אזורים חברה להשקעות בפתוח ובבנין בע"מ

נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, דיור להשכרה והתחדשות עירונית

אזורים חברה להשקעות בפתוח ובבנין בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1964
תחום: נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, דיור להשכרה והתחדשות עירונית
כתובת: רח' ארניה 32, תל אביב 6107034
טלפון: 03-5632632
פקס: 03-6276417
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.azorim.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • הרשי פרידמן

  הרשי פרידמן

  בעל השליטה ויו"ר דירקטוריון

  אזורים חברה להשקעות בפתוח ובבנין בע"מ

  עוד על הרשי פרידמן

  הרשי פרידמן
 • רון אבידן

  רון אבידן

  מנכ"ל ודירקטור

  אזורים חברה להשקעות בפתוח ובבנין בע"מ

  עוד על רון אבידן

  רון אבידן

מנהלים בכירים נוספים

  משה קורן סמנכ"ל פיתוח עסקי
  לוי שטרסלר סמנכ"ל כספים
  מאיר שמחה סמנכ"ל הנדסה ותכנון
  גיל גורביץ סמנכ"ל שיווק
  יוני בראל סמנכ"ל מכירות
  לילך ארז סמנכ"לית, יועצת משפטית
  סיגל הלוי סמנכ"לית משאבים וקשרי לקוחות
אייקון אודות

אודות אזורים חברה להשקעות בפתוח ובבנין בע"מ

חברת הנדל"ן אזורים היא מהגדולות והיציבות בענף. החברה, שנוסדה ב-1964, מחזיקה בנכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל ופועלת גם מעבר לים באמצעות חברות בנות. בעל השליטה באזורים, שהינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, הוא איש העסקים הבינלאומי, מר הרשי פרידמן.

ניסיון של כ-60 שנה, לצד איתנות פיננסית, הופכים את אזורים לאחת החברות הבולטות והמנוסות בתחום הנדל"ן בישראל, בדגש על תחום המגורים. בשנת 2021 אזורים צפויה להקים כ-3,500 יח"ד ברחבי הארץ. החברה הוותיקה מנצחת בהצלחה רבה, זה מספר עשורים, על הקמתם של פרויקטי בנייה מתקדמים, תוך זיהוי פוטנציאל נדל"ני. הפרויקטים שמקימה אזורים כוללים דירות מרווחות, נוחות ומפנקות עם מפרט עשיר, לצד שירותים נחוצים ומתקדמים לרווחת הדיירים, ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה. שילוב ייחודי של ידע, ניסיון, איתנות פיננסית ותעוזה, מוביל לבניית פרויקטי מגורים מהשורה הראשונה, המציבים רף חדש של מגורים ומסחר בארץ. אזורים מכתיבה את חווית המגורים המושלמת למשפחות תוך יישום של חידושים וטכנולוגיות מתקדמות בתחום, הקשבה ומענה ללקוחות בזמינות מרבית, יצירתיות, שקיפות ומובילות.

פיתוח חיי קהילה עשירים

באזורים מאמינים, שבית הוא הרבה יותר מארבעה קירות, בית הוא קהילה, המעניקה תחושת שייכות לדייריה. ככזו, אזורים יוזמת ומקיימת אירועים ופעילויות שונים למען הדיירים, התורמים לגיבושם וליצירת חיי קהילה עשירים, תוך שותפות מלאה עם הדיירים. בהתאמה, לחברה לקוחות נאמנים, הגדלים יחד עם שכונות המגורים, וצועדים עם אזורים יד ביד לאורך השנים, לדירות חדשות בהתאם לצרכיהם המשתנים. סביבות המגורים האיכותיות של אזורים, מובילות גם להתפתחות עירונית גורפת סביבן. כחברה המעמידה את הלקוח במרכז, שכונות המגורים שיוזמת ובונה אזורים, מבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם נוחות מושלמת לדייריהן – לא רק בתוך הדירות והבניינים, אלא גם בסביבת המגורים עצמה. שירותים קהילתיים חשובים ומוסדות חינוך איכותיים בקרבת הבית, ריאות ירוקות, כבישים עוקפים לביטחון מרבי של דיירי הפרויקטים וילדיהם, נגישות אופטימאלית ומרכזי פנאי, הם מאבני היסוד של פרויקטי המגורים של אזורים.

אזורים מנווטת בהצלחה בשוק נדל"ן תחרותי

הוותק, הניסיון רב השנים והמקצועיות הבלתי מתפשרת, לצד גמישות מחשבתית והקפדה על איכות, מעניקים לאזורים איתנות בפני הדינאמיות הכלכלית והשינויים החברתיים המאפיינים את ישראל. חברת אזורים נחשבת כיום לחברה הציבורית המובילה במכירות מבין החברות עם כ-1000 יחידות דיור שמכרה בין השנים 2019 ל-2020. כמו כן, אזורים מובילה היום מהלכים שיווקיים משמעותיים ורחבי היקף וביניהם מכירה של כ-480 דירות בדיגיטל בפרויקט התחדשות עירונית בבת ים - MOMENT, משרדי מכירות חדשניים עם טכנולוגיות ייחודיות שמציגים חווית משתמש חדשנית עבור ציבור רוכשי הדירות. כך, עם יד על הדופק ואיתור עתודות קרקע אטרקטיביות, תוך בנייה המתחשבת בצורכי הדיירים ובהעדפותיהם, מנווטת אזורים בהצלחה בשוק הנדל"ן התחרותי. שימת דגש על חוויית מגורים כוללת, לצד זיהוי מגמות עתידיות ושינויים בענף הנדל"ן, מציבים את אזורים בחוד החנית של ענף המגורים בישראל.

התחדשות עירונית

על מנת להציע תכנון אורבני נכון ועדכני לפרויקטי ההתחדשות העירונית, אזורים הקימה חטיבה נפרדת ועצמאית לתחום, בעלת התמחות בהקמת מתחמי מגורים גדולים. החטיבה מנוהלת על ידי טובי המומחים בתחום וחלוצי הענף, ונהנית מיכולותיה המקצועיות המוכחות של אזורים, לצד גמישות מערכתית הדרושה לביצוע מהלכי התחדשות עירונית. כל זאת, תוך התמקדות בהיבטים חברתיים ובצרכי הדיירים הממקמים את אזורים בראש טבלת מדדי ההתחדשות העירונית של ישראל. החברה מקדמת תכנון לכ30- פרויקטים ובסה"כ מעל לכ-11,000 יח"ד ברחבי הארץ. בין הפרויקטים השונים ניתן למנות את פרויקט הדגל של החברה - Moment, "שער העיר" בגבעת שמואל, ועוד פרויקטים נוספים בנתניה במרכז העיר ובהרצליה בשכונת וייצמן.

אזורים LIVING

קרן הריט אזורים LIVING מתמחה במגורים להשכרה לטווח ארוך, ומתמקדת בייזום ובהקמה של מתחמי מגורים להשכרה בהיקף של מאות יח"ד, המאפשרים לייצר יעילות תפעולית בהקמה, ניהול ואחזקת הדירות. איתור הפרויקטים מתמקד באזורי ביקוש ובדגש על נגישות לצירי תחבורה ראשיים, מוקדי תחבורה ציבורית, תעסוקה חינוך ואקדמיה, וכן באזורים בהם ישנו ביקוש גבוה לשכירות. מעבר לכך הקרן שואפת לפעול באזורים בעלי פוטנציאל להשבחה בטווח הבינוני והארוך. כיום, הפורטפוליו של החברה כולל שישה פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של כ-1,500 דירות, ביניהם פרויקט באשדוד שאוכלס לפני כשנתיים, שני פרויקטים נוספים שהם לקראת אכלוס בשכונת ה"רקפות" בראשל"צ, ובשכונת "בית בפארק" באור יהודה, וכן פרויקטים נוספים שנמצאים בשלבי תכנון בבת ים, באשקלון בו זכתה לאחרונה החברה במסגרת מכרז של החברה הממשלתית "דירה להשכיר" וכן מספר מתחמי מגורים בקרבת הים בחיפה.

פרויקטים נבחרים בשנת 2021

אזורים מוצא עילית - בכניסה לירושלים, במיקום בעל ערך היסטורי, נמצא פרויקט המגורים היוקרתי, המציע לתושביו את כל הדרוש לחוויית מגורים אקסקלוסיבית. הפרויקט הייחודי מתפרש על פני כ-60 דונם וכולל מגוון דירות, במבנים נמוכי קומה, מוקפים עצי ארז ומשקיפים על נוף ירושלמי מרהיב.

סנטרל פארק 17 - בלב באר שבע מוקם בימים אלה פארק המגורים הגדול בישראל. central park 17 הינו מתחם מגורים, הכולל יותר מ-2,300 יחידות דיור ב-17 מגדלים בני 29 קומות. הפרויקט יציע לתושביו איכות חיים במרכז העיר המבטיחה בישראל, כשכל מה שחשוב נמצא בתוכה ובסביבתה: מרכזי עסקים, מרכזי ידע ואקדמיה, מרכז תרבות ופנאי, גישה נוחה לצירי תחבורה ראשיים ועוד.

Moment בת ים – הפרויקט נחשב לאחד המסקרנים ביותר בגוש דן. הוא ממוקם בשכונת רמת הנשיא המבוקשת, מיקום אידיאלי בקרבת הים, הטיילת, גנים, בתי ספר, הקאנטרי קלאב ובעל נגישות לעורקי תנועה מרכזיים, לתחבורה ציבורית ובראשה הקו האדום של הרכבת הקלה. הפרוייקט משלב מגורים אאשר במסגרת זו ייבנו 714 יחידות דיור בארבע מגדלים מודרניים בעלי 34-35 קומות וכן משרדים ומסחר.

Exchange בצומת עילית, רמת גן – פרויקט יוקרתי המוביל מהפכה אורבנית במתחם הבורסה ומאופיין באדריכלות מודרנית ובינלאומית של MIXED USE המובלת על ידי האדריכל יסקי מור סיוון ונהוגה בערים נוספות כמו טוקיו, ניו יורק ועוד. הפרויקט יוקם בצומת עלית ברמת גן ויכלול שני מגדלים בגובה של כ-220 מטר ושימור מבנה הבאוהאוס של מפעל עלית ההיסטורי. מגדל המגורים ובו 55 קומות יכלול 355 דירות עם כ-3,000 מ"ר שטחי מסחר.

"נרקיסים" ראשון לציון - הפרויקט הינו בשכונת נרקיסים ומוקם בצידה המזרחי והמתחדש של העיר ראשון לציון ובסמיכות לבית חולים "אסף הרופא". הפרויקט צפוי לכלול תשעה בנייני מגורים בני 9-27 קומות. בזכות התכנון המוקפד ייהנו דיירי השכונה ממבחר מוסדות ציבוריים, בתי ספר חדשים, אזורי מסחר ומקומות בילוי ופנאי קרובים לבית שיאפשרו להנות מחיי קהילה עשירים ואיכות חיים גבוהה.

אזורים מקימה קהילות מגורים איכותיות בערים נוספות: גליל ים, נהריה, רחובות, חדרה, גני תקוה, באר שבע, קרית אונו, מודיעין, תל מונד, ירושלים ועוד. כמו כן, החברה מקימה פרויקטים במסגרת מחיר למשתכן בראשון לציון, בשוהם ועוד.

 

* ההדמיות להמחשה בלבד

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אזורים חברה להשקעות בפתוח ובבנין בע"מ

 • שיווק נדל

  שיווק נדל"ן בימי הקורונה

  שוק הנדל"ן הופתע פעמיים בתקופה האחרונה. בפעם הראשונה מפריצת משבר הקורונה, ובפעם השנייה מהמהירות שבה השוק מתאושש ממנו. גיל גורביץ', סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת 'אזורים', בפודקאסט המפרט על השפעת הקורונה על ענף הבניה, על קצב המכירות המוגבר מאז הסרת הסגר, ועל השינויים ששוק הדיור חווה ויחווה כתוצאה מהופעת נגיף הקורונה בחיינו

  שיווק נדל"ן בימי הקורונה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022