אבני דרך י.י בע"מ

ייזום וביצוע פרויקטים למגורים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2009
תחום: ייזום וביצוע פרויקטים למגורים
כתובת: רח' סוקולוב 67, רמת השרון
טלפון: 9663*
פקס: 03-5499421
דוא"ל: misrad@avney-derech.co.il
אתר החברה: http://www.avney-derech.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • כהן יאיר, אבני דרך י.י בע"מ

  כהן יאיר

  מנכ"ל

  אבני דרך י.י בע"מ

 • פרל ידידיה, אבני דרך י.י בע"מ

  פרל ידידיה

  משנה למנכ"ל ומנהל פיתוח עסקי

  אבני דרך י.י בע"מ

 • ירון חיים, אבני דרך י.י בע"מ

  ירון חיים

  מנכ"ל גל אריאל

  אבני דרך י.י בע"מ

 • רועי ויינברג, אבני דרך י.י בע"מ

  רועי ויינברג

  מנהל כספים

  אבני דרך י.י בע"מ

 • אריאל אדלשטיין, אבני דרך י.י בע"מ

  אריאל אדלשטיין

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  אבני דרך י.י בע"מ

אייקון אודות

אודות אבני דרך י.י בע"מ

מאז הקמתה בשנת 2009, אבני דרך שמה לה למטרה לקדם את תחום הנדל"ן בישראל כמפתח לצמיחה כלכלית עבור אלפי משפחות בישראל. 

חברת אבני דרך מובילה תפיסת עולם עסקית ייחודית  ומקורית המשלבת לצד החשיבה העסקית, חשיבה חברתית יצירתית שקולה, המתמקדת באיתור נכסים במיקומים בעלי פוטנציאל צמיחה גבוה והפיכתם לרשת ביטחון כלכלי. לקוחות החברה הרבים מהווים עדות חיה להצלחה, וכראיה לכך, רבים מהם שבים ורוכשים פעם נוספת דירה מאבני דרך ומצרפים בני משפחה וחברים למאגר לקוחותיה. 

פעילות החברה

אבני דרך מתמקדת בייזום והקמה של פרויקטים למגורים על כל שלביהם, מרביתם בצפון הארץ. החל משלב רכישת הקרקע, דרך כל שלבי התכנון, בניה, פיתוח, שיווק, מכירת דירות ואכלוסן.  והיא נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לאתר הזדמנויות תוך שיתוף פעולה איתן עם המערכת הבנקאית בארץ.

פרויקטים קיימים ועתידיים

ברשותה של אבני דרך מלאי פרויקטים בתכנון ובבנייה, באמצעות זרוע הביצוע של חברת הבת גל אריאל, בהיקף של למעלה מ-1,400 יח"ד. בערים ירושלים, בית שמש, טבריה, עפולה, חריש, באר שבע, בית אל, יוקנעם, אלפי מנשה  וקרני שומרון.

לצד ביסוס היזמות למגורים ובהתאם למגמות בשוק, החברה הרחיבה בשנים האחרונות את תחומי פעילותה ונכנסה לאפיקי פעילות חדשים, ביניהם פעילות רבה של התחדשות עירונית  בתל אביב, חולון, בת ים, ירושלים, לוד ועוד, וכן מחיר למשתכן בחריש, בבאר שבע, בית אל, אלפי מנשה ויוקנעם.

החברה מסרה כ-400 יחידות דיור ולקראת סוף שנת 2019 תתחיל למסור דירות בפרויקטים של מחיר למשתכן.

מחלקת התחדשות עירונית

החברה מתמחה בקידום פרויקטים של תמ"א 38וכן פינוי בינוי תוך ניצול זכויות בניה קיימות ולרבות זכויות מתוקף תמ”א 38 על תיקוניה. החל משלבי  בדיקות היתכנות מוקדמים, הגשת הצעות תכנוניות קונקרטיות, ליווי של יועצים מומחים מקצועיים, ליווי במוסדות הרישוי, ועד למימוש הפרויקטים. תוך, שהיא מעניקה לדיירים ביטחון אישי, שקט נפשי, עמידה בלוחות זמנים ורכישה בטוחה וכדאית.

חברת גל אריאל

חברה בת וזרוע הביצוע של חברת אבני דרך. הינה חברה קבלנית מבצעת בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מובילים ובעלי ניסיון רב שנים, ביניהם מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע, מפקחי בניה, קבלני ביצוע מכל המקצועות,  לצד אנשי בקרת איכות בניה, בקרה ללוחות זמנים ובקרה תקציבית.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הזכות לפרטיות בעידן הקורונה

  שמירה על פרטיות בימים אלה איננה גחמה אלא חשיבה על היום שאחרי הקורונה והתנהלות הממשלה במשבר הבא

  הזכות לפרטיות בעידן הקורונה

 • סוגיות משפטיות חדשות ב'ניכור הורי'

  אחת התופעות הקשות בתיקי גירושין מורכבים הינה 'ניכור הורי'. הרבה מהזוגות אומרים כלפי חוץ שהם לא רוצים שהילדים יפגעו ושהילדים הם החשובים ביותר, אולם בתוך סערת הרגשות, לא רק שהם לא מצליחים להוציא את הילדים מהמלחמה שהם מנהלים, אלא שהילדים הופכים לכלי משחק שהתוצאות שלו הרסניות. כיצד דואגים שהילדים יהיו מחוץ למשחק, מה הרשויות עושות כדי לדאוג שהילדים לא יפגעו, ומה אמור להשיג הפיילוט החדש שאמור לדאוג ליחסי הילדים וההורים? הפודקאסט של איימי

  סוגיות משפטיות חדשות ב'ניכור הורי'

 • השפעת האוטומציה התחבורתית על המרחב הבנוי – פודקאסט

  כיצד תשפיע האוטומציה התחבורתית על המרחב הבנוי? מאז ומעולם השפיעה התחבורה על המרחב הבנוי. כעת, עם החידושים הטכנולוגיים הקיימים והצפויים, אנחנו צפויים תוך מספר שנים לראות מרחב אורבני שונה ממה שאנחנו מכירים כעת. הפודקאסט של אורי

  השפעת האוטומציה התחבורתית על המרחב הבנוי – פודקאסט

 • "קורונה בום"

  מקובל להגיד ש"אחרי החגים" מביא עימו גל של גירושין. סיר הלחץ, תרתי משמע, של החגים, הצפיפות והימים הארוכים שנמצאים יחד מביא לעליית שיעור הגירושין. מה טומן אפקט הקורונה?? האם נראה עליה בשיעור הגירושין או דווקא איחוד משפחות?

  "קורונה בום"