אפריקה התחדשות עירונית

החברה מתמחה בייזום, פיתוח, ניהול והוצאתם לפועל של פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית. בפעילותה, מתמקדת כיום החברה בביצוע פרויקטים מסוג תמ”א 38/2 הריסה ובנייה מחדש ופרויקטים בהיקפים נרחבים בתחום הפינוי-בינוי. לרשות החברה עומדים ידע מקצועי רב במגוון רחב של תחומים, ביניהם: מימון, רישוי, הנדסה ובינוי, משאבים פיננסיים נרחבים והון אנושי איכותי

אפריקה התחדשות עירונית
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: החברה מתמחה בייזום, פיתוח, ניהול והוצאתם לפועל של פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית. בפעילותה, מתמקדת כיום החברה בביצוע פרויקטים מסוג תמ”א 38/2 הריסה ובנייה מחדש ופרויקטים בהיקפים נרחבים בתחום הפינוי-בינוי. לרשות החברה עומדים ידע מקצועי רב במגוון רחב של תחומים, ביניהם: מימון, רישוי, הנדסה ובינוי, משאבים פיננסיים נרחבים והון אנושי איכותי
כתובת: יוני נתניהו 5, בית יחזקאל, אור יהודה
למידע אודות פרויקטים בשיווק,
סביוני העיר רח' האשל 2 רמת גן,
טלפון: 03-7909287, 3880*
פקס: 03-5383998
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.africa-ur.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אסף סימון, אפריקה התחדשות עירונית

  אסף סימון

  מנכ”ל

  אפריקה התחדשות עירונית

  לפרופיל המלא

  אסף סימון
 • מיכה קליין, אפריקה ישראל מגורים בע"מ

  מיכה קליין

  מנכ"ל

  אפריקה ישראל מגורים בע"מ

מנהלים בכירים

  חיים דוד סמנכ"ל הנדסה
  נעמה גברא אדריכלית חברה
אייקון אודות

אודות אפריקה התחדשות עירונית

אפריקה התחדשות עירונית מבית אפריקה ישראל מגורים מתמחה בייזום, פיתוח, ניהול והוצאתם לפועל של פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית (תמא 38/2 ופרויקטים של פינוי בינוי).

החברה מובילה את תחום ההתחדשות בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי שצברה במגוון רחב של תחומים: מימון, רישוי, הנדסה ובינוי, משאבים פיננסיים נרחבים והון אנושי איכותי. זאת, לצד מחלקת שרות דיירים המלווה באופן אישי את דיירי המתחם מתחילת הדרך ועד לאחר האכלוס בפועל.

כחברה בת של חברה ציבורית נהנים בעלי הדירות משקיפות ואמינות מלאים לצד שיתופם ככל הניתן במידע הנוגע לתהליך התקדמות הפרויקט. ערכים הנתפסים על ידי אפריקה התחדשות עירונית כאבני הבניין שבבסיס הצלחתו של כל פרויקט התחדשות העירונית.

אפריקה התחדשות עירונית מקדמת כיום למעלה מ-40 פרויקטים בין היתר בנתניה, הרצליה, חיפה,  ירושלים, רמת גן, גבעתיים תל אביב ובאר שבע. בשנים האחרונות שמה החברה דגש נרחב על תחום הפינוי בינוי ברחבי הארץ. הניסיון העשיר והיכולות הפיננסיות הנרחבות של החברה מאפשרים לה לקדם פרויקטים באופן מהיר.

היקף הפרויקטים הנמצאים כיום בביצוע הוא בין הגבוהים בשוק הישראלי, והחברה מתגאה בסיום מוצלח ואכלוס של 10 פרויקטים עד כה ברמת גן ובגבעתיים מסוג תמא 38/2, וביצוע בו זמנית של 9 פרויקטים נוספים, כאשר אחד מהם הינו פרויקט הפינוי בינוי הראשון בנתניה בהיקף של כ-390 יח"ד. במהלך השנה הקרובה יצטרפו למעגל הביצוע פרויקטים נוספים ביניהם פרויקט פינוי בינוי ראשון בשכונת הקטמונים בירושלים.

אסף סימון, מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית, מילא שורה של תפקידים ניהוליים בחברת אפריקה ישראל מגורים, ובתפקידו האחרון כיהן כמנהל הכספים של החברה.

חוסן פיננסי ומוניטין רב

אפריקה התחדשות עירונית, בהיותה חברת בת של אפריקה ישראל מגורים, חברה ציבורית גדולה ומוכרת, בעלת חוסן פיננסי מהגבוהים בענף הנדל"ן, נהנית החברה ממוניטין רב המאפשר גישה ישירה ומקיפה למוסדות פיננסים לצרכי ליווי בנקאי, המהווה ערובה מרכזית להצלחתם של פרויקטים מסוג זה.

הדיירים במרכז

בבסיס העשייה של החברה עומדים הדיירים במרכז כשותפים מלאים לתהליך ההתחדשות. אפריקה התחדשות עירונית מציבה בבסיס האסטרטגיה העסקית שלה את השאיפה להקנות ללקוחות הקצה שלה תחושת ביטחון מרבית, המושגת בין היתר באמצעות תודעת שרות מפותחת והקפדה על עמידה בלוחות הזמנים אליהם התחייבה במסגרת הפרויקטים. החברה מקפידה על שירות אישי ללקוחותיה, ולכן הקימה מחלקת שירות דיירים המטפלת במאות בעלי דירות שפינו כבר את דירתם. המחלקה בעלת זמינות גבוהה ביותר ומעניקה מענה מקיף החל מההתקשרות הראשונית ועד לאכלוס.

תרומה לקהילה

אפריקה התחדשות עירונית רואה במעורבות בקהילה ובטיפוחה חלק בלתי נפרד מפעילותה השוטפת ומשקיעה מזמנה בעשייה התנדבותית בקהילה. כחלק מפעילות קהילתית-התנדבותית זו, החברה דואגת לארגן ימי התנדבות במסגרתם עובדיה יוצאים לחדש דירות במבנים ישנים שטרם עברו התחדשות עירונית ועוד.

פרויקטים נבחרים

פעילותה העסקית של אפריקה התחדשות עירונית נמצאת בצמיחה משמעותית, וכיום כל אחד מוזמן למשרד המכירות של החברה בעיר רמת גן, המשווק כ- 10 פרויקטים באזור המרכז בין היתר ברחוב מינץ בתל אביב, פודים, חצור, קריניצי ואנה פרנק ברמת גן, קק"ל בורוכוב והמעיין בגבעתיים ועוד. כמו כן פתחה החברה מרכז מכירות בעיר ירושלים לאור התחלות הבניה הקרובות בין היתר בפרוייקט סביוני סן מרטין .

מותג סביוני העיר

אפריקה התחדשות עירונית משווקת לקהל הרחב את יתר הדירות שנבנות במסגרת זכויותיה בפרויקטים המבוצעים על ידה, באמצעות מותג סביוני העיר.

סביוני העיר הינו פיתוח של מותג הפרמיום סביונים, שמלווה את החברה האם אפריקה ישראל מגורים מראשיתה, ביסודו עומדת השאיפה להקים שכונות חיוניות ודינמיות בעלות שטחים ציבוריים נרחבים המתוכננות בקפידה ומספקות חוויית מגורים קהילתית איכותית המעניקה גישה לשירותים קהילתיים במרחק הליכה, פארק ירוק, מרחב בטוח לילדים ועוד. מותג הסביונים מתפקד כתו איכות עבור קהל הלקוחות, ומשמש כמקור השראה לפיתוח הפרויקטים שבתחום ההתחדשות העירונית.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

סה"כ פרויקטים 22

סה"כ פרויקטים

22

סה"כ פרויקטים 8 לפני קבלת היתר

סה"כ פרויקטים

8

לפני קבלת היתר

סה"כ פרויקטים 8 לאחר קבלת היתר

סה"כ פרויקטים

8

לאחר קבלת היתר

סה"כ פרויקטים 6 שאוכלסו בשנת 2018

סה"כ פרויקטים

6

שאוכלסו בשנת 2018

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אפריקה התחדשות עירונית

 • "הצלחנו לייצר איזון בין המצוינות להתקדמות"

  לרגל זכייתה של חברת 'אפריקה התחדשות עירונית' באות המצוינות העסקית בתחום תמ"א 38 של DUN'S 100, מסביר אסף סימון, מנכ"ל החברה, מה גורם לחברה להצליח בשוק ההתחדשות העירונית, "אנחנו מאוד מסודרים מבחינת החזון והאסטרטגיה שלנו" והוא לא חושש להצהיר, "המטרה היא שבשנים הבאות נקבל את אות המצוינות גם בתחום הפינוי בינוי"

  "הצלחנו לייצר איזון בין המצוינות להתקדמות"

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם לאחר פירוד ממושך או סופי, בן הזוג הנותר יורש את בן הזוג שנפטר?

  אך מה קורה כאשר חלה פרידה בין בני הזוג - האם גם אז האחד יורש את השני? קשת המקרים השונים היא רחבה ובתי המשפט נזקקו להידרש לכך לענייני ירושה

  האם לאחר פירוד ממושך או סופי, בן הזוג הנותר יורש את בן הזוג שנפטר?

 • מלאים באנרגיה

  השקעה באנרגיות ירוקות ומתחדשות, יחד עם הצעידה העתידית לכיוון ביזור השימוש במקורות אנרגיה 'הגיעו בזמן' לחברת הקלינטק 'ברנמילר אנרג'י' העוסקת באנרגיה מתחדשת ובפיתוח מוצרים טכנולוגיים לאגירת חום, "אנחנו מספקים ללקוחות אנרגיה תרמית רציפה, ירוקה וזולה לפי הצרכים שלהם וממקורות מתחדשים. עברנו מפרויקטים ארוכי טווח למוצרים ספציפיים המותאמים לצרכי הלקוח וזה מה שמוביל אותנו להצלחה עסקית" מסביר ניר ברנמילר, המשמש יחד עם אחיו דורון כמשנה למנכ"ל, "בסוף השימוש באנרגיה מתחדשת הוא יותר זול ויותר ירוק. אנחנו חוסכים הרבה כסף ללקוחות שלנו" מוסיף דורון

  מלאים באנרגיה

 • ישראל זעירא, מנכ״ל חברת באמונה: לכרמי גת יש את כל הנתונים להפוך לסיפור הצלחה

  על רקע הירידה בהתחלות הבנייה בישראל ואי הוודאות בשוק הנדל״ן, שוחחנו עם מנכ״ל חברת הבנייה למגזר הדתי ״באמונה״, ישראל זעירא, כדי להבין ממנו מדוע דווקא כרמי גת היא ההבטחה החדשה בשוק הדיור בדרום

  ישראל זעירא, מנכ״ל חברת באמונה: לכרמי גת יש את כל הנתונים להפוך לסיפור הצלחה

 • חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

  נתוני הלמ"ס מראים כי בשנת 2020 נמכרו 38,316 דירות חדשות. הנתונים מצביעים על תופעה מעניינת, שלאו דווקא מובנת מאליה: כיצד יכול להיות שבשנה שבה העולם כולו נמצא תחת התקפה מסיבית של מגפה בריאותית, הביקוש לדירות עולה? ישראל זעירא, מנכ"ל חברת באמונה המשווקת נדל"ן בבית שמש, כאן כדי לעשות סדר בדברים

  חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"