בוני התיכון

ייזום ובנייה של נדל"ן למגורים

תמונה ראשית בוני התיכון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1985
תחום: ייזום ובנייה של נדל"ן למגורים
כתובת: משרדים ראשיים:
רח' הרוקמים 26 חולון, מרכז עזריאלי בניין B, ת.ד. 1929 חולון 5885849
טלפון: 08-9320707, 03-6959929
פקס: 08-9437541, 03-5330909
אתר החברה: http://www.boh.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמי פרץ, בוני התיכון

  עמי פרץ

  מנכ"ל ובעלים

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  עמי פרץ
 • רן מלאך, בוני התיכון

  רן מלאך

  סמנכ"ל פיתוח עסקי ויועץ משפטי

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  רן מלאך
 • דורון זנדר, בוני התיכון

  דורון זנדר

  סמנכ"ל כספים

  בוני התיכון

  לפרופיל המלא

  דורון זנדר
אייקון אודות

אודות בוני התיכון

בוני התיכון הינה חברת נדל"ן מהמובילות בישראל. מותג נדל"ן בן 32 שנים, עוסקת בתחום יזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למגורים מגדלי יוקרה ומסחר.

החברה ממשיכה את חזונו ומורשתו של אבי המשפחה, מר אהרון פרץ ז"ל, אשר יסד את החברה יחד עם בנו, עמי פרץ.

בשנים האחרונות מציגה החברה צמיחה עקבית, תוך הרחבת שדה פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית.

בוני התיכון נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לאתר הזדמנויות תוך שיתוף פעולה איתן עם שוק ההון ועם המערכת הבנקאית בארץ.

כל פרויקט מבוסס על חשיבה אדריכלית מוקפדת, מפרט גבוה ואיכות בלתי מתפשרת. בבוני התיכון מתקיים איזון בין ראיה קדימה, הצבת יעדים וישום תוכניות עבודה ובין הצורך לעדכן תכנים אלו למציאות המשתנה.

לקוחות החברה הרבים מהווים עדות חיה להצלחה וכראיה לכך, רבים מהם שבים ורוכשים פעם נוספת דירה מבוני התיכון ומצרפים בני משפחה וחברים למאגר לקוחותיה.

עבור בוני התיכון, שביעות רצון הלקוח אינה רק סיסמה, אלא יעד מרכזי.

עובדי החברה באשר הם מלווים את הרוכש משלב הרכישה דרך תכנון הנכס וכלה בביצוע שינויים שלאחר הרכישה, תוך הקפדה יתרה על מתן שירות מקצועי, אישי ואדיב.

פרויקטים נבחרים

בוני התיכון בונה ויוזמת בימים אלה מספר רב של פרויקטים ברחבי הארץ. כל הפרויקטים נבנים על פי תו התקן של החברה, וזוכים להצלחה שיווקית מרשימה.

"טופ ארנונה", ירושלים פרויקט בן 340 יחידות דיור, הממוקם במתחם שדות רחל שבמורדות ארנונה. הפרויקט מציע דירות מרווחות עם סוויטות הורים יפהפיות, חדרים ענקיים וקרבה לפארק רחב ידיים, למוסדות חינוך מובילים ולמכלול רחב של שירותים קהילתיים.

"מגדלים בשדרה", חולון פרויקט בן 88 יחידות דיור במגדל בן 24 קומות, אשר נבנה במתחם העירוני המבטיח של העיר, סמוך למדיטק, למוזיאון העיצוב ולמוזיאון הילדים. הפרויקט מציע תכנון אורבני מושלם וחווית מגורים איכותית הכוללת מועדון דיירים, תכנון אקולוגי לבניין כולו ומרפסות רחבות ידיים לכל דירה.

"טופ השרון 2", הוד השרון, פרויקט המשך ל"טופ השרון 1" הממוקם בשכונת 1200. מגדל בן 20 קומות, המציע מיקום מושלם בהוד השרון, סביבה איכותית ודירות מרווחות ומעוצבות לעילא.

"VISTA", נתניה נבנה מול חוף הים וכולל 106 יחידות דיור במגדל מגורים יוקרתי במיוחד, המעוצב בסגנון אלגנטי ומזמין ומבטיח חווית מגורים אקסקלוסיבית.

"רחובות המדע", רחובות, כולל 127 יחידות דיור בשני בניינים בשכונה האיכותית ביותר בעיר,  מסביב לפרויקט מרחבים ירוקים והוא ממוקם במרחק הליכה ממכון ויצמן, בתי הספר הטובים בעיר ומרכזי תרבות ופנאי שוקקי חיים.

WIN "גדרה” פרויקט הכולל כ-170 יחידות דיור בכ-5 בינייני מגורים בשכונה החדשה בגדרה.

WIN "מודיעין“ פרויקט הכולל כ-155 יחידות דיור בכ-5 בנייני מגורים בשכונת מורשת מודיעין.

WIN "קריית גת” פרויקט הכולל 320 יחידות דיור בכ-10 בנייני מגורים בשכונת כרמי גת החדשה.

מסחרי

בשנת 2016 השיקה החברה את המתחם המסחרי B CENTER, הממוקם בצפון שכונת כפר סבא הירוקה. המתחם מתפרס על כ-21,000 מ"ר בנוי, מתוכו כ-8000 מ"ר שטחי מסחר. זהו מתחם 'לייף סטייל' שנותן מענה לצרכיהם היומיומיים של תושבי העיר והסביבה. גודלו הידידותי מציע חווית קנייה ייחודית ומגוונת.

בוני התיכון התחדשות עירונית

בוני התיכון פועלת מזה מספר שנים בתחום ההתחדשות העירונית ולשם כך הקימה חברת בת המתמחה בתחום.

החברה נהנת מכל הידע, הניסיון, הקשרים והמומחיות של חברת האם, תוך התמקצעות בתחום ההתחדשות העירונית.  החברה משקיעה משאבים רבים בפעילותה ומעסיקה מנהלי פרויקטים, שמאים, אדריכלים, מהנדסים ויועצים מקצועיים לשם גיבוש תוכניות לחידוש והשבחת שכנות וותיקות, הוצאת היתרי בנייה ויצירת סביבות מגורים חדשניות וייחודיות.

את כל זאת מבצעת החברה בפרקי זמן קצרים, במקצועיות, תוך דגש ותשומת לב מרבית למתן מענה לצרכי התושבים, הרשות המקומית וועדות התכנון השונות. בימים אלה עומלת החברה על פרויקט התחדשות עירונית בקריית אונו בהיקף של כ-930 יח"ד ושטחי מסחר, שיבנו ב-9 בניינים חדשים. התכנית אושרה על ידי מוסדות התכנון ונמצאת כיום בשלב ההפקדה להתנגדויות בוועדה המחוזית לתכנון ובניה. החברה צופה כי התכנית תאושר עד לסוף שנת 2017 וכי הפרויקט יוכל לצאת לדרך במהלך שנת 2018.

מגוון הפרויקטים הרחב, המוניטין, הניסיון והאיתנות הכלכלית ממשיכים להניע את בוני התיכון קדימה, פותחים בפניה הזדמנויות חדשות ועושים אותה לפקטור משמעותי בענף הנדל"ן.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

  בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

 • יש תרופה למגפת האותיות

  יש תרופה למגפת האותיות

 • משלבים הייטק אל תוך ראיית החשבון

  מנהלים בכירים מרשת ראיית החשבון השמינית בגודלה בעולם מדברים עם גלובס על ישראל, האתגרים שניצבים מול המקצוע והשינויים שעוברת הפירמה.

  משלבים הייטק אל תוך ראיית החשבון

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין