אפרידר

ייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר

אפרידר
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1950
תחום: ייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר
כתובת: מרכז מסחרי אפרידר אשקלון, ת.ד 5005 מיקוד 7815001
טלפון: 08-6701800
פקס: 08-6735853
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.afridar.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי אלעזרא, אפרידר

  אלי אלעזרא

  יו"ר הקבוצה

  אפרידר

 • שרון אלעזרא הררי, אפרידר

  שרון אלעזרא הררי

  מנכ"ל

  אפרידר

אייקון אודות

אודות אפרידר

חברת אפרידר מקבוצת אלעזרא, פועלת באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות בייזום, בתכנון, בפיתוח, בהקמה, בביצוע וכן בשיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר.
המוניטין שצברה אפרידר נשען על עשרות שנות פעילות מוצלחות, ומסירה של אלפי יח"ד ושטחי משרדים ומסחר. אפרידר מתכננת ומבצעת פרויקטים תוך חשיבה על ערך הלקוח ואיכות המגורים בעתיד. החברה נהנת מאיתנות פיננסית ומשיתוף פעולה הדוק וקונסטרוקטיבי עם המערכת הבנקאית בישראל, כמו גם עם מקורות הון נוספים, וכל אלו מאפשרים לגייס את ההון הנדרש כדי להתפתח ולהוביל את ההתפתחות העירונית בישראל.

רקע

חברת אפרידר נוסדה בשנת 1950, על ידי קבוצת עולים ציוניים מדרום אפריקה, במטרה לבנות ולפתח את העיר אשקלון. מספר שנים מאוחר יותר, עברה החברה לבעלות המדינה, והפכה לחברה ממשלתית שעסקה בעיקר בפיתוח העיר אשקלון. ובתוך כך, אפרידר רכשה עתודות מקרקעין בעיר בשנות ה-50 וה-70 של המאה ה-20 והקימה את שכונות אפרידר וברנע, אותן היא גם פיתחה במהלך השנים. בשנת 2001 הופרטה החברה ונרכשה על ידי קבוצת אלעזרא, תוך שהיא ממשיכה בפעילותה, מתרחבת, בונה ומשווקת אלפי יח"ד ושטחי מסחר ברחבי הארץ.
בשנים אלו החברה צברה ידע וניסיון בביצוע פרויקטים בתחום התחדשות עירונית וכן יזמות וביצוע.

פרויקטים מרכזיים ליום 1.1.2020

1. פינוי בינוי נווה שרת קדמת צהלה, ת"א – פרויקט בשכונת נווה שרת בת"א בשותפות עם חברת אפגד, הכולל 2 מגדלים בני 24 קומות ו-4 בניינים נוספים בני 10 קומות. כ-332 יחידות דיור. מיקומו המושלם של הפרויקט, בסביבה פסטורלית וירוקה, סמוך לפארק ולמסלולי האופניים, מאפשר לשמור על איכות חיים קרוב למרכז העניינים. בפרויקט מגוון דירות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים.

2. מגדלי אחד העם, חדרה – הפרויקט כולל 3 מגדלים מפוארים בני 18, 19 ו-22 קומות, בעלי מגוון רחב של דירות: 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מיוחדים. כל דירה נהנית גם ממחסן צמוד, מרפסת ענקית של כ-18-24 מ"ר, חניה תת קרקעית ומרכז מסחרי המוקם כחלק מהקומפלקס.

3. Marina View Street Mall, אשקלון - במיקום הטוב ביותר, מעל הטיילת החדשה של אשקלון, מוקם פרויקט שישנה את תרבות הבילוי בעיר. מתחם המשלב בין מרכז קניות ובילויים ליחידות נופש יוקרתיות ליד הים. הפרויקט יכלול 2 מבנים המיועדים למגורי נופש, שיוקמו מעל למרכז הקניות, עם גישה ישירה לחנויות, בתי קפה, חוף הים והמרינה. מתחם הקניות הממוקם על המרינה האטרקטיבית של אשקלון, יהיה פתוח לקהל הרחב ויהווה מוקד משיכה לתושבי אשקלון ולמבקרים רבים מרחבי הארץ.

4. השחר, אשקלון – פרויקט השחר ממוקם באפרידר הצעירה באשקלון. בניין בן 8 קומות עם סטנדרט בנייה מוקפד. כל הדירות בפרויקט הן בנות 3 חדרים, המעוצבות בצורה מודולרית, עם מרפסות שמש במגוון גדלים.

5. פסגות, יהוד - פרויקט התחדשות עירונית בשיתוף חברת נגר כדורי, הכולל בניין בן 14 קומות בתכנון מוקפד ומרשים, עם איכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר ומפרט טכני מפנק במיוחד. הפרויקט מציע מגוון דירות 4, 5 חדרים, דירות גן, דופלקס 6 חדרים ופנטהאוז בעיצוב ארכיטקטוני עם מפרסות מעוצבות.

6. הכניסה המערבית, אזור – בכניסה לאזור מוקם מרכז חדש למסחר ועסקים. מתחם המשלב בין קניות, מסחר ומשרדים, בעיצוב אדריכלי מודרני ומרשים. במתחם בניין משרדים בן 14 קומות ומרכז מסחרי בן 3 קומות. המתחם מציע לתושבי האזור תמהיל חנויות ועסקים ייחודי בכל הסביבה, בתכנון וביצוע מוקפדים.

7. החברה רכשה חטיבת קרקע להקמה של 836 יח"ד במתחם עיר היין באשקלון במסגרת מחיר למשתכן, החברה תשווק לזכאי מחיר למשתכן 70% מהקרקע וכן 30% לשוק חופשי.

8. אפרידר אשקלון 71 יחד במסגרת מחיר למשתכן 70% ו30% שוק חופשי.

חברות הקבוצה

1. אלבר - מתרכזת במגוון תחומי פעילות בענף הרכב: ליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ליסינג לפרטיים, מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב והשכרת רכב. אלבר היא מהחברות המובילות בתחומה.

2. הכשרה ביטוח – הכשרה חברה לביטוח בע"מ היא אחת החברות הוותיקות בתחום הביטוח בישראל, ופועלת בתחום משנת 1972. החברה פועלת במסגרת שני תחומי פעילות עיקריים: תחום הביטוח הכללי (אלמנטרי) ותחום ביטוח החיים וחיסכון ארוך הטווח.

בשנת 2006 נרכשה החברה על ידי קבוצת אלעזרא, ובעקבות שינוי הבעלות, עברה החברה שלב של היערכות פנימית מחודשת: גובשו חזון ואסטרטגיה עסקית, הוכנסו מדדים מתקדמים של בקרה והבטחת איכות, הפריסה הגיאוגרפית הורחבה, התמהיל העיסקי התגוון, ועוד. כיום, הכשרה מספקת קשת רחבה ומגוונת של פתרונות ביטוח. אפרידר מחזיקה בכ-34.67% ממניות חברת הכשרה ביטוח.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אפרידר

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גישורים – חובת ההתחדשות

  הצגת פרקטיקה גישורית המיישמת גישה מעודכנת להתנהלות הליכי הגישור בכלל ובתיקי נזיקין בפרט

  גישורים – חובת ההתחדשות

 • יוזמי מס הפחמן – היזהרו מלהפוך קורבן של תחלואי הרגולציה

  הסתכלות צרה על השורה התחתונה בלבד - עצם קיומם של מנגנוני מס פחמן בעולם - מבלי לראות את התמונה הכוללת, עלולה להביא לתוצאה כלכלית קשה למשק ואף להיכשל בהשגת המטרה הסביבתית

  יוזמי מס הפחמן – היזהרו מלהפוך קורבן של תחלואי הרגולציה

 • האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

  בפסק דין אמיץ ותקדימי הפך בית המשפט לערעורים את פסק דינו של כב' השופט ארז שני, אשר הגדיר אישה שהיתה נשואה למנוח כ-58 שנה כ"שליחה", בעוד בית המשפט לערעורים ראה בה שותפה לכל דבר ועניין

  האישה אינה בחזקת טבחית, מנקה או שליחה של בעלה אלא שותפה לדרך של בעלה ועזר כנגדו

 • כבר לא זר – על עבירות השוחד לעובדי ציבור זרים

  הרשעתו של שטיינמץ בשוויץ מדגישה את החשיפה לאחריות פלילית במגזר העסקי גם בעבירות המבוצעות בחו"ל

  כבר לא זר – על עבירות השוחד לעובדי ציבור זרים