אפרידר

ייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר

אפרידר
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1951
תחום: ייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר
כתובת: רח' הנמל 2, אשקלון
טלפון: 08-6701800
פקס: 08-6735853
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.afridar.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי אלעזרא

  אלי אלעזרא

  יו"ר הקבוצה

  אפרידר

 • שרון אלעזרא הררי

  שרון אלעזרא הררי

  מנכ"לית

  אפרידר

 • אופיר שרון

  אופיר שרון

  סמנכ״ל שיווק ומכירות

  אפרידר

 • ערן דניאלי

  ערן דניאלי

  סמנכ"ל כספים

  אפרידר

 • אירנה שאיביץ

  אירנה שאיביץ

  מנהלת התחדשות עירונית

  אפרידר

אייקון אודות

אודות אפרידר

חברת אפרידר מקבוצת אלעזרא, פועלת באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות בייזום, בתכנון, בפיתוח, בהקמה, בביצוע וכן בשיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר. המוניטין שצברה אפרידר נשען על עשרות שנות פעילות מוצלחות, ומסירה של אלפי יח"ד ושטחי משרדים ומסחר. אפרידר מתכננת ומבצעת פרויקטים תוך חשיבה על ערך הלקוח ואיכות המגורים בעתיד. החברה נהנת מאיתנות פיננסית ומשיתוף פעולה הדוק וקונסטרוקטיבי עם המערכת הבנקאית בישראל, כמו גם עם מקורות הון נוספים, וכל אלו מאפשרים לגייס את ההון הנדרש כדי להתפתח ולהוביל את ההתפתחות העירונית בישראל.

רקע

חברת אפרידר נוסדה בשנת 1951, על ידי קבוצת עולים ציוניים מדרום אפריקה, במטרה לבנות ולפתח את העיר אשקלון. מספר שנים מאוחר יותר, עברה החברה לבעלות המדינה, והפכה לחברה ממשלתית שעסקה בעיקר בפיתוח העיר אשקלון. ובתוך כך, אפרידר רכשה עתודות מקרקעין בעיר בשנות ה-50 וה-70 של המאה ה-20 והקימה את שכונות אפרידר וברנע, אותן היא גם פיתחה במהלך השנים. בשנת 2001 הופרטה החברה ונרכשה על ידי קבוצת אלעזרא, תוך שהיא ממשיכה בפעילותה, מתרחבת, בונה ומשווקת אלפי יח"ד למגורים, משרדים ושטחי מסחר ברחבי הארץ.

כיום חברת אפרידר מתמקדת בפעילות נדל"ן למגורים בפריסה ארצית, ופועלת לאיתור פרויקטים למגורים באזורים עירוניים מתחדשים בעלי פוטנציאל צמיחה ותשתית עירונית קיימת. למעשה, אפרידר נמנית על החברות הראשונות שביצעו פרויקטי התחדשות עירונית ושמה לעצמה למטרה להוביל את הענף בתחום זה גם בשנים הבאות. כמו כן, החברה בונה מרכזים מסחריים ומתחמי משרדים. בימים אלה אף נכנסת החברה לתחום הדיור המוגן ומקימה פרויקט על שפת הים באשקלון - "אחוזת אפרידר דיור מוגן".

חזון

כמי שהייתה מהראשונות לבצע פרויקטים של התחדשות העירונית, מטרתנו להוביל את הענף שנים רבות קדימה. נמשיך להתמקד בפעילות נדל"ן למגורים בפריסה ארצית ולאתר פרויקטים למגורים באזורים עירוניים מתחדשים בעלי פוטנציאל צמיחה ותשתית עירונית קיימת שתשרת את הלקוח מיום היכנסו לדירה. האיתנות הפיננסית שלנו ושיתוף הפעולה ההדוק עם המערכת הבנקאית בישראל מאפשרים לנו להשקיע בתחום הנדל"ן ולהוביל בהתפתחות עירונית בישראל, נמשיך ליזום ולבצע במגוון תחומי הנדל"ן: מגורים, מסחר, משרדים, דיור מוגן ומלונאות; ההון האמיתי שלנו הם העובדים ולכן נמשיך להשקיע בהכשרת העובדים וברווחתם.

פרויקטים מרכזיים ליום 1.1.2023

 1. מגדלי אחד העם, חדרה – הפרויקט כולל 3 מגדלים מפוארים עם 224 יח"ד, בעלי מגוון רחב של דירות: 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מיוחדים. כל דירה נהנית גם ממרפסת גדולה במיוחד של כ-18-24 מ"ר, חניה תת קרקעית ומרכז מסחרי המוקם כחלק מהקומפלקס.
 2. Marina View Street Mall, אשקלון - במיקום הטוב ביותר, מעל הטיילת החדשה של אשקלון, מתחם המשלב בין מרכז קניות ובילויים ליחידות נופש יוקרתיות ליד הים. הפרויקט יכלול 2 מבנים המיועדים למגורי נופש, שיוקמו מעל למרכז הקניות, גישה ישירה לחנויות, בתי קפה, חוף הים והמרינה. מתחם הקניות הממוקם על המרינה האטרקטיבית של אשקלון.
 3. Afridar Shopping Center, אזור – בכניסה המערבית לאזור, מתחם המשלב בין קניות, מסחר ומשרדים, במתחם בניין משרדים בן 14 קומות ומרכז מסחרי בן 3 קומות. המתחם מציע לתושבי האזור תמהיל חנויות ועסקים ייחודי בכל הסביבה, בתכנון וביצוע מוקפדים.
 4. אפרידר בעיר היין, אשקלון - פרויקט המגורים הגדול ביותר בשכונת עיר היין באשקלון, הקמה של 836 יח"ד ב-4 מתחמים מתוכם 20 בנייני מגורים עם תכנון מוקפד בני 7-10 קומות, מציעים מגוון דירות 3,4,5 חדרים, דירות גן עם גינות גדולות במיוחד ופנטהאוזים מרהיבים.
 5. הבוסתן, אשקלון - 71 יחידות מגורים בקומפלקס בוטיק מתוכם 50 יחידות במסגרת מחיר למשתכן ו-21 יחידות בשוק החופשי.
 6. אחוזת אפרידר, אשקלון - פרויקט דיור מוגן ייחודי מסוגו הן בתכנון ובמיקום עוצר הנשימה, במערב העיר אשקלון, צופה אל הים וממוקם בתוך שכונת מגורים, בקרבת אזורי מסחר ושירותים לכלל הציבור, 194 יחידות מגורים פרטיות בארבע בניינים שעוטפות מבנה עגול ומרכזי שיהווה מרכז שירות ופעילויות ספורט, בריכה ופעילות לקהילת הדיירים במתחם, מסעדה, אולמות אירועים ובית כנסת.

פרויקטים עתידיים

• רח' הירדן 76-78,רמת גן - פרויקט תמ"א 2 הכולל 56 יח"ד.
• רח' אבא הלל, רמת גן - פרויקט פינוי בינוי הכולל 150 יח"ד.
• נרקיסים, ראשון לציון - פרויקט למגורים הכולל 72 יח"ד.
• קריית משה, רחובות - פרויקט למגורים הכולל 126 יח"ד.
• יהוד - פרויקט למגורים הכולל 162 יח"ד.
• אלעד - פרויקט למגורים ומסחר הכולל 141 יח"ד וכ-4,000 מ"ר מסחר.
• באר יעקב - פרויקט למגורים הכולל 242 יח"ד.
• חצבים, ראשון לציון – פרויקט למגורים מסחר ותעסוקה הכולל 166 יח"ד וכ-3,000 מ"ר שטחי מסחר וכ-6,600 מ"ר שטחי תעסוקה.
• סירקין, פתח תקווה – פרויקט למגורים ומסחר הכולל 253 יח"ד וכ-1,800 מ"ר שטחי מסחר.

חברות הקבוצה

 1. אלבר - מתרכזת במגוון תחומי פעילות בענף הרכב: ליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ליסינג לפרטיים, מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב והשכרת רכב.
  אלבר היא מהחברות המובילות בתחומה. אפרידר מחזיקה ב-100% ממניות אלבר.
 2. הכשרה ביטוח – הכשרה חברה לביטוח בע"מ היא אחת החברות הוותיקות בתחום הביטוח בישראל, ופועלת בתחום משנת 1972. 

  החברה פועלת במסגרת שני תחומי פעילות עיקריים
  : תחום הביטוח הכללי (אלמנטרי) ותחום ביטוח החיים וחיסכון ארוך הטווח. בשנת 2006 נרכשה החברה על ידי קבוצת אלעזרא, ובעקבות שינוי הבעלות, עברה החברה שלב של היערכות פנימית מחודשת: גובשו חזון ואסטרטגיה עסקית, הוכנסו מדדים מתקדמים של בקרה והבטחת איכות, הפריסה הגיאוגרפית הורחבה, התמהיל העיסקי המגוון, ועוד. כיום, הכשרה מספקת קשת רחבה ומגוונת של פתרונות ביטוח.
אייקון מאמרים

מאמרים מאת אפרידר

בנוסף אולי יעניין אותך