישיונות, הגשת מיסים ועד ליצירת שפה מיתוגית מלאה. ככאלה שבונים מוצרים ליזמים, יצרנו סביבת עבודה שבה לכל חבר צוות יש מקום ליוזמה והשפעה. אנחנו זזים מהר מאמינים באוטונומיה ויצירתיות, ומעל הכל בנינו סביבה שיודעת שכדי להצליח צריך להעז.
12Imubit Artificial Intelligenceאימיוביט מפתחת מערכת AI פורצת דרך המבצעת שליטה אופטימלית בזמן אמת על מפעלי ייצור תעשייתיים. המערכת מובילה לעלייה חדה ביעילות וירידה חדה בזיהום סביבתי. בין מייסדי החברה מומחים עולמיים ב-AI, בין משקיעיה גופי ההון-סיכון הבולטים בארה"ב, ובין לקוחותיה חברות התעשייה הגדולות בעולם. אימיוביט מציעה שילוב נדיר של אתגר טכנולוגי חסר תקדים, יצירת ערך בעולם האמיתי, והכי חשוב: עבודה עם אנשים מעולים שגורמים להכל לקרות.
13Shield Regtechבשילד יש אווירה ייחודית, פוטנציאל עצום ואתגר מקצועי מרתק. כחברה מובילה בתחום הבינה המלאכותית בתחומה, שילד מאפשרת לעובדיה לפתח טכנולוגיות חדשות שמשרתות את הארגונים הפיננסים הגדולים בעולם. ההתמקדות בפיתוח מתמיד ובגמישות בעבודה מעניקים הזדמנויות רבות לצמיחה מקצועית ואישית. העובדים בשילד באים לעבודה בחיוך, טוב, כמעט כל יום😊, תודות לאנשים המקצועיים, הוויבים הטובים והאמונה המשותפת בהצלחת המוצר והחברה.
14Datarails Fintechאנו רואים כל עובד כאדם בראש ובראשונה, ומתחייבים לסביבת עבודה פתוחה וחמה, עידוד חשיבה יצירתית, ופיתוח מקצועי. אחד הדברים הכי החשובים אצלנו זה ניוד פנימי בתוך החברה ומנהלים רבים צמחו מלמטה. אנו מתגאים בשאיפה שלנו לאיכות ולחדשנות, ופיתחנו מוצר שמאפשר למנהלי כספים להתמקד יותר בעבודה אסטרטגית במקום בעבודה ידנית. האנשים שלנו הם המשאב החשוב ביותר, ואנו מאמינים שעובדים מרוצים ומאוזנים הם אלה שיובילו אותנו להישגים מרשימים.
15vcita Software developmentvcita מסייעת לעסקים קטנים להצליח באמצעות כלים דיגיטליים לניהול עסק שלהם. לvcita מעל K150 לקוחות ברחבי העולם שבחרו ישירות במוצר או נחשפו אליו באמצעות פרטנרים עסקיים מובילים. אנחנו גאים בצוות שלנו, שחי ונושם טכנולוגיה ובעיקר בתשוקה הגדולה להוביל שינוי אמיתי בקהילת העסקים הקטנים.אנחנו מאמינים שמקום עבודה איכותי הוא מקום מגוון ומכבד בו לכל אחד.ת יש חלק בהצלחה שלנו. אז אם אתם מעוניינים להיות חלק מקהילה התומכת בעסקים קטנים ומייצרת אימפקט,הצטרפו אלינו!
16Lsports Software developmentבימנו שוק העבודה משתנה ואיתו גם מקומות העבודה, אנשים מחפשים היום להגיע למקום שיראה אותם, שיפתח אותם, שיעזור להם לצמוח ולקחת חלק משמעותי בהצלחה. הדגש על ההון האנושי ביחד עם שילוב טכנולוגיה מובילה הם שהופכים אותנו ב LSports למוצלחים וחזקים. אצלנו דואגים להזכיר לכל אחד.ת כמה אנחנו חשובים ושהבית השני שלנו הוא לגמרי חלק מהראשון וזו הרמוניה מושלמת עבורנו. ההיררכיה נעלמת והביחד מנצח אצלנו תמיד, זה מה שמוביל וזה מה שמורגש.
17Vulcan Cyber Cyberלעובדי וולקן סייבר יש קרקע פורייה ליצירה, התפתחות אישית ומקצועית. המוצר עוזר לאלפי אנשי סקיוריטי מידיי יום לנהל ולפתור חולשות אבטחה. העובדים נחשפים לאתגרים טכנולוגיים בתחומי הסייבר, הביג דאטה וה- AI, ותורמים לחדשנות בתחום. יש לנו צוות מופלא וחסר פשרות המורכב מאנשים שאוהבים את מה שהם עושים ואת הצוות שעובד איתם. אנחנו שמים דגש רב על סביבת העבודה, והיא מאופיינת בעזרה הדדית, למידה משותפת, פתיחות, שקיפות, המון הומור והבנה שהדרך לא פחות חשובה מהתוצאה.
19ActiveFence Trust &Safety- Internet Safetyאקטיבנפס שומרת על צביונה הייחודי גם כשכבר גדלנו לכמעט 300 איש. כל העובדים שלנו, מעבר להיותם מוכשרים כמו שדים, הם תאווים לעשות טוב בעולם הזה, וביחד אנחנו עובדים על לנקות את האינטרנט מתכנים בעייתיים. התקשורת אצלנו פתוחה וכנה ואנחנו מעודדים כל עובד/ת לדחוף קדימה ולהשמיע את חלומותיהם.
20Overwolf Gamingאוברוולף היא הפלטפורמה המובילה בעולם ליצירה, הפצה ומונטיזציה של מודים, שרתי משחק ואפליקציות למשחקי מחשב. העובדים והעובדות הם הלב הפועם של החברה, ורובם גיימרים בעצמם, שזוכים לעבוד ולשחק מדי יום עם משחקי ה-AAA המובילים (ביניהם The Sims 4, LoL, GTA5 ו-Minecraft) ולהשפיע ממש על תעשיית הגיימינג העולמית. בנוסף, נהנים ממגוון הטבות ייחודיות כמו השתתפות בכנסי גיימינג בינ"ל, חדר משחקים מאובזר וכן תקציב שנתי לרכישת משחקים וציוד.
* חברת אם מדורגת
נתוני החברה מוערכים נתוני החברה מוערכים
החברה נסחרת בחו"ל החברה נסחרת בחו"ל
החברה נסחרת בארץ החברה נסחרת בארץ

חברות מודגשות – מעבר לפרסום עמוד הפרופיל של החברה