אקסייט ישראל פרויקטים בע"מ

תכנון וביצוע פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: תכנון וביצוע פרויקטים
כתובת: רח' אילן רמון 2, פארק המדע, נס ציונה, ת.ד 342, רחובות 7403635
טלפון: 08-9393600
פקס: 08-9393700
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.Exyte.net
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ראול רונן, אקסייט ישראל פרויקטים בע"מ

  ראול רונן

  מנכ"ל

  אקסייט ישראל פרויקטים בע"מ

 • ריקרדו גריצ'נר, אקסייט ישראל פרויקטים בע"מ

  ריקרדו גריצ'נר

  דירקטור תפעול ופיתוח עסקי

  אקסייט ישראל פרויקטים בע"מ

מנהלים בכירים

  ראול רונן מנכ"ל
  ריקרדו גריצ'נר סמנכ"ל תפעול ומכירות
  ארז רז מנהל כספים
  יוליה סעדון מנהלת בקרה תקציבית
  נעמה בן צור מנהלת משאבי אנוש
  אלעד שאול מנהל משפטי
  אלכס לרנר מנהל מסחרי
  עמוס קורן מנהל לוגיסטיקה ובטחון
  יורי גרינברג מנהל בטיחות
  אלון לאופר דירקטור פרוייקטי ATF
  יפת בנימין דירקטור פרוייקטי LSC
אייקון אודות

אודות אקסייט ישראל פרויקטים בע"מ

כחברת בת של חברה עולמית מובילה וידועה, עומדים לרשותנו תמיכה, ניסיון וכלים המהווים בסיס מקצועי וארגוני איתן, המקיים שיתוף פעולה שוטף עם מומחים בסניפיה השונים של החברה בעולם ומבטיח את שביעות רצון הלקוחות ועמידתה של החברה בתוכנית ועקרונותיה. היתרונות הללו יוצרים סינרגיה מואצת בקידום הפרויקטים והוצאתם לפועל. אנו מביאים לכדי ביטוי את היכולות המתקדמות בביצוע פרויקטים מורכבים כגון חדרים נקיים (Clean Rooms) ופרויקטים בתחום הפרמצבטיקה. החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיה להשגת יעדי הפרויקט והצלחתו. על מנת להבטיח זאת, החברה משתמשת במערכת ניהול משולבת אשר עומדת בדרישות של כלל התקנים, לרבות ISO 9001:2000, ISO 18001, ISO 14001, ו-ISO 9301 (מה שזיכה את החברה ב – "תו הזהב" של מכון התקנים).
בישראל, אנו מעסיקים למעלה מ – 200 עובדים לרבות מהנדסים, מעצבים, מנהלי פרויקטים וסגל תפעולי, כאשר הקבוצה העולמית מונה למעלה מ–5,500 עובדים.

תחומי פעילות

• תכנון הנדסי ופונקציונלי;
• ביצוע וניהול משאבים וגמישות ארגונית (רכש, הקמה והכנסה לפעילות);
• ליווי מסירת הפרויקט ותחזוקה;
• בטיחות, גהות ואיכות סביבה;
• הבטחת איכות ובקרת איכות;
• תיעוד מסמכים;
• בקרה תקציבית;
• ניהול לוחות זמנים אינטגרטיבי;
• ניתוחים ותחשיבים
החברה מספקת ללקוחותיה טכנולוגיות ומוצרים לחדרים נקיים, מבני תעשיה חכמים, אנרגיה מתחדשת, תנאי ייצור נאותים בתחום הביוטכנולוגיה, מרכזי נתונים (דאטה סנטר), מו"פ, אוטומציה, תכנון והקמה של מפעלי מיקרו-אלקטרוניקה, פרויקטי תכנון, הקמה של פרויקטים תעשייתיים מורכבים ועוד.

ניהול של פרויקטי ענק

במהלך השנים האחרונות, השלמנו בהצלחה את הקמתם של פרויקטי ענק רבים, אשר מהווים אבן דרך בתחום הבנייה המורכבת בישראל. בתוך זמן קצר, תוך מינוף היכולות הגלובליות שלה, החברה הצליחה להשלים את הפרויקטים הללו ולהכניסם לפעילות.

מגזרים עסקיים אסטרטגיים

מפעלים בטכנולוגיות מתקדמות
פתרונות בחוד החנית הטכנולוגי עבור ענפי המוליכים למחצה, הלוחות הפוטו-וולטאיים, המסכים השטוחים והמצברים. אנו מבינים את האתגרים והדרישות הספציפיים של מפעלים מתקדמים-טכנולוגית. פתרונות חדרים נקיים ממומחי בקרת זיהום מתקדמת.
כחלוצים ומובילים, אנו יודעים כיצד להצטיין עם הסביבות המבוקרות החדישות ביותר, תתי מערכות קריטיות, וטכנולוגיות חדרים נקיים וחדרים יבשים.
אנו מספקים תשתיות אופטימליות לפרויקטי FAB, וכן תתי-מערכות מכל הסוגים ובכל הגדלים לתעשיות שונות.

מדעי החיים וכימיקלים
• פרמצבטיקה וביוטכנולוגיה
• מזון ותזונה
• מוצרי טיפוח
• כימיקלים ייעודיים
טווח מלא של שירותים חובקי עולם תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
אקסייט/אם+דבליו מעסיקה מומחים טכנולוגיים מובילים המתמחים בתחומי תנאי הייצור הנאותים והייעוץ בנוגע לדרישות של ה-FDA וה–EMA, תכנון-על של אתרים, מערכות לשימוש חד פעמי (SUS), ייצור רציף, תכנון מודולרי ועוד. אנו מציעים פתרונות ושירותי מומחים, החל מתכנון פרויקטים ועד להקמה של מבנים ומתקני ייצור ברי-קיימא ומורכבים. אנשי הצוות שלנו מיומנים בהקמת מתקנים חדשים מהיסוד (greenfield) וכן בהמרה והרחבה של פרויקטים קיימים (brownfield) במגוון רחב של מודלי התקשרות: תכנון וביצוע (EPC), עד-גמר, או תכנון ופיקוח בנייה (EPCMV). בנוסף, אנו מספקים תמיכה בתחום ההסמכה ובדיקת העמידה בדרישות של תקני הייצור הנאות העדכניים ביותר.

אנו משלימים את הפרויקטים שלכם באופן מקצועי, בטוח, חסכוני ובר-קיימא, במסגרת התקציב ולוחות הזמנים, ובהתאם לסטנדרטיים הטכניים העדכניים ביותר.

מאגרי מידע
• מחשוב ענן
• מחשוב ארגוני
• שיתוף במשאבים
• מחשוב עתיר ביצועים
מספקים את כלל השירותים לפרויקטי מרכזי נתונים ממקור יחיד. תוך יישום גישת מסירת הפרויקט האינטגרטיבית שלנו, תכננו והשלמנו פרויקטי מרכזי נתונים רבים, שנהנים מיעילות גבוהה וצריכת חשמל נמוכה, עבור לקוחות מתחומי המחשוב עתיר הביצועים, מרכזי הנתונים המודולריים, מרכזי הנתונים הארגוניים, ומרכזי הנתונים למחשוב ענן ברחבי העולם.

אנו נמצאים בחוד החנית של מגמות מתקני מרכזי הנתונים, מה שמאפשר לנו למסור לכם מרכזי נתונים המתוכננים לפי הדרישות התפעוליות הספציפיות של הארגון שלכם. עם למעלה מ – 20 שנות ניסיון בתחום מרכזי הנתונים ברחבי העולם, אנו מבינים את הדרישות של כל לקוח מהיבטי התכנון, המסירה, ההכנסה לפעילות והביצועים של מרכז הנתונים וכן את הנתונים הקריטיים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים לבצע פרויקט מרכז נתונים.

פעילויות אזוריות ספציפיות
אנו מנהלים מספר פעילויות עסקיות נוספות, המרוכזות תחת מגזר "פעילויות אזוריות ספציפיות". עם אלו ניתן למנות פרויקטים ביטחוניים ללקוחות ממשלתיים ופרטיים שונים. מזה למעלה מ–20 שנה שאנו מבצעים ועובדים בפרויקטים בתעשיות מורכבות לרבות סיווגים ביטחוניים של "סודי ביותר", פרויקטים רב-תחומיים מקומיים ופרויקטים עבור חברות ישראליות בעלות פעילויות בינלאומיות.  לחברה רשיון קבלני ג5 בסיווג 100 ועוד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שבע תהיות על דו"ח הכלכלנית הראשית

  הייתי ממליץ לכל מקבלי ההחלטות לחשוב איך במקום להתגאות בביקושים ולתדלק את השוק, איך יגדילו את ההיצע ובכך ירסנו את עליית המחירים

  שבע תהיות על דו"ח הכלכלנית הראשית

 • ירידה לצורך עלייה

  הירידה במכירות, בהתחלות הבניה ובמלאי הדירות הפנויות, משקפים מציאות של תהליך משברי המתרחש בניגודיות ובמקביל לביקוש הגדל לפתרונות דיור שנותר לא מענה מספק. הירידות הללו, שחלקן נוצרו בעקבות התפשטות מגפת הקורונה, וחלקן מכורח אתגרי המציאות הנוכחית של ענף הנדל"ן בישראל, צפויות להוביל לעליה במחירי הדיור באזורי הביקוש והחרפה במצוקת הדיור. מי שיפסיד מכך הוא כמובן הדייר שמעוניין לקנות דירה בישראל, ורואה כיצד המחירים ממשיכים לטפס מעלה וכיצד החלום לקנות בית הולך ומתרחק ממנו. לרגל פורום בכירי ענף הנדל"ן של DUN'S 100 מנהלי החברות הגדולות בתחום משתפים את מה שעבר עליהם בתקופת הקורונה ופורשים את תפיסת עולמם לגבי הסוגיות המרכזיות איתם מתמודד הענף בימים אלו ובעתיד הנראה לעין

  ירידה לצורך עלייה

 • מחדשים מסלול מחדש

  עולם ההתחדשות העירונית נמצא פעם נוספת בפני צומת דרכים כאשר הנתיב החדש אליו פונה התחום מאלץ את העוסקים בו לחשב מסלול מחדש. הקורונה, ביטול תוכניות תמ"א 38 והכנסת תכנית 'התחדשות בניינית', כמו גם השינויים הצפויים והלא צפויים הנוספים בעולם ההתחדשות העירונית, יחייבו את החברות העוסקות בתחום לבצע את ההתאמות ההכרחיות בכדי להמשיך להוביל את הענף. לקראת פורום DUN'S 100 לבכירי ענף ההתחדשות העירונית מבית דן אנד ברדסטריט (19.11) שוחחנו עם בכירי הענף שהעניקו תשובות ותובנות בנוגע למצב הנוכחי של עולם ההתחדשות העירונית

  מחדשים מסלול מחדש

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב