אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

התחדשות עירונית

אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2008
תחום: התחדשות עירונית
כתובת: רח' האומנים 7, קומה 3, תל אביב
טלפון: 6598*
אתר החברה: http:// www.ecocity.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אפרת טולקובסקי

  ד"ר אפרת טולקובסקי

  יו"ר משותף

  אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

 • רובר שגראוי

  רובר שגראוי

  יו"ר משותף

  אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

 • דודו רשף

  דודו רשף

  מנכ"ל משותף

  אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

 • אילי בר

  אילי בר

  מנכ"ל משותף

  אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

 • אילן פייגלמן

  אילן פייגלמן

  מנכ"ל מערך הביצוע

  אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

 • אבי ליבוביץ

  אבי ליבוביץ

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

 • שי בן חמו, עו"ד

  שי בן חמו, עו"ד

  סמנכ"ל ייזום

  אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

אייקון אודות

אודות אקו סיטי - אס.אל יזמות ובניה

אקו סיטי הינה חברת נדל"ן מובילה המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, בדגש על העיר תל אביב, תוך הקפדה יתרה על שמירה על איכות הסביבה, מצוינות מקצועית ואיכות בנייה ראשונה במעלה. החברה פועלת, זה למעלה מעשור, לחידוש העיר תל אביב, עת החליטו השותפים באקו סיטי להתמחות בפרויקטי התחדשות עירונית בעיר. חברת שגראוי ליבוביץ, שותפה באקו סיטי, מביאה עמה את הידע רב השנים והניסיון המקצועי שצברה מיום הקמתה.

לצד איתנותה הפיננסית של אקו סיטי, בנק הפועלים הצטרף כשותף בחברה באמצעות פועלים שוקי הון, זרוע ההשקעות הריאליות של הבנק, בשנת 2021.

אקו סיטי אמונה על השלמת מספר הפרויקטים הגדול ביותר בתל אביב בתחום ההתחדשות העירונית, מבין כל החברות בפעילות בתחום זה בעיר. לחברה עשרות פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים של ביצוע ותכנון להיתרים, והיא מקדמת עשרות פרויקטים נוספים בהיקף של מאות יח"ד, כולם מסוג הריסה ובנייה מחדש ופינוי בינוי, הממוקמים במרכז תל אביב, בגבעתיים וברמת גן.

חברה יזמית-קבלנית ושותפים מעורבים, שקט נפשי לדיירים

החוזקה הייחודית של אקו סיטי היא היותה חברה יזמית וחברה קבלנית כאחת. שילוב מקצועי זה מעניק ללקוחותיה את הערך המוסף של השקט הנפשי ממנו הם נהנים לכל אורך הדרך, מאחר והמצוינות המקצועית של החברה באה לידי ביטוי בכל שלבי הפרויקט, ובעיקר בדיוק המקצועי הנדרש בעת הקמת פרויקטי התחדשות עירונית בתל אביב, לאור מורכבותם של התחום והמיקום.

מיום הקמתה, אקו סיטי מבצעת את כל הפרויקטים עליהם היא אמונה באמצעות מערך בנייה פנימי. לכן, החברה שולטת בלוחות הזמנים ובאיכות הביצוע של הפרויקטים אותם היא מבצעת, תוך הקפדה על איכות העבודה ורמת הגימור בכל פרויקט.

מיום הקמת החברה, השותפים מעורבים באופן אישי בכל פרויקט, לאורך כל התהליך, החל מניהול המשא ומתן עם בעלי הדירות, התכנון האדריכלי, המתבצע באמצעות המחלקת האדריכלות הפנימית בחברה, בשיווק הדירות ומכירתן ועד להקמת הבניין כקבלן מבצע על ידי החברה.

פרויקט ענק בלב תל אביב

אקו סיטי יוזמת, מתכננת ומבצעת עשרות פרויקטים בעיר, ולמעשה מבצעת כיום את פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול במרכז תל אביב, במסגרתו ייבנו מעל 850 דירות חדשות בפרק זמן של שנים בודדות. הפרויקט כולל למעלה מ-40 בניינים הממוקמים ברדיוס של פחות מ-1,000 מטרים.

לצד פעילותה במרכז תל אביב החברה גם מקדמת פרויקטים גדולים של פינוי בינוי בגבעתיים וברמת גן במסגרת התרחבות פעילותה היזמית.

 

בנוסף אולי יעניין אותך