בוני התיכון

ייזום ובנייה של נדל"ן למגורים

בוני התיכון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1985
תחום: ייזום ובנייה של נדל"ן למגורים
כתובת: רח' הרוקמים 26 חולון, מרכז עזריאלי בניין B, ת.ד. 1929 חולון 5885849
טלפון: 03-9064607
פקס: 03-5467089
אתר החברה: http://www.boh.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמי פרץ, בוני התיכון

  עמי פרץ

  מנכ"ל ובעלים

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  עמי פרץ
 • רן מלאך, בוני התיכון

  רן מלאך

  סמנכ"ל פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  רן מלאך
 • דורון זנדר, בוני התיכון

  דורון זנדר

  סמנכ"ל כספים

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  דורון זנדר
 • סיון פרץ, בוני התיכון

  סיון פרץ

  סמנכ"לית שיווק ומכירות

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  סיון פרץ
אייקון אודות

אודות בוני התיכון

בוני התיכון הינה חברת נדל"ן מהמובילות בישראל, העוסקת בייזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למסחר, מגורים ומגדלי יוקרה. החברה ממשיכה את חזונו ומורשתו של אבי המשפחה, מר אהרון פרץ ז"ל, אשר יסד את החברה יחד עם בנו, עמי פרץ בשנת 1985. מאז הקמתה השלימה החברה בהצלחה את בנייתן של כ- 8,000 דירות ברחבי ישראל.
בוני התיכון מנהלת ומבצעת בעצמה את מכלול הפרויקטים שלה, לרבות ייזום, תכנון, בניה, שיווק, מכירות ושירות לקוחות. החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב מאז 1993 ומחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה בישראל– ג' 5. בוני התיכון נהנית לאורך כל שנותיה מיציבות פיננסית וזוכה לאמון רב מקרב משקיעים, גופים מוסדיים והמערכת הפיננסית כולה.
החברה מקדישה משאבים ניכרים בשילוב טכנולוגיות בנייה מתקדמות, גיוס כח אדם איכותי, תהליכי בקרת איכות קפדניים, ושירות לקוחות אמין וזמין במהלך כל תקופת הבנייה ולאחריה. כל אלה, מעניקים ללקוחותיה דירות איכותיות בפרויקטים מתקדמים, בטחון ומענה מהיר, אמין ומקצועי לאורך שנים. לקוחות החברה הרבים מהווים עדות חיה להצלחה וכראיה לכך, רבים מהם שבים ורוכשים פעם נוספת דירה מבוני התיכון ומצרפים בני משפחה וחברים למאגר הלקוחות.

פרויקטים נבחרים

ONO ONE קריית אונו – פרויקט הפינוי-בינוי הגדול בישראל, הכולל למעלה מ-1,000 יחידות דיור ושטחי מסחר של כ-2,400 מ"ר ברחוב לוי אשכול בקרית אונו. הפרויקט כולל בניינים חדשים ומעוצבים בני 21 קומות  הבנויים על פי התקנים המחמירים ביותר לעמידות, בטיחות, הנגשה ותקני בניה ירוקים. המתחם כולו, יהיה נגיש וימוקמו בו מבני ציבור ומסחר, גינות שעשועים, שטחים ירוקים ושבילי אופניים. התכנון שם דגש על שטחים ציבוריים ועל השתלבות טבעית במרקם העירוני ויוצר מרחב בטוח ופתוח למשפחות.

TOP ארנונה ירושלים - פרויקט בן 340 יחידות דיור בעשרה בניינים, הצמודים לפארק ירוק  רחב ידיים במתחם שדות רחל שבמורדות ארנונה.

VISTA נתניה - מגדל מגורים אלגנטי ויוקרתי המבטיח חווית מגורים אקסקלוסיבית עם הפנים לים. המגדל בן 27 קומות וכולל 106 יחידות דיור המשקיפות אל הים ממערב ולשמורת הטבע ממזרח.

ELLA מודיעין – פרויקט הממוקם בשכונת מורשת החדשה, וכולל 155 יחידות דיור בארבעה בניינים מדורגים מול "טוסקנה" הישראלית.

VINEYARD אשקלון – פרויקט בן כ-350 יחידות דיור ב-12 בניינים בשכונת 'עיר היין' החדשה, הממוקמת בכניסה לעיר.

WIN גדרה - פרויקט בן 172 יחידות דיור ב-11 בניינים בשכונה החדשה, 'נוף גדרה'.

WIN קרית גת - פרויקט הממוקם בשכונת כרמי גת החדשה, הכולל למעלה מ-260 יחידות דיור ב-14 בניינים.

מובילה בהתחדשות עירונית

בוני התיכון התחדשות עירונית פועלת מזה כעשור בקידום מיזמי התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ. חברה זו עוסקת באיתור, ניהול, תכנון והקמה של פרויקטים רחבי היקף בתחום ההתחדשות העירונית הכוללים פעילות של למעלה מ-10,000 יחידות דיור במגוון פרויקטים באזורי הביקוש.
החברה מביאה ניסיון רב שנים ומומחיות בתחום, תוך מתן תשומת לב בלעדית לפרויקטים אלה ומקנה לבעלי הנכסים את הביטחון המלא בהשלמת הפרויקט ובהשבחת הנכס, לצד הסתכלות רחבה שיוצרת סביבת מגורים מרווחת, חדשנית ואיכותית. בוני התיכון מכירה היטב את המורכבות המתלווה לתהליכי פינוי-בינוי מכל ההיבטים: חברתיים, קנייניים, תכנוניים וביצועיים. החברה מנוסה בתכנון מעשי ועדכני על פי דרישות הרשות המקומית ומוסדות התכנון והכל, תוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאה עם הדיירים. החברה מובילה את התהליכים במקצועיות, יעילות ועל פי לוחות זמנים קצובים וקצרים. בתכנון החדש שמבצעת החברה, מעבר להיותו חדשני ואיכותי, ניתנת תשומת לב מרבית ליצירת מרחב ציבורי מזמין ושוקק, הוספת שטחים ירוקים, גינות וחידוש תשתיות והכל, תוך שימת דגש על צרכי התושבים, שיפור איכות חייהם, ביטחונם ובטיחותם. בוני התיכון גאה להוביל חלק מרכזי ביצירת פתרונות דיור איכותיים, חידוש פני העיר, צמצום פערים, בניית קהילות משגשגות ובניית ערים חזקות, איכותיות ומתקדמות באזורי הביקוש הגדולים במדינה.
בימים אלה מקדמת החברה מספר פרויקטים משמעותיים בסדר גודל לאומי, בתחום הפינוי בינוי באזורי הביקוש, בניהם:
ONO ONE - פרויקט הכולל למעלה מ-1,000 יחידות דיור בקרית אונו ונחשב לגדול בישראל בתחום.
חולון החדשה – פרויקט בן למעלה מ-2,000 יחידות דיור ברחובות הר הצופים, ומגידו-שילוח בחולון.
ראשון לציון – שני פרויקטים, האחד בהיקף של כ-1,700 יחידות דיור בשכונה הוותיקה בראשל"צ והשני בהיקף של כ-1,100 יחידות דיור חדשות בלב העיר הוותיקה.
בת ים - פרויקט בהיקף של כ-600 יחידות דיור ברחוב הרב מימון.
חיפה - פרויקט בהיקף של כ-550 יחידות דיור באזור המבוקש של נווה שאנן.
בנוסף לאלה, החברה מקדמת פרויקטי פינוי בינוי בכל רחבי הארץ, ביניהן בערים: פתח תקווה, אזור, הרצליה, רמת השרון, כפר סבא, באר שבע, נתניה ועוד. כמו כן, כחלק מהרחבת הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית בחברה, הוקמה זרוע המתמקדת בפרויקטים של תמ"א 38/2 בעיר תל אביב תחת המותג 'בונים בעיר'.

תרומה לקהילה

בוני התיכון מאמינה כי תרומה לקהילה מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית של החברה. במהלך כל שנות פעילותה החברה תורמת לקהילות בהן היא פעילה במספר מסגרות, ביניהן: תרומה לעמותות ולארגונים חברתיים, פעילות התנדבותית המשלבת את הנהלת החברה ועובדיה, סיוע לאוכלוסיות מוחלשות ועוד. החברה אף פורסת את חסותה על פעילויות ספורט קהילתיות ועל קבוצות מקצועיות, מתוך האמונה כי ספורט מעניק שיעור חשוב בחתירה למצוינות ובתחרות הוגנת לכל הגילאים ותורם לאורח חיים בריא.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת בוני התיכון

בנוסף אולי יעניין אותך

 • זירת דיבה ושמה ZOOM

  כמה זמן ייקח עד שתבוא התלונה הראשונה על פרסום לשון הרע או פגיעה בפרטיות במסגרת שיח ב-ZOOM. והתשובה? מעט מאוד

  זירת דיבה ושמה ZOOM

 • הזרמת כספים למעסיקים במקום לחל"ת תציל את ענף נותני השירותים המפעלים והעובדים

  הנעת ענף נותני השירותים והמפעלים הגדולים תעלה הון ורבים מהם עלולים שלא לעמוד במחירים הגבוהים הכרוכים בתשלומי שכר של מאות ואלפי עובדים. במציאות הנוכחית, על המדינה, משרד הכלכלה האוצר ורשות ההשקעות להסיט את הכספים הניתנים לעובדים מתוקף היותם בחל"ת ישירות למעסיקים, ובכך לסייע למפעלים נותני השרותים והרשתות הגדולות להתמודד עם ההוצאה הגדולה ביותר שלהם. עו"ד ליאורה ביין-אלון, שותפה במשרד עורכי הדין פרופסור ביין ושות , על הצעדים ההכרחיים שהמדינה צריכה לנקוט כדי לחלץ את ענף השירותים והמפעלים ולהניע חזרה את פעילות המשק

  הזרמת כספים למעסיקים במקום לחל"ת תציל את ענף נותני השירותים המפעלים והעובדים

 • אסור "לבזבז" את משבר הקורונה

  משבר הקורונה הוא הזדמנות לביצוע שינויים רוחביים בענף הנדל"ן ואסור "לבזבז" אותו. חובה לאחוז היום את המשבר הזה, ולהתחיל לשנות, בהחלטות נכונות לא פופולסטיות, את ענף הנדל"ן שהוא הקטר של המשק

  אסור "לבזבז" את משבר הקורונה

 • אחריות מנהלי קבוצות (ווטאסאפ, פייסבוק וטלגרם) לפרסומי לשון הרע

  האם ניתן לתבוע ממנהלי קבוצת ווטס-אפ או פייסבוק פיצוי בגין פרסומי לשון הרע? כעיקרון התשובה היא בפירוש כן

  אחריות מנהלי קבוצות (ווטאסאפ, פייסבוק וטלגרם) לפרסומי לשון הרע