ביתן ספרק-סחר

יבוא חלפים ואביזרים לרכב

ביתן ספרק-סחר
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1973 בעקבות מיזוגן של שתי חברות: "ביתן" ו-"ספרק", שהחלו פעילותן בתחילת שנות השישים
תחום: יבוא חלפים ואביזרים לרכב
כתובת: רח' מבצע קדש 68, בני ברק 5120080 ת.ד. 57023, תל אביב יפו 6157001
טלפון: 03-6251666
פקס: 03-6251667
דוא"ל: contact@pavilion-spark.co.il
אתר החברה: http://www.pavilion-spark.com/
אייקון הנהלה

מנהלים

דירקטורים

  אורי לנג
  גדעון רייס
  דורון קידר
אייקון אודות

אודות ביתן ספרק-סחר

חברת "ביתן ספרק" הינה יבואנית מובילה בענף חלקי החילוף לרכב בישראל למעלה מ-50 שנה. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק עשרות אלפי מוצרים המיוצרים על-ידי מיטב יצרני החלפים בעולם. מחזור ההכנסות של החברה בשנת 2018 עמד על כ-115 מיליון ש"ח.

"ביתן ספרק" מובילה בתחומי פעילותה, כמו גם באיכות המוצרים, בחדשנות ובמגוון הרב של סוגי חלפים לרכב בתחומי החשמל, המעטפת ובתחום האביזרים לרכב שהיא מציעה ללקוחותיה, תוך מחויבות לדרך למעלה מ-50 שנה. מאות לקוחות החברה, המלווים אותה בכל שנות פעילותה, מהווים את העדות הטובה ביותר לעוצמתה, אמינותה ויכולותיה הייחודיות של החברה כמובילת שוק בתחום ענף הרכב בישראל.

"ביתן ספרק" מפיצה מוצרים בתחום חלקי החשמל והאלקטרוניקה, המעטפת (חלקים שניזוקים בתאונות, כגון חלקי פח, פגושים, פנסים, מראות וכו'), מחליפי חום (מצננים ומעבים) אביזרים ומוצרים לטיפול וטיפוח הרכב. קטלוג מוצרי החברה כולל חלקים תחליפיים, מקוריים ו-OEM (מאושר על-ידי יצרני הרכב) לכל סוגי הרכב הפרטי והמסחרי-קל.

"ביתן ספרק" מפעילה מרכז לוגיסטי ממוחשב המשתרע על פני שטח של כ-11,000 מ"ר ומאפשר הכנה מהירה ומדוייקת של הזמנות הלקוחות. מערך ההפצה של החברה מפעיל למעלה מ-50 קווי אספקה יומיים באמצעות עשרות כלי רכב מסחריים, משאיות וקטנועים, המספקים את המוצרים בהתאם להסכמי השרות ללקוחות, וזאת בכדי לספק את המוצרים הנדרשים ללקוחותיה במהירות וביעילות.

ביתן ספרק" מעסיקה כ-120 עובדים בעלי ידע וניסיון מקצועי רב בתחומי הפעילות. מערך המכירות של החברה מונה כ-35 אנשי מכירות מקצוענים בתחומם, בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים בענף. נציגי המכירות הטלפוניים ואנשי-מכירות השטח מעניקים ללקוחות ייעוץ ושרות מקצועי עד למציאת הפתרון הנדרש להם.                 

הקשר עם הלקוח, שהינו זמין ודינאמי בכל שעות הפעילות, מתאפשר בזכות מוקד טלפוני-CALL CENTER מתקדם וכן באמצעות אפליקציות ניידות לאנשי השטח המשתלבות עם מערכות המידע והלוגיסטיקה של החברה.

בין לקוחות החברה ניתן למנות מפיצים וחנויות למכירת חלפים, חברות ליסינג והשכרה, חברות ביטוח, מוסכים, יבואני רכב, מוסכים ולקוחות מוסדיים, בהם צה"ל, משרד הביטחון, משטרת ישראל ורשויות מקומיות.

לחברה מאות ספקים מכל רחבי העולם, חלקם בהסכמי הפצה בלעדיים. ספקי החברה נבחרים על ידה בקפידה ונדרשים לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות, שרות ואמינות.

מנהלי הרכש מכירים היטב את הספקים ומפעליהם ונמצאים איתם בקשר שוטף. כל המוצרים המיובאים עומדים בכל התקנים והוראות החוק הנדרשים ע"י הרשויות.

"ביתן ספרק" מאמינה במקצועיות, הוגנות ואחריות. החברה מקפידה על שקיפות מול לקוחותיה ועל זמינות מלאה עבורם, ושואפת להוביל בקידמה, בטכנולוגיות המוצר, ההפצה והמכירה ללקוח.

"ביתן ספרק" שואפת לקדם את בשורת השירות האישי והזמינות המקצועית בכל עת, הן מבחינת הפרישה הארצית והן מבחינת טווחי זמן קצרים ככל הניתן.

החברה מקדמת ומטפחת את עובדיה כמשאב אנושי המהווה את המנוע לקידומה, פיתוחה ושמירה על חדשנותה, ורואה לנגד עיניה את מערכת היחסים עם שותפיה העסקיים המושתתת על הוגנות, אמינות ומחויבות משותפת להצלחה.

"ביתן ספרק" שואפת לשמש כמקור ידע המביא לשוק הישראלי את בשורת כדאיות החלפים, הן בהיבט האיכותי-בטיחותי והן בהיבט הצרכני-כלכלי. 

מעורבות בקהילה

חברת "ביתן ספרק" אימצה את העיר אופקים ללבה. מדי שנה, לקראת חג הפסח ובתאום עם מחלקת הרווחה של העיריה, נרתמים עובדי החברה ומנהליה למבצע התרמה נרחב וחלוקת חבילות מזון עבור המשפחות הנזקקות בעיר.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • צווארון לבן: הסכם מפוקפק – משמעות ביטול הסכם עד המדינה עם מיקי גנור

  פרשת גנור – גיוסו כעד מדינה ולאחריו, ביטול ההסכם עימו, מדגישה את האפילה והפקפוק במוסד עדי המדינה. ראוי, לאסור את השימוש בהודאות שמסר במשטרה על מנת להגן על האינטרס הציבורי ולשמור על אמון הציבור במוסדות האכיפה

  צווארון לבן: הסכם מפוקפק – משמעות ביטול הסכם עד המדינה עם מיקי גנור

 • המפתח לכניסת חברות טכנולוגיה ישראליות לשוק הפארמה האמריקאי

  כיצד ניתן להקל על ציות לתקנות ה-HIPAA ולהיות בטוח בתוכנית הציות שלך

  המפתח לכניסת חברות טכנולוגיה ישראליות לשוק הפארמה האמריקאי

 • המהפכה בסדרי הדין האזרחי כבר כאן

  ניתן לומר בוודאות כבר היום, כי בתי המשפט, בכלל הערכאות, בשורה של פסקי דין, מחבקים באהבה את התקנות החדשות ולמעשה כבר פוסקים על פיהן

  המהפכה בסדרי הדין האזרחי כבר כאן

 • רשלנות רפואית – צעד אחר צעד

  כאשר עולה חשש לרשלנות רפואית שגרמה לנזק משמעותי, לא תמיד אנו יודעים מהיכן להתחיל. מה הדרך הנכונה, מהם הסיכונים הקיימים, מהן העלויות הצפויות ועוד. בטור זה ננסה לענות על מקצת שאלות אלו

  רשלנות רפואית – צעד אחר צעד