בוני התיכון

פיתוח נדל"ן ובניית מיזמי דיור ומרכזים מסחריים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1985
תחום: פיתוח נדל"ן ובניית מיזמי דיור ומרכזים מסחריים
כתובת: משרדים ראשיים:
רח' הרוקמים 26 חולון, מרכז עזריאלי בניין B, ת.ד. 1929 חולון 5885849
טלפון: 08-9320707, 03-6959929
פקס: 08-9437541, 03-5330909
אתר החברה: http://www.boh.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • עמי פרץ

  עמי פרץ

  יו"ר דירקטוריון ומנכ"ל

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  עמי פרץ
 • רן מלאך

  רן מלאך

  סמנכ"ל פיתוח עסקי ויועץ משפטי

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  רן מלאך
 • דורון זנדר

  דורון זנדר

  סמנכ"ל כספים

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  דורון זנדר
אייקון אודות

אודות בוני התיכון

בוני התיכון הינה חברת נדל"ן מהמובילות בישראל. מותג נדל"ן בן 31 שנים, עוסקת בתחום יזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למסחר, מגורים ומגדלי יוקרה.

החברה ממשיכה את חזונו ומורשתו של אבי המשפחה, מר אהרון פרץ ז"ל, אשר יסד את החברה יחד עם בנו, עמי פרץ. בשנים האחרונות מציגה החברה צמיחה עקבית, תוך הרחבת שדה פעילותה.

בוני התיכון נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לאתר הזדמנויות תוך שיתוף פעולה איתן עם שוק ההון ועם המערכת הבנקאית בארץ. כל פרויקט מבוסס על חשיבה אדריכלית מוקפדת, מפרט גבוה ואיכות בלתי מתפשרת.

בבוני התיכון מתקיים איזון בין ראיה קדימה, הצבת יעדים וישום תוכניות עבודה ובין הצורך לעדכן תכנים אלו למציאות המשתנה.

לקוחות החברה הרבים מהווים עדות חיה להצלחה וכראיה לכך, רבים מהם שבים ורוכשים פעם נוספת דירה מבוני התיכון ומצרפים בני משפחה וחברים למאגר לקוחות החברה. שביעות רצון הלקוח אינה רק סיסמה, היא יעד מרכזי של בוני התיכון.

עובדי החברה באשר הם מלווים את הרוכש משלב הרכישה דרך תכנון הנכס וכלה בביצוע שינויים שלאחר הרכישה, תוך הקפדה יתרה על מתן שירות מקצועי, אישי ואדיב.

פרויקטים נבחרים

בוני התיכון בונה ויוזמת בימים אלה מספר רב של פרויקטים ברחבי הארץ. כל הפרויקטים נבנים על פי תו התקן של החברה, וזוכים להצלחה שיווקית מרשימה.

"טופ ארנונה ירושלים" הוא פרויקט בן 340 יחידות דיור, הממוקם במתחם העתיד שדות רחל שבמורדות ארנונה שבירושלים. הפרויקט מציע דירות מרווחות עם סוויטות הורים יפהפיות, חדרים ענקיים וקרבה מיידית לפארק רחב ידיים, למוסדות חינוך מובילים ולמכלול רחב של שירותים קהילתיים.

"מגדלים בשדרה חולון" הוא פרויקט בן 80 יחידות דיור במגדל אחד, אשר נבנה במתחם העירוני המבטיח של העיר – סמוך למדיטק, למוזיאון העיצוב ולמוזיאון הילדים – ומציע תכנון אורבני מושלם וחווית מגורים איכותית הכוללת מועדון דיירים, תכנון אקולוגי לבניין כולו ומרפסות רחבות ידיים לכל דירה.

"טופ השרון 2" הוא פרויקט המשך ל"טופ השרון 1", פרויקט ההמשך מציע מיקום מושלם בהוד השרון, סביבה איכותית ודירות מרווחות ומעוצבות לעילא.

פרויקט VISTA נבנה מול חוף הים של נתניה - 106 יחידות דיור במגדל מגורים יוקרתי במיוחד, המעוצב בסגנון אלגנטי ומזמין ומבטיח חווית מגורים אקסקלוסיבית.

פרויקט "רחובות המדע" הנבנה ברחובות, כולל 127 יחידות דיור בשני בניינים בשכונה האיכותית ביותר בעיר, המציעות מרחבים ירוקים מסביב וקרבה למכון ויצמן, לבתי הספר הטובים בעיר ולמרכזי תרבות ופנאי שוקקי חיים.

בנובמבר 2015 השיקה החברה את המתחם המסחרי B CENTER, הממוקם בצפון שכונת כפר סבא הירוקה. המתחם מתפרס על כ-21,000 מ"ר בנוי, מתוכו כ-8000 מ"ר שטח מסחרי. קונספט המרכז הוא מתחם 'לייף סטייל' אשר נותן מענה לצרכיהם המיוחדים של תושבי השכונה, גודלו הידידותי מציע מבחר ומגוון מצד אחד, ותחושה אינטימית מצד שני.

בימים אלה עומלת החברה על פרויקט התחדשות עירונית בקריית אונו בהיקף של כ-930 יח"ד ושטחי מסחר, שיבנו ב-9 בניינים חדשים. התכנית שזכתה להמלצת הוועדה המקומית בקריית אונו הוגשה לאחרונה לאישור הוועדה המחוזית לתכנון ובניה. החברה צופה כי התכנית תאושר עד לסוף שנת 2016 וכי הפרויקט יוכל לצאת לדרך במהלך שנת 2017.

מגוון הפרויקטים הרחב, המוניטין, הניסיון והאיתנות הכלכלית ממשיכים להניע את בוני התיכון קדימה, פותחים בפניה הזדמנויות חדשות ועושים אותה לפקטור משמעותי בענף הנדל"ן.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

  בעוד ההתדיינות בבתי המשפט אורכת זמן, עולה כסף רב ותוצאותיה אינן וודאיות, הליך הגישור מאפשר לצדדים לפתור את הסכסוך במהירות, תוך חיסכון ניכר בעלויות ושמירת סודיות

  יתרונות הגישור בסכסוכים עסקיים ומשפחתיים

 • נפילתה של אימפריית האפליקציות

  כשאפל פתחה את חנות האפליקציות שלה ב- 2008, מעטים הבינו את ההשלכות שיהיו לה על המין האנושי. היכולות החדשות של הטלפון החכם, ששימש אותנו עד לאותו הרגע בעיקר לשיחות והודעות סמס, פתחו לכולנו פארק שעשועים של מידע, שימושיות והנאה. את פארק השעשועים מילאו בקצב הולך ומתגבר, אפליקציות שונות מכל תחומי החיים

  נפילתה של אימפריית האפליקציות

 • גישור: פיתרון אלטרנטיבי ליישוב סכסוכים

  בשנים האחרונות תפס הליך הגישור תאוצה והפך לחלק בלתי נפרד מהתודעה והשיח הציבורי. למרות שנראה לעיתים, כי הגישור הוא חלופה חדשה יחסית לפתרון סכסוכים בדרך יעילה ו'חברית' יותר (ביחס לבתי המשפט), הרי שבפועל חוגג הגישור הישראלי כרבע מאה

  גישור: פיתרון אלטרנטיבי ליישוב סכסוכים

 • שומרי הסף – הישמרו לכם!

  המונח "שומרי הסף" בתחום האכיפה בעולם העסקי ובשוק ההון, מיוחס לרוב לעורכי הדין ולרואי החשבון. המסר ששואפות רשויות האכיפה, ובפרט הרשות לאיסור הלבנת הון ורשות ניירות ערך, להטמיע באמצעות "ייחוס" זה הוא, כי תפקידם של רואי החשבון ועורכי הדין הוא להוות 'מחסום מקצועי' לביצוע עבירות בידי לקוחותיהם

  שומרי הסף – הישמרו לכם!