אפרידר

ייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר

אפרידר
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1950
תחום: ייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר
כתובת: מרכז מסחרי אפרידר אשקלון, ת.ד 5005 מיקוד 7815001
טלפון: 08-6701800
פקס: 08-6735853
דוא"ל: Roig@afridar.co.il
אתר החברה: http://www.afridar.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי אלעזרא, אפרידר

  אלי אלעזרא

  יו"ר הקבוצה

  אפרידר

 • שרון אלעזרא הררי, אפרידר

  שרון אלעזרא הררי

  מנכ"ל

  אפרידר

 • יוסי אלעזרא, אפרידר

  יוסי אלעזרא

  משנה למנכ"ל

  אפרידר

 • רועי גפני, אפרידר

  רועי גפני

  סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

  אפרידר

 • איה בזנר גביש, אפרידר

  איה בזנר גביש

  מנהלת כספים

  אפרידר

אייקון אודות

אודות אפרידר

חברת אפרידר מקבוצת אלעזרא, פועלת באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות בייזום, בתכנון, בפיתוח, בהקמה, בביצוע וכן, בשיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר.
מוניטין שצברה אפרידר נשען על עשרות שנות פעילות מוצלחות, ומסירה של אלפי יחידות דיור ושטחי משרדים ומסחר. אפרידר נהנת מאיתנות פיננסית ומשיתוף פעולה הדוק וקונסטרוקטיבי עם המערכת הבנקאית בישראל, כמו גם - עם מקורות הון נוספים, וכל אלו מאפשרים לגייס את ההון הנדרש כדי להתפתח ולהוביל את ההתפתחות העירונית בישראל.

רקע

חברת אפרידר נוסדה בשנת 1950, על ידי קבוצת עולים ציוניים מדרום אפריקה, במטרה לבנות ולפתח את העיר אשקלון.
מספר שנים מאוחר יותר, עברה החברה לבעלות המדינה, והפכה לחברה ממשלתית שעסקה בעיקר בפיתוח העיר אשקלון. ובתוך כך, אפרידר רכשה עתודות מקרקעין בעיר בשנות ה-50 וה-70 של המאה ה-20 והקימה את שכונות אפרידר וברנע, אותן היא גם פיתחה במהלך השנים. בשנת 2001 הופרטה החברה ונרכשה על ידי קבוצת אלעזרא, תוך שהיא ממשיכה בפעילותה, מתרחבת, בונה ומשווקת אלפי יח"ד ושטחי מסחר ברחבי הארץ.

פרויקטים מרכזיים ליום 1.1.2018


1. נעמי שמר, חולון - במיקום הטוב ביותר בשכונת קריית איילון - ח` 300 היוקרתית, באזור שקט ואיכותי, נבנה בימים אלו פרויקט הבוטיק - "נעמי שמר".
הפרויקט כולל 28 דירות יוקרתיות בסטנדרט גבוה.
2. Afridar Tower, חולון – בניין בן 14 קומות ובו 52 דירות בנות 4,5,6 חדרים, 52 יח"ד, דירות גן מיני-פנטהאוזים ודירות פנטהאוז גדולות ומרווחות. הפרויקט מוקם ברחוב מנחם בגין במתחם שכונת ח' 300 היוקרתית.
3. Afridar KOI, הרצליה – בניין יוקרתי בהרצליה שתוכנן על ידי האדריכל גיורא רוטמן, בן 7 קומות מדורגות ובו 58 דירות בנות 4,5 חדרים דירות גן ודירות פנטהאוז מסוגים שונים עם גינות ומרפסות יחודיות. הפרויקט נבנה על קרקע פרטית בצד הדרום מזרחי של צומת הרחובות נתן אלתרמן ואוריאל אופק (דרך המשתלות).
4. פינוי בינוי נווה שרת קדמת צהלה, ת"א – פרויקט בשכונת נווה שרת בת"א בשותפות עם חברת אפגד, הכולל 334 יחידות דיור, ב-2 מגדלים וכן 4 בניינים נוספים בני 10 קומות. הפרויקט נבנה בסטנדרט גבוה ואיכותי, ונחשב כאחד הפרויקטים המובילים בצפון ת"א.
5. משכנות המוסיקה, ראש העין – פרויקט מגורים מקורי ויוקרתי בראש העין, הכולל כ-400 דירות מעוצבות ומרשימות, כשלצידם מקימה החברה כ-3,500 מ"ר של שטחי מסחר לרווחת השכונה.
6. הכניסה המערבית, אזור - מתחם של מרכז מסחרי ומגדל משרדים בשטח כולל של כ- 40,000 מ"ר על פני 3.88 דונם, וכן מרכז מסחרי נוסף הכולל כ-10,000 מ"ר.
7. מגדלי אחד העם, חדרה – הפרויקט כולל 3 מגדלים בני 19,20,22 קומות בעלי מגוון רחב של דירות: 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מיוחדים.
8. Marina View Street Mall, אשקלון - במיקום הטוב ביותר, מעל הטיילת החדשה של אשקלון, מוקם פרויקט שישנה את תרבות הבילוי באשקלון. פרויקט Marina View יוקם מול חוף התכלת של הים התיכון ויורכב מקומפלקס קניות ובילויים סגור, אשר מעליו מגורי נופש יוקרתיים, כאשר חציו של המתחם מקורה וחציו פתוח, כדי להפיק את המירב מהמקום הייחודי.

חברות הקבוצה


1. אלבר - מתרכזת במגוון תחומי פעילות בענף הרכב: ליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ליסינג לפרטיים, מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב והשכרת רכב. אלבר היא מהחברות המובילות בתחומה.
2. הכשרה ביטוח – הכשרה חברה לביטוח בע"מ היא אחת החברות הוותיקות בתחום הביטוח בישראל, ופועלת בתחום משנת 1972. החברה פועלת במסגרת שני תחומי פעילות עיקריים: תחום הביטוח הכללי (אלמנטרי) ותחום ביטוח החיים וחיסכון ארוך הטווח.
בשנת 2006 נרכשה החברה על ידי קבוצת אלעזרא, ובעקבות שינוי הבעלות, עברה החברה שלב של היערכות פנימית מחודשת: גובשו חזון ואסטרטגיה עסקית, הוכנסו מדדים מתקדמים של בקרה והבטחת איכות, הפריסה הגיאוגרפית הורחבה, התמהיל העיסקי התגוון, ועוד. כיום, הכשרה מספקת קשת רחבה ומגוונת של פתרונות ביטוח. אפרידר מחזיקה בכ-34.67% ממניות חברת הכשרה ביטוח.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אפרידר

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

  לא מכבר פסק ביהמ"ש העליון כי הטלת מזונות על האב בשל מינו מהווה אפלייה על רקע מגדרי | בעקבות התקדים, עו"ד רות דיין מסבירה מהם הפרמטרים שיש להביא בחשבון בקביעת גובה התשלום לילדים

  גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

 • ענף הבניה והנדל"ן

  בשנים 2015-2016 ננקטו מספר צעדים רגולטוריים על ידי הממשלה והבנקים במטרה להשפיע על הביקוש וההיצע בענף. כך ננקטו צעדים מרסני ביקוש כלפי זוגות צעירים (העלאת הריבית על המשכנתאות מצד הבנקים) והן כלפי משקיעים (מצד הממשלה העלאת מס רכישה על דירות להשקעה והטלת מס על דירה שלישית). בצד ההיצע – הורחבה תכנית "מחיר למשתכן", במסגרתה הוחל שיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור במחיר מופחת לזכאים.

  ענף הבניה והנדל"ן