אבני דרך י.י בע"מ

ייזום וביצוע פרויקטים למגורים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2009
תחום: ייזום וביצוע פרויקטים למגורים
כתובת: רח' סוקולוב 67, רמת השרון
טלפון: 9663*
פקס: 03-5499421
דוא"ל: misrad@avney-derech.co.il
אתר החברה: http://www.avney-derech.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • כהן יאיר, אבני דרך י.י בע"מ

  כהן יאיר

  מנכ"ל

  אבני דרך י.י בע"מ

 • פרל ידידיה, אבני דרך י.י בע"מ

  פרל ידידיה

  משנה למנכ"ל ומנהל פיתוח עסקי

  אבני דרך י.י בע"מ

 • ארז כרמלי, אבני דרך י.י בע"מ

  ארז כרמלי

  סמנכ"ל הנדסה

  אבני דרך י.י בע"מ

 • רועי ויינברג, אבני דרך י.י בע"מ

  רועי ויינברג

  מנהל כספים

  אבני דרך י.י בע"מ

 • שמעון ברון, אבני דרך י.י בע"מ

  שמעון ברון

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  אבני דרך י.י בע"מ

אייקון אודות

אודות אבני דרך י.י בע"מ

מאז הקמתה בשנת 2009, אבני דרך שמה לה למטרה לקדם את תחום הנדל"ן בישראל כמפתח לצמיחה כלכלית עבור אלפי משפחות בישראל. 
חברת אבני דרך מובילה תפיסת עולם עסקית ייחודית  ומקורית המשלבת לצד החשיבה העסקית, חשיבה חברתית יצירתית שקולה, המתמקדת באיתור נכסים במיקומים בעלי פוטנציאל צמיחה גבוה והפיכתם לרשת ביטחון כלכלי. לקוחות החברה הרבים מהווים עדות חיה להצלחה וכראיה לכך, רבים מהם שבים ורוכשים פעם נוספת דירה מאבני דרך ומצרפים בני משפחה וחברים למאגר לקוחותיה.  

פעילות החברה

אבני דרך מתמקדת בייזום והקמה של פרויקטים למגורים על כל שלביהם, מרביתם בצפון הארץ. החל משלב רכישת הקרקע, דרך כל שלבי התכנון, בניה, פיתוח, שיווק, מכירת דירות ואכלוסן.  והיא נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לאתר הזדמנויות תוך שיתוף פעולה איתן עם המערכת הבנקאית בארץ.

פרויקטים קיימים ועתידיים

ברשותה של אבני דרך מלאי פרויקטים בתכנון ובבנייה, באמצעות זרוע הביצוע של חברת הבת גל אריאל, בהיקף של למעלה מ-1,000 יח"ד. בערים טבריה, עפולה, חריש, באר שבע וקרני שומרון.
לצד ביסוס היזמות למגורים ובהתאם למגמות בשוק, החברה הרחיבה בשנים האחרונות את תחומי פעילותה ונכנסה לאפיקי פעילות חדשים, ביניהם פעילות רבה של התחדשות עירונית  בתל אביב, חולון, בת ים, ירושלים ועוד, וכן מחיר למשתכן בחריש ובבאר שבע.

מחלקת התחדשות עירונית

החברה מתמחה בקידום פרויקטים של תמ"א 38 מסוג הריסה ובינוי מחדש, תוך ניצול זכויות בניה קיימות ולרבות זכויות מתוקף תמ”א 38 על תיקוניה. החל משלבי  בדיקות היתכנות מוקדמים, הגשת הצעות תכנוניות קונקרטיות, ליווי של יועצים מומחים מקצועיים, ליווי במוסדות הרישוי, ועד למימוש הפרויקטים. תוך, שהיא מעניקה לדיירים ביטחון אישי, שקט נפשי, עמידה בלוחות זמנים ורכישה בטוחה וכדאית.
בראש המחלקה המצויה בצמיחה מתמשכת עומד אייל הנס, בעל ניסיון של כ-20 שנה בענף הנדל"ן, וחבר בוועדת התחדשות עירונית של התאחדות הקבלנים.

חברת גל אריאל

חברה בת וזרוע הביצוע של חברת אבני דרך. הינה חברה קבלנית מבצעת בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מובילים ובעלי ניסיון רב שנים, ביניהם מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע, מפקחי בניה, קבלני ביצוע מכל המקצועות,  לצד אנשי בקרת איכות בניה, בקרה ללוחות זמנים ובקרה תקציבית.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מניעת סכסוכים עתידיים בין יורשים באמצעות הסכם מראש לחלוקת עיזבון

  מניעת סכסוכים עתידיים בין יורשים באמצעות הסכם מראש לחלוקת עיזבון

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

 • הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

  בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.

  הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?